close
تبلیغات در اینترنت
نتیجه بازی استقلال تهران و ملوان نوین 10 مهر 95 | خلاصه و گلها امروز
loading...

کلبه نیوز | پورتال خبری و سرگرمی تفریحی

نتیجه بازی استقلال تهران و ملوان نوین 10 مهر 95, خلاصه بازی استقلال تهران و ملوان نوین 10 مهر 95,گلهای بازی استقلال تهران و ملوان نوین…

نتیجه بازی استقلال تهران و ملوان نوین 10 مهر 95,

خلاصه بازی استقلال تهران و ملوان نوین 10 مهر 95,گلهای بازی استقلال تهران و ملوان نوین 10 مهر 95,پخش زنده بازی استقلال تهران و ملوان نوین 10 مهر 95,ترکیب استقلال تهران و ملوان نوین 10 مهر 95, استقلال تهران و ملوان نوین ,جام حذفی ایران 95-96 ,خلاصه بازی,استقلال تهران,ملوان نوین بندر انزلی , فوتبال,جام حذفی فوتبال ایران,نتیجه بازی استقلال در جام حذفی 96-95 ,نتیجه بازی امروز استقلال تهران و ملوان,داوری بازی استقلال تهران و ملوان نوین 10 مهر 95,اخبار استقلال, بازی استقلال تهران و ملوان نوین 10 مهر 95,حواشی بازی استقلال تهران و ملوان نوین 10  مهر 95,خلاصه بازی استقلال تهران و ملوان نوین , نتیجه بازی استقلال و ملوان نوین امروز,

نتیجه بازی استقلال تهران و ملوان نوین 10 مهر 95 | خلاصه و گلها امروز

نتیجه و فیلم خلاصه بازی و گلهای استقلال تهران و ملوان نوین : جام حذفی فوتبال ایران 96-95

زمان و ساعت بازی استقلال و ملوان نوین : شنبه 1395/07/10 ساعت: 16:10

پخش زنده بازی استقلال و ملوان نوین : از شبکه سه 

پیش بازی استقلال و ملوان نوین: شاگردان علیرضا منصوریان، در نخستین گام خود در جام حذفی، باید در ورزشگاه تختی بندرانزلی به مصاف تیم دسته دومی ملوان نوین این شهر بروند.

ملوان نوین بندرانزلی:

تیم فوتبال ملوان نوین بندرانزلی، پس از کسب مقام دوم در لیگ فوتبال استانی گیلان، جواز حضور در مسابقات جام حذفی را کسب نمود. در حالی که اسکلت اصلی تیم عزیز اسندار را بازیکنان جوان و امید تشکیل می‌دهند، بازیکنان این تیم قرارداد مالی با این باشگاه ندارند و برای رسیدن به پیراهن تیم فوتبال ملوان، در این تیم گرد هم جمع شده‌اند. اکثر بازیکنان تیم فوتبال ملوان نوین بندرانزلی سرباز وظیفه هستند و با مساعدت فرمانده ناوگان شمال و منطقه چهارم نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی امیر دریادار دوم عرشه افشین رضایی حداد پس از اتمام ساعات اداری و انجام خدمت مقدس سربازی در تمرین تیم فوتبال ملوان نوین بندرانزلی حاضر میشوند. محمد غلامین، مهاجم اسبق ملوان بندرانزلی، سرشناس ترین بازیکن تیم اسندار است.

ملوان نوین انزلی، در حالی به مصاف تیم سرشناس و محبوب پایتخت خواهد رفت که این بازی می‌تواند سکوی پرتاب برای بازیکنان این تیم به شمار رود و انگیزه شاگردان جوان اسندار برای درخشش در این بازی، بسیار فراوان است.

استقلال تهران:

شاگردان علیرضا منصوریان، پس از کسب یک پیروزی دلچسب خانگی مقابل ذوب آهن، کار خود را در جام حذفی در پیش خواهند گرفت. در حالی که تعطیلات اردوی تیم ملی، روند رو به رشد استقلال در لیگ را مختل نمود، آبی‌پوشان این فرصت را دارند با کسب یک پیروزی خوب و پر گل در انزلی، اعتماد به نفس از دست رفته خود را به دست آورده و شرایط خود برای ادامه لیگ را سر و سامان دهند. 

از طرف دیگر، جام حذفی که همواره یک مسیر میان‌بر برای رسیدن به لیگ قهرمانان آسیا بوده، می‌تواند یک فرصت خوب برای جبران نتایج ضعیف لیگ برتر  برای شاگردان منصوریان به حساب آید. از سوی دیگر، منصوریان می‌تواند با بازی دادن به بازیکنان جوان و همچنین بازیکنانی که فرصت بازی در لیگ برتر را به دست نیاورده‌اند، ترکیب جدیدی را در این پیکار به میدان بفرستد.

