close
تبلیغات در اینترنت
نتیجه بازی منچستریونایتد و لیورپول 26 مهر 95 | گلها و خلاصه دیشب
loading...

کلبه نیوز | پورتال خبری و سرگرمی تفریحی

نتیجه بازی منچستریونایتد و لیورپول 26 مهر 95, خلاصه بازی بمنچستریونایتد و لیورپول 26 مهر 95,فیلم گلهای بازی منچستریونایتد و لیورپول 26 مهر 95,نتیجه بازی…

نتیجه بازی منچستریونایتد و لیورپول 26 مهر 95,

خلاصه بازی بمنچستریونایتد و لیورپول 26 مهر 95,فیلم گلهای بازی منچستریونایتد و لیورپول 26 مهر 95,نتیجه بازی دیشب منچستریونایتد و لیورپول ,پخش زنده بازی منچستریونایتد و لیورپول 26 مهر 95,بازی منچستریونایتد و لیورپول 26 مهر 95,ترکیب بازی منچستریونایتد و لیورپول 26 مهر 95,پیش بازی منچستریونایتد و لیورپول 26 مهر 95,منچستریونایتد و لیورپول,خلاصه بازی, منچستریونایتد,لیورپول, فوتبال,لیگ برتر انگلیس,نتیجه بازی امشب منچستر و لیورپول,نتیجه بازی منچستر لیورپول,فیلم بازی منچستریونایتد و لیورپول ,دانلود خلاصه بازی منچستریونایتد و لیورپول  ,

نتیجه بازی منچستریونایتد و لیورپول 26 مهر 95 | گلها و خلاصه دیشب

نتیجه و فیلم خلاصه بازی و گلهای منچستریونایتد و لیورپول 26 مهر 95 :

منچستریونایتد و لیورپول : هفته 8 هشتم لیگ برتر انگلیس

دوشنبه 1395/07/26 ساعت: 22:30

پخش زنده منچستریونایتد و لیورپول: شبکه ورزش

پیش بازی منچستریونایتد و لیورپول:از بازی های هفته هشتم لیگ برتر انگلیس، یکی از سنتی ترین دربی های تاریخ فوتبال است. لیورپول و منچستر یونایتد آخرین بازی هفته هشتم را برگزار می کنند. پیش بازی لیورپول - منچستر یونایتد به علاوه هر آن چیزی که باید از این بازی بدانید.

در چارچوب هفته هشتم فصل ۱۷-۲۰۱۶ لیگ برتر انگلیس، تیم لیورپول در ورزشگاه آنفیلد بندر لیورپول میزبان منچستر یونایتد رقیب دیرین و همیشگی است. این بازی ساعت ۲۲،۳۰ دوشنبه ۲۶ مهر ۱۳۹۵ با قضاوت آنتونی تیلور برگزار می شود. داور این بازی اهل شهر منچستر بوده و به همین دلیل، انتخاب وی با اعتراض لیورپولی ها همراه شده است.

نکات آماری بازی منچستریونایتد و لیورپول:

لیورپول بیش از هر تیمی در تاریخ لیگ برتر، به منچستر یونایتد باخته است. ۲۷ باخت در تاریخ لیگ برتر و ۶۷ باخت در کلیه بازی لیگ

لیورپول طی هر ۴ رویارویی اخیر با یونایتد در لیگ برتر، شکست خورده است. قرمزها در صورت پذیرفتن پنجمین باخت متوالی مقابل یونایتد، رکورد منفی خویش در سال ۲۰۰۸ را تکرار خواهند کرد.

لیورپول طی ۲ بازی اخیر مقابل یونایتد در آنفیلد، شکست خورده است. قرمزها در صورت پذیرفتن سومین باخت خانگی متوالی مقابل یونایتد، رکورد منفی خویش در سال ۲۰۰۵ را تکرار خواهند کرد.

لیورپول در بازی های فصل گذشته لیگ اروپا، طی دو بازی رفت و برگشت مقابل یونایتد شکست نخورد.

آخرین تساوی این دو تیم در لیگ برتر، به ۱۵ اکتبر ۲۰۱۱ مربوط می شود یعنی ۵ سال و ۲ روز قبل

پس از دربی مرسی ساید، تقابل تیم های لیورپول و منچستر یونایتد بیشترین تعداد کارت قرمز را در تاریخ لیگ برتر داشته است. (۱۶ کارت قرمز)

بر خلاف نتایج ضعیف اخیر لیورپول در مقابل یونایتد، هنوز یک نکته آماری امیدوارکننده برای قرمزها وجود دارد. یورگن کلوپ طی ۵ تقابل اخیر با ژوزه مورینیو، فقط یک بار باخته که به سال ۲۰۱۳ مربوط می شود. مورینیو به ناکامی مقابل مربیان درجه یک همچون گواردیولا و کلوپ عادت دارد.

