loading...

کلبه نیوز | پورتال خبری و سرگرمی تفریحی

نتایج شمارش آرای مجلس شورای اسلامی 10 اردیبهشت 95 نتایج دور دوم انتخابات مجلس دهم 10 نتایج مرحله دوم انتخابات مجلس دهم شورای اسلامی سال 95 نتیجه…

آخرین ارسال های انجمن

نتایج شمارش آرای مجلس شورای اسلامی 10 اردیبهشت 95

نتایج دور دوم انتخابات مجلس دهم 10

نتایج مرحله دوم انتخابات مجلس دهم شورای اسلامی سال 95

نتیجه ی شمارش آرای انتخابات مجلس دهم شورای اسلامی

نتایج شمارش آرای دور دوم انتخابات مجلس دهم جمعه 10 اردیبهشت 95

نتایج دور دوم انتخابات مجلس دهم 10 , نتایج شمارش آرای مجلس شورای اسلامی 10 اردیبهشت 95 , نتیجه ی شمارش آرای مرحله دوم انتخابات مجلس دهم شورای اسلامی , نتایج دور دوم انتخابات مجلس دهم شورای اسلامی سال 95 , نتایج مرحله دوم انتخابات مجلس دهم شنبه 11 اردیبهشت 95 , نتایج دور دوم انتخابات مجلس دهم جمعه 10 اردیبهشت 95 , آخرین اخبار شمارش آراء انتخابات مجلس دهم 95 , آخرین نتایج شمارش آرای مرحله دوم انتخابات مجلس دهم 95 , آخرین نتایج شمارش آرای دور دوم انتخابات مجلس,اعلام نتایج مرحله دوم انتخابات مجلس 95 ,

نتایج انتخابات مجلس دهم 10 جمعه 10 اردیبهشت 95 تبریز اردبیل اهواز رشت ارومیه زنجان کرمانشاه خرم آباد ...

آمار لحظه به لحظه شمارش آرای انتخابات جمعه ده اردیبهشت 1395

نتایج شمارش آرای 10 اردیبهشت 95

وزیر كشور گفت: مردم تلاش كنند در ساعات اولیه و طی روز در پای صندوق های رای حاضر شوند كه اگر بتواند تا ساعت 18 و یك ساعت تمدید احتمالی، این حضور پر رنگ شود، قول می دهیم تا فردا هشت صبح نتایج را اعلام كنیم.

وزیر كشور گفت: مردم تلاش كنند در ساعات اولیه و طی روز در پای صندوق های رای حاضر شوند كه اگر بتواند تا ساعت 18 و یك ساعت تمدید احتمالی، این حضور پر رنگ شود، قول می دهیم تا فردا هشت صبح نتایج را اعلام كنیم.


عبدالرضا رحمانی فضلی صبح جمعه با اعلام آغاز مرحله دوم انتخابات مجلس شورای اسلامی در جمع خبرنگاران افزود: امیدوارم انتخاباتی سالم و باشكوه در فضایی امن برگزار كنیم و لازم می دانم از مردم عزیز ایران كه در مرحله اول انتخابات با شكوه و مصمم در پای صندوق ها حاضر شدند و در فضای قانونی ، آرام و توام با نشاط سیاسی مرحله نخست را پشت سر گذاشتند، تشكر كنم.


وی ادامه داد: در انتخابات مرحله اول، همه شعبه ها تایید شدند و ما توانستیم با تایید همه شعبه ها در مرحله اجرا و نظارت، یك بار دیگر بلوغ سیاسی مردم را در عرصه واگذاری و جابه جایی قدرت در قالب مردم سالاری دینی و روش انتخابات برای دنیا آزمون كنیم.


رحمانی فضلی گفت: برای كسانی كه در محله اول و دوم در حوزه اجرا و نظارت و در حوزه های همكاری های انتظامی و امنیتی و تبلیغاتی تلاش كردند تشكر می كنم.


وزیر كشور افزود: مرحله دوم در 55 حوزه انتخاباتی در 121 شهر برگزار می شود كه بتوانیم برای 68 كرسی تعیین تكلیف كنیم.


