close
تبلیغات در اینترنت
نتیجه بازی ایران و کره‌جنوبی 20 مهر 95 | گلها و خلاصه امروز
loading...

کلبه نیوز | پورتال خبری و سرگرمی تفریحی

نتیجه بازی ایران و کره‌جنوبی 20 مهر 95, خلاصه بازی ایران و کره‌جنوبی 20 مهر 95,فیلم گلهای بازی ایران و کره‌جنوبی 20 مهر 95,ترکیب ایران…

نتیجه بازی ایران و کره‌جنوبی 20 مهر 95,

خلاصه بازی ایران و کره‌جنوبی 20 مهر 95,فیلم گلهای بازی ایران و کره‌جنوبی 20 مهر 95,ترکیب ایران و کره‌جنوبی 20 مهر 95,پیش بازی ایران و کره‌جنوبی 20 مهر 95,پخش زنده بازی ایران و کره‌جنوبی 20 مهر 95,ساعت بازی ایران و کره‌جنوبی 20 مهر 95, ایران و کره‌جنوبی,خلاصه بازی, ایران,کره‌جنوبی, فوتبال,جام جهانی 2018 روسیه,نتیجه بازی ایران و کره‌جنوبی ,فیلم خلاصه بازی ایران و کره‌جنوبی,گلهای بازی ایران و کره‌جنوبی,بازی ایران و کره‌جنوبی 20 مهر 95,

نتیجه بازی ایران و کره‌جنوبی 20 مهر 95 | گلها و خلاصه امروز

نتیجه و فیلم خلاصه بازی و گلهای ایران و کره‌جنوبی 20 مهر 95 : مقدماتی جام جهانی 2018

سه‌شنبه 1395/07/20 ساعت: 18:15 / پخش زنده: از شبکه سه

پیش بازی ایران و کره‌جنوبی 20 مهر 95 :

 نوبت به نبرد بزرگ آسیا رسید.از همان ابتدا هم مشخص بود که در گروه A آسیا رقابت اصلی بین دو غول قاره، ایران و کره‌جنوبی است. حالا این دو تیم با ۷ امتیاز در بالای جدول گروه قرار دارند و البته ازبکهای ۶ امتیازی را هم در تعقیب خود می بینند.

اتفاقات بازی های اخیر دو تیم بازی سه شنبه را حساس تر از قبل هم کرده است. این دو تیم در دیدارهای انتخابی جام جهانی ۲۰۱۴ هم گروه بودند. ایران هر دو بازی را برد و به عنوان تیم اول راهی برزیل شد.

حوادث بازی برگشت و مشت های گره کرده کی‌روش یک حساسیت بین دو تیم بوجود آورد طوریکه بازی دوستانه دو تیم پس از آن بازی هم با درگیری همراه شد.

در این روزها استفاده کره ای ها از ماسک و پرواز به تهران با مشتهای گره کرده این ذهنیت را ایجاد کرده است که بازی سه شنبه هم یک نبرد تمام عیار خواهد بود. تیم برنده ۱۰ امتیازی می شود و اگر ایران به امتیاز دهم برسد و بتواند در بازی بعدی سوریه را مغلوب کند نیمی از راه جام جهانی را رفته است.

برگزاری این بازی در تاسوعا هم شرایط خاص خودش را بوجود آورده است ایران تلاش کرد زمان این بازی را تغییر دهد و وقتی به نتیجه نرسید مقرر شد بازی سه شنبه با حال و هوای تاسوعا در ورزشگاه آزادی برگزار شود.

در گروه A آسیا پس از ایران و کره‌جنوبی ۷ امتیازی، ازبکستان با ۶ امتیاز سوم است. سوریه شگفتی ساز ۴ امتیاز اندوخته است. چین یک امتیاز کسب کرده و قطر بدون امتیاز است. سه شنبه قطر میزبان سوریه است و ازبکستان پذیرای چین خواهد بود.

ترکیب دو تیم بازی ایران و کره‌جنوبی 20 مهر 95 :

ترکیب ایران:

دروازه بان: علیرضا بیرانوند

مدافعان: مرتضی پورعلی گنجی، سیدجلال حسینی، رامین رضاییان و میلاد محمدی

هافبک ها: سعید عزت اللهی، احسان حاجی صفی، اشکان دژاگه، وحید امیری و علیرضا جهانبخش

مهاجم نوک: سردار آزمون

ترکیب کره‌جنوبی:

کیم سئونگ جیو، او جائه سوک، کیم کی هی، کواک تای وی، سون هونگ مین، کیم بو کئونگ، جی دونگ ون، هان کوک یانگ، کی سونگ یونگ، لی چونگ یونگ و یانگ هیونگ سو

سرمربی: اولی اشتیلیکه

نتایج بازیهای قبلی ایران و کره‌جنوبی :

ایران: ایران۲-قطر صفر، چین صفر-ایران صفر. ازبکستان صفر- ایران یک.