از روزی که یورگن کلوپ روی نیمکت لیورپول نشسته، بیشترین تعداد گل زده در لیگ برتر به این تیم تعلق یافته است. (۷۳ گل زده)

لیورپول در ۶ بازی از ۷ مسابقه اخیر خانگی در لیگ برتر، حداقل ۲ گل را درون دروازه تیم های حریف قرار داده است.

تعداد گل های زده جیمز میلنر دفاع چپ لیورپول در فصل جاری لیگ برتر با تعداد گل های زده زلاتان ابراهیموویچ مهاجم منچستر یونایتد برابر است.

خوان ماتا طی ۴ رویارویی اخیر با لیورپول، توانسته در ۵ گل تیمش نقش مستقیم ایفا کند. (۳ گل زده و ۲ پاس گل)

استیون جرارد با ۹ گل، بهترین گلزن این بازی در تاریخ لیگ برتر محسوب می شود و پس از او، وین رونی و رابی فاولر با ۶ گل قرار گرفته اند.

زلاتان ابراهیموویچ پس از شروع توفانی این فصل، طی ۳ بازی اخیر لیگ برتر در امر گلزنی ناکام مانده است. مارکوس رشفورد از روزی که پیراهن تیم اصلی منچستر یونایتد را بر تن کرد یعنی فوریه ۲۰۱۶، بهترین گلزن تیمش با ۱۲ گل محسوب می شود. در روزی که کلوپ روی نیمکت لیورپول نشست، رشفورد در تیم ذخیره های باشگاه منچستر یونایتد نیز یک بازیکن ذخیره بود!

وضعیت بازیکن های بازی منچستریونایتد و لیورپول:

حضور آدام لالانا و جورجینیو واینالدوم دو مهره کلیدی ولی مصدوم لیورپول در ترکیب اصلی این تیم، در هاله ای از ابهام قرار دارد. در صورت غیبت آنها، جاده برای اولین حضور امره جان در ترکیب اصلی قرمزها صاف خواهدشد. شیی اوجو به طور حتم در این بازی غایب است و تکلیف دیان لاورن و ناتانیل کلاین نیز مشخص نیست زیرا دچار مصدومیت هستند. دوره مصدومیت طولانی جو گومز هم به پایان رسیده است.

وین رونی پس از نیمکت نشینی در بازی های اخیر باشگاهی و ملی، باز هم شانس زیادی برای حضور در ترکیب اصلی شیاطین سرخ نخواهد داشت. مروان فلینی که طی رویارویی های اخیر این دو تیم، نمایش خوبی داشته است، احتمالاً سورپرایز ژوزه مورینیو برای حضور در ترکیب اصلی یونایتد است، سورپرایزی که شاید چندان هم برای هواداران باشگاه، خوشحال کننده نباشد! خبر بهتر برای یونایتدی ها، پایان مصدومیت لوک شاو و هنریک مخیتاریان است ولی به نظر می رسد که آقای خاص، ریسک نکرده و در این بازی سنگین، از آنها استفاده نکند. باستین شواین اشتایگر هم که احتمالاً در زمان برگزاری این بازی، مشغول بازی گلف خواهد بود.

ترکیب احتمالی منچستریونایتد و لیورپول:

نتیجه بازی منچستریونایتد و لیورپول 26 مهر 95 | گلها و خلاصه دیشب

لیورپول یونایتد به روایت کرگر و نویل:

چگونه لیورپول می تواند فاتح این بازی باشد؟

 گری نویل: من معتقدم جنگ اصلی در میانه میدان رقم خواهد خورد. لیورپول تیمی سریعتر و دونده تر در اختیار دارد اما یونایتدها نیز می توانند از حفره های ایجاد شده در بین فضاهای این تیم باز در 60 دقیقه ابتدایی استفاده کنند. کلوپ همانند تیم چند سال قبل راجرز با استرلینگ، سوارز و استوریچ، مهاجمانی خطرناک در فاز هجومی در اختیار دارد و اگر مورینیو بتواند در 1 ساعت اول بازی، چاره ای برای مقابله با حملات تند و تیز حریف بیندیشد، احتمال پیروزی منچستر نیز وجود دارد؛ اما در غیر اینصورت و پذیرش گل در نیمه اول، شرایط دشواری در انتظار شیاطین سرخ خواهد بود.

