close
تبلیغات در اینترنت
نتیجه بازی جوانان ایران و ازبکستان 3 آبان 95 | خلاصه و گلها امروز
loading...

کلبه نیوز | پورتال خبری و سرگرمی تفریحی

نتیجه بازی جوانان ایران و ازبکستان 3 آبان 95, خلاصه بازی جوانان ایران و ازبکستان 3 آبان 95,فیلم گلهای بازی جوانان ایران و ازبکستان 3 آبان…

نتیجه بازی جوانان ایران و ازبکستان 3 آبان 95,

خلاصه بازی جوانان ایران و ازبکستان 3 آبان 95,فیلم گلهای بازی جوانان ایران و ازبکستان 3 آبان 95,ترکیب جوانان ایران و ازبکستان 3 آبان 95, گزارش کامل بازی جوانان ایران و ازبکستان 3 آبان 95,جوانان ایران و ازبکستان,خلاصه بازی, ایران,ازبکستان, فوتبال,فوتبال قهرمانی جوانان آسیا,فیلم گلهای رضا جعفری بازی جوانان ایران و ازبکستان,بازی جوانان ایران و ازبکستان ,اخبار فوتبال قهرمانی جوانان آسیا ,نتیجه بازی امروز جوانان ایران و ازبکستان,فیلم بازی جوانان ایران و ازبکستان ,نتیجه بازی جوانان ایران و ازبکستان ,بازی جوانان ایران و ازبکستان 3 آبان 95,بازی فوتبال جوانان ایران در قهرمانی آسیا ,

 

نتیجه بازی جوانان ایران و ازبکستان 3 آبان 95 | خلاصه و گلها امروز

نتیجه و خلاصه و گلهای بازی جوانان ایران و ازبکستان 3 آبان 95 :

بازی فوتبال جوانان ایران و ازبکستان : مرحله یک چهارم نهایی جوانان آسیا (بحرین)

تاریخ: 95/08/03 ؛ ساعت 19:45

پیش بازی جوانان ایران و ازبکستان: :   

جوانان ایران پس از اینکه به عنوان تیم دوم گروه C به مرحله یک چهارم نهایی مسابقات قهرمانی آسیا رسیدند از ساعت 19:45 امشب به مصاف ازبکستانی رفتند که با 9 امتیاز و صدرنشینی در گروه A به جمع هشت تیم پایانی رسیده است.

 تاکنون صعود عربستان، ویتنام و ژاپن به مرحله نیمه نهایی مسابقات قهرمانی جوانان آسیا و جام جهانی قطعی شده است و ایران و ازبکستان تکلیف چهارمین و آخرین تیم آسیایی را مشخص می‌کنند؛ برنده این دیدار روز پنج‌شنبه هفته جاری بازی نیمه نهایی را مقابل عربستان برگزار خواهد کرد.

استادیوم: خلیفه منامه

داور: محمد تقی (سنگاپور) ؛کمک‌ها: جفری گو(سنگاپور) و فوک پونگ شینگ(هنگ کنگ) / ناظر داوری: جمال جوما عبدالحسین محمد(بحرین)

 اخطارهای بازی جوانان ایران و ازبکستان:

نیما طاهری(29) از ایران

عزیزجان جانی‌اف(1+45)، جاووخیر اسونکولوف(84) از ابکستان

جوانان ایران

شهاب عادلی، سید ابوالفضل رزاق‌پور، نیما طاهری، عارف غلامی، شاهین عباسیان، علی شجاعی، محمد سلطانی‌مهر(55- علی طاهران)، امید نورافکن،رضا شکاری(2+90- حسین ساکی)، محمدمهدی مهدی‌خانی و رضا جعفری(87- مجتبی نجاریان).