وی گفت: در این مرحله از ساعت 8 تا ساعت 19 انتخابات در جریان خواهد بود و اگر لازم شد تجدید و تمدید شود، از طریق وزارت كشور با هماهنگی دوستان در شورای نگهبان، مراتب را به استان ها اعلام می كنیم و پیگیر خواهیم شد.


وزیر كشور افزود: انتخابات مرحله دوم به صورت قانونی تا ساعت 18 خواهد بود و چون روال كار بر این مبنا بود، تا ساعت 19 تمدید خواهد شد.


وزیر كشور همچنین در خصوص اعلام تخلفات انتخاباتی به وزارتخانه متبوعش گفت: در مسیر انتخابات از طرف همه كاندیداها موارد تخلفی نه در خصوص دولت بلكه در خصوص رقبای سیاسی به فرمانداری ها رسیده كه هیات نظارت و فرمانداری ها تمام این موارد را رسیدگی كرده اند.


رحمانی فضلی افزود: در تعداد زیادی از شهرها ما مجبور به شمارش بخشی از آرا شدیم و این، با هماهنگی هیات های نظارت و اجرایی بوده است.


وی ادامه داد: بنابراین وقتی همه شعب و همه حوزه ها مورد تایید شورای نگهبان قرار می گیرد، دال بر این است كه انتخابات در سلامت اجرا شده است. بعد از اعلام سلامت انتخابات و تایید آن، اگر دوستان مواردی را دارند كه این موارد می تواند در چگونگی روند انتخابات تاثیرگذار باشد به ما ارائه دهند تا هم توسط وزارت كشور و هم توسط شورای نگهبان مورد بررسی قرار گیرد كه در مرحله بررسی اعتبارنامه در مجلس قابل طرح خواهد بود.


وزیر كشور گفت: از اول اعلام كردیم در همه مراحل هر نوع تخلفی را وارد نمی دانیم و قول رسیدگی داده ایم. تاكنون مداركی دال بر تخلف، از دستگاه های اجرایی اعم از دولتی و سایر قوا و نهادها به دست وزارت كشور نرسیده است و آمادگی داریم در صورتی كه گزارشی ارائه شود رسیدگی كنیم.


رحمانی فضلی در خصوص پیگیری روند رد صلاحیت یكی از منتخبان مجلس پس از تایید شورای نگهبان اظهار داشت: ما در این خصوص با شورای نگهبان اختلاف نظر داریم و این اختلاف نظر كاملا حقوقی است، ما طی نامه ای ، مستندات حقوقی را به شورای نگهبان و روسای قوا ارسال كردیم و بر این موضوع استدلال داشتیم كه نمی توان در مرحله ای كه شمارش انجام شده است یك نفر از مجموع افراد مورد تایید، به تنهایی تاییدیه نگیرد.


وزیر كشور اضافه كرد: شورای نگهبان معتقد است این اقدام با استفاده از ظرفیت نظارت استصوابی است. به هر حال ما پیگیر این موضوع هستیم و مسایل را به مجلس نیز منتقل كرده ایم كه امیدواریم امكان بازنگری از طریق شورای نگهبان با مستندات قانونی وجود داشته باشد و انتخاباتی كه به خوبی و باشكوه و عظمت توسط مردم ایران خلق شد با این یك مورد موجب تلخكامی نشود، چون نگرانی و مراجعه در این زمینه زیاد است.


 

رحمانی فضلی در عین حال افزود: یكی از نگرانی ها در برخی افراد این است كه امكان تسری دادن به نوع نگاه جدیدی است كه در انتخابات بعدی شاید به وقوع بپیوندد./منبع:ایرنا

 

***************

*********** 

دور دوم انتخابات مجلس، دهم ارديبهشت در 55حوزه برای گزينش 68 نماينده بين 138 نفر از راه‌يافتگان به دور دوم برگزار شد.این رقابت میان 41 داوطلب اصلاح‌طلب، 57 نماینده اصولگرا،4 نامزداعتدال‌گرا، 36 نامزدمستقل انجام شد.

* در حوزه انتخابيه مريوان و سروآباد، منصور مرادي با كسب 28 هزار و 138 راي از مجموع آراي 51045 صحيح ماخوذه به مجلس راه يافت.

