close
تبلیغات در اینترنت
وضعیت تعطیلی مدارس شنبه 29 آبان 95 | روز قبل از اربعین تعطیل است؟
loading...

کلبه نیوز | پورتال خبری و سرگرمی تفریحی

تعطیلی مدارس تهران 29 آبان 95, کدام مدارس شنبه 29 آبان 95 تعطیل است؟,مدارس 29 آبان 95 تعطیل است ؟,اطلاعیه تعطیلی مدارس البرز شنبه 29 آبان 95,تعطیلی مدارس اصفهان 29 آبان 95,آیا شنبه 29 آبان قبل اربعین تعطیل است؟,بین التعطیلین شنبه 29 آبان 95 تعطیل است؟, 29 آبان 95 مدارس خوزستان تعطیل است؟,شنبه تعطیل…

تعطیلی مدارس تهران 29 آبان 95,

کدام مدارس شنبه 29 آبان 95 تعطیل است؟,مدارس 29 آبان 95 تعطیل است ؟,اطلاعیه تعطیلی مدارس البرز شنبه 29 آبان 95,تعطیلی مدارس اصفهان 29 آبان 95,آیا شنبه 29 آبان قبل اربعین تعطیل است؟,بین التعطیلین شنبه 29 آبان 95 تعطیل است؟, 29 آبان 95 مدارس خوزستان تعطیل است؟,شنبه تعطیل است؟, تعطیلی اهواز شنبه 29 آبان 95,کدام مدارس فردا شنبه 29 آبان تعطیل است؟,اعلام آخرین وضعیت تعطیلی مدارس شنبه 95/8/29,آیا فردا تعطیل است؟,تعطیلی مدارس شنبه قبل از اربعین,شنبه کدام مدارس تعطیل است؟,اطلاعیه جدید تعطیلی مدارس 29 آبان 95,شنبه مدارس تعطیل است یا نه,تعطیلی مدارس به علت آلودگی هوا,تعطیلی مدارس,تعطیلی مدارس به علت اربعین,

وضعیت تعطیلی مدارس شنبه 29 آبان 95 | روز قبل از اربعین تعطیل است؟

وضعیت تعطیلی مدارس روز قبل از اربعین فردا شنبه 29 آبان 95:

تعطیلی مدارس خوزستان:همه مدارس شوش در روز شنبه 29 آبان 95 تعطیل است

مدیر آموزش‌و‌پرورش شوش از تعطیلی همه مدارس این شهرستان در روز شنبه، 29 آبان‌ماه با تصمیم فرماندار برای خدمات‌رسانی هرچه بهتر به زوار اربعین خبر داد.

مجتبی دیناروند ‌با اعلام این خبر اظهار کرد: به دلیل حجم بالای زائران اربعین که گویا امسال تعداد زوار بسیار بیشتر از سال‌های گذشته است، طی رایزنی‌ها با فرماندار قرار بر این شد که مدارس در روز شنبه، 29 آبان‌ماه تعطیل شوند که از هر نظر برای خدمات رسانی به زائران آماده باشیم و بتوانیم آن تعداد از زائرانی را که روز قبل از اربعین در شوش حضور پیدا می‌کنند، اسکان دهیم.

وی با بیان اینکه شهرستان شوش هرساله برای برگزاری مراسم اربعین پذیرای تعداد زیادی از زوار است و در روز اربعین نیز مراسم‌های بسیار گسترده‌ای در این شهرستان برگزار می‌شود، گفت: 40 باب از مدارس از امروز برای اسکان زائران آماده‌سازی خواهند شد، زیرا تعدادی از زائران روز قبل از اربعین از روستاها و شهرهای اطراف پیاده به سمت شوش حرکت می‌کنند تا در مراسم روز اربعین در حرم حضرت دانیال نبی(ع) شرکت کنند.

مدیر آموزش‌و‌پرورش شوش تصریح کرد: همچنین شوش مسیر تردد تعدادی از زائران اربعین از مرز چذابه است و با توجه به فعال بودن این مرز و عبور زائران، این تمهیدات اندیشیده شد تا از نظر خدمات‌رسانی به زوار مشکلی وجود نداشته باشد. روز سه شنبه در استان خوزستان مدارس  اهواز، کارون و باوی تعطیل شد و ساعت شروع به کار سایر ادارات و نهادها 9.30 دقیقه اعلام شد.

