close
تبلیغات در اینترنت
نتیجه بازی استقلال تهران و مس کرمان 10 آبان 95 | فیلم گلها و خلاصه
loading...

کلبه نیوز | پورتال خبری و سرگرمی تفریحی

نتیجه بازی استقلال تهران و مس کرمان 10 آبان 95, خلاصه بازی استقلال تهران و مس کرمان 10 آبان 95,گلهای بازی استقلال تهران و مس کرمان…

نتیجه بازی استقلال تهران و مس کرمان 10 آبان 95,

خلاصه بازی استقلال تهران و مس کرمان 10 آبان 95,گلهای بازی استقلال تهران و مس کرمان 10 آبان 95,پخش زنده بازی استقلال تهران و مس کرمان 10 آبان 95,ترکیب استقلال تهران و مس کرمان 10 آبان 95, استقلال تهران و مس کرمان,جام حذفی ایران 95-96 ,خلاصه بازی,استقلال تهران,مس کرمان, فوتبال,جام حذفی فوتبال ایران,نتیجه بازی استقلال در جام حذفی 96-95 ,نتیجه بازی امروز استقلال و مس,داوری بازی استقلال و مس کرمان 10 آبان 95,اخبار استقلال, بازی استقلال تهران و مس کرمان 10 آبان 95,حواشی بازی استقلال تهران و مس کرمان 10 آبان 95,خلاصه بازی استقلال و مس کرمان,نتیجه بازی امروز استقلال و مس,

نتیجه بازی استقلال تهران و مس کرمان 10 آبان 95 | فیلم گلها و خلاصه

نتیجه و فیلم خلاصه بازی و گلهای استقلال تهران و مس کرمان : جام حذفی فوتبال ایران 96-95

ساعت و زمان بازی استقلال و مس کرمان : دوشنبه 1395/8/10 ساعت: 16:35

پخش زنده بازی استقلال و مس کرمان : از شبکه سه 

پیش بازی استقلال و مس کرمان:استقلال تهران روز دوشنبه در ورزشگاه آزادی میزبان مس کرمان است. آبی پوشان پیش از این دو بار در جام حذفی برابر مس کرمان قرار گرفتند که البته در این دو بازی سرنوشت متفاوتی داشتند.

استقلالی ها فصل 1378-79 در مرحله یک شانزدهم نهایی جام حذفی به مصاف مس کرمان رفتند که آن سال ها تیم شناخته شده ای نبود. شاگردان سوکوموروخوف در دیدار رفت در کرمان موفق شدند با سه گل علیرضا اکبرپور، فکری و علی لطیفی حریف خود را شکست دهند تا در دیدار برگشت کار آسانی داشته باشند. دیدار برگشت این دو تیم در ورزشگاه تختی تهران نیز برای آبی پوشان به آسانی به پایان رسید. استقلالی ها در این بازی با 5 گل موفق به شکست حریف خود شدند تا در مجموع با پیروزی 8 بر صفر راهی مرحله بعد شوند. لطیفی دو گل و اکبرپور، حاجی پور و نوازی هر کدام یک گل وارد دروازه مس کرمان کردند.

دومین تقابل آبی پوشان برابر مس کرمان به نیمه نهایی فصل 1392-93 باز می گردد که استقلالی ها در تک دیدار میزبان مس کرمان بحران زده بودند. مس کرمان در این دیدار با گل ادینیهو از حریف خود پیش افتاد اما امیر حسین صادقی خیلی زود گل تساوی آبی ها را به ثمر رساند اما ادینهو در دقایق پایان گل دوم خود و مس کرمان را وارد دروازه آبی پوشان کرد تا مس کرمان در روز برفی آزادی راهی فینال جام حذفی شود.

ترکیب استقلال و مس کرمان

استقلال برای این بازی امید ابراهیمی، وریا غفوری و خسرو حیدری را در اختیار ندارد و  به همین دلیل منصوریان مجبور شد تغییراتی را در ترکیب تیمش ایجاد کند. برای این بازی هرائر مگویان در پست دفاع راست جانشین وریا غفوری شده است، فرشید باقری به جای امید ابراهیمی بازی می کند و محسن کریمی هم جانشین خسرو حیدری شده است.

