close
تبلیغات در اینترنت
نتیجه بازی بارسلونا و منچسترسیتی 28 مهر 95 | گلها و خلاصه دیشب
loading...

کلبه نیوز | پورتال خبری و سرگرمی تفریحی

نتیجه بازی بارسلونا و منچسترسیتی 28 مهر 95, خلاصه بازی بارسلونا و منچسترسیتی 28 مهر 95,فیلم گلهای بازی بارسلونا و منچسترسیتی 28 مهر 95,ترکیب بارسلونا و منچسترسیتی 28 مهر 95, فیلم گل مسی به منچسترسیتی,ویدیو گل نیمار بازی بارسا و منچسترسیتی,کلیپ گل سوارز به منچسترسیتی,گزارش بازی بارسلونا…

نتیجه بازی بارسلونا و منچسترسیتی 28 مهر 95,

خلاصه بازی بارسلونا و منچسترسیتی 28 مهر 95,فیلم گلهای بازی بارسلونا و منچسترسیتی 28 مهر 95,ترکیب بارسلونا و منچسترسیتی 28 مهر 95, فیلم گل مسی به منچسترسیتی,ویدیو گل نیمار بازی بارسا و منچسترسیتی,کلیپ گل سوارز به منچسترسیتی,گزارش بازی بارسلونا و منچسترسیتی 28 مهر 95,بارسلونا و منچسترسیتی,خلاصه بازی, بارسلونا , منچسترسیتی , فوتبال,لیگ قهرمانان اروپا,بازی بارسلونا دیشب ,اخبار بارسلونا ,نتیجه بازی دیشب بارسلونا,فیلم بازی بارسلونا و منچسترسیتی ,ویدیو گلهای بارسلونا به منچسترسیتی, بازی بارسلونا و منچسترسیتی 28 مهر 95,

نتیجه بازی بارسلونا و منچسترسیتی 28 مهر 95 | گلها و خلاصه دیشب

نتیجه و خلاصه و گلهای بازی بارسلونا و منچسترسیتی 28 مهر 95 :

بارسلونا و منچسترسیتی : لیگ قهرمانان اروپا

چهارشنبه 1395/07/28 ساعت: 22:15 / پخش زنده: از شبکه سه 

پیش بازی بارسلونا و منچسترسیتی:  

دو تیم در 4 فصل اخیر 6 بازی مقابل هم برگزار کرده اند. بارسا هر 4 بازی اخیرش مقابل منچسترسیتی را پیروز شده که شامل لیگ یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان 15-2014 و 14-2013 می‌شود.

 آبی اناری‌ها در چند هفته اخیر روند بی ثباتی در پیش داشته اند. در 5 بازی اخیر خود، 3 پیروزی، 1 تساوی و 1 شکست کسب کرده اند و نتوانسته اند ثبات در کسب پیروزی را ادامه دهند. با این حال بارسا انگیزه زیادی مقابل صدرنشین لیگ برتر خواهد داشت و باید دید آیا مسی و یارانش قادر به شکست سرمربی سابق خود خواهند بود یا نه.

 در سوی دیگر سیتی نیز در هفته های اخیر عملکرد خوبی نداشته است. آنها 3 بازی پیاپی است که موفق به کسب پیروزی نمی‌شوند و 2 تساوی و 1 شکست ثبت کرده اند ولی پیش از آن سیتیزن ها تمامی بازی‌های خود را با پیروزی پشت سر گذاشته بودند و فرم بسیار خوبی داشتند.

 گواردیولا در بازگشت به نوکمپ انگیزه های زیادی خواهد داشت و باید دید آیا پپ می‌تواند بارسایی که شروع دوران طلایی اش با او بود را متوقف کند یا نه.

ترکیب بازی بارسلونا و منچسترسیتی: 

بارسلونا برای کسب سومین پیروزی متوالی خود و تثبیت صدرنشینی، کار سختی در برابر شاگردان گواردیولا خواهد داشت.

 ترکیب بارسلونا: تراشتگن، سرخی روبرتو، پیکه، ماسچرانو، آلبا، راکیتیچ، بوسکتس، اینیستا، مسی، سوارز، نیمار 

ترکیب منچسترسیتی: براوو، استونز، اوتامندی، زابالتا، کولاروف، فرناندینیو، گوندوغان، استرلینگ، سیلوا، نولیتو، دی بروین    

خلاصه بازی بارسلونا و منچسترسیتی: 

بارسلونا در شرایطی به مصاف منچستر سیتی می رفت که با کسب حداکثر امتیازات در صدر جدول گروه قرار گرفته بود. تنها حادثه مهم 10 دقیقه ابتدایی، مصدومیت آلبا و ورود لوکاس دینه به جای او به میدان بود. دو تیم در دقایق ابتدایی به ارزیابی یکدیگر پرداختند و سنگربانان هیچ یک از دو تیم به زحمت نیفتادند. 

با مسلط شدن شاگردان انریکه بر جریان بازی، بارسلونا موفق شد در دقیقه 17 و روی اشتباه و ناهماهنگی مدافعان سیتی به گل برسد. توپربایی مسی و همکاری او با اینیستا با پاس دیدنی هافبک اسپانیایی همراه بود و و البته اشتباه نابخشودنی فرناندینیو، مسی را در موقعیتی بسیار خوب قرار داد و او نیز با جا گذاشتن براوو، اولین گل میزبان را وارد دروازه حریف کرد. 

