close
تبلیغات در اینترنت
نتیجه فوتسال بازی ایران و روسیه 7 مهر 95 | گلها و خلاصه دیشب
loading...

کلبه نیوز | پورتال خبری و سرگرمی تفریحی

نتیجه فوتسال ایران و روسیه دیشب, نتیجه بازی ایران و روسیه 7 مهر 95,خلاصه بازی ایران و روسیه 74 مهر 95,فیلم گلهای بازی ایران و روسیه 7 مهر 95,ترکیب ایران و روسیه 7 مهر 95,بازی فوتسال ایران روسیه 7 مهر 95,فیلم بازی فوتسال ایران و روسیه 7 مهر 95,خلاصه…

نتیجه فوتسال ایران و روسیه دیشب,

نتیجه بازی ایران و روسیه 7 مهر 95,خلاصه بازی ایران و روسیه 74 مهر 95,فیلم گلهای بازی ایران و روسیه 7 مهر 95,ترکیب ایران و روسیه 7 مهر 95,بازی فوتسال ایران روسیه 7 مهر 95,فیلم بازی فوتسال ایران و روسیه 7 مهر 95,خلاصه بازی دیشب ایران و روسیه در جام جهانی, فوتسال ایران و روسیه فوتسال ایران دیشب روسیه را برد یا باخت,خلاصه بازی, ایران,روسیه, فوتسال,جام جهانی فوتسال 2016,نتیجه بازی دیشب ایران روسیه ,فیلم خلاصه بازی ایران روسیه ,گلهای بازی دیشب ایران و روسیه, 

 نتیجه بازی فوتسال دیشب ایران و روسیه 7 مهر 95 در جام جهانی 2016 خلاصه و گلها

نتیجه فوتسال و خلاصه و گلهای بازی ایران و روسیه : 

جام جهانی 2016 کمبیا / ساعت 3:30 بامداد چهارشنبه 1395/7/7

پخش زنده: از شبکه سه

فوتسالیست‌ها که در این دوره از رقابت‌ها با وجود همه ناامیدی‌ها دست به کار بزرگی زدند و با پیروزی مقابل برزیل و پاراگوئه به نیمه نهایی جام جهانی فوتسال صعود کرده‌اند، امشب برای انجام سرنوشت‌سازترین بازی خود در این مسابقات مقابل تیم فوتسال روسیه صف‌آرایی خواهند کرد برای فوتسالیست‌های ایرانی یادآوری خاطره 24 سال پیش و شکست شاگردان پرامید محمد مایلی کهن مقابل آمریکا جذاب نیست و آنها می‌‌خواهند تاریخ را از نو بنویسند.

نکته جالب در مورد تیم روسیه تعدد مسابقات ایران با این تیم اروپای شرقی است که بارها و بارها اتفاق افتاده و نتایج مختلفی در آن رقم خورده است. با توجه به آنکه روسیه برای ما نکته پنهانی ندارد بسیاری از کارشناسان شانس زیادی برای تیم ملی و صعود به مرحله نیمه نهایی قائل هستند.

ملی‌پوشان ایران که پس از وقفه 24 ساله برای دومین‌بار به جمع 4 تیم برتر جهان رسیده‌اند حالا در آستانه یک دستاورد بزرگتر قرار دارند و آن صعود به فینال رقابت های جام جهانی فوتسال جهان است، فرصتی که شاید هرگز بعد از این نصیب ملی پوش‌های ایرانی نشود.

فوتسالی‌ها در روزهای تعطیلات فوتبال ایران انرژی مثبت و توجه فزاینده طرفداران فوتبال در ایران را نیز پشت سر خود دارند و اگرچه مساله دریافت پاداش‌ها و صحبت در این‌باره کمی کام مردم را تلخ کرد اما در نهایت آنها می‌توانند با پیروزی در مسابقه امشب مقابل روسیه کام ملت را شیرین کنند و فوتسال را به جایی برسانند که پیش از این به آن صعود نکرده بود.

نتیجه بازیهای فوتسال ایران در جام جهانی 2016: این بار تا اینجای کار 2 برد 2 مساوی و یک باخت داشته‌ایم.17 گل زده و 18 گل خورده داشته‌ایم و هدایتمان را هم ناظم الشریعه بر عهده داشت است.33 بازی با 16 برد،5 مساوی و 12 باخت،113 گل زده و 110 گل خورده به دنبال بهبود بخشیدن به موقعیتمان هستیم.

بازیکنان ایران و روسیه

در نخستین مسابقه جام جهانی فوتسال تیم‌های ایران و روسیه از ساعت 3:30 بامداد فردا چهارشنبه در سالن ایوان مدلین مقابل هم قرار می‌گیرند که برنده این دیدار در فینال با پیروز بازی آرژانتین و پرتغال بازی خواهد کرد.

