close
تبلیغات در اینترنت
نتیجه بازی پرسپولیس و ذوب آهن 26 آذر 95 | خلاصه و گلها امروز
loading...

کلبه نیوز | پورتال خبری و سرگرمی تفریحی

نتیجه بازی پرسپولیس و ذوب آهن 26 آذر 95, خلاصه بازی پرسپولیس و ذوب آهن 26 آذر 95,گلهای بازی پرسپولیس و ذوب آهن 26 آذر 95,پخش زنده بازی پرسپولیس…

نتیجه بازی پرسپولیس و ذوب آهن 26 آذر 95,

خلاصه بازی پرسپولیس و ذوب آهن 26 آذر 95,گلهای بازی پرسپولیس و ذوب آهن 26 آذر 95,پخش زنده بازی پرسپولیس و ذوب آهن 26 آذر 95,ساعت بازی پرسپولیس و ذوب آهن,ترکیب پرسپولیس و ذوب آهن 26 آذر 95, پرسپولیس و ذوب آهن,خلاصه بازی,پرسپولیس,ذوب آهن, فوتبال,لیگ برتر فوتبال ایران,بازی پرسپولیس هفته چهاردهم لیگ برتر 96-95 ,زمان بازی پرسپولیس و ذوب آهن,اخبار پرسپولیس ,نتیجه خلاصه بازی و گل های لیگ برتر فوتبال ایران,نتیجه بازی پرسپولیس امروز,فیلم بازی پرسپولیس و ذوب آهن,بازی پرسپولیس و ذوب آهن 26 آذر 95,

نتیجه بازی پرسپولیس و ذوب آهن 26 آذر 95 | خلاصه و گلها امروز

نتیجه و فیلم خلاصه بازی پرسپولیس و ذوب آهن هفته چهاردهم لیگ برتر جام خلیج فارس

زمان بازی پرسپولیس و ذوب آهن 26 آذر 95 : ساعت 16:20

پخش زنده پرسپولیس و ذوب آهن : جمعه 1395/9/26 از شبکه سه 

پیش بازی پرسپولیس و ذوب آهن:یحیی گل محمدی، سرمربی تیم ذوب آهن تا هفته هفتم هدایت این تیم را برعهده داشت که پس از شکست مقابل استقلال جای خود را به دستیارش سیدمجتبی حسینی داد. اصفهانی ها با گل محمدی 1 برد، 3 مساوی و 3 باخت کسب کرده بودند و در رده های پایین جدول قرار داشتند. اما از زمانی که حسینی سکان هدایت این تیم را در دست گرفت، 5 برد و 1 باخت کسب کردند.

پرسپولیس از همان ابتدای فصل عملکرد بسیار خوبی داشته و در هیچکدام از بازی هایش شکست نخورده است. سرخپوشان تا پایان هفته سیزدهم 8 برد و 5 تساوی کسب کردند و با 29 امتیاز در صدر جدول قرار دارند. شاگردان برانکو در این 13 دیدار، 15 گل به ثمر رسانده و اند و فقط 4 گل دریافت کردند. امید عالیشاه و علیرضا بیرانوند مانند چند هفته اخیر تنها مصدومان پرسپولیس هستند و این بازی را از دست داده اند. سرخپوشان با پیروزی هفته گذشته مقابل پدیده موفق شدند در 20 بازی بیرون از خانه اخیر خود هیچ شکستی را متحمل نشده اند.

محرومان بازی پرسپولیس و ذوب آهن: محرومی ندارد

آخرین نتایج و جایگاه پرسپولیس و ذوب آهن در جدول لیگ: ماشین‌سازی یک- ذوب آهن۲، پدیده یک- پرسپولیس ۲.ذوب آهن با ۲۱ امتیاز سوم، پرسپولیس با ۲۹ امتیاز اول،

داوری پرسپولیس و ذوب آهن: محسن ترکی – محمدرضا ابوالفضلی – علیرضا ایلدروم – پیام حیدری – ناظر: حسین عسکری

ترکیب احتمالی پرسپولیس و ذوب آهن:

ذوب آهن: رشید مظاهری، وحید محمدزاده، محمد نژادمهدی، علی حمام، مهران درخشان‌مهر، دانیال اسماعیلی‌فر، مهدی مهدی‌پور، محمدرضا حسینی، احسان پهلوان، مهدی رجب‌زاده، مرتضی تبریزی

پرسپولیس: بوژیدار رادوشوویچ، سیدجلال حسینی، محمد انصاری، محسن ربیع خواه، حسین ماهینی، کمال کامیابی نیا، فرشاد احمدزاده، وحید امیری، محسن مسلمان، علی علیپور، مهدی طارمی

خلاصه بازی پرسپولیس و ذوب آهن:  

نتیجه بازی پرسپولیس و ذوب آهن 26 آذر 95 | خلاصه و گلها امروز

شرح گل بازی پرسپولیس و ذوب آهن:

ذوب‌آهن 1 - پرسپولیس 0 (دقیقه 65: احسان پهلوان): پهلوان سمت راست زمین صاحب توپ شد اما بدون اینکه بازیکنان پرسپولیس او را مهار کنند، خود را در موقعیت شوت‌زنی قرار داد و با ضربه محکم و تماشایی از فاصله 30 متری به کنج دروازه سرخ پوشان و دور از دستان رادوشوویچ گل اول بازی را به زیبایی به ثمر رساند.

