close
تبلیغات در اینترنت
نتیجه بازی پرسپولیس و پیکان 4 آذر 95 | دانلود فیلم خلاصه و گلها امروز
loading...

کلبه نیوز | پورتال خبری و سرگرمی تفریحی

نتیجه بازی پرسپولیس و پیکان 4 آذر 95, خلاصه بازی پرسپولیس و پیکان 4 آذر 95,گلهای بازی پرسپولیس و پیکان 4 آذر 95,پخش زنده بازی پرسپولیس…

نتیجه بازی پرسپولیس و پیکان 4 آذر 95,

خلاصه بازی پرسپولیس و پیکان 4 آذر 95,گلهای بازی پرسپولیس و پیکان 4 آذر 95,پخش زنده بازی پرسپولیس و پیکان 4 آذر 95,داوری بازی پرسپولیس و پیکان 4 آذر 95,ترکیب پرسپولیس و پیکان 4 آذر 95, پرسپولیس و پیکان,خلاصه بازی,پرسپولیس,پیکان, فوتبال,لیگ برتر فوتبال ایران,بازی پرسپولیس هفته 11 یازدهم لیگ برتر 96-95 ,نتیجه بازیهای هفته 11 یازدهم لیگ برتر فوتبال ایران,اخبار پرسپولیس ,نتیجه خلاصه بازی و گل های لیگ برتر فوتبال ایران,نتیجه بازی امروز پرسپولیس و پیکان,فیلم بازی پرسپولیس و پیکان,بازی پرسپولیس و پیکان 4 آذر 95,

نتیجه بازی پرسپولیس و پیکان 4 آذر 95 | دانلود فیلم خلاصه و گلها امروز

نتیجه و فیلم خلاصه بازی پرسپولیس و پیکان : هفته 11 یازدهم لیگ برتر فوتبال ایران جام خلیج فارس

زمان بازی پرسپولیس و پیکان 4 آذر 95 : ساعت 15:15

پخش زنده پرسپولیس و پیکان : پنج‌شنبه 1395/9/4 از شبکه سه 

پیش بازی پرسپولیس و پیکان:پرسپولیس که به واسطه حضور نداشتن در جام حذفی تعطیلاتی 27 روزه را پشت سر گذاشته است فردا دوباره باید برای حفظ صدرنشینی به تلاش خود ادامه دهد.

پیکان و پرسپولیس از جمله تیم های موفق این فصل بودند. هر دو تیم هفته دهم را با موفقیت به پایان رساندند. پرسپولیس با گل دقایق پایانی‌اش نفت آبادان را شکست داد و صدر جدول را حفظ کرد، پیکان هم یک برد خیره کننده در تبریز را جشن گرفت.پیکان البته در این مدت حذفی باورنکردنی در جام حذفی را تجربه کرده است، دقیقا مثل پرسپولیس.

به هر حال بازی فردا که در ورزشگاه شهدای شهر قدس انجام می شود برای دو تیم اهمیت زیادی دارد. پرسپولیس نفس تراکتورسازی را پشت سر خود حس می کند و یک لغزش به معنای از دست دادن صدر جدول است. در سوی دیگر پیکان برای اولین بار در این فصل موفق شده خود را تا رده چهارم بالا بکشد و به دنبال حفظ این جایگاه ارزشمند است.

تقابل مجید جلالی و برانکو هم از نکات جالب این بازی است. جلالی زمانی منتقد برانکو بود، جالب اینکه برانکو در این یک سال و نیم نتوانسته جلالی را شکست دهد.

پرسپولیس برای بازی فردا چند غایب هم دارد، علیرضا بیرانوند و امید عالیشاه از ناحیه دست مصدوم‌اند و قطعا بازی نمی‌کنند. رامین رضاییان هم در روزهای قبل با سرماخوردگی دسته و پنجه نرم می کرده و احتمال بازی نکردنش وجود دارد.

در جمع پیکانی ها تقابل چند استقلالی سابق با پرسپولیس می توانست جذاب باشد اما آرش برهانی در بازی فردا حضور نخواهد داشت.

آخرین نتایج پرسپولیس و پیکان در لیگ: ماشین سازی یک- پیکان 4، پرسپولیس یک- صنعت نفت آبادان صفر.

