close
تبلیغات در اینترنت
نتیجه بازی رئال مادرید و اتلتیکو مادرید 29 آبان 95 | فیلم گلها و خلاصه
loading...

کلبه نیوز | پورتال خبری و سرگرمی تفریحی

نتیجه بازی رئال مادرید و اتلتیکو مادرید 29 آبان 95, خلاصه بازی رئال مادرید و اتلتیکو مادرید 29 آبان 95,فیلم گلهای بازی رئال مادرید و اتلتیکو…

نتیجه بازی رئال مادرید و اتلتیکو مادرید 29 آبان 95,

خلاصه بازی رئال مادرید و اتلتیکو مادرید 29 آبان 95,فیلم گلهای بازی رئال مادرید و اتلتیکو مادرید 29 آبان 95,ترکیب رئال مادرید و اتلتیکو مادرید 29 آبان 95, پخش زنده بازی رئال مادرید و اتلتیکو مادرید 29 آبان 95,رئال مادرید و اتلتیکو مادرید,خلاصه بازی, رئال مادرید,اتلتیکو مادرید, فوتبال,لالیگا اسپانیا,بازی رئال مادرید هفته 12 دوازدهم لالیگا,ساعت بازی رئال مادرید و اتلتیکو مادرید,اخبار رئال مادرید ,نتیجه بازی دیشب رئال مادرید ,فیلم بازی دیشب رئال مادرید و اتلتیکو ,نتیجه بازی رئال و اتلتیکو ,بازی رئال مادرید و اتلتیکو مادرید 29 آبان 95,فیلم بازی رئال مادرید دیشب,

نتیجه بازی رئال مادرید و اتلتیکو مادرید 28 آبان 95 | فیلم گلها و خلاصه

نتیجه و خلاصه و گلهای بازی رئال مادرید و اتلتیکو مادرید 29 آبان 95 :

رئال مادرید و اتلتیکو مادرید : هفته 12 دوازدهم لالیگا اسپانیا

شنبه 1395/8/29 ساعت: 23:15 / پخش زنده رئال مادرید و اتلتیکو مادرید: از شبکه ورزش

پیش بازی رئال مادرید و اتلتیکو مادرید : 

 اتلتیکو تا قبل از گل میراندا در وقت‌های اضافه فینال سال 2013 جام حذفی اسپانیا، بدترین آمار یک تیم در دربی‌های 5 لیگ معتبر اروپا را داشت؛ بدون پیروزی در دربی مادرید از زمان صعود به دسته اول در سال 2002. از سال 2013 اما اوضاع متفاوت شد؛ به حدی که در این بازه زمانی رئال در لیگ موفق به شکست دادن اتلتیکو مادرید نشده؛ هر چند 2 بار در فینال لیگ قهرمانان اروپا رقیب را از کسب بزرگ‌ترین افتخار اروپایی تاریخش محروم کرده است! 

جایگاه رئال مادرید و اتلتیکو مادرید در جدول و غایبان دربی

 بازی ساعت 23:15 امشب در هفته دوازدهم لالیگا در حالی در خانه اتلتیکو انجام می‌شود که رئال 27 امتیازی در صدر قرار دارد و اتلتیکوی 21 امتیازی در مکان چهارم دیده می‌شود. بزرگ‌ترین دغذغه اتلتیکو احتمال بالای غیبت گریزمان، ستاره فرانسوی به دلیل مصدومیت است. او در صورت عدم حضور جمع غایبان تیمش شامل چرچی و فرناندس راتکمیل می‌کند و موراتا، کاسیمیرو و کروس، قطعا و بنزما و پپه به احتمال زیاد غایبان رئال در این دربی خواهند بود.

نتیجه دیدارهای قبلی رئال مادرید و اتلتیکو مادرید 

حاصل 213 دربی قبلی، 108 پیروزی برای رئال، 54 برتری برای اتلتیکو و 51 تساوی بوده است.

 نکات کلیدی بازی رئال مادرید و اتلتیکو مادرید 

رئال مادرید در 23 بازی اخیر لیگی شکست نخورده است.

اتلتیکو مادرید فقط در یکی از 12 بازی لیگی خانگی قبلی خود شکست خورده است.

رئال مادرید هر 2 نیمه 5 بازی از 6 بازی گذشته‌اش را برده است.

ترکیب احتمالی رئال مادرید و اتلتیکو مادرید 

روز گذشته زیدان و سیمئونه در نشست های خبری خود ترجیح دادند تا ترکیب اصلی خود را لو ندهند و هنوز مشخص نیست که رئال و اتلتیکو با چه ترکیبی پای به دربی مادرید خواهند گذاشت.تعداد زیاد مصدومان دو تیم باعث شده تا گمانه زنی های زیادی در مورد ترکیب 11 نفره رئال و اتلتیکو شاهد باشیم. 

در جبهه رئال، بازیکنانی چون په په، کاسیمیرو، موراتا و تونی کروس به دلیل مصدومیت حضور نخواهند داشت. تردید بزرگ زیدان در مورد خط حمله است؛ جایی که کریم بنزما در یکی دو هفته اخیر مصدوم بوده و به تازگی توانسته خود را به شرایط بازی برساند.

