close
تبلیغات در اینترنت
نتیجه بازی پرسپولیس و استقلال خوزستان 29 مهر 95 | خلاصه و گلها امروز
loading...

کلبه نیوز | پورتال خبری و سرگرمی تفریحی

نتیجه بازی پرسپولیس و استقلال خوزستان 29 مهر 95, خلاصه بازی پرسپولیس و استقلال خوزستان 29 مهر 95,گلهای بازی پرسپولیس و استقلال…

نتیجه بازی پرسپولیس و استقلال خوزستان 29 مهر 95,

خلاصه بازی پرسپولیس و استقلال خوزستان 29 مهر 95,گلهای بازی پرسپولیس و استقلال خوزستان 29 مهر 95,پخش زنده بازی پرسپولیس و استقلال خوزستان 29 مهر 95,داوری بازی پرسپولیس و استقلال خوزستان 29 مهر 95,ترکیب پرسپولیس و استقلال خوزستان 29 مهر 95, پرسپولیس و استقلال خوزستان,خلاصه بازی,پرسپولیس,استقلال خوزستان, فوتبال,لیگ برتر فوتبال ایران,بازی پرسپولیس هفته 9 نهم لیگ برتر 96-95 ,نتیجه بازیهای هفته 9 نهم لیگ برتر فوتبال ایران,اخبار پرسپولیس ,نتیجه خلاصه بازی و گل های لیگ برتر فوتبال ایران,نتیجه بازی امروز پرسپولیس و استقلال خوزستان,فیلم بازی پرسپولیس و استقلال خوزستان,بازی پرسپولیس و استقلال خوزستان 29 مهر 95,

نتیجه بازی پرسپولیس و استقلال خوزستان 29 مهر 95 | خلاصه و گلها امروز

نتیجه و فیلم خلاصه بازی پرسپولیس و استقلال خوزستان : هفته 9 نهم لیگ برتر فوتبال ایران جام خلیج فارس

پنج‌شنبه 1395/07/29 ساعت:16:45

پخش زنده پرسپولیس و اس خوزستان : از شبکه سه 

پیش بازی پرسپولیس و استقلال خوزستان:

دو تیم استقلال خوزستان و پرسپولیس در حالی فردا به مصاف یکدیگر خواهند رفت که این تقابل را می توان نبرد گلزن های لیگ نامید. جایی که مهدی طارمی و وحید امیری از پرسپولیس و رحیم زهیوی و حسن بیت سعید از جمع آبی پوشان خوزستانی در سمت مقابل جایگاه خوبی در جدول گلزنان تا به اینجای لیگ به خود اختصاص داده اند و البته مهاجمان جنوبی دو تیم، طارمی و زهیوی، شرایط خوبی را در این هفته ها پشت سر می گذارند.

استقلال خوزستان با 13 گل زده در 8 بازی و پرسپولیس نیز با 10 گل زده در همین تعداد از بازی هایش، جمعا 23 گل به ثمر رسانده اند که در کنار 13 گل دریافتی از آبی پوشان و 2 گل دریافتی سرخپوشان، 38 گل رد و بدل شده در جریان دیدارهای این فصل را به نمایش می گذارد و میانگین 2.37 گل را ثبت کرده است. می توان انتظار دیدار پرگل را از سوی دو تیم در جدال فردا را داشت.

در ترکیب این فصل پرسپولیس 5 گلزن نام خود را ثبت کرده اند و کمال کامیابی نیا، وحید امیری، امید عالیشاه، مهدی طارمی و حسین ماهینی گلزنان این فصل سرخپوشان بوده اند. در سمت مقابل نیز حسن بیت سعید، علی اصغر آشوری، حسین بهرامی، عزت پورقاز و رحیم زهیوی گلزنان این تیم در دیدارهای اخیر محسوب می شدند تا آنها نیز 5 بازیکن گلزن را تا به اینجا در ترکیب خود معرفی کرده باشند.

