close
تبلیغات در اینترنت
نتیجه بازی فرانسه و پرتغال 20 تیر 95 | فینال یورو2016 | خلاصه و گلها
loading...

کلبه نیوز | پورتال خبری و سرگرمی تفریحی

نتیجه بازی فرانسه و پرتغال 20 تیر 95, خلاصه بازی فرانسه و پرتغال 20 تیر 95,گلهای بازی فرانسه و پرتغال 20 تیر 95,یورو 2016, حواشی بازی فرانسه و پرتغال 20 تیر 95 یورو 2016,پخش زنده بازی فرانسه و پرتغال 20 تیر 95,دانلود خلاصه بازی فینال یورو2016,فینال یورو2016,دانلود فیلم مراسم اهدای…

نتیجه بازی فرانسه و پرتغال 20 تیر 95,

خلاصه بازی فرانسه و پرتغال 20 تیر 95,گلهای بازی فرانسه و پرتغال 20 تیر 95,یورو 2016, حواشی بازی فرانسه و پرتغال 20 تیر 95 یورو 2016,پخش زنده بازی فرانسه و پرتغال 20 تیر 95,دانلود خلاصه بازی فینال یورو2016,فینال یورو2016,دانلود فیلم مراسم اهدای جام یورو 2016,

پیش بازی فرانسه و پرتغال 20 تیر 95, فرانسه پرتغال ,گزارش زنده بازی فرانسه و پرتغال 95/4/20,ترکیب بازی فرانسه و پرتغال 20 تیر 95,داوری بازی فرانسه و پرتغال 20 تیر 1395,نتیجه بازیهای جام ملت های اروپا یورو 2016,

خلاصه بازی  , فرانسه , پرتغال  ,فوتبال

نتیجه بازی فرانسه و پرتغال 20 تیر 95 | فینال یورو2016  | خلاصه و گلها

فینال یورو 2016: فرانسه - پرتغالیکشنبه 1395/04/20 ساعت: 23:30 / پخش زنده از شبکه سه

فرانسه

از برد سخت مقابل رومانی، تا یک نمایش فوق‌العاده در برابر آلمان! دشان تا قبل از شروع یورو به واسطه عدم دعوت از ستاره‌ای چون بنزما، تحت فشار قرار گرفته بود و راهی جز رساندن تیمش به دیدار نهایی نداشت. اکنون این اتفاق رقم خورده است اما، مسلماً خود او هم می‌داند که باخت در فینال، به هیچ عنوان قابل قبول نخواهد بود و چه بسا بازی‌های گذشته‌ی شاگردانش را نیز تحت تأثیر قرار دهد!

در هر ۳ تورنمنتی که فرانسه میزبانی آن را بر عهده داشته، یک پای فینال را نیز به خود اختصاص داده است: یورو ۱۹۸۴، جام جهانی ۱۹۹۸ و یورو ۲۰۱۶. نکته اول در رسیدن به این مهم، یقیناً حضور مهاجم اتلتیکو مادرید است! آنتوان گریزمان با نمایش خیره‌کننده خود در مقابل ایرلند جنوبی و آلمان، خروس‌ها را به این مرحله رساند. جالب اینجاست که او، روی ۸ گل از ۱۳ گل زده‌شده توسط فرانسه در یورو ۲۰۱۶، تأثیر مستقیم داشته است. به نحوی که ۶ بار دروازه حریفان را بازکرده و ۲ مرتبه نیز پاس گل داده‌است. از همین رو رسانه‌های فرانسوی گریزمان را یکی از وارثان میشل پلاتینی می‌دانند! دشان برای نبرد با سلسائوی اروپا، روی ۳ بازیکن به طور ویژه حساب خواهد کرد; هوگو یوریس، اومتیتی و توماس کوشی‌ینلی! سه بازیکنی که مثلث قدرتمندی را ساخته‌اند و کار هر مهاجمی را به چالش می‌کشانند. باید منتظر ماند و دید که آیا سه رنگ‌ها می‌توانند همچون سال ۹۸، خاطرات خوبی را برای خود رقم بزنند یا خیر؟

آن‌ها می‌توانند امیدوار باشند که اولیویه ژیرو برایشان گلزنی کند، چرا که در ۱۵ مسابقه اخیر که مهاجم آرسنال برایشان گلزنی کرده است، هرگز تن به شکست نداده‌اند و در کنار یک تساوی، ۱۴ بار موفق به کسب برد شده‌اند!