 جمی کرگر: من معتقدم که اشارات نویل در رابطه با شکل بازی لیورپول صحت دارد و البته مورینیو نیز از این موضوع کاملا آگاهی دارد. با داشتن بازیکنانی مثل زلاتان در خط حمله، نمی توان با همان روش ذکر شده به مصاف لیورپول رفت و قطعا مورینیو چاره ای دیگر خواهد اندیشید.

 رویکرد مورینیو برای دیدار امشب منچستریونایتد و لیورپول:

جیمی کرگر: در رابطه با لیورپول، دوران راجرز و آن مثلث آتشین خط حمله صحبت کردیم؛ اما به یاد داشته باشیم که مورینیو در زمان هدایت چلسی، چه روشی را برای مقابله با این تیم برگزید. روش چلسی در آن دیدار استفاده تمام و کمال از توپ های بلند، حتی در شروع مجددهای سنگربان این تیم بود. چلسی روند بازی را کند کرد و هیاهوی حریف را به خوبی کنترل کرد. شاید جالب باشد که سرمربی پرتغالی باز هم از همان روش استفاده کند؛ البته از یاد نبریم که زمانی که شایعات هدایت یونایتدها توسط مورینیو پررنگ تر شد، بسیاری از هواداران معتقد بودند که او سیستم هدایت چلسی را در این تیم به کار نخواهد بست.

 گری نویل: شاید در چنین دیدارهایی، تمرکز هواداران روی روش بازی کردن نباشد. من فکر نمی کنم هیچ کدام از طرفداران یونایتد از جمله خود من، به این فکر کنیم که منچستر در این مسابقه، نمایشی زیبا یا مبتنی بر مالکیت توپ از خود ارائه دهد. باید این حقیقت را پذیرفت که برای هیچ کدام از ما، زیبایی سیستم ارائه شده توسط بازیکنان در دیدار دوشنبه شب اهمیتی ندارد و هواداران تنها خواستار بازگشت تیم به منچستر با حداکثر امتیازات هستند.

 تفکرات یورکن کلوپ در بازی منچستریونایتد و لیورپول:

گری نویل: نمایش های لیورپول مبتنی بر توانایی های بازیکنانی مثل مانه، وینالدوم، کوتینیو، فیرمینیو و ... طراحی شده است و باید اعتراف کرد که آمادگی بدنی آنها غیرقابل باور است. سرعت بازی با توپ و دقت آنها در طراحی ضد حملات بسیار بالا است و زمانی که توپ در مالکیت لیورپول باشد، شرایط دشواری را برای حریف رقم می زنند. البته با مرور فاتحان سالهای اخیر لیگ برتر مثل منچستریونایتد، منچسترسیتی، چلسی و حتی لسترسیتی، باید اعتراف کرد که تنها قدرت، عامل مشترک همه تیم های مذکور بوده است.

 جیمی کرگر: زمانی که در رابطه با شکل بازی لیورپول صحبت می کنیم، باید در نظر داشته باشیم که دیگر تیم های مدعی لیگ برتر همانند تاتنهام و منچسترسیتی نیز همین روش را برگزیده اند و مقابله با چنین تیم هایی می تواند در ادامه فصل برای منچستریونایتد مشکل ساز باشد.     

خلاصه  بازی منچستریونایتد و لیورپول:در این دیدار شاگردان یورگن کلوپ تلاش زیادی برای پیروزی انجام دادند اما بازی تدافعی یونایتدها در نهایت حکم به تقسیم امتیازات داد.

 لیورپولی ها بازی را بهتر آغاز کردند و در دقایق ابتدایی بر توپ و میدان تسلط داشتند اما بازی دفاعی منچستریونایتد مانع از ایجاد موقعیت روی دروازه داوید دخیا می شد.

بعد از سپری شدن دقایق ابتدایی، نوبت یونایتدها شد تا برای دقایقی پیش بکشند و یکی دو موقعیت نصفه و نیمه هم روی دروازه قرمزها ایجاد کردند اما این فرصت ها هم تبدیل به گل نشد.

در ادامه بازی متعادل تر شد و بیشتر در میانه زمین در جریان بود؛ به این ترتیب نیمه اول با تساوی بدون گل به پایان رسید.