سرمربی: امیرحسین پیروانی

جوانان ازبکستان

امیدجان خارموف، اکبر علی‌جانوف، اسلام‌جان کوبیلوف، خوشنودبک آویلوف، اویبک رستموف، حسن‌الدین جوفوروف(84- شوخروخ محمودووجی‌اف)، عزیزجان جانی‌اف، شاروف موخیتدینوف،داستون ایبراجیموف(53- سید جمال داولاتجونوف)،  جسوربک یاخشیبوئف و بوبیر عبداولیکوف(73- جاووخیر اسونکولوف)

سرمربی: جسور عبدالرحیموف

 گلهای بازی جوانان ایران و ازبکستان:

ایران 1 - ازبکستان صفر (دقیقه 13: رضا جعفری): توپ ارسالی رزاق‌پور از روی ضربه‌ی آزاد میانه زمین را رضا شکاری در شرایط نامتعادلی با حرکت آکروباتیک به مدافع ازبکستان زد که توپ در محوطه جریمه مقابل پای جعفری افتاد تا این بازیکن از فرصت استفاده کند و با شوت روی پا گل اول بازی را برای ایران به ثمر رساند.

 ایران 2 - ازبکستان صفر (دقیقه 46: رضا جعفری): فرار عالی جعفری پشت مدافعان ازبکستان او را با خارموف دروازه‌بان این تیم در موقعیت تک به تک قرار داد که مهاجم ایران با ضربه‌ی چیپ کوتاه بغل پا موفق شد دومین گل خود و ایران را بزند.

 خلاصه بازی جوانان ایران و ازبکستان:

شاگردان پیروانی بازی را خیلی خوب شروع کردند و به دنبال ایجاد موقعیت بودند که دقیقه 13 روی یک ضربه‌ی آزاد از میانه‌ی زمین و تعلل خط دفاعی ازبکستان در دفع توپ، با شوت جعفری به گل اول رسیدند که همین مسئله موجب شد جوانان ایران عقب بکشند و بازی تدافعی ارائه دهند؛ ازبکستان هم که به دنبال همین مسئله بود موقعیت‌های خطرناکی به ویژه روی شوت‌های از راه دور به وجود آورد که با خوش‌شانسی ایران و بعضا عملکرد خوب خط دفاعی و دو مهار عادلی دروازه‌بان این تیم توپ‌ها تبدیل به گل نمی‌شد؛ نمایش پُر استرس ایران در پایان نیمه اول نزدیک بود روی دو صحنه کار دست آنها بدهد که ازبکستان از فرصت‌های خود استفاده نکرد و یک بار هم توپ با برخورد به تیرک عمودی دروازه ایران، این تیم صاحب فرصت گلزنی بود اما نتوانست به این مهم برسد تا جوانان ایران با پیروزی یک بر صفر به رختکن بروند.

 لحظات حساس بازی جوانان ایران و ازبکستان:

دقیقه 27: شوت تماشایی پای چپ موخیتدینوف از فاصله‌ی 25 متری با اختلاف کمی از بالای دروازه‌ی ایران عبور کرد.

دقیقه 30: موخیتدینوف ستاره ازبکستان این بار از روی ضربه‌ی آزادی که فاصله‌ی حدود 40 متری با دروازه ایران داشت برای گلزنی اقدام کرد که شوت او را عادلی با مشت‌های خود از دروازه بیرون کشید.

دقیقه 34: شاروف موخیتدینوف باز هم یک موقعیت جدی برای ازبکستان خلق کرد؛ این بار شوت پای چپ او از پشت محوطه جریمه را عادلی در دو مرحله در اختیار گرفت.

دقیقه 34: پاس در عمق چیپ جسوربک را علی‌جانوف با پای راست شوت زد که ضربه‌ی او به تور کنار دروازه‌ی ایران برخورد کرد.

دقیقه 40: ارسال خطرناک جانی‌اف از ضربه‌ی ایستگاهی جناح چپ را مدافعان ایران به کرنر تبدیل کردند.

دقیقه 40: سانتر جانی‌اف از روی کرنر نزدیک بود با برخورد به مدافعان ایرانی وارد دروازه خودی شود که عادلی این اجازه را نداد و توپ را جمع کرد.

