close
تبلیغات در اینترنت
نتیجه بازی امروز پرسپولیس و نفت تهران 24 مهر 95 | گلها و خلاصه
loading...

کلبه نیوز | پورتال خبری و سرگرمی تفریحی

نتیجه بازی پرسپولیس و نفت 24 مهر 95, خلاصه بازی پرسپولیس و نفت تهران 24 مهر 95,گلهای بازی پرسپولیس و نفت تهران 24 مهر 95,فیلم گل طارمی به نفت تهران 24 مهر 95,ویدیو گل ماهینی پرسپولیس و نفت تهران 24 مهر 95,پخش زنده بازی پرسپولیس و نفت تهران 24 مهر 95,داوری…

نتیجه بازی پرسپولیس و نفت 24 مهر 95,

خلاصه بازی پرسپولیس و نفت تهران 24 مهر 95,گلهای بازی پرسپولیس و نفت تهران 24 مهر 95,فیلم گل طارمی به نفت تهران 24 مهر 95,ویدیو گل ماهینی پرسپولیس و نفت تهران 24 مهر 95,پخش زنده بازی پرسپولیس و نفت تهران 24 مهر 95,داوری بازی پرسپولیس و نفت تهران 24 مهر 95,ترکیب پرسپولیس و نفت تهران 24 مهر 95, پرسپولیس و نفت تهران ,خلاصه بازی,پرسپولیس,نفت تهران, فوتبال,لیگ برتر فوتبال ایران,بازی پرسپولیس هفته 8 هشتم لیگ برتر 96-95 ,نتیجه بازیهای هفته 8 هشتم لیگ برتر فوتبال ایران,اخبار پرسپولیس ,نتیجه خلاصه بازی و گل های لیگ برتر فوتبال ایران,نتیجه بازی امروز پرسپولیس و نفت 

نتیجه بازی امروز پرسپولیس و نفت تهران 24 مهر 95 | گلها و خلاصه

نتیجه و فیلم خلاصه بازی پرسپولیس و نفت تهران: هفته 8 هشتم لیگ برتر فوتبال ایران جام خلیج فارس

شنبه 1395/07/24 ساعت:18:00 / پخش زنده: از شبکه سه 

پیش بازی پرسپولیس و نفت تهران:

 پرسپولیس و نفت تهران هر دو با 12 امتیاز در رده های دوم و سوم جدول جا گرفته اند و بعد از پایان وقفه لیگ و در هفته هشتم به دنبال کسب امتیاز لازم از این جدال رو در رو خواهند بود.

استادیوم آزادی      تماشاگر: 10 هزار نفر

داور: پیام حیدری   کمک داوران: محمدرضا منصوری و علی اکبر نوری

اخطارهای بازی پرسپولیس و نفت تهران:

دقیقه 22 اکبر صادقی از نفت تهران

دقیقه 28 ایگور پراهیچ از نفت تهران

دقیقه 35 امید عالیشاه از پرسپولیس

دقیقه 39 علیرضا عزت کرامت از نفت تهران

 دقیقه 53 علیرضا بیرانوند از پرسپولیس

دقیقه 66 علیرضا میلاد فخرالدینی از نفت تهران

 ترکیب پرسپولیس:

علیرضا بیرانوند، امید عالیشاه، سیدجلال حسینی، مهدی طارمی، فرشاد احمدزاده، محمد انصاری، حسین ماهینی، محسن ربیع خواه، کمال کامیابی نیا، وحید امیری و محسن مسلمان

سرمربی: برانکو ایوانکوویچ

ترکیب نفت تهران:

میلاد فراهانی، احمد آل نعمه، علیرضا عزت کرامت، آرش رضاوند، اکبر صادقی، محمد قاضی، وحید حمدی نژاد، ایگور پراهیچ، ایمان مبعلی، میلاد فخرالدینی و امیرارسلان مطهری

سرمربی: علی دایی

 شرح گل‌های بازی پرسپولیس و نفت تهران:

پرسپولیس یک نفت تهران 0: (دقیقه 14، حسین ماهینی): پنالتی به سود سرخپوشان را حسین ماهینی مامور نواختن آن شد که در خلاف حرکت میلاد فراهانی آن را وارد دروازه کرد تا بازی با یک گل به سود پرسپولیس در جریان بیفتد.

پرسپولیس 2 نفت تهران 0 :( دقیقه 30، مهدی طارمی): در حالی که بحث درباره اعلام خطای نفتی ها داغ بود، مهدی طارمی موفق شد از شوک خط دفاعی روی ارسال چیپ وحید امیری سود ببرد و دروازه فراهانی را باز کند.   

پرسپولیس 3 نفت تهران 0: ( دقیقه 84، کمال کامیابی نیا): روی ارسال کرنر احمد نوراللهی این کمال کامیابی نیا بود که بالاتر از تمام بازیکنان با ضربه سر دروازه تیم سابق خود را باز کرد.

