close
تبلیغات در اینترنت
نتیجه بازی ایران و سوریه 25 آبان 95 | فیلم خلاصه و گلها امروز
loading...

کلبه نیوز | پورتال خبری و سرگرمی تفریحی

نتیجه بازی ایران و سوریه 25 آبان 95, خلاصه بازی ایران و سوریه 25 آبان 95,فیلم گلهای بازی ایران و سوریه 25 آبان 95,ترکیب ایران و سوریه…

نتیجه بازی ایران و سوریه 25 آبان 95,

خلاصه بازی ایران و سوریه 25 آبان 95,فیلم گلهای بازی ایران و سوریه 25 آبان 95,ترکیب ایران و سوریه 25 آبان 95,پیش بازی ایران و سوریه 25 آبان 95,پخش زنده بازی ایران و سوریه 25 آبان 95,ساعت بازی ایران و سوریه 25 آبانایران و سوریه ,خلاصه بازی, ایران,سوریه, فوتبال,جام جهانی 2018 روسیه,نتیجه بازی ایران و سوریه ,ویدیو گلهای ایران به سوریه,فیلم خلاصه بازی ایران و سوریه,گلهای بازی ایران و سوریه,بازی ایران و سوریه 25 آبان 95,

نتیجه بازی ایران و سوریه 25 آبان 95 | فیلم خلاصه و گلها امروز

نتیجه و فیلم خلاصه بازی و گلهای ایران و سوریه 25 آبان 95 : انتخابی جام جهانی 2018

سه‌شنبه 1395/07/25 ساعت: 16:00 / پخش زنده بازی ایران و سوریه: از شبکه سه

پیش بازی ایران و سوریه 25 آبان 95 :

در شرایطی که پیش از این هم بیشتر محافل خبری عرب زبان از ترکیب تدافعی ایمن حکیم مقابل ایران صحبت کرده بودند اما حالا شبکه های اجتماعی منتسب به فدراسیون فوتبال سوریه خبر از چیدمان 1-3-2-4 این مربی برای مقابله با صدرنشین گروه A مقدماتی جام جهانی در قاره آسیا خبر داده و مدعی شدند این تیم بیشتر به فکر زیاد گل نخوردن است تا گل زدن!

در آخرین تحلیل ها از ترکیب سوریه بسیاری از کارشناسان این کشور مدعی شدند ایمن حکیم تنها با یک مهاجم مرکزی به نام عمر خریبین تیمش را به میدان می فرستد و در مقابل با قراردادن بیش از 7 مهره تدافعی در ترکیب دنبال کسب امتیاز از ایران در شهر سرمبان است تا همچنان شانس صعود را برای خود و شاگردانش حفظ کند چون شکست در بازی امروز وضعیت سوریه در جدول را به هم خواهد ریخت.

ترکیب سوریه برای دیدار با ایران:

سوریه: ابراهیم عالمه، احمد الصالح، عمرو میدانی، علاء الشبلی، مؤید عجان، خالد المبیض، تامر الحاج محمد، المواس، عمرو جنیات، عمر خریبین وسنحاریب ملکی.

ترکیب تیم ملی برای بازی سوریه:

 ایران با ترکیب سوشا مکانی، سیدجلال حسینی، مرتضی پورعلی‌گنجی، میلاد محمدی، امید ابراهیمی، کریم انصاری‌فرد، مهدی طارمی، رامین رضائیان،سعید عزت‌الهی، اشکان دژاگه، علیرضا جهانبخش مقابل حریف صف آرایی خواهد کرد.

نتایج بازیهای قبلی ایران و سوریه

سوریه: ازبکستان یک-سوریه صفر، سوریه صفر-کره‌جنوبی صفر، چین صفر-سوریه یک، قطر یک-سوریه صفر.

ایران: ایران۲-قطر صفر، چین صفر-ایران صفر. ازبکستان صفر- ایران یک.ایران یک –کره‌جنوبی صفر.

جایگاه ایران و سوریه در جدول:

سوریه با ۴ امتیاز از ۴ بازی چهارم

ایران با ۱۰ امتیاز از ۴ بازی اول

در جدول گروه پس از ایران، ازبکستان با ۹ امتیاز دوم است و کره‌جنوبی با ۷ امتیاز در رده سوم قرار دارد. پس از سوریه قطر ۳ امتیازی است و چین تنها یک امتیاز دارد.

آمار ویژه بازی ایران و سوریه

* این بازی بیست و چهارمین ملاقات دو تیم است. ایران در ۲۳ بازی قبل خود با سوریه تنها یک بار باخته که به ۳۳ سال قبل برمی گردد. ۱۳ بار این تیم را برده و ۹ بار مسابقات دو تیم مساوی شده است. اینجا می توانید مطلبی درباره تقابل‌های ایران-سوریه بخوانید.

*سوریه در راه جام جهانی چندین بار ایران را متوقف کرده است که آخرین بار آن به انتخابی جام جهانی ۲۰۱۰ برمی گردد.

*آخرین ملاقات دو تیم در سال ۱۳۸۷ بود که ایران در مسابقات غرب آسیا دو بر صفر سوریه را برد.

*کارلوس کی‌روش تا به حال مقابل سوریه قرار نگرفته است.