 

 

* در حوزه انتخابيه سنقر، سيد جواد حسيني كيا با كسب 14 هزار و 785 راي از مجموع 27 هزار و 491 آراي صحيح مآخوذه به مجلس راه يافت.

 

* در حوزه انتخابيه پارس آباد و بيله سوار، شكور پورحسين شقلان با كسب 52 هزار و 731 راي از مجموع 101 هزار و 306 آراي صحيح مآخوذه راهي مجلس شد.

 

* در حوزه انتخابيه بروجن، خديجه ربيعي فردانبه با كسب 22 هزار و 275 راي از مجموع 41 هزار و 253 آراي صحيح مآخوذه به مجلس راه يافت.

 

* شادمهر کاظم‌زاده با کسب ۵۱ هزار و ۶۰۴ رای از مجموع ۸۹ هزار و ۷۴۲ آرای ماخوذه صحیح از حوزه انتخابیه دهلران، دره‌شهر، آبدانان و بدره راهی مجلس شورای اسلامی شد.

 

* در حوزه انتخابیه ملایر، احد آزادیخواه با کسب ۳۴ هزار و ۳۱۳ رای از مجموع ۶۷ هزار و ۸۶۷ آرای صحیح ماخوذه به بهارستان راه یافت.

 

* در حوزه انتخابیه شهرضا و دهاقان هم سمیه محمودی با کسب ۲۸ هزار و ۹۰۵ رای از مجموع ۵۰ هزار و ۴۹۳ آرای صحیح ماخوذه به مجلس راه یافت.

 

* علی عسگر ظاهری عبده‌وند نیز از حوزه انتخابیه مسجد سلیمان، لالی، هفتگل و اندیکا با کسب ۴۵ هزار و ۵۲۲ رای از مجموع ۸۲ هزار و ۱۹۳ آرای صحیح ماخوذه راهی بهارستان شد.

 

* در حوزه انتخابیه آبادان نیز غلامرضا شرفی با کسب ۲۱۱۰۰ رای از مجموع ۴۰ هزار و ۷۲۶ آرای صحیح ماخوذه راهی مجلس شد.

 

* شهروز برزگر کلشانی هم از حوزه انتخابیه سلماس با کسب ۳۹ هزار و ۸۰۹ رای از مجموع ۷۱ هزار و ۸۷۴ آرای صحیح ماخوذه به مجلس راه یافت.

 

* قاسم میرزایی نیکو با کسب ۲۰ هزار و ۶۵۹ رای از مجموع ۳۶ هزار و ۵۲۷ آرای ماخوذه صحیح از حوزه انتخابیه دماوند و فیروزکوه راهی مجلس شورای اسلامی شد.

 

* در حوزه انتخابیه مرند و جفا، محمد حسن‌نژاد با کسب ۶۰ هزار و ۵۵ رای از مجموع ۱۱۹ هزار و ۴۲۰ آرای صحیح ماخوذه به بهارستان راه یافت.

 

* در حوزه انتخابیه مهریز، بافق، ابرکوه، خاتم و بهاباد هم محمدرضا صباغیان بافقی با کسب ۴۲ هزار و ۱۵۹ رای از مجموع ۷۳ هزار و ۲۲۳ آرای صحیح ماخوذه به مجلس راه یافت.

 

* علی ابراهیمی نیز از حوزه انتخابیه شازند با کسب ۲۳ هزار و ۵۳۶ رای از مجموع ۴۳ هزار و ۸۸۵ آرای صحیح ماخوذه راهی بهارستان شد.

 

* در حوزه انتخابیه ایلام، ایوان، چراداول، مهران، ملکشاهی و سیروان نیز جلال میرزایی با کسب ۶۲ هزار و ۲۳۱ رای و سلام امینی با کسب ۶۱ هزار و ۳۳۸ رای از مجموع ۱۶۵ هزار و ۲۸۹ آرای صحیح ماخوذه راهی مجلس شد.

 

* احمد صفری هم از حوزه انتخابیه کرمانشاه با کسب ۷۴ هزار و ۳۰۴ رای از مجموع ۱۲۴ هزار و ۸۵۸ آرای صحیح ماخوذه به مجلس راه یافت.