 بهترین بازیکن بازی پرسپولیس و ذوب آهن:

مظاهری که یکی از نقاط قوت ذوب‌آهن طی فصول اخیر بوده امروز هم با واکنش‌های عالی خود به ویژه در نیمه اول ناجی تیمش شد و برابر ضربات مهاجمان پرسپولیس ایستادگی کرد تا ستاره زمین لقب بگیرد؛ ضمن اینکه محمدزاده مدافع و پهلوان وینگر چپ ذوب نیز نمایش قابل قبولی برابر تیم برانکو ارائه کردند.

 شرح بازی پرسپولیس و ذوب آهن:

باوجود اینکه بهترین خط حمله لیگ برای ذوب‌آهن است اما آنها در دقایق ابتدایی بازی امروز با پرسپولیس عقب کشیده بودند و همین اتفاق موجب شد شاگردان برانکو به دلیل بسته بودن خط میانی ذوب به ارسال از کناره‌های روی بیاورند و بارها خطرساز شوند که واکنش‌های خوب رشید مظاهری مانع از گلزنی آنها شد؛ به غیر از یک فرصت جدی ذوب از روی کرنر آنها تا دقیقه 35 بیشتر روی کارهای دفاعی و حفظ توپ در میانه زمین برنامه داشتند ولی سرخ پوشان تلاش می‌کردند هرطور شده با شوت از راه دور، سانتر از کناره‌ها و ... دروازه مظاهری را باز کنند ولی تمام موقعیت‌های آنها بی‌حاصل هدر می‌رفت؛ تیم مجتبی حسینی در 10 دقیقه پایانی نیمه اول نمایش هجومی‌تری ارائه داد و حتی دروازه پرسپولیس را با ضربه‌ی تبریزی باز کرد که کمک داور به اشتباه آن را آفساید گرفت؛ پرسپولیس از دقیقه 42 به بعد بارها دروازه ذوب را تهدید کرد اما نتوانست گلزنی کند تا هر دو تیم بدون گل به رختکن بروند.

با شروع نیمه دوم ذوب‌آهن تا 10 دقیقه سوار بازی بود و بیشتر برنامه‌اش را روی ارسال از سمت راست زمین گذاشت که مدافعان پرسپولیس اجازه کار به آنها نمی‌دادند؛ به مرور زمان پرسپولیس مثل نیمه اول توپ و میدان را در اختیار گرفت و با حرکات سریع و نفوذهای تند و تیز قصد داشت به دروازه ذوب نزدیک شود ولی سرسختی مدافعان ذوب و بی‌دقتی مهاجمان پرسپولیس در زدن ضربات آخر اجازه کار به آنها نمی‌داد؛ ذوب از دقیقه 55 برنامه هجومی آن چنانی نداشت اما با شوت دیدنی پهلوان در دقیقه 65 یک گل زد و تا دقیقه 80 دیگر به محوطه پرسپولیس نزدیک نشد و برای حفظ گل تلاش کرد؛ برانکو با سه تعویض به دنبال رهایی از نخستین شکست فصل بود ولی آنها هم نتوانستند گره‌گشای کار تاکتیکی سرخ‌ها باشند تا ذوب‌آهن در خانه یک بر صفر پیروز شود.

 اتفاقات ویژه بازی پرسپولیس و ذوب آهن:

پرسپولیس در 13 هفته اخیر لیگ برتر هیچ شکستی نداشت اما برابر بهترین خط حمله لیگ برتر نتوانست دوام بیاورد و نخستین باخت فصل را تجربه کرد.

 دقایق حساس بازی پرسپولیس و ذوب آهن:

دقیقه 2: محسن ترکی در یک اقدام عجیب کمال کامیابی‌نیا را به دلیل خطا روی مهدی رجب‌زاده با کارت زرد جریمه کرد که این مساله با واکنش شدید پرسپولیسی‌ها مواجه شد.

دقیقه 12: ارسال محمد انصاری از میانه زمین را مظاهری به راحتی روی هوا جمع کرد.

