close
تبلیغات در اینترنت
ساعت بازی پرسپولیس و قشقایی شیراز در جام حذفی | 9 مهر 95| فیلم و نتیجه
loading...

کلبه نیوز | پورتال خبری و سرگرمی تفریحی

ساعت بازی پرسپولیس و قشقایی , زمان بازی پرسپولیس و قشقایی شیراز, بازی پرسپولیس و قشقایی چه ساعتی است؟,بازی پرسپولیس و قشقایی جام…

ساعت بازی پرسپولیس و قشقایی ,

زمان بازی پرسپولیس و قشقایی شیراز, بازی پرسپولیس و قشقایی چه ساعتی است؟,بازی پرسپولیس و قشقایی جام حذفی 96-95 ,ساعت بازی پرسپولیس و قشقایی شیراز 9 مهر 95,بازی پرسپولیس و قشقایی ساعت,زمان برگزاری بازی پرسپولیس و قشقایی,زمان بازی پرسپولیس و قشقایی 95/7/9,ساعت مسابقه پرسپولیس و قشقایی,ساعت پخش زنده بازی پرسپولیس و قشقایی ,پرسپولیس, قشقایی شیراز,پرسپولیس و قشقایی شیراز,فوتبال,جام حذفی فوتبال ایران,آخرین اخبار از بازی پرسپولیس و قشقایی در جام حذفی, بازی پرسپولیس و قشقایی 9 مهر 95,بلیط بازی پرسپولیس و قشقایی,نتیجه بازی پرسپولیس و قشقایی, فیلم بازی پرسپولیس و قشقایی

 

زمان ( تاریخ و ساعت ) بازی پرسپولیس و قشقایی شیراز در جام حذفی فصل 96-95

زمان ( تاریخ و ساعت ) بازی پرسپولیس و قشقایی شیراز در جام حذفی :

زمان برگزاری بازی پرسپولیس و قشقایی :  جمعه 9 مهر 95  1395/07/09

ساعت بازی پرسپولیس و قشقایی  : 15:00 

پخش زنده بازی پرسپولیلس و قشقایی شیراز: شبکه سه

پرسپولیس روز جمعه در ورزشگاه حافظیه شیراز مهمان قشقایی این شهر خواهد بود. برانکو در این دیدار در غیاب ملی پوشان پرشمار خود و البته مصدومیت چند مهره سر شناس دیگر در خط دفاع بی آنکه هیچ مدافع میانی تخصصی را در اختیار داشته باشد باید به مصاف تیم شیرازی برود.

سید جلال حسینی و محمد انصاری دو ملی پوش پرسپولیس هستند که در اردوی تیم ملی حضور دارند. گولچ دیگر مدافع تخصصی قرمزپوشان نیز به دلیل مشکلاتی که با این تیم دارد روزهای گذشته در تمرین پرسپولیس حضور نداشت تا برانکو این بازیکن را نیز در اختیار نداشته باشد. پلی یانسکی مدافع اوکراینی پرسپولیس دیگر گزینه ای است که می توانست برای قرمزها در این بازی از ابتدا به میدان برود اما این بازیکن نیز به دلیل مصدومیت به شیراز نرفته است.

به این ترتیب حسین ماهینی، محسن ربیع خواه و حامد آقایی گزینه های برانکو برای حضور در مرکز خط دفاعی هستند که در این میان شانس ماهینی و ربیع خواه برای حضور در ترکیب اولیه بیش از آقایی است تا آرام طبع و محرمی در سمت چپ و راست خط دفاعی قرمزها به میدان بروند.

سفر پرسپولیس به شیراز در غیاب 8 بازیکن

سرخپوشان برای دیدار برابر تیم قشقایی در مرحله سوم مسابقات فوتبال جام حذفی باشگاه‌های کشور با 19 بازیکن و در غیاب شش بازیکن ملی‌پوش و دو بازیکن خارجی راهی شیراز شدند. 

بوژیدار رادوشوویچ، ابوالفضل درویش‌وند، حسین ماهینی، محسن ربیع‌خواه، محمدامین آرام‌طبع، صادق محرمی، حمیدرضا طاهرخانی، کمال کامیابی‌نیا، احمد نورالهی، محسن مسلمان، امید عالیشاه، فرشاد احمدزاده، علی علیپور، ولادیمیر پریمیف، رضا کرملاچعب، حامد آقایی، محمد رحمتی، شهاب زاهدی و احسان علوان‌زاده؛ بازیکنان اعزامی به شیراز هستند. 

علیرضا بیرانوند، سیدجلال حسینی، رامین رضاییان، محمد انصاری، مهدی طارمی و وحید امیری؛ شش بازیکن غایب این دیدار هستند که در اردوی تیم ملی حضور دارند.

 همچنین آلکسی یانسکی و گولچ دو بازیکن خارجی سرخپوشان هستند که نام‌شان در فهرست تیم اعزامی نبود.

 گفتنی است؛ تیم فوتبال پرسپولیس فردا (جمعه) از ساعت 15 در ورزشگاه حافظیه شیراز  برابر تیم قشقایی به میدان می‌رود.