ترکیب بازی پرسپولیس و استقلال خوزستان:

ترکیب احتمالی استقلال خوزستان:

گلر:وحید شیخ ویسی

مدافعان:دانیال ماهینی- محمد طیبی - عزت پورقاز- عقیل کعبی

هافبک ها:میثم دورقی - فرشاد سالاروند- علی اصغر عاشوری

مهاجمان:مهدی مومنی- حسن بیت سعید - رحیم زهیوی

مثلث استقلال خوزستان در اکثر بازی ها همین گونه بوده است و به نظر می رسد همان بازیکنان در این ترکیب حاضر باشند و تنها تغییری که شاید پورموسوی ایجاد کند، حضور زبیدی به جای مومنی در ترکیب خواهد بود.

ترکیب احتمالی پرسپولیس:

نتیجه بازی پرسپولیس و استقلال خوزستان 29 مهر 95 | خلاصه و گلها امروز

گلر بیرانوند؛ مرد بدون جایگزین

خط دفاعی؛ رامین چشم انتظار است.در شرایط عادی اما برانکو ایوانکوویچ نشان داده به ترکیب اصلی و اتفاقات مثبت گذشته اعتقاد داشته و تغییرات شاید خواست او نباشد و در دیدار برابر استقلال خوزستان نیز محسن ربیع خواه، سیدجلال حسینی، محمد انصاری و حسین ماهینی نفرات تشکیل دهنده خط دفاعی اش باشند.

خط میانی؛ باند 4 نفره

در خط میانی نیز برانکو ایوانکوویچ به ترکیبی که از نیم فصل گذشته با آن توانسته شرایط مثبتی برای تیمش ایجاد کند ایمان دارد و تغییرات در آن نیز غیرقابل تصور است و در شرایط عادی فرشاد احمدزاده، کمال کامیابی نیا، محسن مسلمان و امید عالیشاه 4 بازیکن مدنظر او برای دیدار برابر استقلال خوزستان هستند.با این حال در صورتی که برانکو ایوانکوویچ قصد تغییر در این پست را داشته باشد امید عالیشاه نزدیک ترین گزینه برای خروج از این جمع است. خروج احتمالی امید عالیشاه می تواند دو بازیکن را برای حضور در ترکیب اصلی امیدوار کند و احمد نوراللهی و رامین رضاییان شانس بالایی برای رسیدن به ترکیب خواهند داشت.

مهاجمان؛ اعتقاد کامل به زوج تیم ملی.در خط حمله پرسپولیس اما به نظر می رسد علی علیپور، شهاب زاهدی و پریمیوف شانس کمی برای بازی کردن خواهند داشت و باید امیدوار به حضور چند دقیقه ای در ترکیب این تیم باشند. وحید امیری و مهدی طارمی مطابق دیدارهای گذشته زوج خط حمله پرسپولیس را تشکیل خواهند داد و جابه جایی آنها غیرقابل تصور به نظر می رسد.

 تغییرات شاید در جریان بازی:با تمام این اوصاف به نظر می رسد برانکو ایوانکوویچ همچنان وفادار به ترکیب 11 نفره سابق خود باشد و تغییرات احتمالی اش به جریان بازی موکول شود. جایی که شاید رامین رضاییان، علی علیپور و نوراللهی در جریان بازی و اتفاقات دیدار برابر استقلال خوزستان شانس حضور در زمین را به دست آورند.

آخرین نتایج پرسپولیس و استقلال خوزستان: ماشین سازی یک – استقلال خوزستان ۳، پرسپولیس ۳- نفت صفر.

جایگاه پرسپولیس و استقلال خوزستان در جدول: استقلال خوزستان با ۱۰ امتیاز پنجم، پرسپولیس با ۱۸ امتیاز اول.