ترکیب دو تیم

نتیجه بازی استقلال تهران و ملوان نوین 10 مهر 95 | خلاصه و گلها امروز

ملوان نوین بندر انزلی:

رضا غلامپور ، سینا رهنورد ، ابراهیم حسین زاده ، یوسف باقری ، آرمان عباسی ،علیرضا مصطفایی ، آرمان شکوری ، امین معاف , محمد غلامین , محراب دار پرنیان و هومن حسین زاده

ترکیب استقلال تهران:

 برای این بازی منصوریان تصمیم گرفت با سیستم 2-4-4 و با یک تک هافبک دفاعی بازی کند تا استقلال بتواند بعد از مدت ها بتواند به یک برد پر گل برسد.

منصوریان در این بازی تقریبا از تمام بازیکنان اصلی خود که شرایط بازی داشتند استفاده کرده است تا اتفاقی که شب گذشته برای پرسپولیس افتاد برای استقلال نیفتد.

تنها سوپراریز ترکیب استقلال این است که منصوریان در این بازی فرشید اسماعیلی را نیمکت نشین کرده است و به جای او مجتبی حق دوست را از ابتدا بازی داده است.

 تر کیب استقلال برای بازی با ملوان نوین انزلی به شرح زیر است:

مهدی رحمتی، رابسون جانواریو، مجید حسینی، میثم مجیدی، هرائر مگویان، فرشید باقری، خسرو حیدری، بختیار رحمانی، مجتبی حق دوست، کاوه رضایی و علی قربانی

خلاصه بازی استقلال و ملوان نوین: 

 بعد از باخت ناباورانه پرسپولیس برابر قشقایی شیراز در روز گذشته، علیرضا منصوریان تیمش را با تمام نفرات اصلی به میدان فرستاده است تا بتواند گام اول در جام حذفی را محکم بردارد. از طرفی هم تیم ملوان نوین برای تکمیل شگفتی در بازی های مرحله یک سی و دوم جام حذفی انگیزه زیادی دارد که در این بازی پیروز شود.

 مرحله یک سی و دوم جام حذفی، ساعت 16:10

استادیوم تختی انزلی، تعداد تماشاگر: 100 نفر

داور: علی صفایی ، کمک ها:رحیم حاجی پور و محمد پور متقی

 اخطار های بازی استقلال تهران و ملوان نوین:  

معاف(16)، علیرضا رهنورد(21 ) از ملوان نوین

 رابسون(35) از استقلال

ترکیب استقلال:

مهدی رحمتی، رابسون جانواریو، مجید حسینی، میثم مجیدی(دقیقه 71) کارت زرد، هرائر مگویان، فرشید باقری، خسرو حیدری(78- میعاد یزدانی)، بختیار رحمانی(68- فرشید اسماعیلی)، مجتبی حق دوست، کاوه رضایی و علی قربانی (دقیقه 40- آرش افشین)

سرمربی: علیرضا منصوریان

 ترکیب ملوان نوین:

رضا غلامپور، علیرضا رهنورد، ابراهیم حسین زاده، یوسف باقری، امین معاف(66 - سجاد راهپیما)، آرمان عباسی، علی دارپرنیان، علیرضا مصطفایی، آرمان شکوری، هومن حسین زاده(46- نادری)، محمد غلامین(75- پیام پاکدل)

سرمربی: مسعود باقری

 شرح گلهای بازی استقلال تهران و ملوان نوین: 

 1-0 (استقلال): در دقیقه 8 بازی سانتر مگویان به کاوه رضایی رسید و با یک پست توپ را در موقعیت دروازه خالی به قربانی داد و با یک ضربه روی پا دروازه غلامپور را باز کرد.

 2-0(استقلال): اشتباه محرز معاف در جایگیری باعث شد کاوه رضایی توپ را از او بگیرد و سانتر او را بختیار رحمانی  در دقیقه 27 با یک ضربه زیبا وارد دروازه ملوان نوین کرد.

 شرح نیمه:

مطابق انتظار استقلال کار سختی برای شکست ملوان نوین نداشت. علیرضا منصوریان که تحت تاثیر شکست پرسپولیس برابر قشقایی با ترکیبی کامل به میدان آمده بود، تیمش در نیمه اول بازی کاملا  برتری را به نمایش گذاشت و حتی یک موقعیت به حریف گمنام خود نداد. در این بازی علی قربانی خیلی زود چراغ بازی را روشن کرد و گل اول استقلال را در دقیقه 8 به ثمر رساند و بعد از آن بختیار رحمانی روی اشتباه فاحش ملوان نوین با یک ضربه زیبا گل دوم را به ثمر رساند. استقلالی ها در این نیمه کاملا برتر بودند و می توانستند چند گل دیگر را هم به حریف آماتور خود بزنند ولی این موقعیت ها با بی دقتی از دست رفت.