وضعیت تعطیلی مدارس شنبه 29 آبان 95 | روز قبل از اربعین تعطیل است؟

وضعیت تعطیلی مدارس ارومیه:آلودگی هوای ارومیه بدون تعطیلی مدارس:به گزارش خبرآنلاین آذربایجان غربی، در حالیکه این روزها وضعیت هوا در کلانشهرها در وضعیت ناسالم قرار دارد و بهبودی هم ندارد، مسئولین در تهران برای بهتر شدن وضعیت هوا و کاهش آلایندگی اقدام به تعطیل کردن مدارس کرده اند.شاید این کار تغییر چندانی در کاهش آلودگی هوا نداشته باشد و اساسا اشتباه باشد و باید برنامه ای مدون برای بهتر شدن این وضعیت داشته باشند ولی شهرهایی چون ارومیه، تبریز، اصفهان، اهواز، اراک و ... مدت هاست دچار این وضعیت هستند ولی هیچ موقع ایده مناسب و یا نامناسبی چون تعطیلی مدارس در آنها وجود ندارد

مدارس مهران در روز شنبه 29 آبان 95 تعطیل است:به گزارش تابناک ایلام ؛ مراد ناصری عصر چهارشنبه اظهار کرد: این تصمیم با توجه به حجم بالای تردد زائران اربعین حسینی در این شهر و آغاز موج بازگشت زائران به شهرهای مبدا اتخاذ شده است. وی افزود: از فضای این مدارس برای اسکان اضطراری زائران اربعین حسینی که از سفر عتبات عالیات برگشته اند در ایام پایانی هفته و 2 روز ابتدای هفته آینده استفاده خواهیم کرد. حجم بالای زائران ورودی و خروجی این روزها مهران را تبدیل به یک شهر با جمعیت چند صد هزار نفری کرده است و همه امکانات این شهرستان برای ارائه خدمات مطلوب به زائیران بسیج شده است. 

وضعیت تعطیلی مدارس اصفهان: دو شنبه مدیرکل مدیریت بحران استان اصفهان گفت: هوا به شکلی نیست که نیازی به تعطیلی مدارس و ادارات باشد و هیچ یک از مدارس، مراکز و ادارات تعطیل نخواهند بود. 

وضعیت تعطیلی مدارس تهران شنبه 29 آبان 95:در روز چهار شنبه 26 آبان 1395 کلیه آموزشگاه های استان تهران ابتدایی،متوسطه دوره اول و دوم به جز مناطق پردیس، رودهن، دماوند و فیروزکوه تعطیل اعلام شده بود. دبستان‌های تهران طی دو روز گذشته نیز تعطیل بود و امروز تمام مدارس استان تهران نیز به جز شهرهای رودهن، فیروزکوه، دماوند و پردیس، تعطیل است.

با توجه به تعطیلی 3 روزه اغلب مدارس و تعطیلی سراسری و متداول پنجشنبه و با عنایت به این نکته که یکشنبه 30 آبان نیز مصادف با اربعین امام‌حسین(ع) بوده و جزو تعطیلی‌های رسمی است، مهم‌ترین پرسش خانواده‌ها و دانش‌آموزان این است که تکلیف روز شنبه 29 آبان که روز بین‌التعطیلی محسوب می‌شود، چگونه خواهد بود؟

تعدادی از خانواده‌ها طی تماس با خبرگزاری عنوان کردند: در صورت اعلام تعطیلی رسمی این روز از سوی وزارت آموزش و پرورش، خانواده‌هایی که قصد انجام سفر و استفاده از تعطیلات چند روزه را دارند، قادر خواهند بود برنامه‌ریزی خود را به نحو مطلوب انجام دهند.

 بدون هیچ جانبداری از تعطیلی یا دایر بودن مدارس در روز شنبه، این موضوع را مدنظر دارد که وزارت آموزش و پرورش با اطلاع‌رسانی رسمی، خانواده‌ها را از بلاتکلیفی برهاند.

وزارت آموزش و پرورش می‌تواند قبل از گمانه‌زنی‌ها و اطلاع‌رسانی‌های غیر رسمی از سوی مراجع مختلف، به خصوص شبکه‌های اجتماعی که سبب سردرگمی خانواده‌ها می‌شود، تکلیف تعطیلی یا عدم تعطیلی روز شنبه را مشخص کند.

