close
تبلیغات در اینترنت
نتیجه بازی پرسپولیس و صنعت نفت آبادان 7 آبان 95 | گلها و خلاصه امروز
loading...

کلبه نیوز | پورتال خبری و سرگرمی تفریحی

نتیجه بازی پرسپولیس و صنعت نفت آبادان 7 آبان 95, خلاصه بازی پرسپولیس و صنعت نفت آبادان 7 آبان 95,گلهای بازی پرسپولیس و صنعت نفت آبادان…

نتیجه بازی پرسپولیس و صنعت نفت آبادان 7 آبان 95,

خلاصه بازی پرسپولیس و صنعت نفت آبادان 7 آبان 95,گلهای بازی پرسپولیس و صنعت نفت آبادان 7 آبان 95,پخش زنده بازی پرسپولیس و صنعت نفت آبادان 7 آبان 95,داوری بازی پرسپولیس و صنعت نفت آبادان 7 آبان 95,ترکیب پرسپولیس و صنعت نفت آبادان 7 آبان 95, پرسپولیس و صنعت نفت آبادان,خلاصه بازی,پرسپولیس,صنعت نفت آبادان, فوتبال,لیگ برتر فوتبال ایران,بازی پرسپولیس هفته 10 دهم لیگ برتر 96-95 ,نتیجه بازیهای هفته 10 دهم لیگ برتر فوتبال ایران,اخبار پرسپولیس ,نتیجه خلاصه بازی و گل های لیگ برتر فوتبال ایران,نتیجه بازی امروز پرسپولیس و نفت آبادان,فیلم بازی پرسپولیس و نفت آبادان,بازی پرسپولیس و صنعت نفت آبادان 7 آبان 95,

نتیجه بازی پرسپولیس و صنعت نفت آبادان 7 آبان 95 | گلها و خلاصه امروز

نتیجه و فیلم خلاصه بازی پرسپولیس و صنعت نفت آبادان : هفته 10 دهم لیگ برتر فوتبال ایران جام خلیج فارس

زمان بازی پرسپولیس و نفت آبادان 7 آبان 95 : ساعت 16:40

پخش زنده پرسپولیس و صنعت نفت آبادان : جمعه 1395/8/7 از شبکه سه 

پیش بازی پرسپولیس و صنعت نفت آبادان:تساوی مقابل استقلال خوزستان هم صدر جدول را از دست پرسپولیس خارج نکرد، با این حال قرمزها می دانند که با یکی، دو تعلل دیگر صدر جدول را از دست می دهند.

پرسپولیس فردا به مصاف دیگر تیم خوزستانی صنعت نفت آبادان می رود تیمی که با نتایج خوبش در شروع لیگ همه را شگفت زده کرده است. صنعت نفت تازه وارد هفته قبل با سه گل ماشین سازی را در هم کوبید و به رده چهارم جدول صعود کرد.

پرسپولیس اما فردا یک معمای بزرگ دارد، این تیم باید بدون دروازه‌بان ملی پوشش علیرضا بیرانوند بازی کند. بیرانوند به دلیل شکستگی دست این بازی را از دست داده است.

پرسپولیس در این فصل خط دفاعی مستکم داشته است و در ۹ بازی تنها ۳ گل خورده است، در ثبت این آمار عالی بیرانوند هم نقش ویژه ای دارد. درست است که خط مدافعان پرسپولیس هم بسیار مطمئن نشان دادند اما باید دید پرسپولیس با بوژیدار رادوشوویچ، گلر کرواتش هم می تواند به مانند حضور بیرانوند عمل کند.

فراموش نکنیم که صنعت نفت آبادان در این ۹ هفته تیم زهرداری نشان داده و ۱۳ گل زده است، دو گل بیشتر از پرسپولیس.

پس از این بازی دوباره لیگ تعطیل می‌شود و برانکو علاقه دارد تیمش با صدرنشینی به تعطیلات برود. پرسپولیس در بازی قبلی خود در آزادی با سه گل نفت تهران را شکست داد و هواداران دوست دارند این نتیجه تکرار شود.