کره‌جنوبی: کره‌جنوبی۳-چین۲، سوریه صفر-کره‌جنوبی صفر، کره‌جنوبی ۳-قطر ۲.

جایگاه ایران و کره‌جنوبی در جدول:

ایران: با ۷ امتیاز و تفاضل گل ۳ اول

کره‌جنوبی: با ۷ امتیاز و تفاضل گل ۲ دوم

جایگاه ایران و کره‌جنوبی در رده بندی فیفا:

ایران: ۳۷

کره‌جنوبی:۴۷

 آمار ویژه بازی ایران و کره‌جنوبی 20 مهر 95 :

 این بازی بیست و نهمین ملاقات ایران و کره‌جنوبی است. در ۲۸ بازی قبلی ۱۲ مرتبه ایران پیروز شده است و ۹ بار کره‌جنوبی.

کره‌جنوبی تا به حال در تهران برنده نشده است. این تیم از پنج سفر قبلی اش به ایران با ۳ باخت و دو مساوی برگشته است.

کره‌جنوبی ۳۲ گل به ایران زده است و ایران ۳۱ بار دروازه حریف خود را باز کرده است. بهترین برد ایران ۶-۲ است و بهترین پیروزی کره پنج بر صفر.

سه ملاقات قبلی دو تیم با برد ایران همراه بوده که در هر سه بازی هم کی‌روش هدایت ایران را برعهده داشته است.

سابقه تقابل دو تیم ایران و کره‌جنوبی :

تعداد بازی   28

برد ایران    12

مساوی     7

برد کره‌جنوبی   9

داور بازی ایران و کره‌جنوبی 20 مهر 95 : ریوجی ساتو از ژاپن

خلاصه بازی ایران و کره‌جنوبی 20 مهر 95

نتیجه بازی ایران و کره‌جنوبی 20 مهر 95 | گلها و خلاصه امروز

 شرح گل بازی ایران و کره‌جنوبی 20 مهر 95 :

ایران 1 کره جنوبی 0 (دقیقه 24، سردار آزمون): حرکت ترکیبی دیدنی ملی پوشان گل اول را برای ایران به همراه داشت، توپی که از دفاع به زمین کره فرستاده شد به جهانبخش رسید و او نیز خیلی سریع رضاییان را راه انداخت و مدافع راست ایران نیز پاس فوق العاده ای به آزمون داد تا او ضربه ای نوک پا به صورت فرصت طلبانه و فوق العاده ای دروازه کره را باز کند.

شرح بازی ایران و کره‌جنوبی 20 مهر 95 :

ملی پوشان کشورمان در حالی که موقعیت های زیادی را نصیب خود کرده بودند توانستند با یک نیمه اول را به پایان برسانند و راهی رختکن شوند.

بازی با حملات ایران آغاز شد، جو ورزشگاه و شوری که هواداران به بازیکنان ایران تزریق کرده بودند باعث شد تا ملی پوشان کشورمان با حملات خود بازی آغاز کنند و به همین دلیل در همان دقایق ابتدایی توانستند موقعیت های خوبی روی دروازه حریف شان به وجود بیاورند. موقعیت هایی که هر بار به دلیلی از دست رفت. با توجه به فشار وارده از سوی ملی پوشان ایران، تیم کشورمان را می توان حاکم مطلق بازی در 25 دقیقه اول دانست به طوریکه اولین شوت به سوی دروازه ایران در دقیقه 24 صورت گرفت، در هرحال یکی از انبوه فرصت های ایران در اواسط نیمه اول جواب داد و ایران توانست به گل اول دست پیدا کند.

اما پس از گل آزمون، کره ای به گونه ای که انگار به خود آمدند نبض بازی را در دست گرفتند و هرچند نتوانستند موقعیت خطرناکی روی دروازه ایران ایجاد کنند اما آنها را می توان مالک توپ دانست، در همان دقایق نیز ملی پوشان ایران با ضدحمله های سریع خود به دنبال بازکردن دروازه کره ای ها بودند و همین دلیل باعث می شدند تا کره ای سراپا حمله نشوند. در ده دقیقه پایانی نیمه نیز ملی پوشان ایران بازهم توانستند کره ای را کمی به عقب برانند تا با استفاده از سرعت زیاد خود خط دفاع حریف را غافلگیر کنند یا حداقل بازی را به حالت موازنه دربیاورند.