ترکیب احتمالی بازی پرسپولیس و قشقایی:

قشقایی:

 علی اسدی ،محمد شریف زاده،محسن رضوی،حسین کوشکی،حمید سفیدگری،هادی مرادی،سهیل نیکنام،مهدی شیری،علی نگارنده,علی خادم،جواد زارعی

پرسپولیس:

رادوشوویچ،  ربیع خواه، حسین ماهینی، آرام طبع، نوراللهی، علوان زاده، امید عالیشاه، فرشاد احمد زاده، محرمی، علی علیپور و پریموف

ساعت بازی پرسپولیس و قشقایی شیراز در جام حذفی | 9 مهر 95| فیلم و نتیجه

قشقایی بدنبال ملی پوشان پرسپولیس

درباره وضعیت تیم قشقایی شیراز گفت: ما تمرینات خود را در شیراز ادامه می دهیم و آماده بازی با پرسپولیس در جام حذفی هستیم تا بتوانیم یک نبرد تدارکاتی خوب داشته باشیم. ما در این بازی به دنبال نتیجه نیستیم و می خواهیم برای مسابقات لیگ دو آماده شویم.

مربی تیم قشقایی شیراز در ادامه نیز افزود: ای کاش تیم پرسپولیس با ملی پوشان خود شرکت می کرد و فکر می کنم این عدم حضور بزرگترین ضربه را به ما می زند. ما بازی سختی برابر این تیم داریم و می خواهیم بازی خوبی از خود به نمایش بگذاریم.

اکبری در انتها افزود: من در سال 1385 سرمربی تیم مرصاد شیراز بودم که توانستیم استقلال را در جام حذفی شکست دهیم، از آن تیم سه نفر در تیم قشقایی حضور دارند. مشکل بزرگ ما اختلاف سنی زیاد بین بازیکنان است که مارا نگران کرده است، بازیکنان جوانی که روی نیمکت ما حضور دارند تیم اصلی و آینده ما را تشکیل می دهند.

بلیط بازی پرسپولیس و قشقایی:

 تیم پرسپولیس تهران در این مرحله از جام حذفی باید به مصاف قشقایی شیراز در ورزشگاه حافظیه برود، مدیر عامل باشگاه قشقایی شیراز قصد دارد 90 درصد از بلیط های بازی را خریداری کند و در اختیار هواداران این تیم بگذارد اما این خریداری مورد موافقت شورای تامین قرار نگرفته است و شورای تامین تاکید دارد تا بلیط فروشی در گیشه های ورزشگاه حافظیه انجام شود، البته تصمیم قطعی در این باره هنوز گرفته نشده است و باید دید چه اتفاقی برای این موضوع گرفته خواهد شد.

ورزشگاه حافظیه 13800 صندلی دارد و احتمال فراوان از ساعات ابتدایی صبح درب ورزشگاه به روی علاقه مندان باز خواهد شد. دیدار دو تیم قشقایی شیراز و پرسپولیس تهران در چارچوب جام حذفی از ساعت 15 در ورزشگاه حافظیه شروع می شود.

آخرین اخبار از بازی پرسپولیس قشقایی 9 مهر 95

 دو تیم پرسپولیس و قشقایی شیراز از ساعت 15 روز جمعه در ورزشگاه حافظیه شیراز به مصاف یکدیگر خواهند رفت، آخرین اخبار از این بازی را مرور می کنیم.

*13800 صندلی در ورزشگاه حافظیه وجود دارد و به احتمال فراوان این صندلی ها به صورت 50-50 بین تماشاچیان تقسیم می شود.

*قرار است 4000 پیراهن هواداری تیم قشقایی در این بازی به هواداران عرضه شود.

 *قرار است شش گروه ساز و نقاره برای این بازی به ورزشگاه بیایند.

*باشگاه قشقایی برای هواداران خود مسابقه بزرگ عکاسی در اینستاگرام برگزار کرده اند و جوایز ارزنده ای برای برنده این مسابقه ترتیب داده اند.

*بازیکنان پرسپولیس فردا به شیراز می روند و ساعت 8 و نیم شب جمعه به تهران باز می گردند.

*در کانون هواداران تیم قشقایی بیش از 2000 نفر فعال حضور دارند.

*تیم قشقایی سالانه حدود 1میلیارد و پانصد میلیون تومان خرج دارد و بودجه امسال این تیم حدودا همین مقدار است.

*کنفرانس مطبوعاتی دو تیم قرار است فردا در شیراز برگزار شود.

منبع:ورزش سه/

بعد از انجام بازی نتیجه و فیلم در سایت قرار میگیرد

برای دیدن نتیجه و فیلم بازی پرسپولیس و قشقایی شیراز 9 مهر 95 اینجا کلیک کنید

مطالب مرتبط
ارسال نظر برای این مطلب

نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتی
تبلیغات
اطلاعات کاربری
نام کاربری :
رمز عبور :
  • فراموشی رمز عبور؟
  • کدهای اختصاصی