منبع:ایسنا/فارس/

***تا این لحظه خبری درباره تعطیلی مدارس سایر شهرها در روز قبل از اربعین شنبه 29 آبان 95 منتشر نشده است به محض انتشار اطلاعیه جدید تعطیلی مدارس شنبه 95/8/29 سایت بروز میشود.***

برای دیدن آخرین خبر درباره تعطیلی مدارس اینجا کلیک کنید

مطالب مرتبط
ارسال نظر برای این مطلب
این نظر توسط دانیال در تاریخ 1395/8/28 و 22:13 دقیقه ارسال شده است

لطفا مدارس پردیس را تعطیل کنید چون اینجا داره بوی گند ماشین میاد اه

این نظر توسط تو فکر کن غریبه در تاریخ 1395/8/28 و 21:40 دقیقه ارسال شده است

چ تعطیل کنین چ نکنین ما نمیریم مدرسه الکی زور نزنین آب قطعه

این نظر توسط مبینا تهرااااان828 در تاریخ 1395/8/28 و 21:15 دقیقه ارسال شده است

توروخدااا تعطیل کنید.
به خاطر امام حسین تعطیل کنییید
خواهر من آسم داره پاشو از خونه بزاره بیرون نفسش قطع میشه.چرا انقدر بی رحمید مگه با یه روز رفتن یا نرفتن کسی فیلسوف یا حمال میشه؟منو خواهرم که دبیرستانی هستیم گناهمون چیه مگه که باید تو این هوا نه ساعت تموم تو مدرسه باشیم برا علم اموزی.همین بیرون موندنا فردا پس فردا باعث بروز هزار بیماری جدید میشه که درمانی براش نیست بعد همه جوونا تلف میشن.شمارو به حق حسین تعطیل کنییید

این نظر توسط فاطمه از تهران آلوده بیستو هشت آبان در تاریخ 1395/8/28 و 20:12 دقیقه ارسال شده است


من یه دبیرستانی تهرانی که بیماری قلبی دارم انصافه تو این هوا که به جای اکسیژن سم میکشیم بالا هلکو هلک پاشم برم مدرسه.
مگه من و امثال من چه گناهی کردیم که باید تو این هوا بریم مدرسه
برای اینکه سه شنبه و دوشنبه ما دبیرستانی هارو تعطیل نکردین من دوروز تموم تو بیمارستان خوابیده بودم
تعطیلللل کنیددد

این نظر توسط Shadiii yas 123 در تاریخ 1395/8/28 و 18:00 دقیقه ارسال شده است

باید فردا رو حتما تعطیل کنن مگه ما دانش آموزا چه گناهی کردیم که باید تو این هوای آلوده تو تهران و اهواز بریم مدرسه

این نظر توسط fati_exo در تاریخ 1395/8/28 و 17:45 دقیقه ارسال شده است

پس اهواز چرا نیس؟

این نظر توسط فاطمه در تاریخ 1395/8/28 و 17:22 دقیقه ارسال شده است

سلام.به نظر من اگه کل مدارس تهران و کرج باشند در روز شنبه خیلی بهتره چون حداقل اونطوری یه چند روز تهران و کرج خالی می شه و هوا پاک تر و ماشین ها کمتر❤

این نظر توسط در تاریخ 1395/8/28 و 15:08 دقیقه ارسال شده است

یعنی انقد نا** هستید که یه روز قبل اربعین رو تعطیل نمیکنید که اگه کسی خواست بره به روستا یا شهرش که عزاداری کنه به این یه روز هیچ *** دانشمند نمیشه کسی هم *** مدرسه والا😒

این نظر توسط چنگیز در تاریخ 1395/8/28 و 13:06 دقیقه ارسال شده است

این چه وضعشه که کرج تعطیل نیس بعد تهران تعطیله

این نظر توسط اهواز در تاریخ 1395/8/28 و 11:46 دقیقه ارسال شده است

سلام لطفا مدارس اهوازو فردا تعطیل کنید مرسی


نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتی
تبلیغات
اطلاعات کاربری
نام کاربری :
رمز عبور :
  • فراموشی رمز عبور؟
  • کدهای اختصاصی