آخرین نتایج: استقلال خوزستان یک- پرسپولیس یک، نفت ۳- ماشین سازی صفر.

جایگاه در جدول در پایان هفته نهم: پرسپولیس با ۱۹ امتیاز اول، صنعت با ۱۳ امتیاز چهارم.

بهترین بازیکن پرسپولیس و صنعت نفت آبادان:

پرسپولیس: سید جلال حسینی ،۲،۵۶ ، سوم

نفت آبادان: محمد شادکام ،۲،۸۱، هجدهم

بهترین گلزن پرسپولیس و صنعت نفت آبادان:

صنعت نفت آبادان: محمد شادکام(۵گل)

پرسپولیس: مهدی طارمی(۴گل)

داوری بازی پرسپولیس و صنعت نفت آبادان: علیرضا فغانی – رضا سخندان – علیرضا ایلدروم – یاسر همرنگ – ناظر: ایرج نظری

ترکیب نهایی پرسپولیس برابر نفت آبادان: برانکو ایوانکوویچ ترکیب 11 نفره تیمش در حالی برای دیدار برابر نفت آبادان مشخص کرد که پیش از این تصور می شد با توجه به اتفاقات رخ داده در شب گذشته و در محل هتل این تیم، فرشاد احمدزاده و مهدی طارمی نیمکت نشین شوند. با این حال سرمربی کروات سرخپوشان از شماره 9 و 10 تیمش در این بازی سود برده تا نشان دهد برای کسب سه امتیاز دیدار برابر برزیلی های لیگ کاملا انگیزه دارد.

ترکیب پرسپولیس: بوژیدار رادوشوویچ، سیدجلال حسینی، محمد انصاری، محسن ربیع خواه، حسین ماهینی، کمال کامیابی نیا، فرشاد احمدزاده، وحید امیری، محسن مسلمان، مهدی طارمی و علی علیپور

ترکیب نهایی نفت آبادان برابر پرسپولیس:نادر دست نشان ترکیب طلایی پوشان در این بازی را اینگونه به زمین فرستاده است:

ترکیب صنعت نفت آبادان: حسن هوری، حسین بغلانی، مجتبی ممشلی، فرشاد فرجی، علی عبداله‌زاده، محمدرضا پورمحمد، گویی هیان کیم، حکیم نصاری، محمد زبیر نیک‌نفس، میلاد جهانی، و محمد شادکام 

نتیجه بازی پرسپولیس و صنعت نفت آبادان 7 آبان 95 | گلها و خلاصه امروز

 خلاصه بازی پرسپولیس و نفت آبادان: 

 شاگردان برانکو ایوانکوویچ که با پیروزی روز گذشته تراکتورسازی، صدر جدول را از دست رفته می بینند به دنبال کسب پیروزی برابر زردپوشان لیگ برتر هستند تا تعطیلات یک ماهه لیگ را نیز در صدر پشت سر بگذارند. در سمت مقابل نفتی‌ها که پیروزی و کسب امتیاز برابر مدعیان در هفته های گذشته برای آنها با طعم شیرینی همراه بوده اینبار می خواهند پرسپولیس را از پیش رو بردارند.

شرح گلهای بازی پرسپولیس و نفت آبادان:

 پرسپولیس یک نفت آبادان صفر: (دقیقه 86، مهدی طارمی): رامین رضاییان با حضور خود در زمین در دقیقه 86 با ارسالی دیدنی چاره ای جز گلزنی برای مهدی طارمی در شش قدم باقی نگذاشت تا این مهاجم با ضربه ای دقیق اینبار هوری را تسلیم کند.

شرح بازی پرسپولیس و نفت آبادان:

 پرسپولیسی ها علیرغم اینکه نیمه اول میدان را تحت اختیار خود داشتند، نتوانستند دروازه حسن هوری را باز کنند و تلاش دو تیم به تساوی  ختم شد.