هر آنچه بود نیمه اول به سود ایران به پایان رسید و باید دید در نیمه مربیان، تدابیر کدام یک از مربیان کارکشته بر دیگری می چربد.

 دقایق حساس بازی ایران و کره‌جنوبی 20 مهر 95 :

دقیقه 2 – اولین حمله ملی پوشان ایران موقعیت مناسبی برای آنها به وجود آورد که توسط داور به نشانه آفساید متوقف شد. پرتاب بلند بیرانوند پس از برخورد به زمین به آزمون رسید و او نیز امیری را راه انداخت اما این بازیکن که در موقعیت آفساید قرار داشت این توپ را به بیرون زد.

دقیقه 7 – دومین موقعیت خطرناک ایران نیز اعلام آفساید شد، موقعیتی که یک گل برای ایران به همراه داشت اما داور به نشانه درآفساید قرار داشتن سردار آزمون که توپ را به پورعلی گنجی رسانده بود، گل مدافع ایران را قبول نکرد.

دقیقه 11 – سماجت امیری در دنبال کردن توپ با حرکات سریع وی ادامه یافت و در نهایت پاس بلند او به آزمون رسید اما اشتباه آزمون در حفظ این موقعیت توپ را به جهانبخش رساند و شوت سنگین او خطر دیگری روی دروازه کره به وجود آورد، شوتی که با حرکت بازیکن کره به کرنر رفت.

دقیقه 17 – فرصت فوق العاده دیگری نصیب تیم ملی پوشان که نتوانستند از آن سودی ببرند، سانتر حاج صفی از روی ضربه ایستگاهی در حالی که در محوطه شش قدم پایین آمد توسط آزمون فضای بالای دروازه را شکافت.

دقیقه 21 – یک حمله دیگر از سوی ملی پوشان ایران بازهم دروازه کره را با تهدید روبرو کرد. این همکاری دژاگه و رضاییات توپ را به جهانبخش رساند و پاس او به امیری با ضربه این بازیکن به سوی دروازه روبرو شد اما این توپ با اختلاف کمی به بیرون رفت.

دقیقه 23 – اولین خطر روی دروازه ایران در این دقیقه صورت گرفت اما این موقعیت از کنار دروازه بیرانوند به بیرون رفت.

دقیقه 42 – ارسال بلند ملی پوشان کشورمان در محوطه جریمه حریف با ضربه سر سیدجلال حسینی دروازه کره ای را بازهم تهدید کرد اما اسن توپ نیزط به بیرون رفت.

دقیقه 44 – یک ارسال دیگر برای ملی پوشان ایران از روی یک ضربه ایستگاهی دیگر که پس از رفت و برگشتی به سیذجلال حسینی رسید و او نیز شوت خود را به سوی دروازه حریف زد اما این توپ از کنار دروازه راهی بیرون از زمین شد.

دقیقه 49 – اولین موقعیت خطرناک نیمه دوم را ایران به وجود آورد و حمله ای که از جناح راست طراحی شده بود و توپی که روی دروازه حریف فرستاده شده بود با دفع مدافع کره ای روبرو شد.

دقیقه 50 – یک هجوم دیگر از سوی ایران و این بار عزت اللهی، جهانبخش را راه انداخت و او نیز پاس بسیار خوب خود را در موقعیتی ایده آل به سردار رساند اما مهار توپ اشتباه آزمون باعث شد تا دروازه بان کره ای صاحب توپ شود.

دقیقه 53 – همکاری بسیار خوب دژاگه و رضاییان باعث یک موقعیت دیکر برای تیم ملی شد و پاس مدافع ایران پشت هجده قدم به جهانبخش رسید و او نیز شوت خود را روانه دروازه حریف کرد اما این توپ با اختلاف کمی از بالای دروازه به بیرون رفت.

دقیقه 57 – یک موقعیت دیگر برای ملی پوشان کشورمان، این بار عزت اللهی توانست از سد چند بازیکن کره ای بگذرد و در حالیکه می توانست تصمیم گیری بهتری داشته باشد شوت خود را از زاویه بسته زد اما این توپ هم از بالای دروازه با فاصله کم به بیرون رفت.

دقیقه 58 – ملی پوشان کشورمان که در این دقایق حاکم بازی هستند بازهم دروازه کره را با خطر روبرو کردند، پاس خوب و سریع امیری در موقعیت فوق العاده ای به آزمون رسید اما سردار نتوانست این توپ را به خوبی مهار کند و دروازه بان کره ای آن را به بیرون زد.

دقیقه 59 – اوتی که نصیب ایران شد را حاج صفی با پرتابی بلند به سوی دروازه کره فرستاد و در این لحظه ضربه سر عزت اللهی موقعیت فوق العاده ای را برای ایران به وجود آورد اما با اختلاف میلیمتری این توپ به بیرون رفت.