اما سرمربی استقلال در این بازی فرشید اسماعیلی که در بازی های گذشته آمادگی بالایی داشته است را نیمکت نشین کرده است و به جای او از مجتبی حق دوست استفاده می کند. سرمربی استقلال برای بازی با مس کرمان ترجیح داد علی قربانی را نیمکت نشین کند و به جای او جابر انصاری را در پست مهاجم بازی می کند.

 ترکیب استقلال :

 مهدی رحمتی، پادوانی، رابسون، یعقوب کریمی، مگویان، فرشید باقری، مجتبی حق دوست، جابر انصاری، بختیار رحمانی، محسن کریمی و کاوه رضایی

نتیجه بازی استقلال تهران و مس کرمان 10 آبان 95 | فیلم گلها و خلاصه

ترکیب مس کرمان:

آرمان شهداد نژاد، بهنام داداش وند، مجید ایوبی، احمد زنده روح، فرزاد حسین خانی، مهدی دغاغله، فرشید علیزاده، حامد محمودی، سجاد اژدر، علیرضا قاسمی و وحید اسماعیل بیگی

نحوه صعود استقلال و مس کرمان

مس کرمان ۳- خیبر خرم‌آباد صفر( انصراف خیبر)

ملوان نوین صفر- استقلال تهران ۲

جایگاه استقلال و مس کرمان در لیگ

استقلال با ۱۴ امتیاز در رده پنجم لیگ برتر.

مس کرمان با ۱۶ امتیاز از ۱۱ بازی در لیگ دسته اول نهم است.

داوری استقلال و مس کرمان محمدرضا فغانی – تورج عیوض محمدی – یعقوب سخندان – حسین زیاری / ناظر داوری: خداداد افشاریان

خلاصه بازی استقلال و مس کرمان:

نتیجه بازی استقلال تهران و مس کرمان 10 آبان 95 | فیلم گلها و خلاصه

استقلال برای پیشروی در جام حذفی برای کسب پیروزی پای به این دیدار گذاشته است و منصوریان ترجیح داده در این بازی با نفرات اصلی خود به مصاف کرمان برود؛ اما از طرف دیگر مس کرمان هم امیدوار است مثل تیم قشقایی شیراز شگفتی ساز شود و با حذف استقلال بتواند شگفتی در جام حذفی را کامل کند.

مرحله یک شانزدهم نهایی جام حذفی/ ساعت 16:35 ورزشگاه آزادی/ تماشاگر: 10 هزار نفر

 کارت زرد:مجید ایوبی(28) ، زینال خیری (87) ، فرزاد حسین خانی (92) از مس کرمان و یعقوب کریمی(107) از استقلال

 ترکیب نهایی استقلال

مهدی رحمتی، پادوانی، رابسون، یعقوب کریمی، مگویان، فرشید باقری(92- بهنام برزای)، مجتبی حق دوست(50 - فرشید اسماعیلی)، جابر انصاری، بختیار رحمانی(52-علی قربانی)، محسن کریمی و کاوه رضایی

سرمربی: علیرضا منصوریان

ترکیب نهایی مس کرمان

رضا حیدری، بهنام داداش وند، مجید ایوبی، علیرضا ابراهیمی، وحید اسماعیل بیگی، محمدرضا زینالی خیری، فرزاد حسین خانی، محسن دلیر(46-مهدی دغاغله (72- مهدی تیکدری))، علیرضا قاسمی(89- سجاد اژدر)، میلاد پورصف شکن، احمد زنده روح

سرمربی: منصور ابراهیم زاده

 شرح استقلال و مس کرمان: 

 نیمه اول با نمایش سرد دو تیم همراه بود. در نیمه اول علی رغم اینکه استقلال توپ و میدان را در اختیار داشت اما سانترهای بی دقت هافبک های استقلال باعث شد که دروازه تیم مس چندان تهدید نشود. منصور ابراهیم زاده در نیمه اول این بازی با ترکیب دفاعی تیمش را آرایش کرد و دفاع فشرده بازیکنان این تیم باعث شد استقلال نتواند موقعیت خوبی  روی دروازه مس کرمان ایجاد کند. مس در نیمه اول یکی دو بار به دروازه استقلال نزدیک شد اما در خلق موقعیت ناکام ماند.