دقایقی بعد، بارسلونا باز هم می توانست روی همکاری زیبای مسی نیمار و سوارز به گل برسد که ضربه سوارز دقت لازم را نداشت و به تور کناری دروازه براوو برخورد کرد تا آه از نهاد هواداران این تیم بلند شود. در دقایق بعدی، بارسلونا کاملا حاکم توپ و میدان اما خطر خاصی روی دروازه سیتی ایجاد نکرد و شاگردان گواردیولا نیز کاملا تحت تاثیر بازی بارسلونا قرار داشتند.

 تکل خشن داوید سیلوا در دقیقه 28 بر روی پای پیکه، یک کارت زرد برای این هافبک خلاق به همراه داشت و بعد از چند دقیقه، بالاخره پیکه نیز به علت مصدومیت جای خود را به جرمی متئو داد تا دومین تعویض اجباری بارسا در خط دفاعی در همان نیمه اول انجام شود. لحظاتی بعد، پاس بلند اومتیتی، نیمار را در موقعیت خوبی قرار داد که خروج براوو مانع از ایجاد خطری جدی شد. اولین هجوم منچستر سیتی در دقیقه 36 و با نفوذ دی بروین ایجاد شد که پاس عرضی او در اختیار تراشتگن قرار گرفت.

 جدی ترین خطر سیتیزن ها در دقیقه 38 و با حرکت انفرادی زیبای گوندوغان شکل گرفت که ضربه او در محوطه جریمه با عکس العمل خوب تراشتگن همراه بود و دروازه میزبان بسته ماند. در دقیقه 40، خطای فرناندینیو بر روی نیمار از سوی داور با کارت زرد همراه بود. در آخرین لحظات نیمه اول و روی یک ضربه ایستگاهی، جان استونز در موقعیت بسیار خوبی قرار گرفت اما ضربه سر او با اختلاف کمی از کنار دروازه به بیرون رفت.

نتیجه بازی بارسلونا و منچسترسیتی 28 مهر 95 | گلها و خلاصه دیشب

 در اوقات اضافه، پاس عمقی مسی، سوارز را در موقعیتی تک به تک قرار داد اما ضربه او با 2 عکس العمل متوالی از براوو همراه بود و در آخرین ثانیه های نیمه اول، دی بروین نیز در باز کردن دروازه بارسا ناکام ماند تا نیمه اول با همان یک گل برتری به سود میزبان به پایان برسد.

 اولین خطر بارسا در نیمه دوم روی ارسال مسی و ضربه سر اومتیتی همراه بود که این توپ از کنار دروازه به بیرون رفت.  در دقیقه 54، براوو با اشتباهی سهمگین کار سیتنی را بسیار دشوار کرد. اشتباه او در پاس دادن باعث شد توپ در برابر سوارز قرار بگیرد و ضربه او با هند سنگربان شیلیایی همراه بود که داور براوو را با کارت قرمز مستقیم جریمه کرده و سیتیزن ها 10 نفره به بازی ادامه دادند. کابایرو به جای نولیتو وارد میدان شد و درون دروازه تیم مهمان قرار گرفت. 

10 نفره شدن منچسترسیتی خیلی زود باعث شد تا بارسلونا گل دوم را به ثمر برساند. همکاری اینیستا و مسی و ضربه دقیق پای چپ ستاره آرژانتینی در گوشه دروازه قرار گرفت تا کار شاگردان گواردیولا دشوارتر از قبل شود.

 دقایقی بعد، دی بروین در موقعیتی خوب قرار گرفت اما ضربه زمینی او با عکس العمل زیبای تراشتگن همراه بود تا دروازه بارسا همچنان بسته بماند. با ورود آگوئرو به میدان، حملات مهمان به شکل جسته و گریخته ادامه داشت اما منجر به ایجاد موقعیت خطرناکی نمی شد. بارسلونا نیز چند بار و روی حرکات مثلث آماده هجومی خود به دروازه کابایرو نردیک شد که هیچ کدام ثمری نداشت. 

 در دقیقه 87، حرکت فوق العاده مسی و سرنگون شدن او در محوطه جریمه، داور را مجاب کرد تا نقطه پنالتی را نشان دهد. بر خلاف انتظار، نیمار پشت ضربه قرار گرفت و ضربه نه چندان خوب به سمت چپ با عکس العمل کابایرو همراه بود تا گل چهارم بارسا به ثمر نرسد.

 اما چند لحظه بعد خود نیمار روی پاس مسی و با حرکتی انفرادی، گل چهارم بلوگرانا را به ثمر رساند تا شکست شاگردان گواردیولا سنگین تر شود. در ادامه نیز اتفاق خاصی رخ نداد و بارسا موفق شد در نهایت با 4 گل از سد منچسترسیتی گذر کند.

نتیجه بازی : بارسلونا  4    منچسترسیتی  0

دانلود فیلم خلاصه و گلهای بازی بارسلونا و منچسترسیتی 28 مهر 95

لینک دانلود                  لینک کمکی   

 منبع:ورزش سه/

مطالب مرتبط
ارسال نظر برای این مطلب

نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتی
تبلیغات
اطلاعات کاربری
نام کاربری :
رمز عبور :
  • فراموشی رمز عبور؟
  • کدهای اختصاصی