 

* حسن نوروزی با کسب ۵۴ هزار و ۵۲۱ رای از مجموع ۸۹ هزار و ۸۶۹ آرای ماخوذه صحیح از حوزه انتخابیه رباط کریم و بهارستان مجلس شورای اسلامی شد.

 

* در حوزه انتخابیه قائم‌شهر، سوادکوه، جویبار، سیمرغ و سوادکوه شمالی، سیدعلی ادیانی با کسب ۵۱ هزار و ۲۲۲ رای از مجموع صد هزار و ۱۲۰ آرای صحیح ماخوذه به بهارستان راه یافت.

 

* در حوزه انتخابیه بهبهان و آغاجری هم حبیب‌الله کشت‌زر با کسب ۴۴ هزار و ۳۹۳ رای از مجموع ۸۲ هزار و ۹۶۶ آرای صحیح ماخوذه به مجلس راه یافت.

 

* علی گلمرادی نیز از حوزه انتخابیه بندر ماهشهر، امیدیه، هندیجان و بخش جولکی با کسب ۶۰ هزار و ۱۳۳ رای از مجموع ۱۰۴ هزار و ۹۵۰ آرای صحیح ماخوذه راهی بهارستان شد.

 

* در حوزه انتخابیه شبستر نیز معصومه آقاپور علیشاهی با کسب ۲۴ هزار و ۹۵۲ رای از مجموع ۳۹ هزار و ۷۵۴ آرای صحیح ماخوذه راهی مجلس شد.

 

* درحوزه انتخابیه شهریار و قدس و ملارد  محمد محمودی شاه نشین با كسب 81826 رأی از مجموع 133871 آرای صحیح مأخوذه به مجلس راه یافت .

 

* درحوزه انتخابیه بندر لنگه و بستك و پارسیان خالد زمزم نژاد با كسب 60759 رأی از مجموع 99536 آرای صحیح مأخوذه به مجلس راه یافت .

 

* درحوزه انتخابیه رزن حسن لطفی با كسب 25324 رأی از مجموع 48462 آرای صحیح مأخوذه به مجلس راه یافت .

 

* درحوزه انتخابیه ابهر و خرمدره و سلطانیه  محمد عزیزی با كسب 37693 رأی از مجموع 73002 آرای صحیح مأخوذه به مجلس راه یافت .

 

* درحوزه انتخابیه رودبار منوچهر جمالی سوسفی با كسب 28370 رأی از مجموع 49676 آرای صحیح مأخوذه به مجلس راه یافت .

 

* در حوزه انتخابیه دورود و ازنا، مجید كیانپور با كسب 45 هزار و 555 رای از مجموع 89 هزار و 244 آرای صحیح ماخوذه به مجلس راه یافت. 

 

* در حوزه انتخابیه زنجان و طارم علی وقف چی با كسب 60هزار و 814 رای و فریدون احمدی با كسب 44 هزار و 303 رای از مجموع 115هزار و 574 آرای صحیح ماخوذه راهی مجلس شد. 

 

* در حوزه انتخابیه مراغه و عجبشیر محمدعلی حسین زاده با كسب 50هزار و 980رای از مجموع 90 هزار و 548 آرای صحیح ماخوذه به مجلس راه یافت. 

 

* در حوزه انتخابیه سنندج، دیوان دره و كامیاران، سیداحسن علوی با كسب 43 هزار و 499 رای از مجموع 79هزار و 872 آرای صحیح ماخوذه راهی مجلس شد. 

 

* در حوزه انتخابیه كردكوی، تركمن، بندر گز و گمیشان رامین نورقلی پور با كسب 69هزار و 480 رای از مجموع 104هزار و 459 آرای صحیح ماخوذه به مجلس راه یافت. 

 

* محمدرضا منصوری با کسب ۳۶ هزار و ۲۶۴ رای از مجموع ۶۸ هزار و ۲۲۶ آرای ماخوذه صحیح از حوزه انتخابیه ساوه و زرندیه راهی مجلس شورای اسلامی شد.

 

* در حوزه انتخابیه مینودشت، کلاله، مراوه‌تپه و گالیش، شهرام کوسه غراوی با کسب ۷۴ هزار و ۳۲۹ رای از مجموع ۱۴۲ هزار و ۳۲۶ آرای صحیح ماخوذه به بهارستان راه یافت.