نمایش ضعیف استقلال در نیمه دوم هم ادامه داد. استقلال در این نیمه با وجود تعویض های تهاجمی منصوریان حتی در خلق یک موقعیت هم عاجز بود تا استقلال در کسب پیروزی در 90 دقیقه بازی عاجز بماند. نمایش ضعیف استقلال در این بازی منصوریان را در کنار خط حسابی کلافه کرده است و او باید چاره یا برای وقت های اضافه برای باز شدن گره این بازی پیدا کند.

 در نیمه اول وقت های اضافه منصوریان با آوردن بهنام برزای به زمین بازی سعی در تهاجمی کردن تیمش شد اما دفاع چند لایه مس اجازه خلق موقعیت را به استقلال نداد و این بازی در نیمه اول وقت های اضافه هم با نتیجه بدون گل مساوی به پایان رسید. با روندی که استقلال دارد این انتظار می رود که بازی به وفت های اضافه کشیده شود مگر این که در نیمه دوم وقت های اضافه اتفاق دیگری بیفتد.

 اما در نیمه دوم وقت اضافه محسن کریمی موفق شد دروازه مس کرمان را باز کند تا آبی ها یک گام دیگر در جام حذفی پیش بروند. در این نیمه شاگرادان منصوریان با حمایت 10 هزار هوادار خود سرپا حمله شدند و در نهایت پاس عمقی علی قربانی را محسن کریمی وارد دروازه حریف کرد تا آبی ها در یک بازی سخت و غیر قابل پیش بینی به مرحله یک هشتم نهایی جام حذفی صعود کنند.

 شرح گل استقلال و مس کرمان: 

 1-0 (استقلال): در دقیقه 123 محسن کریمی روی پاس عالی علی قربانی دروازه مس کرمان را با یک ضربه بغل پای دقیق باز کرد و آبی ها در آستانه صعود به مرحله یک هشتم نهایی جام حذفی قرار گرفتند.

 بهترین بازیکن بازی استقلال و مس کرمان: 

 در بازی که هیچ کدام از بازیکن دو تیم نتوانستند نمایش ویژه ای از خود نشان بدهند ، محسن کریمی جوان موفق شد تک گل بازی را به ثمر برساند و یک تنه استقلال را به مرحله یک هشتم نهایی جام حذفی ببرد.

 نتیجه بازی استقلال تهران و مس کرمان 10 آبان 95 | فیلم گلها و خلاصه

دقایق حساس بازی استقلال و مس کرمان:  

 دقیقه 8 : سانتر یعقوب کریمی به روی دروازه قبل از این که به جابر انصاری برسد را حیدری به بیرون محوطه جریم فرستاد.

 دقیقه 12 : یک بار دیگر سانتر یعقوب کریمی از سمت چپ را حیدری به یک عکس العمل مناسب دفع کرد.

 دقیقه 14 : پاس عمقی بختیار رحمانی در موقعیت مناسب به محسن کریمی رسید و ضربه او را حیدری با عکس العمل مناسب به کرنر فرستاد.

 دقیقه 21 : ضرب کرنر یعقوب کریمی می رفت که به صورت مستقیم وارد دروازه مس شود اما بازهم حیدری با یک عکس العمل مناسب توپ را از دروازه دور کرد.

 دقیقه 23 : پاس عرضی دلیر به پور صف شکن رسید اما ضربه این بازیکن با بی دقتی به بیرون رفت.

 دقیقه 26 : ضربه محسن دلیر را مهدی رحمتی در حالت دراز کش دفع کرد.

 دقیقه 34 : ضربه ایستگاهی کاوه رضایی که به خاطر خطا  روی یعقوب کریمی بدست آمده بود با اختلاف زیاد به بیرون رفت.

 دقیقه 47 :ضربه آرام مهدی دغاغله به راحتی در دستان مهدی رحمتی قرار گرفت.

 دقیقه 51 : ضربه آرام محسن کریمی از پشت محوطه جریمه در دستان حیدری قرار گرفت.

 دقیقه 58 : سانتر یعقوب کریمی به روی دروازه را کاوه رضایی قصد داشت اما ضربه برگردان وارد دروازه کند که توپ به پای او نگرفت و توپ برگشتی را جابر انصاری زد که توپ به مدافعان مس برخورد کرد و خطر دفع شد.