شاگردان برانکو با استفاده از پاس های مسلمان و شوتزنی کامیابی نیا و حرکات طارمی و علیپور امیدوار به باز کردن دروازه حریف بودند که این تلاش آنها در 45 دقیقه نخست ثمری نداشت. شاید اگر علیپور کمی دقت را چاشنی کار خود می کرد این تیم می توانست برنده این نیمه لقب گیرد یا شاید هم اگر کامیابی نیا خوش شانس بود و ضربه اش به تیرک نمی خورد.

با این حال دفاع لایه به لایه دست نشان در نیمه اول با پرس بالا و نزدیک شدن به بازیکن صاحب توپ توانست نقشه های برانکو را  خنثی کند و باید دید او خواهد توانست به نتیجه لازم دست یابد یا خیر.

 دقایق حساس بازی پرسپولیس و نفت آبادان:

 دقیقه 14: در دقایق اولیه علیرغم در اختیار داشتن توپ و مالکیت توسط پرسپولیس موقعیتی به همراه نداشت، با این حال سرخپوشان قصد داشتند در این دقیقه با استفاده از حرکت تمرین شده در ضربات ایستگاهی به گل دست یابند که در آخرین لحظه داور به نشانه آفساید حرکت آنها را متوقف کرد.

دقیقه 19: بهترین فرصت سرخپوشان روی فرار مسلمان و در نهایت پاس او به طارمی برای پرسپولیس به وجود آمد. این پاس درون محوطه جریمه به طارمی رسید که ضربه این بازیکن را هوری دفع کرد و علیپور در میان ناباوری دروازه خالی را ندید و توپ را به آسمان کوبید.

دقیقه 21: ارسال فرشاد احمدزاده می توانست وحید امیری را در موقعیت گلزنی قرار دهد که پیش از او هوری با پروازی بلند توپ را از آن خود کرد.

دقیقه 29: شوت بی دقت محسن مسلمان با اختلاف کم و بدون خطر روی دروازه نفت آبادان به بیرون رفت.

دقیقه 31: همکاری علیپور و طارمی می توانست پرسپولیس را به گل اول بازی برساند که بی دقتی علیپور مانع از این اتفاق شد و توپ به تور کناری دروازه برخورد کرد و به بیرون رفت.

دقیقه 33: تکل محمد شادکام روی مسلمان و برخورد غیرورزشی این بازیکن با هافبک سرخپوشان با اعتراض او همراه شد که در ادامه در حالی که فغانی خطا اعلام کرده بود فرشاد احمدزاده به هواخواهی هم تیمی اش آمد که باعث ایجاد درگیری و قطع شدن بازی شد. داور با فراخواندن بازیکنان دو تیم و دعوت آنها به آرامش بازی را ادامه داد.

دقیقه 34: در یک شلوغی درون محوطه جریمه نفت آبادان این کمال کامیابی نیا بود که با شوت دیدنی خود تیرک عمودی دروازه زردپوشان و هوری را به لرزه در آورد.

دقیقه 35: وحید امیری به دلیل مصدومیت جای خود را به امید عالیشاه داد تا کادرپزشکی این تیم معالجات و بررسی مصدومیت او را روی نیمکت انجام دهد.

دقیقه 37: ارسال امید عالیشاه از جناح چپ با ضربه سر ناقص مهدی طارمی از بالای دروازه نفت به بیرون رفت.

دقیقه 45: شوت فنی مهدی طارمی از درون محوطه جریمه با اختلاف کمی به بیرون رفت تا دفاع نفتی ها همچنان امیدوار به تساوی در نیمه اول باشد.

دقیقه 47: نفتی ها روی یک ضد حمله می توانستند روی دروازه پرسپولیس خطرساز شوند که تکل ماهینی مانع این اتفاق شد و توپ را دور کرد.

دقیقه 50: موقعیت عالی برای گلزنی طارمی توسط این بازیکن از دست رفت و او نتوانست از سانتر فوق العاده احمدزاده در آستانه دروازه سود ببرد و توپش را به بیرون زد.

دقیقه 51: بار دیگر طارمی در موقعیتی تک به تک با هوری و ضربه آرام این مهاجم در اختیار دروازه بان نفت قرار گرفت تا مهاجم آقای گل فصل گذشته بار دیگر ناکام شود.

