close
تبلیغات در اینترنت
ساعت پخش زنده بازی استقلال تهران و فولاد 6 آبان 95 | نتیجه و فیلم
loading...

کلبه نیوز | پورتال خبری و سرگرمی تفریحی

ساعت بازی استقلال تهران و فولاد خوزستان , زمان بازی فوتبال استقلال و فولاد خوزستان , بازی استقلال تهران و فولاد خوزستان چه ساعتی است؟,بازی استقلال تهران و فولاد خوزستان هفته 10 لیگ برتر ,ترکیب احتمالی بازی استقلال و فولاد خوزستان,ساعت بازی استقلال…

ساعت بازی استقلال تهران و فولاد خوزستان ,

زمان بازی فوتبال استقلال و فولاد خوزستان , بازی استقلال تهران و فولاد خوزستان چه ساعتی است؟,بازی استقلال تهران و فولاد خوزستان هفته 10 لیگ برتر ,ترکیب احتمالی بازی استقلال و فولاد خوزستان,ساعت بازی استقلال تهران و فولاد 6 آبان 95,نتیجه بازی استقلال تهران و فولاد ,زمان برگزاری بازی استقلال و فولاد ,فیلم بازی استقلال تهران و فولاد ,زمان بازی استقلال تهران و فولاد 95/8/6,ساعت مسابقه فوتبال استقلال و فولاد,پخش زنده استقلال تهران و فولاد خوزستان 6 آبان 95 ,استقلال تهران,فولاد خوزستان ,استقلال تهران و فولاد خوزستان ,اخبار استقلال,لیگ برتر فوتبال ایران, بازی استقلال تهران و فولاد خوزستان 6 آبان 95,

ساعت پخش زنده بازی استقلال تهران و فولاد 6 آبان 95 | نتیجه و فیلم

زمان ( تاریخ و ساعت ) بازی فوتبال استقلال تهران و فولاد خوزستان هفته پنجم 10 لیگ برتر جام خلیج فارس :

زمان برگزاری بازی استقلال تهران و فولاد : پنج‌شنبه 6 آبان 95  1395/08/06

ساعت بازی استقلال تهران و فولاد خوزستان  : 18:00 

پخش زنده استقلال و فولاد خوزستان: شبکه سه

دو تیم فولاد خوزستان و استقلال تهران بعد از پشت سر گذاشتن روزهای سخت لیگ در شرایطی برابر یکدیگر قرار می گیرند که در هفته های گذشته نمایش های قابل قبولی داشتند. با 10+6 نکته از نوزدهمین دیدار این دو تیم با ورزش سه همراه باشید:

1.فولاد خوزستان و استقلال تهران پیش از دیدار روز پنجشنبه 18 مرتبه در اهواز به مصاف یکدیگر رفتند که 8 برد برای استقلال، 5 تساوی و 5 باخت برای فولاد خوزستان به ثبت رسیده است. در این دیدارها 21 گل برای استقلال و 16 گل برای فولاد خوزستان به ثمر رسیده است.

2. بهترین برد و بهترین باخت هر دو تیم در دیدارهای شهر اهواز نتیجه چهار بر یک است که در لیگ های دهم و یازدهم در دوران سرمربی گری پرویز مظلومی و مجید جلالی به دست آمده است.

3.علی سامره با به ثمر رساندن سه گل در دیدارهای این دو تیم در اهواز بهترین گلزن 18 مسابقه اخیر است؛ همچنین بهنام سراج و اکبر مهدی پور با به ثمر رساندن دو گل بهترین گلزنان فولاد در این نبردها هستند.

4.سهراب بختیاری زاده، بازیکن فولاد خوزستان، اولین گلزن نبردهای این دو تیم در شهر اهواز است. فرد ملکیان نیز در دومین نبرد این دو تیم در اهواز اولین گلزن استقلال برابر فولاد خوزستان به شمار می رود.

5.علیرضا منصوریان و نعیم سعداوی سرمربیان جوان دو تیم استقلال تهران و فولاد خوزستان از نسل معروف به نود و هشتی های فوتبال هستند. این دو سرمربی که محبوبیت زیادی در میان سکوها دارند، شروع خوبی در لیگ نداشتند؛ اما با اعتماد مدیران و هواداران باشگاه خود به جدول لیگ بازگشت فوق العاده ای داشتند.