سید محمد ناظم‌الشریعه برای دیدار با روسیه سپهر محمدی(GK)، علیرضا صمیمی(GK)، احمد اسماعیل‌پور، محمد کشاورز، حمید احمدی، محمدرضا سنگ‌سفیدی، علی‌اصغر حسن‌زاده، افشین کاظمی، محمد طاهری، مهران عالیقدر، حسین طیبی و مهدی جاوید را در فهرست تیمش قرار داده است و از فرهاد توکلی به دلیل محرومیت و قدرت بهادری بخاطر مصدومیت نمی‌تواند استفاده کند.

گئورگی زامتارادزه(GK)، ولادیسلاو نایلیویچ شایاخمتوف، سرگئی ویکولوف(GK)، دیمیتری لیسکوف، ایوان چیشکالا، ایوان میلووانوف، ادر لیما، سرگئی آبراموف، ادلسون رابسون داس‌سانتوس(روبینهو)، آرتم نیازووف، گوستاوو لوبو پاراددا(GK)، سرگئی آبراموویچ و دنیل داوویدوف هم بازیکنانی هستند که سرگئی اسکوروویچ سرمربی روسیه در لیست بازی با ایران قرار داده است.

داوران بازی فوتسال ایران و روسیه :

روس‌ها هم در بازی با ایران از رومولو که در بازی قبل مقابل اسپانیا اخراج شده بود نمی‌توانند استفاده کنند تا هر دو تیم یک محروم داشته باشند.

تیم ملی ایران که پس از پیروزی 4 بر 3 در مرحه یک چهارم نهایی راهی چهار تیم پایانی شده است، در نخستین مسابقه نیمه نهایی جام جهانی فوتسال 2016 از ساعت 3:30 بامداد فردا(چهارشنبه) در سالن ایوان شهر مدلین به مصاف روسیه خواهد رفت.

کمیته برگزاری بازی‌های جام جهانی فوتسال برای دیدار تیم‌های ملی ایران و روسیه داور قزاقستانی انتخاب کرده است که او در هیچ یک از بازی‌های قبل تیم سید محمد ناظم الشریعه در این رقابت‌ها قضاوت نداشت.

نورالدین بوکوئف که به عنوان داور اصلی دیدار ایران و روسیه انتخاب شده در دو بازی مرحله گروهی روسیه قضاوت کرده است؛ یک بار در مسابقه این تیم مقابل مصر که داور اول بود و دیگری در دیدار روسیه و کوبا که با عنوان داور سوم فعالیت داشت.

نتیجه فوتسال بازی ایران و روسیه 7 مهر 95 | گلها و خلاصه دیشب

در هر دو دیداری که بوکوئف قزاق برای روسیه قضاوت کرده این تیم به پیروزی‌های پر گل 6 بر یک برابر مصر و 7 بر یک مقابل کوبا رسیده است اما امید می‌رود این بار قضاوت او با بُرد و صعود ملی پوشان فوتسال ایران به فینال جام جهانی همراه باشد.

مارک بیرکت که در بازی قبل ایران مقابل پاراگوئه داور اصلی بود در دیدار ملی پوشان فوتسال برابر روسیه داور دوم است؛ این داور انگلستانی به غیر از مسابقه قبل ایران، در هیچ یک از بازی‌های تیم ناظم‌الشریعه و روس‌ها حضور نداشت.

داور سوم بازی ایران و روسیه کریستوفر سینکلر است؛ این داور مالزیایی به غیر از بازی مرحله گروهی ایران و آذربایجان که داور دوم بود در هیچکدام از بازی‌های دو تیم قضاوت نداشت.

کارلوس آلبرتو بارتز گونزالز نیز داور وقت نگهدار مسابقه ایران و روسیه در نیمه نهایی جام جهانی است که تنها حضور او در بازی‌های قبل این دو تیم، دیدار مرحله یک چهارم نهایی روسیه برابر اسپانیا بود که به عنوان داور وقت نگهدار فعالیت داشت.       

خلاصه بازی فوتسال ایران و روسیه :شاگردان محمد ناظم‌الشریعه پس از عملکرد دور از انتظار در مرحله گروهی با قرار گرفتن در رده سوم و صعود به جمع 16 تیم، در مرحله یک هشتم نهایی به مصاف برزیل رفتند و با نمایش چشم‌نواز و بدون نقص توانستند قهرمان پنج دوره جام جهانی را در ضربات پنالتی حذف کنند و در یک چهارم نهایی هم پاراگوئه را از پیش رو بردارند تا حریف روسیه در نیمه نهایی شوند.