دقیقه 52: ارسال توپ اینبار از سمت چپ توسط ربیع خواه با ضربه سر طارمی به بیرون رفت و موقعیتی دیگر از سرخپوشان گرفته شد.

دقیقه 54: ارسال دیدنی ماهینی اینبار با ضربه سر خوب طارمی در آستانه ورود به دروازه نفت با سوپر سیو هوری همراه شد و در ادامه نیز مدافعان زردپوش مانع از ضربه مجدد این بازیکن شدند و توپ را از روی خط برگشت دادند.

دقیقه 59: همکاری دو نفره علیپور و طارمی فرصت خوبی را در شش قدم نصیب طارمی کرد که ضربه این بازیکن از زاویه بسته با طی کردن خط دروازه به بیرون رفت.

دقیقه 86: نفت آبادان در تک موقعیت خود در نیمه دوم روی ضد حمله از پشت محوطه جریمه توسط شادکام صاحب فرصت شوتزنی شد که ضربه این بازیکن با اختلاف به بیرون رفت.

نتیجه بازی پرسپولیس و صنعت نفت آبادان 7 آبان 95 | گلها و خلاصه امروز

 نکته های بازی پرسپولیس و نفت آبادان:

 * رامین رضاییان در این دیدار بازهم نیمکت نشین شده و شاهد تلاش هم تیمی هایش خواهد بود.

* علی علیپور با گذشت نه هفته از لیگ برتر هنوز موفق به باز کردن دروازه حریفان نشده و در این بازی در جستجوی اولین گل خود در فصل شانزدهم است.

* خط دفاعی پرسپولیس با 3 گل خورده بهترین خط دفاعی لیگ تا به اینجا محسوب می شود و صنعت نفت با 13 گل زده سومین خط هجومی برتر لیگ تا به اینجا هستند.

* خط دفاعی نفت آبادان با 10 گل خورده هشتمین خط دفاعی برتر لیگ محسوب می شود و پرسپولیس با 11 گل زده ششمین خط هجومی برتر لیگ را به خود اختصاص داده است.

* حسن هوری ستاره تیمش در آخرین بازی نفت آبادان در استادیوم آزادی برابر استقلال تهران بود که در نهایت توانست پیروزی تیمش را جشن بگیرد. او در این بازی نیز به دنبال تکرار این اتفاق است و باید دید حمله وران پرسپولیس این فرصت را به او خواهند داد یا خیر.

* بوژیدار رادوشوویچ اولین تجربه خود در لیگ برتر را در بازی امروز با توجه به مصدومیت علیرضا بیرانوند پشت سر می گذارد. این دروازه بان پیش از این یک بار در جام حذفی که منتهی به شکست سرخپوشان در ضربات پنالتی برابر قشقایی شیراز شده بود درون دروازه این تیم قرار گرفته بود.

* مهدی طارمی که در فصل گذشته عملکرد خوبی برابر جنوبی های لیگ داشت در این فصل برابر فولاد و استقلال خوزستان در گلزنی ناکام بوده و باید دید نفت آبادان نیز یک ناکامی دیگر در کارنامه این مهاجم جنوبی و ملی پوش رقم خواهد زد یا خیر.

* شاگردان برانکو ایوانکوویچ تنها در صورتی بار دیگر به صدر جدول بازخواهند گشت که سه امتیاز کامل این دیدار را از آن خود کنند. نفت آبادان نیز در صورت شکست  در بدترین حالت یک پله سقوط را تجربه خواهد کرد و در رده هشتم جای خواهد گرفت و در صورت پیروزی می تواند به رتبه سوم یا چهارم جدول صعود کند و در صورت تساوی نیز به رده پنجم جدول خواهد رفت.

* پرسپولیس در 5 دیدار قبلی خود 3 تساوی و دو پیروزی را کسب کرده و نفتی ها نیز در این تعداد بازی دو شکست، یک پیروزی و دو تساوی را به نام خود کرده اند.