پرتغال

بهتراست که شروع ضعیفی داشته باشید و در انتها، پایان خوشی را برای خود رقم بزنید. این جمله‌ای بود که پس از راه‌یابی به فینال، کریستیانو رونالدو بر زبان آورد و از تیم ملی کشورش به حمایت پرداخت. در واقع پرتغال جزوء تیم‌هایی به حساب می‌آمد که هر مرحله انتظار حذفش را می‌کشیدیم. اما این اتفاق رخ نداد و برد مقابل تیم‌هایی چون کرواسی و ولز، نشان داد که آن‌ها از روی شانس و اقبال، به این مرحله نرسیده‌اند.

فارغ از توانایی‌های تیمی، بخشی از رکوردها و افتخارات پرتغال، مدیون حضور رونالدوست; او اولین بازیکن تاریخ یوروست که در ۲ دوره توانسته ۳ گل و یا بیشتر به ثمر برساند و در ۲ نیمه‌نهایی موفق به گل‌زنی شده‌است.

هرچند برای رسیدن به فینال ۲۰۱۶، زوج او نیز تأثیر گذار کارکرده است; نانی بازیکن فصل آینده والنسیا، گل و پاس گل های سرنوشت سازی را برای کشور خود به ثمر رسانده است.

یکی از دل‌مشغولی‌های سانتوس، قلب خط دفاع خواهد بود; در بازی مقابل ولز، په‌په در ترکیب اصلی حضور نداشت ولی همه دیدیم که زوج فونته-برونو آلوز چگونه سد راه مهاجمانی چون بیل و کانو شد. با این حساب انتخاب برای سانتوس سخت خواهد شد.

پرتغال با قهرمانی در یورو، هم خود را بر اوج قله‌ی اروپا خواهد دید و هم فرانسه را در خانه‌ی خود به ناکامی می‌شکاند; اتفاقی که اگر رقم بخورد، می‌تواند رونالدو را نیز به توپ طلا برساند!

پیش‌بینی بازی فینال یورو 2016 فرانسه پرتغال

پرتغال ۱۰ بازی اخیر خود در مقابل فرانسه را واگذار کرده است و آخرین آن مربوط می‌شود به سپتامبر ۲۰۱۵ که خروس‌ها ۱ بر ۰ پیروزی را تصاحب کردند. اگر قرار باشد از روی کاغذ و آمار به فینال یورو ۲۰۱۶ نگاه بکنیم، فرانسه از بخت بیشتری برای قهرمانی برخوردار است.اما یادمان نرود که این سطح از مسابقات هرگز قابل پیش‌بینی نخواهد بود و هر دو تیم از بخت یکسانی برای تصاحب جام برخوردار هستند. 

مسلماً این جدال، جدال فرصت‌ها و اشتباهات خواهد بود. تیمی که حداقل اشتباه را بکند و از حداقل فرصت‌های خود، حداکثر بهره را ببرد، به عنوان قهرمان جام ملت‌های اروپا شناخته خواهد شد!

توپ طلا یورو 2016 گریزمن - رونالدو

در استادوفرانس تیم های پرتغال و فرانسه فینال یورو 2016 را برگزار خواهند کرد. رونالدو در یک سو و گریزمان در سوی دیگر می توانند تعیین کننده برنده دیدار باشند. این دو در رئال و اتلتیکو نیز موثرترین بازیکن محسوب می شوند و همین یک ماه و نیم پیش در فینال لیگ قهرمانان به مصاف هم رفتند که رونالدو برنده از زمین خارج شد.