 

* در حوزه انتخابیه سراب هم یوسف داودی کسب ۳۱ هزار و ۱۵۸ رای از مجموع ۵۴ هزار و ۵۶ آرای صحیح ماخوذه به مجلس راه یافت.

 

* هدایت‌الله خادمی نیز از حوزه انتخابیه ایذه و باغملک با کسب ۷۲ هزار و ۷۳۸ رای از مجموع ۱۳۱ هزار و ۴۱۹ آرای صحیح ماخوذه راهی بهارستان شد.

 

* در حوزه انتخابیه اردبیل، نمین، نمیر و سرعین هم محمد فیضی زنگیر با کسب ۷۶ هزار و ۱۴۵ رای از مجموع ۱۳۶ هزار ۸۱۰ آرای صحیح ماخوذه به مجلس راه یافت.

 

* در حوزه انتخابیه اهر و هریس نیز بیت‌الله عبداللهی با کسب ۳۲ هزار و ۵۸۵ رای از مجموع ۶۳ هزار و ۵۹۵ آرای صحیح ماخوذه راهی مجلس شد.

 

*سید مهدی مقدسی از حوزه انتخابیه اراک، کمیجان و خنداب با کسب 88 هزار و 94 رأی از مجموع 140 هزار و 602 آرای صحیح مأخوذه به مجلس راه یافت.

 

*در حوزه انتخابیه خدابنده احمد بیگدلی با کسب 39 هزار و 81 رأی از مجموع 73 هزار و 371 آرای صحیح مأخوذه به مجلس راه یافت.

 

*در حوزه انتخابیه خرم‌آباد و دوره محمد بیرانوندی با کسب 78 هزار و 5 رای به مجلس راه یافت.

 

*در حوزه انتخابیه خرم‌آباد و دوره محمدرضا ملکشاهی‌راد با کسب 63 هزار و 710 رای از مجموع 177 هزار و 195 آرای صحیح ماخوذه به مجلس راه یافت.

 

*اصغر مسعودی از حوزه انتخابیه نی‌ریز و استهبان با کسب 34 هزار و 381 رأی از مجموع 68 هزار و 609 آرای صحیح مأخوذه به مجلس راه یافت. 

 

*از حوزه انتخابیه اردل، فارسان، کوهرنگ، کیار و دهستان دستگرد آقای علی کاظمی بابا حیدری با کسب 51 هزار و 588 رأی از مجموع 80 هزار و 367 آرای صحیح مأخوذه به مجلس راه یافت.

 

*از حوزه انتخابیه ارومیه سید هادی بهادری با کسب 22 هزار و 97 رأی راهی بهارستان شد.

 

*از حوزه انتخابیه ارومیه روح‌الله حضرت‌پور طلاییه با کسب 209 هزار و 705 رأی از مجموع 354 هزار و 108 آرای صحیح مأخوذه راهی بهارستان شد.

 

*اصغر سلیمی از حوزه انتخابیه سمیرم با کسب 16 هزار و 357 رأی از مجموع 28 هزار و 737 آرای صحیح مأ‌خوذه راهی بهارستان شد.

 

*از حوزه انتخابیه تبریز، آذرشهر و اسکو زهرا ساعی با کسب 134 هزار و 131 رأی محمدحسین فرهنگی با کسب 116 هزار و 738 رأی به مجلس راه یافت.

 

*از حوزه انتخابیه تبریز، آذرشهر و اسکو شهاب‌الدین بی‌مقدار با کسب 112 هزار و 345 رأی به مجلس راه یافت.

 

*از حوزه انتخابیه تبریز، آذرشهر و اسکو علیرضا منادی سفیدان با کسب 109 هزار و 149 رأی از مجموع 313 هزار و 643 آرای صحیح مأخوذه به مجلس راه یافت.

 

* از حوزه انتخابیه تربت حیدریه، مه‌ ولات و زاوه آقای سعید باستانی با کسب 66 هزار و 737 رأی از مجموع 107 هزار و 643 آرای صحیح مأخوذه به مجلس راه یافت.

 

*در حوزه انتخابیه اهواز و باوی حمیدیه و کارون جواد کاظم نسب با کسب  125198 رای به مجلس راه یافت.