بهترین بازیکن پرسپولیس و استقلال خوزستان:

استقلال خوزستان:علی اصغر عاشوری،۲،۹۰ ، سی و سوم        

پرسپولیس: سید جلال حسینی ،۲،۵۰ ، چهارم

نتیجه بازی پرسپولیس و استقلال خوزستان 29 مهر 95 | خلاصه و گلها امروز

بهترین گلزن پرسپولیس و استقلال خوزستان:

استقلال خوزستان: حسن بیت سعید با ۴ گل

پرسپولیس: مهدی طارمی با ۴ گل

داوری بازی پرسپولیس و استقلال خوزستان: حسین زرگر – سعید قاسمی – حسن انتظاری – روح اله شریفی – ناظر: محمود رفیعی

خلاصه بازی پرسپولیس و استقلال خوزستان:

شاگردان برانکو ایوانکوویچ که قهرمانی فصل گذشته را به شکلی دراماتیک مقابل استقلال‌خوزستان واگذار کرده‌اند، این‌بار برای جبران اتفاقات گذشته پا به غدیر گذاشته‌اند و شاگردان سیروس پورموسوی نیز به دنبال این هستند تا با متوقف کردن صدرنشین انتقام شکست دور برگشت فصل گذشته را نیز از آنها بگیرند.

 استادیوم غدیر اهواز - تماشاگر 20 هزار نفر

داور: حسین زرگر

اخطارهای بازی پرسپولیس و استقلال خوزستان:

رحیم زهیوی از استقلال خوزستان دقیقه 26

محسن ربیع خواه از پرسپولیس دقیقه 28

وحید شیخ ویسی از استقلال خوزستان دقیقه 57

عزت پورقاز  از استقلال خوزستان دقیقه 75

فرشاد سالاروند  از استقلال خوزستان دقیقه 90

 استقلال‌ خوزستان:

وحید شیخ‌ویسی، دانیال ماهینی، عقیل کعبی، محمد طیبی(c)، پیمان شیرزادی، عزت پورقاز، میثم دورقی، علی اصغر عاشوری(77 فرشاد سالاروند)، مهدی مومنی(90 سلمان بحرانی)، رحیم زهیوی و حسن بیت سعید(82 مهدی زبیدی).

سرمربی: سیروس پورموسوی

پرسپولیس:

علیرضا بیرانوند، حسین ماهینی، سیدجلال حسینی(c)، محمد انصاری، محسن ربیع‌خواه، کمال کمیابی‌نیا، وحید امیری، محسن مسلمان(88 احمد نوراللهی)، فرشاد احمدزاده(85 رامین رضائیان)، علی علیپور(74 امید عالیشاه) و مهدی طارمی

سرمربی: برانکو ایوانکوویچ

 شرح بازی پرسپولیس و استقلال خوزستان:

پرسپولیسی ها نیمه اول را دور از انتظار و پراشتباه به پایان رساندند و نتیجه اشتباهات پرشمار آنها دریافت یک گل از سوی رحیم زهیوی بود. آنها البته در نیمه دوم با تغییرات در ترکیب و سیستم بازی خود بار دیگر توانستند بر جریان بازی فائق آیند و کنترل آن را در دست گیرند. سرخپوشان یک پنالتی نیز از دست دادند تا برای رسیدن به گل محتاج به ضربه سر تماشایی و هنرمندانه فرشاد احمدزاده باشند. ضربه ای که آنها را به تساوی رساند.

استقلال خوزستان که قصد داشت با توجه به میزبانی در این دیدار حریف را با شکست بدرقه کند در نیمه اول توان زیادی به کار برد و با پرس روی حریف قصد داشت نتیجه را در همان نیمه اول رقم بزند که تنها یک بار و توسط زهیوی به خواسته خود رسیدند. آنها بارها در نیمه اول توسط دیگر مهاجمان خود صاحب موقعیت شدند و در نیمه دوم اما نتوانستند به دروازه این تیم نزدیک شوند و این پرسپولیس بود که با کنترل جریان بازی به خواسته خود دست یافت. برانکو در این بازی برخلاف همیشه تعویض های جدیدی رو کرد و امید عالیشاه، احمد نوراللهی و رضاییان را صاحب فرصت کرد. با این تساوی پرسپولیس توانست به صدرنشینی خود در هفته نهم هم ادامه دهد و روند شکست ناپذیری هایش را ادامه دهد.