در نظرسنجی وبسایت نشریه آ.اس، رئالی ها به این ترکیب برای دربی رای داده اند:« ناواس، کارواخال، راموس، واران، مارسلو، مودریچ، کوواچیچ، ایسکو، لوکاس، بیل و رونالدو.»

چنانچه مشاهده می شود، اکثر هواداران رئال موافق حضور لوکاس از ابتدا مقابل اتلتیکو مادرید هستند. این ترکیب را زیدان در هیچ یک از بازی های این فصل امتحان نکرده است.

 هواداران اتلتیکو نیز مشتاقند سیمئونه چنین ترکیبی را مقابل رئال به زمین بفرستند:« اوبلاک، خوان فران، گودین، ساویچ، فیلیپه لوئیس، گابی، کوکه، سائول، گریزمان، کاراسکو و گامیرو.»

این ترکیب را سیمئونه در دو بازی برابر بارسا و سوسیداد از ابتدا استفاده کرده و در دو بازی برابر سلتا و لگانس نیز از اواسط بازی، ترکیب 11 نفره فوق را در اتلتکیو شاهد بوده ایم.

آتلتیکومادرید: اوبلاک، لوئیس، گودین، ساویچ، خوان فران، کاراسکو، گابی، کوکه، نیگس، گریزمان، گامیرو

 رئال مادرید: ناواس، واران، کارواخال، راموس، مارسلو، مودریچ، کواچیچ، بیل، ایسکو، رونالدو، بنزما

خلاصه بازی رئال مادرید و اتلتیکو مادرید :

نتیجه بازی رئال مادرید و اتلتیکو مادرید 29 آبان 95 | فیلم گلها و خلاصه

در این دیدار شاگردان زین الدین زیدان با ارائه یک بازی هوشمندانه توانستند به یک پیروزی شیرین برسند و فاصله شان با بارسا در صدر جدول را به 4 امتیاز افزایش بدهند.

رئالی ها بازی را بهتر آغاز کردند و در دقایق ابتدایی، نمایش هجومی تری داشتند. در دقیقه 11، تیم میهمان می توانست به گل اول برسد اما واکنش خیره کننده اوبلاک روی ضربه سر کریس رونالدو، مانع از باز شدن دروازه اتلتیکو شد.

برتری رئالی ها ادامه پیدا کرد و بازیکنان این تیم یکی دو موقعیت خوب دیگر را از دست دادند تا اینکه در دقیقه 23، سرانجام قفل دروازه اتلتیکو باز شد.

روی یک ضربه آزاد بود که شوت کریس رونالدو بعد از برخورد به بازیکن حریف، منحرف شد و دور از دستان اوبلاک، درون دروازه قرار گرفت. 

بعد از این گل بازی متعادل تر شد و بازیکنان اتلتیکو هم تا اندازه ای پیش کشیدند و یکی دو موقعیت نصفه و نیمه روی دروازه رئال ایجاد کردند اما در نهایت گل دیگری در این نیمه زده نشد و رئال با برتری 1-0 به رختکن رفت.

نیمه دوم را اتلتیکو بهتر آغاز کرد و در دقایق ابتدایی، بازیکنان این تیم فشار زیادی برای رسیدن به گل تساوی روی دروازه حریف وارد کردند اما دفاع خوبی رئالی ها مانع از رسیدن آنها به گل شد. 

در حالی که تیم میزبان سخت به دنبال رسیدن به گل تساوی بود، رئال با زدن گل دوم در دقیقه 71، تقریبا کار را تمام کرد. خطای ساویچ روی رونالدو، یک ضربه پنالتی نصیب رئال کرد که خود رونالدو آن را برخلاف جهت حرکت اوبلاک، وارد دروازه کرد. 

بازیکنان اتلتیکو که چیزی برای از دست دادن نداشتند، بر شدت حملات شان اضافه کردند اما این رئال بود که در دقیقه 77 به گل سوم رسید. روی یک ضدحمله سریع بود که گرت بیل توپ را در دهانه دروازه به رونالدو رساند و او هم با یک بغل پای ساده، کار را تمام کرد.

 تلاش بازیکنان اتلتیکو برای جبران های گل های خورده در دقایق پایانی ثمری نداشت و رئال در ویسنته کالدرون به یک پیروزی شیرین دست پیدا کرد.

==========================

نتیجه بازی : رئال مادرید  3   اتلتیکو مادرید  0

دانلود فیلم خلاصه و گلهای بازی رئال مادرید و اتلتیکو مادرید 29 آبان 95

لینک دانلود             لینک کمکی     

==========================

 منبع:کاپ/ورزش سه/

مطالب مرتبط
ارسال نظر برای این مطلب

نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتی
تبلیغات
اطلاعات کاربری
نام کاربری :
رمز عبور :
  • فراموشی رمز عبور؟
  • کدهای اختصاصی