 بازیکن برتر بازی پرسپولیس و نفت تهران:

گرفتن یک ضربه پنالتی و یک گل زده؛ این آمار بازیکنی است که اکنون در حال بازگشت به روزهای اوج خود و چیزی که هواداران انتظار دارند است. مهدی طارمی بعد از آتش بازی برابر سپاهان در دومین هفته پیاپی در ترکیب پرسپولیس خوش درخشید و اینبار نیز تیم دیگری از زردپوشان را مقهور هنرنمایی خود کرد. در کنار او فرشاد احمدزاده نیز روز فوق العاده ای را پشت سر گذاشت و بیرانوند نیز توانست در سه صحنه به خوبی از دروازه اش محافظت کند و بار دیگر کلین شیت در کارنامه اش ثبت شود.

 اتفاقات ویژه بازی پرسپولیس و نفت تهران:

پرسپولیس بعد از 8 دیدار ناکامی در برد برابر زردپوشان تهرانی توانست شاگردان علی دایی را با سه گل شکست دهد و بازگشتی فوق العاده به صدر جدول داشته باشد. حضور پرسپولیس در صدر جدول در رقابت تنگاتنگ با تراکتورسازی این تیم را اکنون در آستانه سفر به اهواز در شرایط مناسب روحی قرار داده است. عدم فرصت به رامین رضاییان در این بازی نیز از دیگر نکات ویژه دیدار بود که اکنون به زعم خیلی ها از دیسیپلین به لجبازی برانکو تبدیل شده است. هر چند به تعویض های او در این بازی نمی توان انتقادی کرد و بازیکنان تعویضی او به خوبی توانستند جریان بازی را در اختیار گیرند.

 شرح بازی پرسپولیس و نفت تهران:

پرسپولیس برخلاف دیدارهای خود در لیگ شانزدهم توانست از همان نیمه اول با گلزنی بازی را آغاز کند و با حفظ این روند در نیمه دوم نیز توسط کامیابی نیا تیر آخر را زد و برتری سه گله خود را برابر نفت ثبت کرد.

اشتباهات بازیکنان نفت در نیمه اول که باعث شده بود توپ و مالکیت بازی کاملا در اختیار پرسپولیس قرار دهد، علی دایی را مجبور به تصمیم ریسکی کرد تا تمام تعویض های خود را در همان آغاز نیمه دوم صورت دهد اما این مساله نیز نتوانست آنها را برای کسب نتیجه برابر پرسپولیس امیدوار کند و خط دفاعی پرسپولیس در کنار علیرضا بیرانوند که این روزها در آماده ترین دوران خود به سر می برد باعث شد تا برانکو با این برد شیرین به صدر جدول دست یابد.

 دقایق حساس بازی پرسپولیس و نفت تهران:

دقیقه 4: اولین ضربه ایستگاهی برای نفت تهران که مبعلی مسوول نواختن آن شد اما سیدجلال حسینی به خوبی آن را برگشت داد.

دقیقه 4: بار دیگر ضربه ایستگاهی در نزدیکی محوطه جریمه و اینبار نیز ایمان مبعلی؛ ارسال این بازیکن اینبار توسط بیرانوند مشت شد و به اوت دستی برای زردپوشان تبدیل شد.

دقیقه 13: ارسال دیدنی امیری برای طارمی درون محوطه جریمه با خطای وحید حمدی نژاد روی مهاجم پرسپولیس همراه شد که حیدری با اعلام آن پرسپولیس را در موقعیت خوبی قرار داد.

دقیقه 19: ضربه ایستگاهی از فاصله 30 متری برای زردپوشان را ایمان مبعلی برای نفت نواخت که توپ به راحتی در اختیار علیرضا بیرانوند قرار گرفت.

دقیقه 33: حرکت پا به توپ محسن مسلمان در نهایت با ضربه دیدنی او از پشت محوطه جریمه همراه شد که توپ به تیرک افقی دروازه برخورد کرد و به بیرون رفت.

دقیقه 40: ارسال کرنر برای نفتی ها با ضربه سر آرام آل نعمه همراه شد که توپ به راحتی در اختیار بیرانوند قرار گرفت و در ادامه نفتی ها برای آغاز بازی توسط بیرانوند ممانعت کردند که داور با قطع جریان بازی به عزت کرامت کارت زرد نشان داد.

دقیقه 50: نفتی ها که بازی را در دقایق ابتدایی نیمه دوم در اختیار گرفته اند، در نهایت با شوت راه دور اکبر صادقی که با اختلاف به بیرون رفت به کار خود روی این حملات پردامنه خاتمه دادند.

دقیقه 52: مهدی طارمی و وحید امیری روی ضدحمله می توانستند فرصت خوبی برای گلزنی کسب کنند که تکل آل نعمه این فرصت را از آنها گرفت.