 شرح گلهای بازی پرسپولیس و استقلال خوزستان:

استقلال خوزستان یک پرسپولیس صفر: (دقیقه 35، رحیم زهیوی): ضربه ایستگاهی برای استقلال خوزستان از پشت محوطه جریمه را رحیم زهیوی به زیبایی دور از دستان بیرانوند به تور دروازه سرخپوشان چسباند.

استقلال خوزستان یک پرسپولیس یک: (دقیقه 84، فرشاد احمدزاده): ارسال محسن مسلمان درون محوطه جریمه با ضربه پشت سر فرشاد احمدزاده گل تساوی را به نام پرسپولیس کرد.

 اتفاقات ویژه بازی پرسپولیس و استقلال خوزستان:

باز شدن طلسم بازی کردن رامین رضاییان در ترکیب پرسپولیس در اهواز را می توان مهمترین اتفاق این بازی در کنار درگیری های فیزیکی داخل و روی سکوها دانست. رضاییان در این دیدار 13 دقیقه فرصت بازی یافت تا به آینده امیدوار شود.

 بازیکن برتر بازی پرسپولیس و استقلال خوزستان

رحیم زهیوی مهاجم گلزن آبی ها به خصوص در نیمه اول نمایش فوق العاده ای از خود نشان داد. البته می توان در کنار این بازیکن از وحید امیری و فرشاد احمدزاده نیز یاد کرد که در نیمه دوم شرایط مثبتی برای رسیدن به گل تساوی تیم شان ایجاد کردند.

 دقایق حساس بازی پرسپولیس و استقلال خوزستان:

دقیقه 1: اولین حرکت خطرناک از سوی پرسپولیسی‌ها با ارسال علی علیپور و اقدام به سرزنی مهدی طارمی انجام شد که داور با دمیدن سوت خطای مهاجم شماره 9 پرسپولیس روی شیخ ویسی را اعلام کرد.

دقیقه 6: ارسال ضربه ایستگاهی از سوی عاشوری درون محوطه جریمه با خروج علیرضا بیرانوند همراه شد که بازیکن حریف روی دروازه‌بان ملی‌پوش پرسپولیس مرتکب خطا شد تا بازی به دلیل مصدومیت بیرانوند لحظاتی متوقف شود.

دقیقه 9: ارسال کرنر از سوی محسن مسلمان با ضربه فوق العاده سیدجلال حسینی همراه شد که شیخ ویسی به زیبایی آن را مهار کرد تا بهترین فرصت گلزنی از دست برود.

دقیقه 13: ارسال کرنر از سوی رحیم زهیوی با ضربه پشت پای عزت پورقاز از کنار دروازه سرخپوشان به بیرون رفت.

دقیقه 17: ارسال بلند شیرزادی با ضربه سر زیبای بیت سعید و در حالی که بیرانوند تسلیم شده بود از فاصله ای کم به بیرون رفت.

دقیقه 26: رحیم زهیوی درون محوطه جریمه و در نبرد رو در رو با فرشاد احمدزاده سرنگون شد که داور با قطع بازی به این بازیکن به دلیل اقدام به فریب کارت زرد نشان داد.

دقیقه 30: وحید امیری در جناح چپ پرسپولیس توسط دانیال ماهینی متوقف شد تا داور به نشانه خط در سوت خود بدمد و در ادامه سرخپوشان نتوانستند از ارسال بلند مسلمان برای به خطر انداختن دروازه استقلال خوزستان سود ببرند.