از نگاه اکیپ، برنده این دوئل در نهایت شانس اول تصاحب توپ طلای 2016 خواهد بود. گریزمان در اتلتیکو 22 گل زد و در لیگ قهرمانان با دبل برابر بارسادر یک چهارم و گلی که در بازی برگشت نیمه نهایی برابر بایرن به نویر زد، کمک کرد اتلتی به فینال برسد. گریزمان در یورو 2016 نیز با 6 گل زده شانس اول تصاجب کفش طلاست.

 رونالدو که سه توپ طلا در ویترین افتخاراتش دارد، همواره یکی از سه نامزد نهایی در 8 سال اخیر بوده و امسال هم بی شک در فهرست نهایی قرار خواهد گرفت. او در لالیگا 35 و در لیگ قهرمانان 16 گل برای رئال به ثمر رساند و در یورو نیز 3 گله است.

اهدا جام قهرمانی یورو 2016

 ژاوی که بعد از جام جهانی 2014 از بازی های ملی خداحافظی کرد، با اسپانیا در یورو 2008 و 2012 و همین طور جام جهانی 2010 به قهرمانی رسید.اسپانیا در رقابت های این دوره در مرحله یک هشتم نهایی با شکست مقابل ایتالیا حذف شد و در نهایت دو تیم فرانسه و پرتغال به فینال رسیدند. در صورتی که پرتغال بتواند در دیدار فردا شب فرانسه را شکست بدهد، ژاوی باید جام را به کریس رونالدو، ستاره رئال مادرید بدهد که می تواند صحنه جالبی را رقم بزند.

جام قهرمانی یورو 2016

با توجه به محرومیت میشل پلاتینی، در حال حاضر آنخل ماریا ویار از اسپانیا، سرپرستی یوفا را برعهده دارد اما به نظر می رسد این سازمان برای اینکه مراسم اهدا جام جذابیت بیشتری داشته باشد، این مسئولیت را برعهده ژاوی گذشته است.

داوری فینال یورو 2016 فرانسه و پرتغال

دیدار فینال روز یکشنبه بین دو تیم پرتغال و فرانسه برگزار خواهد شد. داور 41 ساله که فینال چمپیونزلیگ بین رئال مادرید و اتلتیکومادرید و دیدار فینال جام حذفی انگلیس بین کریستال پالاس و منچستریونایتد را سوت زد، حال به عنوان داور یورو 2016 انتخاب شد.

 او در طول یورو نیز دو دیدار بلژیک -ایتالیا و کرواسی - چک را در مرحله گروهی سوت زده بود. کمک های او  سیمون بک و جک کولین است و آندره مارینتر و آنتونی تایلر نیز داوران پشت دروازه خواهند بود. پیش از این دو داور انگلیسی در فینال جام ملت های اروپا سوت زده اند. سال 1960 آرتور الیس و چهار سال بعد آرتور هلند فینال‌های یورو را قضاوت کردند.

ترکیب دو تیم:

نتیجه بازی فرانسه و پرتغال 20 تیر 95 فینال یورو2016 گلها و خلاصه دیشب

 فرانسه: لوریس، سانیا، کوشیلنی، اومتیتی، اورا، پوگبا، ماتوئیدی، سیسوکو، گریزمان، پایت(کومن 58) ، ژیرو

 پرتغال: روی پاتریسیو، سوارس، په په، فونته، گریرو، ماریو، کاروالیو، سیلوا(موتینیو 66)، سانچس، نانی، رونالدو(کوارشما:24)

خلاصه بازی:دو تیم در حالی مقابل هم قرار گرفتند که بسیاری شانس فرانسه برای پیروزی را بیشتر می دانند اما پرتغال هم در این جام هنوز شکستی نداشته و در دیدار قبلی برابر ولز هم نمایش بسیار خوبی ارائه داد.

اخطارها:

سدریک(33)، ژوآئو ماریو(62)، گوئیریرو(96)، کاروالیو(99)، پاتریسیو(120) از پرتغال

اومتیتی (81) ، ماتوئیدی(97)، پوگبا(114) از فرانسه

 گل:

فرانسه 0- پرتغال 1(دقیقه 108: ادر): مهاجم جانشین پرتغال که کسی روی او حسابی باز نکرده بود با حرکت در پشت محوطه جریمه و شوت غافلگیر کننده به سمت مخالف که به گوشه پایین سمت راست دروازه فرانسه رفت نخستین گل یورو 2016 را به ثمر رساند.