*ایران تا به حال در این مسابقات گل نخورده است.

داور بازی ایران و سوریه: علی صباح از عراق

خلاصه بازی ایران و سوریه: 

نتیجه بازی ایران و سوریه 25 آبان 95 | فیلم خلاصه و گلها امروز
در شرایطی که بازی با برتری مطلق ایران پیش می رفت، در نهایت شاگردان کی روش در زمین نامساعد و شرایط غیر استاندارد استادیوم تانکو عبدالرحمان نتوانستند توپ را از دروازه بان نه چندان جوانمرد سوریه عبور دهند و در نهایت به تساوی بدون گل رضایت دادند. 
اخطارهای بازی ایران و سوریه: 
علا الشبلی(45) از سوریه
شرح بازی ایران و سوریه: 
گِل بازی 45 دقیقه ای دو تیم نتیجه ای جز تساوی بدون گل نداشت. شرایط بد زمین با توجه به بارندگی شدید باعث شده بود تا بازیکنان از انجام آسان ترین کارهای تاکتیکی هم ناکام بمانند و در کنترل توپ و گردش آن با مشکل مواجه شوند.
هر دو تیم بیشتر دل به اتفاقات داشتند و در نهایت ایران با استفاده از تکنیک عبور توپ توسط دژآگه و سرعت طارمی و انصاریفرد  و همچنین جهانبخش امیدوار به نزدیک شدن به دروازه سوریه بودند و بازیکنان سوریه نیز چشم به توپ های بلند داشتند تا با استفاده از ضربات ایستگاهی دروازه سوشا مکانی را باز کنند. در نهایت نیمه اول بدون اتفاق خاص و موقعیت خطرناکی به پایان رسید.  
دقایق حساس بازی ایران و سوریه:  
دقیقه 1: شرایط بد زمین با توجه به بارندگی کاملا روی دوندگی بازیکنان تاثیرگذار نشان می دهد و بازیکنان در همین ثانیه های ابتدایی با لیز خوردن و عدم کنترل مناسب توپ این مساله را به نمایش گذاشتند.
 
دقیقه 3: اشکان دژآگه در سمت چپ محوطه جریمه توپ را برای مهدی طارمی مهیا کرد که ضربه این بازیکن با توجه به خیس بودن زمین با شرایط سختی توسط دروازه بان سوریه دفع شد. 
دقیقه 13: روی یک ضربه ایستگاهی مهاجم سوری از خروج نامطمئن سوشا مکانی نتوانست استفاده کند و توپش را با ضربه سر به بیرون فرستاد.
 
دقیقه 30: اشتباه بازیکنان ایران یک کرنر را نصیب سوریه کرد که مهاجمان این تیم نتوانستند از آن سود ببرند.
 
دقیقه 34: حرکت کریم انصاریفرد به سمت دروازه سوریه با دخالت مدافع سوری همراه شد که در ادامه او با سماجت توپ را از آن خود کرد اما ضربه نهایی را نتوانست به خوبی سمت دروازه حریف بزند و توپ در اختیار دروازه بان قرار گرفت.
 
دقیقه 37: روی شلوغی درون محوطه جریمه بازیکنان ایران می توانستند دروازه سوریه را با تهدید همراه کنند که ضربه نهایی به خوبی نواخته نشد.
 
دقیقه 52: در یک ضدحمله عمر الخریبین صاحب فرصت شد که ضربه اش از پشت محوطه جریمه با اختلاف به بیرون رفت.
 
دقیقه 54: ارسال بلند از سوی رامین رضاییان پشت محوطه جریمه نصیب مهدی طارمی شد که این بازیکن بعد از کنترل توپ، ضربه را به سمت دروازه نواخت که با اختلاف به بیرون رفت.
 
دقیقه 76: ضربه ایستگاهی خطرناک برای سوریه از پشت محوطه جریمه ایران با برخورد توپ به زمین در نزدیکی سوشا مکانی با اختلاف کم به بیرون رفت تا خطر از روی دروازه ایران دور شود. 
دقیقه 77: ارسال خطرناک از سوی علیرضا جهانبخش با دفع توپ از زیر تیرک به یک کرنر برای تیم ملی ایران تبدیل شد.
 
دقیقه 80: پرتاب اوت بلند توسط وحید امیری با برش مناسب از سوی انصاریفرد همراه شد که توپ در آستانه استفاده حمله وران ایران توسط آلما، دروازه بان سوری دفع شد. 
دقیقه 86: بهترین فرصت گلزنی برای تیم ملی ایران روی ارسال میلاد محمدی روی تیر دوم و ضربه سر جهانبخش با اختلاف کم به بیرون رفت.  
نتیجه بازی: ایران 0  سوریه 0 
==================

دانلود فیلم خلاصه بازی ایران و سوریه 25 ابان 95 انتخابی جام جهانی 2018

لینک دانلود           لینک کمکی      

==================

منبع:نود/ورزش سه/ 

مطالب مرتبط
ارسال نظر برای این مطلب

نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتی
تبلیغات
اطلاعات کاربری
نام کاربری :
رمز عبور :
  • فراموشی رمز عبور؟
  • کدهای اختصاصی