* پرسپولیس در چهار دیدار قبلی خود در استادیوم آزادی دو برد و دو تساوی را در کارنامه اش ثبت کرده و نفت در چهار دیدار قبلی خارج از خانه اش دو شکست، یک تساوی و یک پیروزی برابر استقلال تهران را به نام خود کرده است.

* بهترین گلزن صنعت نفت آبادان محمد شادکام با 5 گل زده است و مهدی طارمی نیز برای سرخپوشان تهرانی 4 گل به ثمر رسانده است.

* میلاد جهانی برترین پاسور صنعت نفت محسوب می شود که تاکنون 3 پاس منتهی به گل برای هم تیمی هایش مهیا کرده است و محسن مسلمان نیز به همراه علی علیپور توانسته دو پاس گل به نام خود ثبت کنند.

* علیرضا فغانی به عنوان برترین داور آسیا که سابقه داوری فینال جام باشگاه های جهان و فینال المپیک را در کارنامه دارد، قضاوت این بازی را عهده دار است. آخرین قضاوت این داور برای صنعت نفت با پیروزی 3 بر صفر آنها برابر ماشین سازی همراه بود که البته یک ضربه پنالتی به ضرر نفتی ها نیز اعلام کرد که شاگردان خطیبی آن را از دست دادند. فغانی برای سرخپوشان نیز دیدار دربی برابر استقلال را قضاوت کرد که آن دیدار با تساوی بدون گل خاتمه یافت. کامیابی نیا و علیپور آخرین اخطاری های پرسپولیس هستند که از این داور کارت دریافت کرده اند.

 حاشیه های بازی پرسپولیس و نفت آبادان:

 * بزرگترین حاشیه این دیدار در شب گذشته رقم خورد و مهدی طارمی و فرشاد احمدزاده به بحث با سرپرست باشگاه خود در خصوص طرح اسپانسرینگ پس از دعوت طاهری از این دو برای حضور جلوی دوربین پرداختند. این دو بازیکن امروز با تکذیب این اتفاق در صفحات اینستاگرام خود، آماده این بازی شده اند و از سوی برانکو ایوانکوویچ نیز در ترکیب اصلی قرار گرفته اند.

* پس از پایان این بازی اردوی تیم ملی آغاز خواهد شد و بازیکنان پرسپولیس امیدوارند بار دیگر در لیست کارلوس کی‌روش قرار گیرند. در حال حاضر رامین رضاییان، سیدجلال حسینی، محمد انصاری، وحید امیری و مهدی طارمی در لیست تیم ملی قرار دارند و انتظار می رود حسین ماهینی نیز یکی از دعوت شدگان باشد. علیرضا بیرانوند به دلیل شکستگی دست این اردو را از دست داده است و کامیابی نیا نیز انتظار می‌کشد بار دیگر موفق به حضور در لیست شود و باید دید عملکرد او در این بازی می‌تواند کی روش را مجاب به دعوتش کند یا خیر.

* سیروس الوند، کارگردان ایرانی فیلم های پرتغال خونی و .... با حضور در جایگاه ویژه از نزدیک این دیدار را تماشا می کند. پیش بینی او از نتیجه این بازی پیروزی 3 بر یک شاگردان برانکو بود.

* حدود 300 هوادار نفتی با حضور در جایگاه تماشاگران به شدت مشغول تشویق تیم خود هستند و با استفاده از شعارهایی که برزیلیته رکن اصلی آن را تشکیل می دهد بازیکنان تیم خود را مورد تشویق قرار می دهند.

=====================

نتیجه بازی: پرسپولیس 1  صنعت نفت آبادان  0

دانلود فیلم خلاصه بازی و گلهای پرسپولیس و نفت آبادان 7 آبان 95 

 لینک دانلود                  لینک کمکی        

دانلود فیلم گل طارمی به نفت آبادان 7 آبان 95

لینک دانلود                  لینک کمکی          

=====================

منبع:نود/ورزش سه/

مطالب مرتبط
ارسال نظر برای این مطلب

نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتی
تبلیغات
اطلاعات کاربری
نام کاربری :
رمز عبور :
  • فراموشی رمز عبور؟
  • کدهای اختصاصی