 

*ازحوزه انتخابیه اهواز و باوی حمیدیه و کارون علی ساری با کسب 113351 رای به مجلس راه یافت.

 

*در حوزه انتخابیه اهواز و باوی حمیدیه و کارون همایون یوسفی با کسب 112888 رای از مجموع 259390 آرای صحیح ماخوذه به مجلس راه یافت.

 

* همچنین در حوزه انتخابیه گرگان و آق‌قلا نبی هزار جریبی با کسب 78001 رای به مجلس راه یافت.

 

* در حوزه انتخابیه گرگان و آق‌قلا نورمحمد تربتی نژاد با کسب 75323 رای از مجموع 168057 آرای ماخوذه به مجلس راه یافت.

 

*در حوزه انتخابیه بروجرد عباس گودرزی با کسب 47 هزار و 156 رأی به مجلس راه یافت.

 

 

*در حوزه انتخابیه بروجرد علاءالدین بروجردی با کسب 41 هزار و 330 رأی از مجموع 103 هزار و 829 آرای صحیح مأخوذه به مجلس راه یافت.

=======================
استان آذربایجان‌شرقی
حوزه انتخابیه تبریز، آذرشهر و اسکو: زهرا ساعی(اصلاح‌طلب)، محمدحسین فرهنگی(اصولگرا)، محمداسماعیل سعیدی(اصولگرا)، علیرضا منادی(مستقل)
حوزه انتخابیه مراغه و عجب‌شیر: حسین‌زاده (اصولگرا)
حوزه انتخابیه مرند و جلفا: محمد حسن‌نژاد (اصولگرا)
حوزه انتخابیه اهر و هریس: حسینیان (اصولگرا)
حوزه انتخابیه سراب: یوسف داوودی(مستقل)
حوزه انتخابیه شبستر: معصومه آقاپور (مستقل)
استان آذربایجان‌غربی
حوزه انتخابیه ارومیه: هادی بهادری (اصلاح‌طلب)، روح‌الله حضرت‌پور (اصولگرا)
حوزه انتخابیه سلماس: شهروز برزگر (اصلاح‌طلب)
حوزه انتخابیه میاندوآب و شاهین‌دژ و تکاب: جهانبخش محبی‌نیا (اصولگرا)، همایون هاشمی(اصولگرا)
استان اردبیل
حوزه انتخابیه اردبیل، نمین و نیر: محمد فیضی (اصلاح‌طلب)
حوزه انتخابیه پارس‌آباد و بیله‌سوار: شکور پورحسین (مستقل)
استان اصفهان
حوزه انتخابیه شهرضا و دهاقان: سمیه محمودی (مستقل)
حوزه انتخابیه سمیرم: اصغر سلیمی (اصولگرا)
استان ایلام
حوزه انتخابیه ایلام، ایوان، شیروان و چرداول و مهران: سلام امینی (مستقل)، جلال میرزایی (اصلاح‌طلب)
حوزه انتخابیه دهلران، دره‌شهر و آبدانان: شادمهر کاظم‌زاده (مستقل)
استان تهران
حوزه انتخابیه دماوند و فیروزکوه: قاسم میرزایی(اصلاح‌طلب)
حوزه انتخابیه رباط‌کریم و بهارستان: حجت‌الاسلام حسن نوروزی (اصولگرا)
حوزه انتخابیه شهریار، قدس و ملارد: محمد محمودی (مستقل)
استان چهارمحال و بختیاری
حوزه انتخابیه اردل، فارسان، کوهرنگ و کیار: علی کاظمی (اصلاح‌طلب)
حوزه انتخابیه بروجن: خدیجه ربیعی(مستقل)
استان خراسان‌رضوی
حوزه انتخابیه تربت‌حیدریه و مه‌ولات: سعید باستانی (اصلاح‌طلب)
استان خوزستان
حوزه انتخابیه اهواز: جواد کاظم نسب الباجی (اصلاح‌طلب)، علی ساری (اصلاح‌طلب)، همایون یوسفی (اصلاح‌طلب)
حوزه انتخابیه آبادان: غلامرضا شرفی(اصولگرا)
حوزه انتخابیه ایذه و باغ‌ملک: هدایت‌الله خادمی (مستقل)