دقیقه 14: ضربه عجیب محمد انصاری در حالی که تصور می شد به بیرون از زمین هدایت شود را مظاهری با واکنشی عجیب روی خط دروازه مهار کرد و این در حالی بود که بازیکنان پرسپولیس اعتقاد داشتند توپ از خط عبور کرده است.

دقیقه 15: ارسال زمینی محسن مسلمان برای مهدی طارمی درون محوطه هجده قدم را مظاهری راهی کرنر کرد.

دقیقه 19: سانتر تند و تیز مهدی‌پور از میانه زمین را حسینی به کرنر فرستاد.

دقیقه 20: کرنر دقیق رجب‌زاده از سمت چپ زمین با عبور از روی سر مدافعان و دست رادوشوویچ موقعیت عالی برای حسینی فراهم کرد که ضربه‌ سر او به شکل خطرناکی از کنار تیرک عمودی دروازه پرسپولیس به بیرون رفت.

دقیقه 30: مسلمان با ارسال توپ از روی کرنر قصد ایجاد فرصت گلزنی برای طارمی داشت که پیش از او مظاهری با خروج و واکنش به موقع توپ را دفع کرد.

دقیقه 33: ارسال رضائیان از جناح چپ زمین توسط مدافعان ذوب‌آهن سراسیمه دفع شد.

دقیقه 33: احمدزاده از سمت چپ زمین قصد داشت دروازه ذوب را به طور مستقیم باز کند که مظاهری توپ را جمع کرد و بازی را به جریان انداخت.

دقیقه 34: سر توپ و شوت پای چپ پشت محوطه جریمه رضائیان با فاصله زیادی از بالای دروازه ذوب‌آهن راهی اوت شد.

دقیقه 37: درخشان‌مهر با ارسال روی پا توپ را روی محوطه جریمه پرسپولیس فرستاد ولی ضربه سر حسینی حاصلی در پی نداشت.

دقیقه 38: تبریزی روی پاس رجب‌زاده و فرار از سد مدافعان پرسپولیس با رادوشوویچ دروازه سرخ پوشان را با ضربه‌ بغل پا گشود اما کمک داور آن را آفساید اعلام کرد.

دقیقه 39: شوت بی‌دقت طارمی عرض محوطه 6 قدم را طی کرد و خطری روی دروازه ذوب به وجود نیاورد.

دقیقه 42: خطای پشت محوطه‌ای که احمدزاده از مهدی‌پور گرفته بود را رضائیان به زیبایی زد اما واکنش مظاهری و بیرون کشیدن توپ از زیر طاق فقط یک کرنر برای پرسپولیس داشت.

دقیقه 42: کرنر خطرناک مسلمان و ضربه طارمی باز هم فقط یک موقعیت جدی خلق کرد و گلی در پی نداشت.

دقیقه 42: مسلمان به تیرک دوم و پاس رضائیان با ضربه سر به مقابل دروازه ذوب را زودتر از مهاجمان پرسپولیس حسینی دور کرد.

دقیقه 42: طارمی در شرایط نامتعادلی داخل محوطه جریمه ذوب به توپ رسید ولی شوت پای چپ او به اوت رفت.

دقیقه 1+45: پاس احمدزاده به رضائیان و شوت سنگین او به شکل خطرناکی با کمترین فاصله ممکن از روی تیرک افقی دروازه ذوب به اوت رفت.

دقیقه 2+45: سانتر حسینی، هافبک ذوب را سید جلال حسینی با ضربه‌ سر به بیرون از محوطه جریمه پرسپولیس زد.

دقیقه 3+45: ارسال زمینی حمام را انصاری دور کرد و در ادامه نیز موقعیت ذوبی‌ها توسط مدافعان پرسپولیس دفع شد.

دقیقه 50: سانتر نه چندان خوب پهلوان را جلال حسینی دور کرد.

دقیقه 50: حسینی از جناح راست زمین توپ را به محوطه جریمه پرسپولیس فرستاد که انصاری اجازه خطرساز شدن به آن نداد.

دقیقه 55: امیری می‌توانست مثل دو بازی اخیر با ضربه‌ سر گلزنی کند اما بعد از ناکامی او، مدافعان ذوب ارسال رضائیان را به کرنر فرستادند.

دقیقه 67: امیری قصد داشت سانتر مسلمان را با ضربه‌ آکروباتیک به سمت دروازه مظاهری بزند که مدافعان ذوب مقابل توپ او ایستادند.

دقیقه 73: محمدزاده با ضربه‌ سر توپ ارسالی احمدزاده را از مقابل دروازه ذوب دور کرد.

دقیقه 78: طارمی پس از نفوذ از بین محمدزاده و درخشان‌مهر خود را با مظاهری تک به تک کرد اما پاس او پس از افتادن به زمین قبل از رسیدن به امیری توسط نژادمهدی دفع شد.