بهترین گلزن پرسپولیس و پیکان:

پیکان: گادوین منشا(5 گل)

پرسپولیس: مهدی طارمی(5گل)

داوری بازی پرسپولیس و پیکان: اشکان خورشیدی – تورج عیوض محمدی – مهدی الوندی – سیدرضا مهدوی

نکات ویژه بازی پرسپولیس و پیکان:

* نتایج دیدارهای اخیر دو تیم از برتری قاطع سرخپوشان حکایت دارد. آن ها 6 بازی اخیر را از پیکان برده اند و دروازه شان تنها دو بار باز شده است.

* پر گل ترین نتیجه دیدارهای اخیر پرسپولیس و پیکان، برد شش صفر سرخ ها در زمان مانوئل ژوزه بوده است. البته دیدار پیش از این هم با پیروزی 5 بر یک پرسپولیس به پایان رسیده بود.

* در آخرین حضور پرسپولیس در ورزشگاه شهدای قدس، مهدی طارمی دو گل زد و همچنین در آخرین رویارویی پرسپولیس و پیکان هم موفق به گلزنی شد. اگر اتفاق خاصی نیفتد باید منتظر گلزنی ستاره شماره 9 سرخ ها باشیم.

* سه تقابل اخیر جلالی و برانکو جنجال های زیادی در بر داشته است. دو فصل پیش در دیدار پرسپولیس و سایپا، پیام صادقیان با بی اخلاقی هایی جنجال ساز شد، دیدار رفت فصل پیش سرخپوشان و نارنجی پوشان به دلیل اعلام هند پنالتی رامین رضاییان جنجالی شد و بازی برگشت هم در حالی که پرسپولیس در مقابل 80 هزار هوادار با یک گل از حریف پیش بود، مهدی دغاغله در آخرین لحظات گل مساوی را به ثمر رساند تا بازی یک بر یک به پایان برسد.

ترکیب پرسپولیس و پیکان : 
پیکان:رحمان احمدی، سیاوش یزدانی، امیرحسین صادقی، مهدی شیری، آرمان قاسمی، ماهان رحمانی، محمد صادق بارانی، سیامک نعمتی، مرتضی آقا خان، ابوالفضل ابراهیمی و گادوین منشا.

سرمربى: مجید جلالى

پرسپولیس: بوژیدار رادوشوویچ، سیدجلال حسینى، محمد انصارى، حسین ماهینى، محسن ربیع خواه، کمال کامیابى نیا، محسن مسلمان، فرشاد احمدزاده، وحید امیرى، مهدى طارمى و علیپور.

سرمربى: برانکو ایوانکوویچ

خلاصه بازی پرسپولیس و پیکان : 

نتیجه بازی پرسپولیس و پیکان 4 آذر 95 | دانلود فیلم خلاصه و گلها امروز

 اخطارهای پرسپولیس و پیکان :

امیرحسین صادقى (39) از پیکان 

محمد انصاری(49(65)) - سید جلال حسینی (50) از پرسپولیس

 شرح نیمه اول پرسپولیس و پیکان :

پرسپولیس مطابق دیدارهاى قبلى بر اساس توانایى بازیکنان خط میانى به دنبال راهى به دروازه حریف بود و این طارمى بود که همچنان در پیدا کردن روش مطمئن گلزنى ناموفق عمل کرد تا فرصت هاى این تیم از دست برود.

پیکان نیز با استفاده از ضعف جناح چپ دفاعى سرخپوشان امیدوار بود از این راه به گل دست یابد که فرصت سوزى و عملکرد مناسب بوژیدار مانع از این اتفاق شد تا جدال دو تیم در نیمه اول گلى در پى نداشته باشد.

 دقایق حساس بازی پرسپولیس و پیکان : 

دقیقه ٢: اولین موقعیت بازى با ضربه آکروباتیک على علیپور و با اختلاف زیاد به بیرون رفت.

دقیقه ٣: شوت مهدى طارمى از زاویه بسته به راحتى در اختیار رحمان احمدى قرار گرفت.

دقیقه ٦: مهدى طارمى در موقعیتى تک به تک با رحمان احمدى نتوانست ضربه مناسبى به توپ بزند و توپ در آغوش دروازه بان پیکان آرام گرفت.