دقیقه 33: ارسال ضربه ایستگاهی در آستانه شش قدم با ضربه رحیم زهیوی در دو مرحله توسط بیرانوند مهار شد تا بهترین فرصت آبی پوشان از دست برود.

دقیقه 50: اشتباه در خط دفاعی پرسپولیس موقعیت خوبی را نصیب آبی ها کرد که در آستانه دروازه خالی از دروازه بان نتوانستند وارد گل کند و با اختلاف زیاد به بیرون زد.

دقیقه 63: عقیل کعبی در میانه میدان فرشاد احمدزاده را متوقف کرد که داور به این بازیکن کارت زرد نشان داد و او را جریمه کرد.

دقیقه 55: ارسال ضربه ایستگاهی توسط مسلمان با ضربه سر ناقص سیدجلال حسینی از کنار دروازه شیخ ویسی به بیرون رفت.

دقیقه 57: اشتباه مدافع استقلال خوزستان در نهایت علیپور را در گوشه محوطه جریمه صاحب توپ کرد که برخورد او با شیخ ویسی یک ضربه پنالتی برای پرسپولیس به ارمغان آورد.

دقیقه 67:  ضربه پنالتی پرسپولیس را حسین ماهینی در دومین هفته پیاپی مامور نواختن شد که این بار توپش با اختلاف از کنار دروازه به بیرون رفت و شانس به تساوی کشاندن بازی از دست سرخپوشان برود.

دقیقه 74: ارسال فرشاد احمدزاده روی ضربه ایستگاهی با تاثیری که حسین ماهینی روی آن گذاشت از بالای دروازه استقلال خوزستان به بیرون رفت.

دقیقه 1+90: ارسال رامین رضاییان درون شش قدم با ضربه سر کامیابی نیا همراه شد که توپ با اختلاف کمی به بیرون رفت.

 نکته‌های بازی پرسپولیس و استقلال خوزستان:

* امید عالیشاه در این بازی جای خود را به علی علیپور داده و باید دید مهاجم شمالی پرسپولیس موفق خواهد شد در هفته نهم طلسم گل نزدن‌هایش را بکشند یا خیر.

* هواداران پرسپولیس با حضور پرشور و پرتعداد خود استادیوم غدیر را در برابر میزبان به تسخیر خود درآورده‌اند تا سرخپوشان در این بازی خارج از خانه احساس غریبی نکند.

* در ابتدای این بازی یک کودک سرطانی با حضور در چمن اقدام به گل زدن به علیرضا بیرانوند از روی نقطه پنالتی کرد که بعد از گل کردن این توپ مورد تشویق شدید هواداران و بازیکنان قرار گرفت.

* رامین رضائیان در این بازی نیز از سوی برانکو ایوانکوویچ در ترکیب اصلی قرار نگرفته و از روی نیمکت شاهد تلاش هم تیمی‌هایش خواهد بود.

* مهدی طارمی که در فصل گذشته و در هر دو دیدار رفت‌وبرگشت موفق به گلزنی برابر استقلال‌خوزستان شده بود در این بازی نیز به دنبال باز کردن دروازه حریف آبی‌پوش است.

نتیجه بازی: پرسپولیس 1  استقلال خوزستان 1

=====================

دانلود فیلم خلاصه بازی و گلهای پرسپولیس و استقلال خوزستان 29 مهر 95 

 لینک دانلود                  لینک کمکی   

دانلود فیلم گل احمدزاده به استقلال خوزستان 29 مهر 95

لینک دانلود                  لینک کمکی    

دانلود فیلم گل زهیوی بازی پرسپولیس و استقلال خوزستان 29 مهر 95 

لینک دانلود                  لینک کمکی   

  منبع:نود/ورزش سه/

مطالب مرتبط
ارسال نظر برای این مطلب

نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتی
تبلیغات
اطلاعات کاربری
نام کاربری :
رمز عبور :
  • فراموشی رمز عبور؟
  • کدهای اختصاصی