 در نیمه دوم یونایتدها شروع بهتری داشتند و چیزی نمانده بود که در دقیقه 50 به گل برسند. روی اشتباه کاریوس بود که پوگبا صاحب موقعیت شد اما پاس هافبک فرانسوی برای زلاتان، در موقعیت آفساید به ستاره سوئدی رسید.

 چند دقیقه بعد بار دیگر پوگبا با یک ارسال خطرناک به دهانه دروازه لیورپول، زلاتان را صاحب موقعیت کرد اما ضربه سر او راهی به چهارچوب دروازه میزبان نداشت.

 پس از آن نوبت لیورپولی ها بود که پیش بکشند و می توانستند در دقیقه 59 روی پاس عالی جوئل ماتیپ و شوت دقیق امره جان به گل برسند اما واکنش تماشایی داوید دخیا، دروازه منچستریونایتد را نجات داد.

 برتری لیورپولی ها ادامه داشت و بعد از یکی دو موقعیت نصفه و نیمه، کوتینیو می توانست در دقیقه 71 سرانجام قفل دروازه یونایتد را با یک شوت دیدنی باز کند اما شیرجه تماشایی دخیا و دفع او با دست مخالف، دروازه شیاطین سرخ را نجات داد.

 روند بازی در دقایق پایانی هم تغییر چندانی نکرد و تلاش های لیورپولی ها برای زدن گل، در مقابل دفاع خوب یونایتدها به نتیجه نرسید و بازی با تساوی 0-0 به پایان رسید.

 دقیقه 93: سوت پایان بازی و تساوی بدون گل در دیداری سرد و بدون موقعیت ...........

 دقیقه 92: ورود لوک شاو به جای اشلی یانگ  

 دقیقه 90: اعلام 3 دقیقه وقت اضافی .....

 دقیقه 89: بالاخره زلاتان بعد از اعتراض های زیاد و البته چند خطا کارت زرد گرفت 

 دقیقه 85: آخرین تلاش های کلوپ برای تغییر نتیجه .... ورود اوریگی به جای فیرمینیو و آلبرتو به جای میلنر ......

 دقیقه 83: فیرمینیو در موقعیتی بسیار خوب و تک به تک قرار داشت اما تعلل او در زدن ضربه نهایی، باعث شد تا اریک بیلی تا با تکلی مناسب مانع فرو ریختن دروازه یونایتدها شود.

 دقیقه 80: ارسال بلیند از روی نقطه کرنر با ضربه سر فلینی همراه بود که توپ با اختلاف کمی به بیرون رفت.

 دقیقه 79: واکنش های جالب مورینیو در کنار زمین، تنها نکته قابل ذکر این بازی در این لحظات است.

 دقیقه 76: کاپیتان رونی به جای راشفورد وارد میدان شد .

 دقیقه 74: با اشتباه بلیند و لیز خوردن وی، لیورپول در آستانه خلق یک موقعیت خطرناک بود که پوشش عالی بیلی مانع آن شد.

 دقیقه 70: موقعیت بسیار خطرناک برای لیورپول ....... ضربه دیدنی کوتینیو از پشت محوطه جریمه و یک مهار دیدنی دیگر با نوک انگشتان دست از دخیا ......

 دقیقه 66: حرکت انفرادی و زیبای کوتینیو که در نهایت منجر به اعلام کرنر برای لیورپول شد ...... واکنش های توام با عصبانیت مورینیو در کنار زمین قابل توجه است .......

 دقیقه 64: شاگردان کلوپ در لحظات اخیر بر جریان بازی مسلط شده اند و بیشتر بازی در زمین منچستر در جریان است.

 دقیقه 58: موقعیت بسیار خوب برای لیورپول ............  سوپر سیو دخیا در برابر ضربه امره جان از درون محوطه جریمه .....

 دقیقه 57: اولین تعویض یورگن کلوپ ..... آدام لالانا آماده حضور در میدان است .....

 دقیقه 54: موقعیت برای یونایتدها ....... ارسال زیبای پوگبا و ضربه سر نه چندان خوب زلاتان در موقعیتی خوب .......... اولین موقعیت جدی شیاطین سرخ از دست رفت ....

 دقیقه 52: بازی بدون هیچ موقعیت خطرناکی پیگیری می شود و توقف های زیاد از سوی داور، تنها نکته مشهود دیدار تا این لحظه بوده است.

 دقیقه 48: اشباه عجیب و ناهماهنگی سنگربان و مدافعان لیورپول، زلاتان را در موقعیت تک به تک قرار داد که به درستی اعلام آفساید شد.