 دقایق حساس :

٥: ضربه بی دقت نانی از روی دروازه فرانسه به اوت رفت .

٦:ضربه بی دقت گریزمن ، کار تیمی فرانسه را ناکام گذاشت .

٨: تکل خشن پایت رونالدو را مصدوم کرد ولی سی آر ٧ با کمی مکث به بازی برگشت.

٩: اشتباه عجیب په په ، و سانتر پایت فرصت خوبی به گریزمن داداما روی پاتریسیو توپ را به کرنر فرستاد .

١٦: کریس رونالدو ناگهان روی زمین نشست و با گریه روی زمین نشست تا ترک زمین از سوی او قوت بگیرد.

٢٠: رونالدو به زمین بازگشت . او با پای بانداژ شده تا کی دوام می آورد؟

٢١: ضربه محکم سیسوکو با برخورد با دفاع پرتغال به کرنر رفت .

٢٢: رونالدو فعلا به سختی می دود . او جای خود را به کوارشما خواهد داد.

عکس و فیلم لحظه مصدومیت و اشک های رونالدو در فینال یورو2016

این همان صحنه ای است که پایت روی پای رونالدو رفت و باعث شد او دقایقی بعد زمین بازی را اشک ریزان ترک کند. بی شک فینال یورو با بیرون رفتن رونالدو، نیمی از جذابیت خود برای علاقمندان فوتبال را از دست داد.

 لحظه مصدومیت رونالدو در فینال یورو2016

دانلود فیلم مصدومیت رونالدو بازی فرانسه و پرتغال فینال یورو2016   >> لینک دانلود

٢٣: اشک های رونالدو متوقف نمی شوند . او سرانجام با برانکارد  از زمین بیرون برده شد .

٢٤: اولین تعویض فینال ، کوارشما به جای رونالدوی مصدوم.

٣٢: ضربه عالی سیسوکو با واکنش دروازه بان پرتغال به کرنر رفت .

٣٣: اولین اخطار فینال ؛ سدریک از پرتغال .

٤٥+١: ضربه خطرناک ژائوماریو دروازه فرانسه را تهدید کرد تا نیمه اول بدون گل به اتمام برسد.

53: سیسوکو با دریبل دو بازیکن پرتغال قصد نفوذ به محوطه جریمه این تیم را داشت که په په به خوبی آن را دور کرد.

58: پایت که ستاره پرتغال را مصدوم کرده بود جای خود را به کومن داد.

59 نفوذ گریزمان از سمت چپ و ضربه او را پاتریسیو جمع کرد.

62: ماریو با خطا در میانه زمین اجازه ضد حمله به فرانسه که توسط ژیرو طراحی می‌شد نداد تا با کارت زرد داور جریمه شود.

63: شوت کومن به سمت دروازه پاتریسیو با برخورد به په په دور شد.

66: کومن که تازه به میدان آمده با سر توپ و سانتر زیبا از جناح چپ زمین بهترین موقعیت گلزنی را برای گریزمان مقابل دروازه پرتغال خلق کرد اما ضربه سر بهترین گلزن یورو از بالای دروازه به اوت رفت.

66: سیلوا جای خود را به موتینیو داد.

67: شوت بی‌دقت پشت محوطه از کومن راه سکوی تماشاگران را پیش گرفت.

70: ارسال گریزمان از روی ضربه آزاد وسط زمین را پوگبا با ضربه سر به سمت خط عرضی زمین زد.

72: ژیرو با پاس طلایی، کومان را صاحب فرصت کرد اما او با تنگ کردن زاویه خود و شوت بی‌دقت یکی دیگر از موقعیت‌های خوب فرانسه را از دست داد.

73: کرنر دقیق گریزمان به دهانه دروازه پرتغال بدن دخالت بازیکنان فرانسه دور شد.