6.وحید طالب لو کاپیتان و بازیکن محبوب سکوهای استقلال در سال های گذشته است  که در ابتدای فصل با تشخیص منصوریان در لیست مازاد این باشگاه قرار گرفت. حضور طالب لو برابر منصوریان مطمئنا یکی از برخوردهای مهم این دیدار خواهد بود. این دو که سال های گذشته در کنار یکدیگر در ترکیب آبی پوشان حضور داشتند، بعد از همه این اتفاقات در اهواز اولین بار برابر یکدیگر قرار می گیرند تا یکی از اتفاقات مهم بازی را رقم بزنند.

7.رحمتی و طالب لو هرچند لیگ پانزدهم را با کمترین حاشیه در کنار یکدیگر به پایان بردند اما رابطه این دو بازیکن همچنان تحت تاثیر اتفاقات گذشته است و حتی عده ای رحمتی را برای خروج طالب لو از ترکیب استقلال مقصر می دانند. وحید طالب لو که فصل گذشته تنها در دوران مصدومیت و محرومیت رحمتی درون دروازه این تیم قرار می گرفت، می تواند با درخشش در این بازی برای اثبات شایستگی های خود تلاش کند.

8.اسماعیل شریفات در کنار طالب لو تنها بازیکنان ترکیب تیم فولاد هستند که پیش از این در استقلال حضور داشتند. شریفات که دوران درخشانی را در استقلال داشت، خیلی زود استقلال را به مقصد فولاد ترک کرد و البته تا به امروز دو مرتبه نیز برابر استقلال موفق به گلزنی شده است.

9.بختیار رحمانی کاپیتان پیشین فولاد خوزستان که با این تیم تجربه قهرمانی در لیگ برتر را در کارنامه خود دارد، شماره هفت استقلال و از بازیکنان تاثیر گذار منصوریان است. هافبک استقلال که در دیدار هفته دوم برابر استقلال خوزستان نیز از سوی حاضران در ورزشگاه به شدت مورد تشویق قرار گرفت، این بار در ورزشگاه غدیر برابر فولادی ها قرار می گیرد که معرفی خود به فوتبال را مدیون این تیم است.

10. استقلال در فهرست خود البته سه بازیکن دیگر را نیز در اختیار دارد که پیش از این سابقه بازی در فولاد را در کارنامه خود دارند. کاوه رضایی، آرش افشین و لئوناردو پادوانی بازیکنانی هستند که با پیراهن فولاد خوزستان در لیگ درخشش قابل توجهی داشتند.

10+1. علیرضا منصوریان در دیدار با فولاد خوزستان دو بازیکن اصلی خود در سمت راست زمین را در اختیار ندارد. وریا غفوری و خسرو حیدری به دلیل مصدومیت لحظاتی پیش از سفر استقلال شانس حضور در این دیدار را از دست دادند تا آبی پوشان با غیبت این دو بازیکن اصلی، برابر فولاد قرار بگیرند.

10+2. استقلال بعد از شکست در هفته سوم لیگ برابر صنعت نفت آبادان طعم شکست را نچشیده است. فولاد خوزستان نیز آخرین باخت خود در لیگ برتر را در هفته سوم برابر ذوب آهن تجربه کرد تا این دو تیم در شش هفته گذشته روند شکست ناپذیری را طی کرده باشند.

10+3. ساسان انصاری بازیکن اول فولاد در هفته های گذشته است. انصاری ابتدای فصل در پرسپولیس حضور داشت؛ اما بعد از بی مهری مربیان این تیم ترجیح داد تا مجددا راهی فولاد خوزستان شود. مهاجم فولاد البته هیچگاه بعد از بازگشت به اهواز پل های پشت سر خود را با مصاحبه علیه پرسپولیسی ها خراب نکرده و در دیدار روز پنجشنبه این فرصت را دارد تا با درخشش برابر استقلال به یکی از چهره های محبوب هواداران پرسپولیس تبدیل شود.

10+4. آخرین مساوی این دو تیم در اهواز به لیگ نهم باز می گردد که این دو تیم با گل های سید صالحی برای استقلال و بارتولوویچ برای فولاد خوزستان به تساوی یک بر یک دست یافتند.

10+5. آخرین برد فولاد خوزستان در اهواز برابر استقلال به لیگ چهاردهم باز می گردد که شاگردان اسکوچیچ با نتیجه 2 بر 1 موفق به شکست استقلال شدند. ماتیاس چاگو و اسماعیل شریفات دو بازیکنی بودند که برای فولاد در این بازی موفق به گلزنی شدند که این دو بازیکن با گذشت دو فصل از آن بازی از جمله معدود بازیکنانی هستند که همچنان در این تیم حضور دارند.