دقیقه 42: جسوربک با نفوذ از سمت راست محوطه‌ی جریمه ایران و دریبل دو بازیکن شوت‌زنی کرد که توپ او پس از برخورد به طاهری و تیرک عمودی دروازه تبدیل به کرنر شد.

دقیقه 42: باز هم جسوربک از جناح راست وارد محوطه‌ی جریمه ایران شد که این بار پس از برخورد به شجاعی متوقف شد و صحنه‌ی مشکوک به پنالتی اتفاق افتاد اما داور سنگاپوری دستور به ادامه مسابقه داد.

دقیقه 45: ضربه‌ی سر بوبیر با فاصله زیادی از بالای دروازه ایران راهی اوت شد.

دقیقه 47: رزاق‌پور با ضربه‌ی آزاد از راه دور قصد باز کردن دروازه ازبکستان را داشت اما شوت او با فاصله‌ی کمی از روی تیرک عمودی دروازه ازبکستان عبور کرد.

دقیقه 52: پاس جانی‌اف و شوت خطرناک بوبیر مماس به تیرک افقی دروازه‌ی ایران راهی اوت شد.

دقیقه 65: شوت روی پای چپ شاروف از پشت محوطه جریمه دوباره راهی به دروازه ایران پیدا نکرد تا این ستاره‌ی ازبک دوباره در زدن گل ناکام باشد.

دقیقه 66: شکاری بهترین فرصت را داشت تا گل سوم ایران را بزند اما شوت کم دقت او از داخل محوطه جریمه به اوت رفت.

دقیقه 72: ارسال جانی‌اف از جناح چپ و ضربه‌ی سر جوفوروف بدون خطر روی دروازه ایران به اوت رفت.

دقیقه 90: ارسال تند و تیز داولاتجونوف به محوطه جریمه ایران را غلامی با ضربه‌ی سر از مقابل دروازه دور کرد.

حاشیه بازی جوانان ایران و ازبکستان:

* مهاجمان ازبکستان به خطاهای پیاپی‌ای که به سود ایران گرفته می‌شود معترض هستند.

* یک دقیقه وقت اضافه برای نیمه اول گرفته شد.

* سلطانی‌مهر در دقیقه 55 به دلیل مصدومیت با علی طاهران تعویض شد.

* طاهری مدافع ایران به دلیل مصدومیت دو دقیقه بیرون از زمین بود.

* همانند بازی‌های قبل روی برند پیراهن‌های ایران برچسب زده شده است.

* عادلی دروازه‌بان ایران پس از برخوردی که با جاووخیر داشت یک دقیقه مصدوم بود که بازی متوقف شد.

* چهار دقیقه وقت اضافه برای نیمه دوم منظور شد.

 بهترین بازیکن بازی جوانان ایران و ازبکستان:

رضا جعفری در این بازی سخت ستاره ایران شد و در حالی که ازبکستان بیشتر از ایران صاحب موقعیت بود، موفق شد دو گل با تیزهوشی خود بزند و ایران را به جام جهانی برساند؛ نیما طاهری، ابوالفضل رزاق‌پور و عارف غلامی دو مدافع ایران هم از بهترین بازیکنان ایران بودند که اجازه ندادند ازبکستان به گل برسد.

 اتفاقات ویژه بازی جوانان ایران و ازبکستان:

صعود جوانان ایران به جام جهانی مهم‌ترین اتفاق این مسابقه به یادماندنی است.

==========================

نتیجه بازی : ایران  2   ازبکستان 0

دانلود فیلم خلاصه و گلهای بازی ایران و ازبکستان 3 آبان 95

لینک دانلود             لینک کمکی     

==========================

 منبع:ورزش سه/

مطالب مرتبط
ارسال نظر برای این مطلب

نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتی
تبلیغات
اطلاعات کاربری
نام کاربری :
رمز عبور :
  • فراموشی رمز عبور؟
  • کدهای اختصاصی