ملی پوشان فوتسال ایران در بازی برابر روسیه که از ساعت 3:30 بامداد روز چهارشنبه آغاز شد دو مرتبه از حریف عقب افتادند اما هر بار آن را جبران کردند ولی پس از گل سوم و لحظه استفاده کردن از سیستم پاور پلی(پنج نفره) چهارمین گل را در یک دقیقه مانده به پایان مسابقه خوردند تا کارشان سخت‌تر شود؛ با این حال آنها دوباره اختلاف را در لحظات پایانی به حداقل رساندند اما نتوانستند مثل مسابقه برابر برزیل و پاراگوئه از شکست پیروزی بسازند و شگفتی‌سازی را تکمیل کنند.

تیم ملی روسیه در فینال به مصاف برنده دیدار آرژانتن و پرتغال خواهد رفت و ایران هم منتظر بازنده این بازی است تا در بازی رده‌بندی مقابل آن قرار گیرد.

مرحله نیمه نهایی جام جهانی فوتسال - کلمبیا

سالن محل بازی: ایوان- شهر مدلین / ساعت آغاز: 3:30 بامداد به وقت ایران، تماشاگر: 3510 نفر

داوران: نورالدین بوکوئف(قزاقستان)، مارک بیرکت(انگلستان)، کریستوفر سینکلر(مالزی) و کارلوس آلبرتو بارتز گونزالز(گواتمالا)

 بازیکنان ایران

سپهر محمدی(GK)، علیرضا صمیمی(GK)، احمد اسماعیل‌پور، محمد کشاورز، حمید احمدی، محمدرضا سنگ‌سفیدی، علی‌اصغر حسن‌زاده، افشین کاظمی، محمد طاهری، مهران عالیقدر، حسین طیبی و مهدی جاوید

سرمربی: محمد ناظم الشریعه

 بازیکنان روسیه

گئورگی زامتارادزه(GK)، ولادیسلاو نایلیویچ شایاخمتوف، سرگئی ویکولوف(GK)، دیمیتری لیسکوف، ایوان چیشکالا، ایوان میلووانوف، ادر لیما، سرگئی آبراموف، ادلسون رابسون داس‌سانتوس(روبینهو)، آرتم نیازووف، گوستاوو لوبو پاراددا(GK)، سرگئی آبراموویچ و دنیل داوویدوف

سرمربی: سرگئی اسکوروویچ

اخطارهای بازی فوتسال ایران و روسیه :

ایوان میلووانوف(17) و ایوان چیشکالا(33) از روسیه

حسین طیبی(38) از ایران 

 ترکیب اولیه ایران

علیرضا صمیمی، حمید احمدی، علی‌اصغر حسن‌زاده، مهدی جاوید و احمد اسماعیل‌پور

 ترکیب اولیه روسیه

گوستاوو لوبو پاراددا، ایوان چیشکالا، ادر لیما، روبینهو و دنیل داوویدوف

 بهترین بازیکن بازی فوتسال ایران و روسیه :

 سرگئی آبراموف زننده گل دوم روسیه که پاس گل اول این تیم را هم داد سطح بالاتر از تمام بازیکنان زمین بازی کرد؛ او در لحظه حمله به دروازه ایران نفر اول و جلوی زمین بود و در موقع حملات ایران با دوندگی بی‌امان خود که در راس آن قرار داشت چند موقعیت را قبل از رسیدن به محوطه جریمه دفع کرد.

اگر از گل چهارم ایران هم چشم بپوشانیم حسن‌زاده نیز چهره موثر و برتر میدان بود که در لحظه دفاع و حمله نقش اصلی را ایفا می‌کرد که یک گل هم به زیبایی زد.

شرح گل‌های بازی فوتسال ایران و روسیه :

 ایران 0 - روسیه 1 (دقیقه 14: دیمیتری لیسکوف): پاس آبراموف سمت چپ زمین به لیسکوف رسید که این بازیکن پس از حرکت در عرض و جای گذاشتن طاهری با شوت تماشایی به کنج دروازه ایران گل اول بازی را به ثمر رساند.

ایران 1 - روسیه 1 (دقیقه 17: احمد اسماعیل‌پور): شوت دقیقِ بغل پا و پر قدرت اسماعیل‌پور از روی ضربه آزاد با عبور از دیوار دفاعی دو نفره‌ی پله‌ای روسیه به گوشه دروازه روسیه رفت تا گل تساوی ایران به شکل زیبایی زده شود.

ایران 1 - روسیه 2 (دقیقه 23: سرگئی آبراموف): پاس لاب میلووانوف از روی کرنر را آبراموف با شوت روی پا و سر ضرب وارد دروازه صمیمی کرد تا ایران همانند بازی‌های قبل ضعف خود را روی این تاکتیک نشان دهد و دوباره با این روش از حریفان گل بخورد.

ایران 2 - روسیه 2 (دقیقه 30: علی اصغر حسن‌زاده): صمیمی با پاس زمینی توپ را به جاوید رساند که او هم توپ را در اختیار حسن‌زاده قرار داد تا شماره 7 ایران پس از سر توپ به رویبینیو و شوت پای راست برای دومین بار بازی را به تساوی کشاند.