10+6. جابر انصاری با پیراهن گسترش فولاد و استقلال تهران 4 مرتبه موفق به گشودن دروازه فولاد خوزستان شده است. انصاری فصل گذشته یکی از دو گل استقلال را برابر قرمزپوشان به ثمر رسانده بود و حالا این فرصت را دارد تا باز هم برای آبی پوشان موفق به گلزنی شود.

ساعت پخش زنده بازی استقلال تهران و فولاد 6 آبان 95 | نتیجه و فیلم

11 مرد استقلال چه کسانی هستند؟علیرضا منصوریان امید زیادی دارد با پیروزی برابر فولاد بتواند با روحیه خوب تیمش را به تعطیلات لیگ برتر بفرستد؛ اما در این بین مصدومیت خسرو حیدری و وریا غفوری کمی اوضاع را برای سرمربی جوان آبی ها پیچیده کرده است.

مهدی رحمتی بدون تردید در درون دروازه استقلال قرار خواهد گرفت و فردا تمام تلاش خود را می کند که بتواند چهارمین کلین شیت فصل خود را در لیگ برتر به ثبت برساند.

فردا احتمالا یعقوب کریمی در پست دفاع چپ بازی می کند و رابسون و پادوانی به عنوان دو دفاع وسط استقلال به میدان خواهند رفت. اگر اتفاق خاصی نیفتد احتمالا مگویان در بازی فردا جانشین وریا غفوری در پست دفاع راست خواهد شد.

منصوریان احتمالا در بازی فردا هم با تک هافبک دفاعی بازی می کند و امید ابراهیمی باید جلوی خط دفاع استقلال را جمع کند. در این بین فرشید اسماعیلی هافبک چپ استقلال خواهد بود و بختیار رحمانی در پست پشت مهاجم تلاش می کند برای مهاجمان این تیم بازیسازی کند. با وجود مصدومیت خسرو حیدری، محسن کریمی بهترین گزینه برای جانشینی او خواهد بود.

منصوریان فردا می تواند از زوج جابر انصاری و کاوه رضایی در خط حمله خود استفاده کند و علی قربانی هم می تواند به عنوان اسلحه پنهان منصوریان در نیمه دوم وارد زمین شود.

 ترکیب احتمالی استقلال به شرح زیر است:مهدی رحمتی، رابسون جانواریو، لئاندرو پادوانی، یعقوب کریمی، هرائر مگویان، امید ابراهیمی، فرشید اسماعیلی، محسن کریمی، بختیار رحمانی، کاوه رضایی و جابر انصاری.

11 مرد احتمالی فولاد برابر استقلال:فولاد خوزستان باید فردا در اهواز به مصاف استقلال برود. این دیدار از آن جهت حساس است که هر دو تیم وضع خوبی را به دست اورده اند.

نعیم سعداوی احتمالا در این بازی با ترکیب زیر به میدان خواهد رفت:

وحید طالب لو به مانند 4 بازی اخیر تیمش درون دروازه می ایستد. عبدالله کرمی و ایوب والی دو مدافع وسط فولاد در این بازی خواهند بود.

یوسف وکیا در پست دفاع راست و سروش سعیدی در پست دفاع چپ بازی می کنند. احمد عبدالله زاده و حمید بوحمدان دو هافبک دفاعی تیم سعداوی خواهند بود.

ماتیاس چاگو مانند دو بازی قبل در پست هافبک نفوذی بازی می کند.

عبدالله ناصری به عنوان وینگر راست، اسماعیل شریفات به عنوان وینگر چپ و ساسان انصاری به عنوان مهاجم هدف در تیم فولاد خواهند بود.

سیستم فولاد در این بازی به مانند بازی های قبل 4-2-3-1 خواهد بود تا سعداوی یورشی برای سه امتیاز در غدیر انجام بدهد. فولاد در صورت برد می تواند خود را تا جایگاه چهارم جدول بالا بکشد و البته با باخت می تواند تا رده پانزدهم پایین بیاید.

منبع:ورزش سه/

بعد از انجام بازی نتیجه و فیلم در سایت قرار میگیرد

برای دیدن نتیجه و فیلم بازی استقلال تهران و فولاد خوزستان 6 آبان 95 اینجا کلیک کنید

مطالب مرتبط
ارسال نظر برای این مطلب

نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتی
تبلیغات
اطلاعات کاربری
نام کاربری :
رمز عبور :
  • فراموشی رمز عبور؟
  • کدهای اختصاصی