loading...

کلبه نیوز | پورتال خبری و سرگرمی تفریحی

 نتیجه بازی بارسلونا و اتلتیکو مادرید 13 بهمن 95, پخش زنده بازی بارسلونا و اتلتیکو مادرید 13 بهمن 95,ساعت بازی بارسلونا و اتلتیکو مادرید,خلاصه بازی بارسلونا و اتلتیکو مادرید 13 بهمن 95,فیلم گلهای بازی بارسلونا و اتلتیکو مادرید 13 بهمن 1395,ترکیب بارسلونا…

 نتیجه بازی بارسلونا و اتلتیکو مادرید 13 بهمن 95,

پخش زنده بازی بارسلونا و اتلتیکو مادرید 13 بهمن 95,ساعت بازی بارسلونا و اتلتیکو مادرید,خلاصه بازی بارسلونا و اتلتیکو مادرید 13 بهمن 95,فیلم گلهای بازی بارسلونا و اتلتیکو مادرید 13 بهمن 1395,ترکیب بارسلونا و اتلتیکو مادرید,پیش بازی بارسلونا و اتلتیکو مادریدبارسلونا و اتلتیکو مادرید ,خلاصه بازیبارسلونا  ,اتلتیکو مادرید, فوتبال,جام حذفی اسپانیا,نتیجه بازی بارسلونا دیشب ,اخبار بارسلونا ,زمان بازی بارسلونا و اتلتیکو مادرید 13 بهمن,فیلم بازی بارسلونا و اتلتیکو مادرید,خلاصه بازی دیشب بارسلونا,بازی بارسلونا و اتلتیکو مادرید 13 بهمن 95,

نتیجه بازی بارسلونا و اتلتیکو مادرید 13 بهمن 95 | فیلم خلاصه و گلها

نتیجه و خلاصه و گلهای بازی بارسلونا و اتلتیکو مادرید 13 بهمن 95 در جام حذفی اسپانیا

پنجشنبه 1395/11/13 ساعت: 23:30 پخش زنده بارسلونا و اتلتیکو مادرید شبکه سه

پیش بازی بارسلونا و اتلتیکو مادرید :

دو تیم بارسلونا و اتلتیکومادرید درحالی دوباره نبرد کاتالونیا و مادرید را این بار در ویسنته کالدرون انجام می دهند که در بازی رفت شاگردان لوییز انریکه موفق به پیروزی در برابر اتلتیکو شدند و با این نتیجه، کار آسان تری را در مادرید خواهند داشت. از طرف دیگر اتلتی ها که مرحله قبل با پشت سر گذاشتن رئال مادرید کار بزرگی را انجام دادند، قصد ندارند به همین راحتی راه را برای قهرمانی بارسلونا باز کنند و قطعاً شبی سخت را برای بلوگرانا رقم خواهند زد

اتلتیکو مادرید 

شاگردان دیگو سیمئونه که سال گذشته در نیمه نهایی با شکست در برابر یکی از غول های دیگر اسپانیا، یعنی رئال مادرید موفق نشدند از عنوان خود دفاع کنند، حالا در شرایطی که فرصت از همیشه مناسب تر است، فرد می توانند با یک پیروزی 1-0 یا بیشتر در برابر بارسلونا، برای سومین سال متوالی به نیمه نهایی برسند

یکی از نکات قابل توجه که می تواند به اتلتیکو در این بازی کمک کند این است که از آخرین پیروزی بارسلونا در ویسنته کالدرون حدوداً دو سال می گذرد. اما نکته اینجاست که در همین مدت نیز اتلتیکویی  که عموماً با ضد حملات کار خود را پیش می برد تنها یک پیروزی خانگی را در برابر بارسلونا کسب کرده است. در هر صورت ال چولو اگر قصد دارد روخی بلانکوس را بار دیگر در نیمه نهایی کوپا ببیند، باید کاری فراتر از آنچه پیش از این در برابر بارسلونا انجام داده است را انجام بدهد و با ترکیبی تهاجمی تر برای گل زنی در برابر بارسلونا ظاهر شود

بارسلونا 

هرچند فصل برای شاگردان لوییز انریکه به بهترین شکل ممکن آغاز شد، اما طبعات شکست در برابر رئال مادرید در بزرگترین بازی فصل اسپانیا برای آن ها سنگین بود. پس از آن اما دوباره آبی و اناری ها به روند رو به رشد خود بازگشته اند و در لیگ سایه به سایه در تعقیب رئال مادرید هستند

در کوپا نیز که امسال پس از دوری سه ساله اهمیت آن برای بارسلونا بیش از پیش شده است، آن ها مقتدرانه کار را شروع کردند و تا کنون در 5 بازی خود در این جام، بیش از 23 گل را به ثمر رسانده اند. در هر صورت  در شبی که احتمالاً گودین، یکی از کلیدی ترین بازیکنان اتلتیکو در زمین حاضر نخواهد بود، بارسلونا می تواند با حساب روی درخشش لیونل مسی و سایر بازیکنان خود، راه خود را برای رسیدن به نیمه نهایی هموار تر کند