ایران 2 - روسیه 3 (دقیقه 30: ولادیسلاو شایاخمتوف): گل دوم ایران تنها 15 ثانیه دوام داشت و روس‌ها با پاس آبراموویچ و ضربه شایاخمتوف کاپیتان خود موفق شدند گل سوم را به ثمر رسانند.

ایران 2 - روسیه 4 (دقیقه 40: ایوان چیشکالا): ایران که به دنبال زدن گل تساوی بود و از سیستم پاور پلی استفاده می‌کرد، با پاس اشتباه حسن‌زاده یار پنجم ایران که جانشین صمیمی شده بود و قطع توپ و شوت چیشکالا از فاصله دور چهارمین گل را از روسیه دریافت کرد تا در فاصله 42 ثانیه به پایان مسابقه کار سختی برای جبران دو گل داشته باشد.

ایران 3 - روسیه 4 (دقیقه 40: مهدی جاوید): شوت ریباند شده حسن‌زاده را جاوید از پشت محوطه جریمه در شرایط نامتعادلی با شوت پای چپ وارد دروازه روسیه کرد تا 11 ثانیه به اتمام بازی دوباره امید به اردوی ایران برگردد.

 اتفاقات ویژه بازی فوتسال ایران و روسیه :

 تیم ملی ایران پس از 24 سال برای دومین بار موفق شده بود به نیمه نهایی جام جهانی فوتسال صعود کند و اگر برابر روسیه به پیروزی می‌رسید شگفتی‌سازی خود را تکمیل می‌کرد اما این اتفاق نیافتاد تا آنها با وجود نمایش فوق‌العاده و قابل تحسین برابر روسیه از رسیدن به دیدار نهایی باز بمانند و به مسابقه رده‌بندی بروند تا در آنجا امید به کسب  مدال داشته باشند.

حاشیه های بازی فوتسال ایران و روسیه :

 * تیم ملی فوتسال ایران پس از انجام دو مسابقه در سالن 7 هزار نفری بیسنتناریو مقابل برزیل و پاراگوئه، در این دیدار دوباره در سالن 6 هزار نفر ایوانی بازی می‌کند که تمام بازی‌های مرحله گروهی را در آن انجام داده بود.

* قدرت بهادری به دلیل مصدومیت قادر به همراهی ملی پوشان ایران در این بازی نیست.

* فرهاد توکلی بازیکنی که به غیر از بازی برزیل در تمام دیدارهای ایران جزء نفرات اصلی وارد زمین می‌شد این مسابقه را به دلیل دو اخطاره بودن از دست داده است.

* رومولو بازیکن موثر روسیه که در پنج بازی اخیر سه گل زد و سه پاس گل داده بود به علت اخراج در دیدار گذشته تیمش برابر اسپانیا از این بازی مسابقه محروم است.

* محمد کشاورز پس از برخورد شدید با بازیکن حریف در دقیقه 9 به بیرون انتقال داده شد.

 * 2 دقیقه مانده به پایان نیمه اول بازی ایران درخواست تایم اوت کرد.

* با خروج کشاورز به دلیل مصدومیت، تیم ایران از مجموع 14 بازیکن تنها 11 بازیکن(به همراه دو دروازه‌بان) را در اختیار دارد؛ بهادری به دلیل مصدومیت و توکلی به خاطر محرومیت در این بازی حضور نداشتند.

* عکس العمل شجاعانه‌ی صمیمی و برخورد توپ با شکم او در مقابل ضربه‌ی سنگین بازیکن روسیه موجب شد لحظاتی از بازی به دلیل مصدومیت دروزاه‌بان ایران متوقف شود.

* در دقیقه 22 پاس احمدی به اسماعیل‌پور و شوت زمینی این بازیکن به تیرک عمودی دروازه روسیه برخورد کرد و دور شد.

* چهار دقیقه به پایان بازی ایران از سیستم پاور پلی استفاده کرد.

* دو دقیقه به پایان بازی تیم روسیه با خطایی که روی حسن‌زاده مرتکب شد پنجمین خطای فنی را انجام داد.

* لیما در دقیقه 28 با چرخش زیبا و شوت از سمت راست زمین تیرک دروازه ایران را به لرزه درآورد.

نتیجه بازی: ایران 4  روسیه 3   

==================

دانلود فیلم فوتسال خلاصه بازی و گلهای ایران و روسیه 7 مهر 95

لینک دانلود        لینک کمکی   

==================

منبع:ورزش سه/  

مطالب مرتبط
ارسال نظر برای این مطلب

نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتی
تبلیغات
اطلاعات کاربری
نام کاربری :
رمز عبور :
  • فراموشی رمز عبور؟
  • کدهای اختصاصی