close
تبلیغات در اینترنت
نتیجه بازی رئال مادرید و دورتموند 17 آذر 95 | فیلم خلاصه و گلها دیشب
loading...

کلبه نیوز | پورتال خبری و سرگرمی تفریحی

نتیجه بازی رئال مادرید و دورتموند 17 آذر 95, خلاصه بازی رئال مادرید و دورتموند 17 آذر 95,فیلم گلهای بازی رئال مادرید و دورتموند 17 آذر 95,ترکیب رئال مادرید و دورتموند 17 آذر 95, پخش زنده بازی رئال مادرید و دورتموند 17 آذر 95,رئال مادرید و دورتموند,خلاصه…

نتیجه بازی رئال مادرید و دورتموند 17 آذر 95,

خلاصه بازی رئال مادرید و دورتموند 17 آذر 95,فیلم گلهای بازی رئال مادرید و دورتموند 17 آذر 95,ترکیب رئال مادرید و دورتموند 17 آذر 95, پخش زنده بازی رئال مادرید و دورتموند 17 آذر 95,رئال مادرید و دورتموند,خلاصه بازی, رئال مادرید,دورتموند, فوتبال,لیگ قهرمانان اروپا,ساعت بازی رئال مادرید و دورتموند 17 آذر,بازی رئال مادرید دیشب ,اخبار رئال مادرید ,نتیجه بازی دیشب رئال مادرید,فیلم بازی رئال مادرید و دورتموند,نتیجه رئال مادرید و دورتموند, بازی رئال مادرید و دورتموند 17 آذر 95,نتیجه بازی رئال مادرید دیشب,

نتیجه بازی رئال مادرید و دورتموند 17 آذر 95 | فیلم خلاصه و گلها دیشب

نتیجه و خلاصه و گلهای بازی رئال مادرید و دورتموند 17 آذر 95 :

رئال مادرید و دورتموند : لیگ قهرمانان اروپاچهار‎شنبه 1395/9/17

پخش زنده رئال مادرید و دورتموند: شبکه سه ساعت: 23:15

پیش بازی رئال مادرید و دورتموند:شاگردان زیدان در حالی به مصاف دورتموند می‌روند که بر خلاف انتظارات در رده ی دوم جدول قرار گرفته اند. هر چند که به نظر دوم شدن به نفع آنها خواهد بود و رقبای آسان تری در صدر جدول دیگر گروه‌ها حضور دارند ولی این احتمال وجود دارد که زیدان امشب تیمش را با تمام قوا به زمین بفرستد تا برای صدرنشینی بجنگد.

 در صورتی که رئال در گروهش دوم شود با رقبایی مثل آرسنال، ناپولی، موناکو، لسترسیتی و احتمالا یوونتوس روبرو خواهد شد و در صورتی که صدرنشین شود، پاری سن ژرمن، بایرن مونیخ، منچسترسیتی، بایرلورکوزن و پورتو در دور بعد مقابل آنها قرار خواهند گرفت.

 دورتموند با 13 امتیاز صدرنشین گروه است و به یک تساوی نیاز دارد تا به عنوان صدرنشین به دور بعد رقابت ها صعود کند. با توجه به اینکه تیم‌های اسپانیایی در دور بعد مقابل هم قرار نمی‌گیرند، دوم شدن به نفع رئال است زیرا 2 تیم اسپانیایی صدرنشین هستند ولی در صورتی که دورتموند دوم شود، بارسلونا و اتلتیکومادرید نیز از گزینه های تقابل با آنها هستند.

 در 5 تقابل اخیر دو تی، 2 پیروزی برای دورتمنوند، 2 پیروزی برای رئال و 1 تساوی به دست آمده است و باید دید این دیدار حساس به چه شکل تمام خواهد شد. برای این بازی، آلوارو موراتا و تونی کروس شرایط بازی کردن را پیدا کرده اند و تنها غایب رئال گرت بیل خواهد بود. دورتمومند رومن بورکی، بندر، گوتز، گوئریرو و سوبوتیچ را به علت مصدومیت در اختیار نخواهد داشت. حضور رویس، اشملزر و دورم نیز مشخص نیست.

ترکیب احتمالی رئال مادرید و دورتموند

نتیجه بازی رئال مادرید و دورتموند 17 آذر 95 | فیلم خلاصه و گلها دیشب

داور بازی رئال مادرید و دورتموند: آقای سیمون مارسینیاک از لهستان

غایبین بازی رئال مادرید و دورتموند 

برای رئال مادرید در این مسابقه بیل به دلیل مصدومیت و کواچیچ و کوئنترائو و ناچو با تصمیم مربی بازی نمی کنند.

دورتموند نیز در این مسابقه شاهین و گوتسه و بروکی و بندر را به دلیل مصدومیت ندارد.

آمار و ارقامی رئال مادرید و دورتموند

- بیشتر از 2.5 گل در 5 مسابقه آخر رئال مادرید در اروپا رد و بدل شده است.