دقیقه 78: فرار احمدزاده و سانتر او را علیپور با ضربه‌ سر به اوت زد.

دقیقه 80: کرنر خطرناک رجب‌زاده توسط رادوشوویچ مهار شد.

دقیقه 83: توپ ریباندشده پس از اوت بلند ماهینی را طارمی در لحظه خروج اشتباه مظاهری با ضربه پشت سر در موقعیت خوبی برای هم‌تیمی‌هایش فراهم کرد اما کسی نبود از توپ او استفاده کند.

دقیقه 84: شوت فنیِ بغل پای علیپور با فاصله کمی از کنار تیرک عمودی دروازه مظاهری تبدیل به اوت شد.

دقیقه 4+90: شوت نوراللهی از روی ضربه‌ آزاد حاصلی برای پرسپولیس نداشت.

حاشیه های بازی پرسپولیس و ذوب آهن:

* هواداران پرسپولیس در این بازی بیش از همیشه جایگاه استادیوم را به خود اختصاص داده اند. این در حالی بود که آذری، مدیرعامل باشگاه ذوب پیش از این اعلام کرده بود تنها 10 درصد فولادشهر به هواداران پرسپولیس اختصاص داده خواهد شد.

* قاسم حدادی فر که به دلیل مصدومیت و پارگی رباط صلیبی از تمرینات این تیم دور مانده است، پیش از بازی در استادیوم حضور یافت و با بازیکنان تیمش به خوش و بش پرداخت و برای آنها آرزوی موفقیت کرد.

* با توجه به ناهماهنگی بین نیروی انتظامی، برخی هواداران پرسپولیس در میان ذوبی ها و جایگاه آنها حضور یافته اند که این مساله باعث ایجاد برخورد و حاشیه شده است. حراست استادیوم در حال برطرف کردن این ناهماهنگی است و البته مشکلاتی نیز در این میان به وجود آمد و موجب برخورد طرفین شده است. 

* احمد نوراللهی در زمان گرم کردن به شدت مورد تشویق هواداران پرسپولیس قرار گرفتند و آنها از شماره هشت تیمشان خواستند تا در صورت امکان در این تیم تا پایان فصل باقی بماند.

* در حین گرم کردن بازیکنان پیش از آغاز بازی، کری جالبی بین مرتضی تبریزی و رامین رضاییان شکل گرفت و بهترین گلزن ذوب و بهترین پاسور پرسپولیس لحظاتی با یکدیگر به صحبت پرداختند.

* مهدی رجب زاده و جری بنگستون پیش از شروع بازی به سمت نیمکت پرسپولیس رفتند و با کادرفنی و بازیکنان این تیم خوش و بش کردند.

* محسن مسلمان، کامیابی نیا، حسین ماهینی و فرشاد احمدزاده نیز از نیمکت پرسپولیس به سمت نیمکت رقیب رفتند و با کادر رقیب به خوش و بش پرداختند.

* سیدجلال حسینی در مراسم پیش از بازی با پیراهنی که عکس شهید مدافع حریم روی آن نقش بسته بود، مراسم را برگزار کرد و در ادامه به سمت نیمکت ذوب رفت و با مجتبی حسینی به خوش و بش پرداخت.

* در دقیقه 24 مطابق دیدارهای گذشته هواداران پرسپولیس یاد و خاطره هادی نوروزی، کاپیتان فقیدشان را زنده نگه داشتند و جالب اینکه هواداران ذوبی نیز در این راه با تشویق این بازیکن آنها را همراهی کردند.

 نکته های بازی پرسپولیس و ذوب آهن:

* برانکو ایوانکوویچ در این بازی امید عالیشاه و علیرضا بیرانوند را در اختیار نداشت و فرشاد احمدزاده بعد از یک هفته دوری به ترکیب این تیم بازگشته است.

* رامین رضاییان در این بازی نیز موفق شده در ترکیب اصلی حضور یابد و در پست وینگر راست برای این تیم به میدان رفته است و فرشاد احمدزاده نیز با تغییر پست به سمت چپ رفته است.

=====================

نتیجه بازی: پرسپولیس 0     ذوب آهن  1

دانلود فیلم خلاصه بازی و گلهای پرسپولیس و ذوب آهن 26 آذر 95 

 لینک دانلود           لینک کمکی       

دانلود فیلم گل احسان پهلوان به پرسپولیس 26 آذر 95 

 لینک دانلود             لینک کمکی     

===================== 

منبع:نود/طرفداری/ورزش سه/

مطالب مرتبط
ارسال نظر برای این مطلب

نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتی
تبلیغات
اطلاعات کاربری
نام کاربری :
رمز عبور :
  • فراموشی رمز عبور؟
  • کدهای اختصاصی