حوزه انتخابیه بهبهان: حبیب‌الله کشت‌زر (اصولگرا)
حوزه انتخابیه مسجدسلیمان، لالی، هفتگل و اندیکا: علی عسگر ظاهری (مستقل)
حوزه انتخابیه ماهشهر و امیدیه: گل‌مرادی(اصلاح‌طلب)
استان زنجان
حوزه انتخابیه زنجان و طارم:  علی وقف‌چی (اصولگرا)، فریدون احمدی (اصولگرا)
حوزه انتخابیه ابهر و خرمدره: محمد عزیزی (اصولگرا)‌
حوزه انتخابیه خدابنده: احمد بیگدلی (مستقل)
استان فارس
حوزه انتخابیه شیراز: علی اکبری (اصلاح‌طلب)
حوزه انتخابیه نورآباد ممسنی: مسعود گودرزی (اصلاح‌طلب)
حوزه انتخابیه داراب: انصاری (اصلاح‌طلب)
حوزه انتخابیه نی‌ریز و استهبان: فرهاد طهماسبی (اصولگرا)
استان کردستان
حوزه انتخابیه سنندج، دیواندره و کامیاران: احسن علوی (مستقل)
حوزه انتخابیه مریوان و سروآباد: منصور مرادی (مستقل)
استان کرمانشاه
حوزه انتخابیه کرمانشاه: احمد صفری(اصلاح‌طلب)
حوزه انتخابیه سنقر و کلیایی: سید جواد حسینی‌کیا (اصولگرا)
استان گلستان
حوزه انتخابیه گرگان و آق‌قلا: نورمحمد تربتی‌نژاد(اصلاح‌طلب)، نبی هزارجریبی (اصلاح‌طلب)
حوزه انتخابیه کردکوی و ترکمن، بندرگز و گمیشان: رامین نورقلی‌پور (اصلاح‌طلب)
حوزه انتخابیه مینودشت، کلاله، مراوه‌تپه و گالیکش: سید نجیب حسینی (مستقل)
استان گیلان
حوزه انتخابیه رشت: جبار کوچکی‌نژاد (اصولگرا)، محمدصادق حسنی جوریابی (اصلاح‌طلب)
حوزه انتخابیه رودبار: منوچهر جمالی (مستقل)
استان لرستان
حوزه انتخابیه بروجرد: عباس گودرزی(اصولگرا)، علاءالدین بروجردی (اصولگرا)
حوزه انتخابیه خرم‌آباد و دوره: محمد بیرانوند (اصلاح‌طلب)، محمدرضا ملک‌شاهی راد (اصولگرا)
حوزه انتخابیه دورود و ازنا: مجید کیانپور (مستقل)
استان مازندران
حوزه انتخابیه قائم‌شهر: سید علی ادیانی‌راد(اصولگرا)
حوزه انتخابیه بابل: حسین نیازآذری (مستقل)
استان مرکزی
حوزه انتخابیه اراک، کمیجان و خنداب: سیدمهدی مقدسی (اصلاح‌طلب)
حوزه انتخابیه ساوه و زرندیه: محمدرضا منصوری (اصلاح‌طلب)
حوزه انتخابیه شازند: علی ابراهیمی (اصلاح‌طلب)
استان هرمزگان
حوزه انتخابیه بندرلنگه، بستک و پارسیان و کیش: خالد زمزم‌نژاد (اصلاح‌طلب)
استان همدان
حوزه انتخابیه رزن: حسن لطفی (اصلاح‌طلب)
حوزه انتخابیه ملایر: احمد آزادی‌خواه (اصولگرا)
استان یزد
حوزه انتخابیه مهریز، بهاباد، خاتم، ابرکوه و بافق: صباغیان (مستقل)
منبع:باشگاه خبرنگاران

 

اسامی کاندیدای مجلس دهم به تفکیک استان و گرایش‌ها در مرحله دوم انتخابات

آخرین اخبار انتخابات مجلس دهم را اینجا بخوانید

مطالب مرتبط
ارسال نظر برای این مطلب

نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتی
تبلیغات
اطلاعات کاربری
نام کاربری :
رمز عبور :
  • فراموشی رمز عبور؟
  • کدهای اختصاصی