 دقیقه 46: ورود بازیکنان به زمین و آغاز نیمه دوم

 * پایان نیمه اول با نتیجه بدون گل مساوی و بدون حتی یک موقعیت خطرناک ......

 دقیقه 45: اعلام 1 دقیقه وقت اضافی برای نیمه اول .....

 دقیقه 43: کارت زرد برای بیلی و اعلام ضربه آزاد برای مرسی سایدی ها ....... ضربه آزاد توسط کوتینیو نواخته شد و مستقیما در دستان دخیا قرار گرفت

 دقیقه 42: اعلام خطاهای پیاپی از سوی زلاتان این بازیکن را به شدت عصبی کرده است.

 دقیقه 38: پاس پشت پا و زیبای مانه درون شش قدم در آخرین لحظه توسط هره را دور شد.

 دقیقه 35: لیورپول کمی بر جریان بازی مسلط شده است اما در خلق موقعیت ناتوان است

 دقیقه 31: ارسال یانگ از سمت راست برای زلاتان و اعلام خطای هند از سوی مهاجم سوئدی

 دقیقه 30: اعلام خطا برای لیورپول و درگیری شدید و لفظی هره را و کوتینیو

 دقیقه 29: ارسال از سمت راست و ضربه سر فیرمینیو در دستان دخیا آرام گرفت

 دقیقه 26: سرالکس فرگوسن روی سکوهای آنفیلد حضور دارد

 دقیقه 24: اولین خطر برای یونایتدها ....... ارسال راشفورد در مقابل زلاتان با دفع توپ عالی کاریوس دور شد.

 دقیقه 22: در این دقایق لیورپولی ها کمی عقب کشیدند و بازیکنان منچستریونایتد ابتکار عمل را در دست گرفتند اما هنوز موقعیت خاصی روی دروازه ها ایجاد نشد

 دقیقه 22: خطای کف پاس زلاتان و تذکر جدی داور

 دقیقه 17: زلاتان با یک حرکت زیبا و شوت از پشت محوطه دروازه لیورپول را تهدید کرد که توپ در اختیار کاریوس قرار گرفت

 دقیقه 16: خطای کوتینیو بر روی هره را و اعتراض جالب کلوپ

  دقیقه 8: حرکت خوب شاگردان کلوپ روی همکاری فیرمینیو و کوتینیو که در نهایت منتج به موقعیت خطرناک نشد

 دقیقه 3: اولین اخطار برای راشفورد به خاطر خطای بر روی جیمز میلنر

 *ترکیب لیورپول: کاریوس، کلاین، لوون، ماتیپ، میلنر، هندرسون، امره جان، کوتینیو، سیدو مانه، فیرمینیو، استوریچ

 *ترکیب منچستریونایتد: دخیا، والنسیا، بیلی، اسمالینگ، بلیند، فلینی، راشفورد، هره را، پوگبا، اشلی یانگ، زلاتان ایبراهیمویچ

 *خوش و بش گرم کلوپ و مورینیو

 * یورگن کلوپ نیز به هنگام گرم کردن کنار بازیکنانش حاضر شد

 *خرافاتی ها می توانند در صورت شکست لیورپول، ورود این گربه سیاه به ورزشگاه را عامل شکست تیمشان بدانند.

 * رختکن مرسی سایدی ها، آماده میزبانی از بازیکنانی است که می خواهند یونایتدها را ناکام به خانه بازگردانند. 

*بازیکنان لیورپول برای گرم کردن وارد زمین شدند.

 *همچنین مورینیو نیز برای بازدید از شرایط ورزشگاه به میدان مسابقه آماده است.

 *دقایقی پیش، اتوبوس حامل بازیکنان دو تیم به ورزشگاه آنفیلد رسید و بازیکنان وارد رختکن  شدند. 

*در اطراف ورزشگاه، مطابق معمول بازار فروش اجناس دو تیم دیده می شود و هواداران متعصب این دو تیم خود را برای این دیدار آماده می کنند.

نتیجه بازی: منچستریونایتد 0  لیورپول 0

================

دانلود فیلم خلاصه بازی منچستریونایتد و لیورپول 26 مهر 95

لینک دانلود                 لینک کمکی  

 ================

منبع:ورزش سه/نود/

مطالب مرتبط
ارسال نظر برای این مطلب

نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتی
تبلیغات
اطلاعات کاربری
نام کاربری :
رمز عبور :
  • فراموشی رمز عبور؟
  • کدهای اختصاصی