دقیقه ١٠: محسن ربیع خواه در اشتباهى مرگبار باعث شد منشا با بوژیدار تک به تک شود. مهاجم پیکان البته بعد از دریبل دروازه بان پرسپولیس توسط ربیع خواه در دو مرحله مهار شد تا این فرصت فیروزه پوشان از دست برود.

دقیقه ١١: ارسال ضربه ایستگاهى از سوى مهدى شیرى با ضربه آکروباتیک و ناقص منشا با اختلاف زیاد به بیرون رفت.

دقیقه ١٦: مهدى طارمى در موقعیت مناسب از پشت محوطه جریمه قصد داشت با ضربه اى فنى رحمان احمدى را مغلوب کند اما توپ به راحتى در اختیار دروازه بان پیکان قرار گرفت.

دقیقه ٢٠: منشا در فرارى جالب توجه در موقعیتى تک به تک با بوژیدار قرار گرفت که خروج به موقع این دروازه بان مانع از به ثمر رسیدن گل شد و توپ توسط بوژیدار دفع شد.

دقیقه ٢٣: ارسال عرضى وحید امیرى براى طارمى از درون محوطه جریمه با ضربه اى بى دقت فرصت گلزنى را از سرخپوشان گرفت.

دقیقه ٢٦: فرار طولى امیرى با خطاى رحمانى همراه شد. این ضربه ایستگاهى را مسلمان درون محوطه جریمه ارسال کرد که مدافعان پیکان آن را روانه کردند.

دقیقه ٤٠: حرکات هماهنگ انصارى و احمدزاده با ضربه دقیق شماره ١٠ پرسپولیس همراه نشد تا این موقعیت از دست برود.

دقیقه ٤٠: چرخش طارمى از گوشه محوطه جریمه و عزم او براى ورود به محوطه جریمه با خطاى امیرحسین صادقى همراه شد که داور یک ضربه خطا در میان اعتراض و اعتقاد سرخپوشان مبنى بر پنالتى براى آنها اعلام کرد.

دقیقه ٥١: سیدجلال حسینى به دلیل اعتراض به داور یک کارت زرد دریافت کرد.  حسینى اعتقاد داشت داور پیش از بسته شدن دیوار دفاعى اجازه ضربه زدن به حریف را داده است.

دقیقه ٥٥: امیرحسین صادقى از قلب دفاعى تیمش جلو آمد و در میانه میدان با گودوین منشا مهاجم تیم خود به درگیرى پرداخت.

دقیقه ٥٦: پرسپولیس از سمت چپ اینبار عزم دروازه حریف کرد که ارسال زمینى خطرناک امیرى را صادقى به کرنر فرستاد.

دقیقه ٦١: بهترین فرصت گلزنى در نیمه دوم را طارمى از دست داد. ارسال دیدنى مسلمان با ضربه سر بى دقت طارمى مسیر خارج از دروازه را طى کرد و به بیرون رفت.

دقیقه ٦٥: روى هجوم پیکانى ها محمد انصارى براى قطع پاس حریف توپ را با دست لمس کرد که داور با دادن کارت زرد درم او را از زمین اخراج کرد.

دقیقه ٨٣: شوت راه دور آیراپتیان با اختلاف کمى از کنار دروازه پرسپولیس به بیرون رفت.

دقیقه ٨٩: ارسال دیدنى رامین رضاییان براى طارمى او را با رحمان احمدى تک به تک کرد که باز هم این مهاجم نتوانست دروازه حریف را باز کند.

دقیقه ٩١: روى یک ارسال در عمق دو بازیکن پیکان با رادوشوویچ تک به تک شدند که در نهایت با عبور توپ از دروازه بان پرسپولیس این سیدجلال حسینى بود که از روى خط دروازه سرخپوشان را نجات داد.

=====================

نتیجه بازی: پرسپولیس 0  پیکان  0

دانلود فیلم خلاصه بازی و گلهای پرسپولیس و پیکان 4 آذر 95 

 لینک دانلود                  لینک کمکی       

===================== 

منبع:نود/ورزش سه/

مطالب مرتبط
ارسال نظر برای این مطلب

نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتی
تبلیغات
اطلاعات کاربری
نام کاربری :
رمز عبور :
  • فراموشی رمز عبور؟
  • کدهای اختصاصی