دقیقه 63 – ضربه کرنر ایران توسط دژاگه روی دروازه حریف فرستاده شد وپس از چند ضربه پشت محوطه جریمه به جهانبخش رسید و او نیز شوت دیدنی خود را به سوی دروازه حریف زد اما گلر کره ای این توپ را به سختی به کرنر فرستاد.

دقیقه 72 – سردار آزمون در حالیکه می توانست با پاسی به موقع رامین رضاییان را در موقعیت تک به تک با دروازه بان حریف قرار دهد با تعلل خود یک موقعیت ایده آل را از تیم ملی گرفت.

دقیقه 77 – پاس جهانبخش فرصت خوبی برای ایران به وجود آورد اما ناهماهنگی امیری و سردار باعث از دست رفتن این فرصت شد.

 حاشیه های بازی ایران و کره‌جنوبی 20 مهر 95 :

*هواداران حاضر در ورزشگاه پیش از شروع بازی به صورت خودجوش به انجام عزاداری مشغول بودند.

*در زمان گرم کردن بازیکنان دو تیم، بیشتر عکاسان پشت دروازه تیم کره تجمع کرده بودند و مشغول عکاسی از قرمزپوشان کره ای بودند.

*حاضران در ورزشگاه پرچم های زیادی که شعارهای مذهبی بر روی آن نقش بسته به ورزشگاه آوردند که این پرچم ها در صورت گزارش ناظر بازی می تواند منجر به جریمه نقدی فدراسیون فوتبال ایران شود.

*پیش از آغاز بازی شعارهای مذهبی فراوانی توسط هواداران حاضر در ورزشگاه سرداده شد به گونه ای ورزشگاه آزادی را تبدیل به هیئت عزاداری 80 هزار نفری کرد.

*حضور بازیکنان و کادر نیمکت نشین تیم ملی در ورزشگاه آزادی با تشویق های شدید هواداران حاضر و تکان دادن پرچم های کشورمان و پرچم هایی منقش به نام اباعبدالله (ع) روبرو شد.

*سه پرچم بزرگ تیم ملی کشورمان، لبیک یاحسین(ع) و یا ابوالفضل العباس(ع) در حین خواندن سرود ملی جلوه ویژه ای به ورزشگاه آزادی داده بود.

*هواداران حاضر در ورزشگاه لحظاتی پیش از آغاز بازی با شعارهای مذهبی خود بازیکنان را روحیه ای معنوی عازم بازی کردند.

*برخی اعتراضات سرمربی کره ای به بعضی از تصمیمات داور جالب توجه به نظر می رسید.

*برعکس سرمربی کره، کی روش آرام و کم سر و صدا در کنار خط ایستاده است و هر از گاهی نکونام خود را به او می رساند.

*رامین رضاییان که همراه بسیار خوبی را علیرضا جهانبخش دارد در چند مورد و پس از اینکه جواب پاس خود را نگرفت و از طرفی در موقعیت بهتری هم قرار داشت به این بازیکن اعتراض کرد.

*کره ای ها در دقیقه 23 برای اولین بار توانستند به سوی دروازه ایران ضربه بزنند. موقعیتی که از کنار دروازه به بیرون رفت.

*بین دو نیمه نیز دو مداح به همراه سیدجواد هاشمی به ارائه برنامه های مذهبی برای هواداران پرداختند، برنامه هایی که با همراهی هواداران روبرو شده بود.

*در دقایق آغازین نیمه دوم جواد نکونام جر و بحث لفظی با یکی از توپ جمع کن های کنار نیمکت ایران پیدا کرد که با تذکر مسئولین برگزاری به توپ جمع کن ادامه یافت.

*اعتراض جواد نکونام به یکی از خطاهای بازیکن کره ای باعث تذکر داور چهارم به مربی ایران شد.

*جوش و خروش اشتیلیکه کنار زمین که به بازیکنان خود معترض است نیز جالب توجه است.

نتیجه بازی: ایران 1  کره‌جنوبی 0  

==================

دانلود فیلم خلاصه بازی ایران و کره‌جنوبی 20 مهر 95 مقدماتی جام جهانی 2018

لینک دانلود           لینک کمکی          

دانلود فیلم گل سردار آزمون به کره‌جنوبی 20 مهر 95 

لینک دانلود          لینک کمکی     

==================

منبع:نود/ورزش سه/ 

مطالب مرتبط
ارسال نظر برای این مطلب

نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتی
تبلیغات
اطلاعات کاربری
نام کاربری :
رمز عبور :
  • فراموشی رمز عبور؟
  • کدهای اختصاصی