دقیقه 52: ارسال بلند امید عالیشاه در حالی که مهدی طارمی در موقعیت مناسب سرزنی قرار داشت از روی سر این مهاجم عبور کرد تا فرصت فوق العاده سرخپوشان از دست برود.

دقیقه 55: عیسی آل کثیر بهترین فرصت نفت برای نزدیک کردن نتیجه را با ضربه ای بی دقت از درون شش قدم از دست داد تا آه از نهاد علی دایی در کنار زمین بلند شود.

دقیقه 56: حرکت ترکیبی پرسپولیسی ها روی ارسال اوت دستی در نهایت با پاس طارمی به عالیشاه او را در فرصت شوتزنی قرار داد که ضربه این بازیکن با برخورد به مدافع حریف به کرنر رفت.

دقیقه 62: علی علیپور که ثانیه های پیش به بازی آمده بود فرصت خوبی داشت تا با پاس عرضی خود مهدی طارمی را در فرصت گلزنی قرار دهد اما در آخرین لحظه ناکام ماند تا توپش به بیرون رود و فرصت از کف سرخپوشان برود.

دقیقه 64: علیرضا بیرانوند با خروج فوق العاده خود مانع از حرکت میلاد فخرالدینی شد. این در حالی بود که علی دایی به شدت اعتقاد داشت دروازه بان پرسپولیس در این صحنه مرتکب خطای پنالتی شده است.

دقیقه 67: باز هم ضد حمله توسط پرسپولیس و علیپور اینبار احمدزاده را درون محوطه جریمه صاحب توپ کرد که ضربه این بازیکن از زاویه بسته در اختیار فراهانی قرار گرفت.

دقیقه 68: علیرضا بیرانوند در خروجی موفق بار دیگر از شش قدم موفق شد ضربه مهاجم نفت را مهار کند تا همچنان دروازه اش بسته باقی بماند.

دقیقه 74: روی یک ارسال کرنر و در یک رفت و برگشت توپ در نهایت زیر پای مهاجم نفت افتاد که ضربه او را بیرانوند به سادگی در اختیار گرفت.

دقیقه 75: حرکت انفرادی وحید امیری در نهایت تا شش قدم دروازه نفت ادامه یافت و در آخرین لحظه ضربه این بازیکن با عبور موازی از خط دروازه از کنار تیرک عمودی به بیرون رفت.

دقیقه 78: علی علیپور در آستانه ورود به محوطه جریمه توسط رضا علیاری متوقف شد که داور دستور به ادامه بازی داد. در نهایت نیز مدافع نفت به شدت بابت این حرکت علیپور با او درگیر شد و چند ضربه او به زد که از چشم داور دور ماند.

دقیقه 87: شوت دیدنی کمال کامیابی نیا از درون محوطه جریمه در آستانه ورود به دروازه توسط فراهانی به کرنر فرستاده شد.

 حاشیه‌های بازی پرسپولیس و نفت تهران:

* پیش از شروع بازی از سوی سازمان لیگ از دو آزاده تجلیل به عمل آمد.

* از سیدجلال حسینی نیز به واسطه عملکرد موفق در دیدارهای اخیر تیم ملی تجلیل به عمل آمد.

* علی دایی به شدت از سوی هواداران پرسپولیس مورد تشویق قرار گرفت و سرمربی امروز نفت به ابراز احساسات آنها پاسخ داد.

* ایمان مبعلی و محمد قاضی به عنوان بازیکنان سابق تیم ملی و پرسپولیس سمت نیمکت پرسپولیس رفتند و از جمع پرسپولیسی ها نیز تقریبا تمام بازیکنان از علی دایی رخصت گرفتند.

* دقیقه 24 دیدار با نفت تهران، هواداران پرسپولیس مطابق گذشته با شعار و تشویق کاپیتان ابدی خود، هادی نوروزی را تشویق کردند و یادش را گرامی داشتند.

* اعتراض شدید علی دایی به پیام داوری. سرمربی نفت اعتقاد داشت داور این دیدار باید در دقیقه 27 به محسن مسلمان بابت تکل خشنی که انجام داد کارت نشان می داد.

نتیجه بازی: پرسپولیس 3  نفت تهران 0

=====================

دانلود فیلم خلاصه بازی و گلهای بازی پرسپولیس و نفت تهران 24 مهر 95 

 لینک دانلود                  لینک کمکی    

دانلود فیلم گل ماهینی بازی پرسپولیس و نفت 24 مهر 95

لینک دانلود                  لینک کمکی   

 دانلود فیلم گل طارمی به نفت تهران 24 مهر 95

لینک دانلود                  لینک کمکی     

دانلود فیلم گل کامیابی‌نیا بازی پرسپولیس و نفت 24 مهر 95

لینک دانلود                  لینک کمکی

  منبع:ورزش سه/

مطالب مرتبط
ارسال نظر برای این مطلب

نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتی
تبلیغات
اطلاعات کاربری
نام کاربری :
رمز عبور :
  • فراموشی رمز عبور؟
  • کدهای اختصاصی