75: کومان جواب پاس دو دقیقه قبل ژیرو را جواب داد اما شوت مهاجم بلند قامت فرانسه با سوپر سیو پاتریسیو همراه بود تا بازی همچنان بدون گل دنبال شود.

77: ارسال زمینی کومن از سمت چپ زمین قبل از اینکه به گریزمان برسد با تکل بد موقع ژیرو تقدیم مدافعان پرتغال شد.

78: ژیرو که موقعیت‌های زیادی از دست داده بود با پیرژینیاک تعویض شد.

78: رناتو سانچز برخلاف بازی‌های قبل پرتغال نمایش موثری نداشت تا جای خود را به اِدِر بدهد. 

80: لوریس ناجی دروازه فرانسه شد؛ او ابتدا سانتر نانی که به زیر طاق دروازه بود را با واکنش تماشایی دفع کرد و در ریباند نیز ضربه آکروباتیک قیچی برگردان کوارشما را در اختیار گرفت.

81: شوت پر قدرت نانی با فاصله زیادی به اوت رفت.

84: این بار پاتریسیو تیمش را نجات داد؛ شوت دقیق و سنگین سیسوکو از فاصله 30 متری را پاتریسیو با شیرجه بلند دفع کرد و در برگشت هم ضربه سر هافبک سیه چرده فرانسه را در اختیار گرفت.

86: حرکت در عرض و شوت پای چپ ژینیاک به دو مدافع پرتغال خورد.

90: ارسال تیز سانیا به مقابل دروازه فرانسه می‌توانست با دخالت ژینیاک تبدیل به گل شود اما پاتریسیو توپ را جمع کرد. 

2+90: ژینیاک با سر توپ تماشایی در محوطه شش قدم پپه را محو کرد اما ضربه پای راست او با بدشانسی فرانسوی‌ها به تیرک عمودی دروازه پرتغال برخورد کرد تا کار دو تیم در وقت معمول بازی بدون گل تمام شود.

99: کاروالیو یک اخطار به جان خرید اما اجازه خودنمایی و ایجاد حمله به کومن نداد.

100: دو سانتر پیاپی گریزمان به محوطه جریمه پرتغال را مدافعان این تیم دفع کردند.

104: کرنر کوارشما از سمت چپ زمین را ادر با پرش بلند و ضربه سر محکم به طرف دروازه فرانسه زد که لوریس سراسیمه و خوب دور کرد. 

* با اتمام نیمه دوم رونالدو لنگان لنگان وارد زمین شد تا به هم تیمی‌هایش روحیه دهد.

107: کوشیلنی بدون اینکه توپ به دستش برخورد داشته باشد کارت زرد گرفت!

107: ضربه پای چپ و تماشایی گوئرِرو از روی ضربه آزاد پشت محوطه جریمه با خوش شانس فرانسوی‌ها به تیرک افقی دروازه خورد.

109: مارسیال جای سیسوکو باانگیزه را در ترکیب فرانسه گرفت تا بتواند گره کار خروس‌ها را باز کند.

115: پوگبا هم با خطا در میانه زمین به جمع اخطاری‌های فینال جام ملت‌های اروپا اضافه شد.

116: سانیا سانتر خطرناک و زمینی نانی را با تکل از مقابل دروازه فرانسه دفع کرد.

3+120: اخطار پاتریسیو به دلیل اتلاف وقت در آخرین ثانیه بازی.

 نتیجه نهایی: فرانسه 0  پرتغال 1     >> پرتغال قهرمان یورو2016 شد.

دانلود فیلم پیش بازی فینال یورو ۲۰۱۶ فرانسه و پرتغال 20 تیر 95

دانلود فیلم خلاصه بازی و گلهای فرانسه 0 پرتغال 1 > لینک دانلود 

دانلود فیلم گل ادر بازی فرانسه پرتغال 20 تیر 95 > لینک دانلود

 منبع: متافوتبال/ ورزش 3

مطالب مرتبط
ارسال نظر برای این مطلب

نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتی
تبلیغات
اطلاعات کاربری
نام کاربری :
رمز عبور :
  • فراموشی رمز عبور؟
  • کدهای اختصاصی