 دقیقه 66 : سانتر یعقوب کریمی با ضربه سر کاوه رضایی همراه شد اما توپ با اختلاف کم به بیرون رفت.

 دقیقه 75 : ضربه احمد زنده روح از پشت محوطه جریمه با اختلاف زیاد به بیرون رفت.

 دقیقه 88: مهدی تیکدری  چند بازیکن استقلال را از سمت راست به هم ریخت و ضربه اش را به سمت دروازه زد اما مهدی رحمتی مانع گلزنی او شد.

 دقیقه 92 : در محوطه جریمه علی قربانی روی تکل مدافع مس زمین افتاد اما این صحنه از نظر داور خطای پنالتی نبود.

 دقیقه 95 : اشتباه رابسون می رفت که تیکدری را در موقعیت عالی قرار بدهد اما او خودش اشتباهش را جبران کرد.

 دقیقه 99 : ضربه فرشید اسماعیلی از فاصله 30 متری به روی سکوهای استادیوم آزادی رفت.

 دقیقه 109 : ضربه ایستگاهی کاوه رضایی از فاصله 40 متری به راحتی در دستان حیدری قرار گرفت.

 اتفاقات ویژه بازی استقلال و مس کرمان: 

 استقلال در حالی دومین پیروزی خود را در جام حذفی جشن گرفت که این تیم در هر 2 بازی موفق شده دروازه خود را بسته نگه دارد و این اتفاق ویژه ای برای شاگردان علیرضا منصوریان محسوب می شود.

حواشی بازی استقلال و مس کرمان:

 *تماشاگران امروز استقبال کمی از بازی کرده اند و تنها هزار هوادار در ورزشگاه آزادی حضور دارند.

*فرشید باقری امروز پیش از شروع بازی سمت هم تیمی های سابقش رفت و با آنها خوش و بش کرد.

* باتوجه به شایعاتی که در مورد جدایی کاوه رضایی به وجود آمده است، امروز هواداران به شدت او را تشویق می کنند.

*پیش از شروع بازی، هواداران با باز کردن بنری در ورزشگاه آزادی فوت پدر امید ابراهیمی را به وی تسلیت گفتند.

*هواداران یک بنر هم برای منصور پورحیدری در ورزشگاه آزادی باز کردند و برای پدر استقلال آرزوی سلامتی کردند.

*پندار توفیقی، امین نوروزی و روزبه چشمی با حضور در ورزشگاه آزادی این بازی را از نزدیک تماشا می کنند.

* پیش ازشروع بازی، مهدی رحمتی و یعقوب کریمی سمت نیمکت مس رفتند و برای حضور در زمین بازی رخصت گرفتند.

* از بازیکنان مس هم مهدی دغاغله و فرزاد حسین خانی سمت علیرضا منصوریان رفتند.

*تماشاگران استقلال در جریان بازی به شدت امید ابراهیمی را که به تازگی پدر خود را از دست داده تشویق کردند.

* دغاغله که در نیمه دوم وارد زمین بازی شده بود، به دلیل مصدومیت مجبور شد زمین بازی را ترک کند.

* در دقیقه 100 بازی منصوریان از تماشاگران تیمش خواست که تشویق کنند و جو سکوها کاملا به نفع استقلال عوض شد.

*در دقیقه در 106 بازی زنده روح روی پای یعقوب کریمی تکل زد و این موضوع شد بازیکنان دو تیم دقایقی با هم درگیر شوند. در نهایت داوربه یعقوب کریمی کارت زرد نشان داد و قائله خاتمه پیدا کرد.

==========================

نتیجه بازی: استقلال 1  مس کرمان  0

دانلود فیلم خلاصه بازی و گلهای استقلال تهران و مس کرمان 10 آبان 95 

 لینک دانلود                  لینک کمکی     

دانلود فیلم گل محسن کریمی به مس کرمان 10 آبان 95 

 لینک دانلود                  لینک کمکی     

==========================

 منبع:ورزش سه/

مطالب مرتبط
ارسال نظر برای این مطلب

نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتی
تبلیغات
اطلاعات کاربری
نام کاربری :
رمز عبور :
  • فراموشی رمز عبور؟
  • کدهای اختصاصی