- رئال مادرید حداقل 2 گل در 5 بازی آخر اروپایی خود زده است.

- دورتموند 3 بازی آخر خود در لیگ قهرمانان را برده است.

- دورتموند در 3 بازی آخر خود در اروپا هم در نیمه اول هم نیمه دوم پیروز بوده است.

پیش بینی نتیجه بازی رئال مادرید و دورتموند از هواسکورد

رئال مادرید 2-2 بروسیا دورتموند

خلاصه بازی رئال مادرید و دورتموند:  

نتیجه بازی رئال مادرید و دورتموند 17 آذر 95 | فیلم خلاصه و گلها دیشب

جدال حساس رئال و دورتموند در برنابئو، تکلیف صدرنشینی گروه را مشخص خواهد کرد.

 ترکیب رئال مادرید: ناواس، کارواخال، راموس، واران، مارسلو، کاسمیرو، مودریچ، وازکز، خامس، رونالدو، بنزما

 ترکیب دورتموند: وایدنفلر، پیسچک، بارترا، پاپاستوپولوس، گینتر، اشملزر، وایگل، کاسترو، دمبله، رویس، اوبامیانگ

در این دیدار ابتدا شاگردان زین الدین زیدان با دو گل کرین بنزما پیش افتادند اما در ادامه دورتموند دو گل زد تا از این دیدار حساس، به یک امتیاز برسد و به عنوان تیم اول، راهی مرحله بعد چمپیونزلیگ شود. 

همانطور که انتظار می رفت رئالی ها بازی را بهتر آغاز کردند و در دقایق ابتدایی کاملا بر بازی تسلط داشتند اما دفاع منسجم دورتموندی ها مانع از ایجاد موقعیت روی دروازه وایدن فلر شد.

 در ادامه فشار حملات رئال افزایش پیدا کرد و سرانجام در دقیقه 28، سرانجام قفل دروازه زردها باز شد. روی نفوذ کارواخال از سمت راست و ارسال دیدنی او به دهانه دروازه، کریم بنزما با یک بغل پای ساده، دروازه را باز کرد و رئال را 1-0 پیش انداخت.

 بعد از این گل بازی متعادل تر شد و دورتموندی ها هم چند حمله نصفه و نیمه روی دروازه رئال داشتند اما نتوانستند از آن استفاده کنند. 

در دقیقه 42، رئال می توانست روی ارسال بنزما به گل دوم برسد اما کریس رونالدو نتوانست از این موقعیت خوب استفاده کند. در دقایق پایانی نیمه اول هم اتفاق خاصی رخ نداد و این نیمه با همان یک گل به پایان رسید. 

اولین موقعیت جدی نیمه دوم را دورتموندی ها ایجاد کردند و چیزی نمانده بود که دمبله دروازه کیلور ناواس را باز کند اما ضربه او از کنار دروازه به بیرون رفت.

 چند دقیقه بعد، رئال روی اولین موقعیت جدی اش در نیمه دوم به گل رسید. بعد از اینکه بنزما یک موقعیت تک به تک عالی را از دست داد، توپ در یک رفت و برگشت به خامس رسید و او با یک ارسال تماشایی، بار دیگر بنزما را صاحب موقعیت کرد. این ستاره فرانسوی این بار اشتباه نکرد و با ضربه سری دیدنی، دروازه را باز کرد.

 دورتموندی ها که چیزی برای از دست دادن نداشتند، کاملا جلو کشیدند و خیلی زود یکی از گل های خورده را جبران کردند. روی یک ارسال بلند به پشت مدافعان رئال، اشملزر توپ را به اوبامیانگ رساند و او هم با یک ضربه بغل پا، دروازه را باز کرد.

 چهار دقیقه بعد چیزی نمانده بود که اوبامیانگ کار را به تساوی بکشد اما ضربه او با اختلاف کمی از کنار دروازه به بیرون رفت.

 رئالی ها که می دانستند برتری شان کاملا شکننده است، بر شدت حملات شان افزودند و این دورتموند بود که در دقیقه 87 به گل تساوی رسید. روی یک ضدحمله حریف، اوبامیانگ با یک پاس عرضی، رویس را در موقعیت گلزنی قرار داد و او هم به راحتی دروازه را باز کرد.

 حملات رئال در دقایق پایانی بی نتیجه بود و بازی با تساوی 2-2 به پایان رسید.

============================

نتیجه بازیرئال مادرید  2    دورتموند  2

دانلود فیلم خلاصه و گلهای بازی رئال مادرید و دورتموند 17 آذر 95

لینک دانلود                 لینک کمکی   

============================

منبع:طرفداری/ورزش سه/

مطالب مرتبط
ارسال نظر برای این مطلب

نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتی
تبلیغات
اطلاعات کاربری
نام کاربری :
رمز عبور :
  • فراموشی رمز عبور؟
  • کدهای اختصاصی