 بهترین بازیکن بازی استقلال تهران و ملوان نوین: 

 کاوه رضایی در روزی که بازیکنان استقلال کار سختی برای شکست ملوان نوین نداشتند هر 2 پاس گل تیمش را به مهاجمان استقلال داد تا بتوان نام او را به عنوان بهترین بازیکن زمین عنوان کرد. کاوه رضایی در این بازی به عنوان مهاجم سایه بازی کرد و نشان داد در این پست توانایی بیشتری نسبت به مهاجم هدف دارد.

 اتفاقات ویژه بازی استقلال تهران و ملوان نوین: 

در مرحله ای که استقلال خوزستان و پرسپولیس به عنوان قهرمان و نایب قهرمان فصل گذشته از دور رقابت ها حذف شدند، استقلال به عنوان تیم سوم فصل گذشته موفق شد به دور بعد صعود کند تا شگفتی دور یک سی و دوم جام حذفی تکمیل نشود.

 دقایق حساس بازی استقلال تهران و ملوان نوین: 

 دقیقه 25 : شوت علی قربانی به راحتی در دستان غلامپور قرار گفت تا بازی همچنان با نتیجه یک بر صفر به نفع استقلال در جریان باشد.

دقیقه 35 : پاس عمقی عالی کاوه رضایی در موقعیت عالی به حق دوست رسید اما ضربه این بازیکن جوان را گلر ملوان به بیرون فرستاد.

دقیقه 45 : سانتر فوق العاده میثم مجیدی به روی دروازه را آرش افشین می توانست وارد دروازه کند اما ضربه سر او را مدافعان حریف به بیرون زدند.

دقیقه 51 : حرکات ترکیبی استقلال در پشت محوطه جریمه با ضربه زیبای فرشید باقری همراه شد اما شوت او را غلامپور به راحتی مهار کرد.

دقیقه 63 : شوت بختیار رحمانی با اختلاف کم به بیرون رفت.

دقیقه 91 : شوت محکم کاوه رضایی از روی ضربه ایستگاهی با عکس العمل زیبای غلامپور به بیرون رفت.

 حاشیه های بازی استقلال تهران و ملوان نوین: 

* استقبال کم هواداران در بازی استقلال برابر ملوان نوین صحنه عجیبی را در ورزشگاه تختی انزلی رقم زده است.

* با وجود بارش باران در دو روز گذشته، هوای امروز انزلی کاملا آفتابی است که این موضوع نوید بازی خوبی می دهد.

* کادرفنی استقلال کاملا از کیفیت چمن ورزشگاه انزلی رضایت دارد.

* در حالی که این بازی از دقایقی دیگر آغاز می شود، افراد متفرقه زیادی در زمین چمن ورزشگاه انزلی حضور دارند و کسی هم  کاری به کار آنها ندارد.

* محمد مایلی کهن سرمربی تیم فوتبال ملوان این بازی را از نزدیک تماشا می کند.

* در اوایل بازی رهنورد مدافع ملوان نوید در برخورد با علی قربانی مصدوم شد و همین مساله باعث شد تا جریان بازی چند دقیقه قطع شود.

 * علی قربانی در دقیقه 32 مصدو.م شد و همین موضوع باعث شد چند دقیقه ای روند بازی قطع شود. البته مصدومیت او جدی نبود و بعد از چند دقیقه به بازی برگشت.

* در پایان بازی بازیکنان دو تیم به خاطر تکل سنگین هرائر مگویان به حاشیه کشیده شد. در این هنگام هواداران ملوان به سمت بازیکنان استقلال بطری های آب پرتاپ کردند.

نتیجه بازی: استقلال 2  ملوان نوین  0

دانلود فیلم خلاصه بازی و گلهای استقلال تهران و ملوان نوین 10 مهر 95 

 لینک دانلود                  لینک کمکی   

دانلود فیلم گل رحمانی به ملوان نوین 10 مهر 95

 لینک دانلود                  لینک کمکی     

دانلود فیلم گل قربانی بازی استقلال تهران و ملوان نوین 10 مهر 95

 لینک دانلود                  لینک کمکی 

 منبع:ورزش سه/

مطالب مرتبط
ارسال نظر برای این مطلب

نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتی
تبلیغات
اطلاعات کاربری
نام کاربری :
رمز عبور :
  • فراموشی رمز عبور؟
  • کدهای اختصاصی