نکات بازی بارسلونا و اتلتیکو مادرید

بارسلونا از 14 بازی قبلی خود در کوپا، در 12 بازی پیروزی شده است

بارسلونا در 3 بازی خود در کوپا کلیت شیت داشته است

بارسلونا در 13 بازی اخیر خود در برابر اتلتیکو مادرید شکست ناپذیر بوده است

 دیدارهای پیشین بارسلونا و اتلتیکو مادرید

هرچند در بازی های اخیر دو تیم بارسلونا نتوانسته است به علت قدرت روز افزون اتلتیکو در برابر این تیم پیروزی های زیادی را به دست آورد، اما در طرف مقابل نیز راه راه پوشان مادریدی عموماً به کسب یک تساوی در برابر بارسلونا رضایت داده اند. در هر صورت با توجه به نتیجه بازی رفت و شرایط دو تیم، نتایج زیراز بازی امشب پیش بینی می شود.  

ترکیب بارسلونا

سیلسن، آلبا، اومتیتی، پیکه، روبرتو، ماسچرانو، گومس، راکیتیچ، نیمار، مسی، سوارس.

ترکیب اتلتیکومادرید

مویا، فیلیپه، گودین، ساویچ، ورسالیکو، ساول، گابی، کوکه، خوان فران، کاراسکو، گریزمان.

نتیجه بازی بارسلونا و اتلتیکو مادرید 13 بهمن 95 | فیلم خلاصه و گلها

خلاصه بازی بارسلونا و اتلتیکو مادرید :

در این دیدار که در ورزشگاه ویسنته کالدرون برگزار شد، بارسا در نیمه اول و اتلتیکو در نیمه دوم تیم برتر زمین بودند و در نهایت این شاگردان لوئیس انریکه بودند که توانستند به یک پیروزی ارزشمند دست پیدا کنند.

دو تیم بازی را متعادل آغاز کردند و در دقایق ابتدایی، هر دو تیم موقعیت های نصفه و نیمه ای روی دروازه هم ایجاد کردند اما نتوانستند از آن استفاده کنند.

 اما در دقیقه 7، این بارسا بود که روی نبوغ لوئیس سوارز، به گل رسید. توپ ربایی ماسچرانو از گریزمان، سوارز را در نیمه زمین صاحب توپ کرد و او در حالی که بین چهار بازیکن حریف محاصره شده بود، با یک فرار تماشایی، خود را به محوطه جریمه حریف رساند و با ضربه ای دقیق، توپ را به گوشه دروازه فرستاد. 

اتلتیکو خیلی سریع به این گل واکنش نشان داد و می توانست دودقیقه بعد به گل تساوی برسد اما ضربه سر دیگو گودین روی یک ضربه کرنر، راهی به چهارچوب دروازه بارسا پیدا نکرد. 

در ادامه بازی متعادل دنبال شد و هر دو تیم موقعیت هایی برای گلزنی داشتند تا اینکه در دقیقه 33، بارسا به گل دوم رسید. روی حرکت خوب راکیتیچ و پاس او را به پشت محوطه جریمه، با ضربه تماشایی لیونل مسی، به گل دوم آبی و اناری ها تبدیل شد.

 اتلتیکو که چیزی برای از دست دادن نداشت، در دقایق پایانی حملات بیشتری روی دروازه بارسا ترتیب داد اما نتوانست به گل برسد و نیمه اول با حساب 2-0 به پایان رسید. 

نیمه دوم را اتلتیکو هجومی آغاز کرد و در همان دقایق ابتدایی چند بار تا آستانه باز کردن دروازه بارسا پیش رفت تا اینکه در دقیقه 59 به گل رسیدند. روی یک ضربه آزاد بود که ضربه سر گودین به دهانه دروازه رفت و گریزمان با زدن ضربه بعدی، کار را تمام کرد. 

اتلتیکو تنها دو دقیقه بعد می توانست کار را به تساوی بکشد اما ایستادگی سیلسن در مقابل ضربه گریزمان که از داخل محوطه شش قدم زده شد، برتری بارسا را حفظ کرد.

 برتری اتلتیکو ادامه داشت و این تیم دو موقعیت خوب دیگر را هم در فاصله چند دقیقه از دست داد. پس از آن نوبت بارسا بود که چند بار تا آستانه زدن گل سوم پیش برود اما ضربات نیمار و مسی، راهی به چهارچوب دروازه اتلتیکو پیدا نکرد.

 در دقایق پایانی اتلتیکو فشار زیادی برای زدن گل تساوی انجام داد و چند بار چیزی نمانده بود که بتوانند گل دوم را بزنند اما این اتفاق رخ نداد و بازی با برتری 2-1 بارسا به پایان رسید.  

==========================

نتیجه بازی : بارسلونا  2  اتلتیکو مادرید  1

دانلود فیلم خلاصه و گلهای بازی بارسلونا و اتلتیکو مادرید 13 بهمن 95

لینک دانلود         لینک کمکی     

==========================

 منبع:طرفداری/ورزش سه/

مطالب مرتبط
ارسال نظر برای این مطلب

نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتی
تبلیغات
اطلاعات کاربری
نام کاربری :
رمز عبور :
  • فراموشی رمز عبور؟
  • کدهای اختصاصی