close
تبلیغات در اینترنت
نتیجه بازی ایران و پاراگوئه 3 مهر 95 در جام جهانی | خلاصه و گلها دیشب
loading...

کلبه نیوز | پورتال خبری و سرگرمی تفریحی

نتیجه بازی ایران و پاراگوئه 4 مهر 95, خلاصه بازی ایران و پاراگوئه 4 مهر 95,فیلم گلهای بازی ایران و پاراگوئه 4 مهر 95,ترکیب ایران و پاراگوئه 4 مهر 95,بازی فوتسال ایران پاراگوئه 4 مهر 95,فیلم بازی فوتسال ایران و پاراگوئه 4 مهر 95,خلاصه…

نتیجه بازی ایران و پاراگوئه 4 مهر 95,

خلاصه بازی ایران و پاراگوئه 4 مهر 95,فیلم گلهای بازی ایران و پاراگوئه 4 مهر 95,ترکیب ایران و پاراگوئه 4 مهر 95,بازی فوتسال ایران پاراگوئه 4 مهر 95,فیلم بازی فوتسال ایران و پاراگوئه 4 مهر 95,خلاصه بازی دیشب ایران و پاراگوئه در جام جهانی, فوتسال ایران و پاراگوئه ,خلاصه بازی, ایران,پاراگوئه, فوتسال,جام جهانی فوتسال 2016,نتیجه بازی دیشب ایران پاراگوئه ,فیلم خلاصه بازی ایران پاراگوئه,گلهای بازی دیشب ایران و پاراگوئه

 نتیجه بازی ایران و پاراگوئه 3 مهر 95 در جام جهانی | خلاصه و گلها دیشب

نتیجه و فیلم خلاصه و گلهای بازی ایران و پاراگوئه : جام جهانی فوتسال 2016 کمبیا

یکشنبه 1395/7/4 / پخش زنده: از شبکه سه

 تیم ملی ایران برخلاف سه بازی مرحله مقدماتی در گروه F برابر تیم‌های اسپانیا، مراکش و آذربایجان که با 4 امتیاز سوم شد و نمایش پُر اشتباهی داشت در مرحله یک هشتم نهایی با عملکرد کم نقص و پیروزی دراماتیک در ضربات پنالتی موفق شد برزیل قهرمان پنج دوره جام جهانی را حذف کند و به جمع هشت تیم پایانی صعود کند؛ شاگردان ناظم‌الشریعه اکنون به مصاف پاراگوئه‌ای رفتند که در گروه C تنها یک باخت برابر ایتالیا داشت و با غلبه بر ویتنام و گواتمالا و کنار زدن کملبیا میزبان رقابت‌ها به این مرحله رسیده است.

 برنده این مسابقه در مرحله نیمه نهایی به مصاف پیروز دیدار تیم‌های ملی روسیه و اسپانیا خواهد رفت.

مرحله یک چهارم نهایی جام جهانی فوتسال 2016 کلمبیا

سالن محل بازی: بیسنتناریو بوکارامانگا / ساعت آغاز: 24 بامداد به وقت ایران

داوران: مارک بیرکت(انگلستان)، ساسا تومیچ(کرواسی)، فرناندو گوتیرز(اسپانیا) و آندرج سرنی(چک) 

بازیکنان ایران

سپهر محمدی(GK)، علیرضا صمیمی(GK)، احمد اسماعیل‌پور، محمد کشاورز، حمید احمدی، محمدرضا سنگ‌سفیدی، علی‌اصغر حسن‌زاده، افشین کاظمی، محمد طاهری، مهران عالیقدر، حسین طیبی، فرهاد توکلی و مهدی جاوید

سرمربی: محمد ناظم الشریعه

بازیکنان پاراگوئه

کارلوس اسپینولا(GK)، امانوئل آیالا، خوان پدروزو، گابریل آیالا، خوزه لوئیز سانتاندر، ریچارد رجالا، خوان مورل، هوگو مارتینز، خوان سالاس، فرانسیسکو مارتینز، گابریل خیمنز(GK)، انریکه فرانسو و رنه ویلالبا

سرمربی: کارلوس چیلاورت 

اخطار های بازی ایران و پاراگوئه :

 علی‌اصغر حسن‌زاده(8) - احمد اسماعیل‌پور(18) از ایران

ترکیب اولیه ایران در بازی ایران و پاراگوئه :

علیرضا صمیمی، علی‌اصغر حسن‌زاده، مهدی جاوید، احمد اسماعیل‌پور و فرهاد توکلی

 ترکیب اولیه پاراگوئه

گابریل خیمنز، امانوئل آیالا، گابریل آیالا، خوان سالاس و فرانسیسکو مارتینز

 شرح گلهای بازی ایران و پاراگوئه : 

ایران 0 - پاراگوئه 1(دقیقه 13: هوگو مارتینز): شوت خوان سالاس از سمت راست زمین را مارتینز روی تیرک دوم قطع کرد و گل اول را برای پاراگوئه به ثمر رساند.

 ایران 1 - پاراگوئه 1(دقیقه 16: احمد اسماعیل‌پور): پاس روی زمین جاوید از روی نقطه کرنر را اسماعیل‌پور از فاصله دور با شوت سر ضرب به طاق دروازه پاراگوئه زد تا گل تساوی ایران به شکلی تماشایی زده شود.

 ایران 1 - پاراگوئه 2(دقیقه 20: خوان سالاس): شروع مجدد خوب خیمنز و پاس به تیرک دوم عالی از ویلالبا از سمت چپ میانه زمین را سالاس در دو مرحله وارد دروازه ایران کرد تا پاراگوئه در فاصله 26 ثانیه به پایان نیمه اول برای دومین بار از ایران پیش بیافتد.   

ایران 2 - پاراگوئه 2(دقیقه 23: مهدی جاوید): پاس کف پای اسماعیل‌پور را جاوید با شوت پای چپ تماشایی به کنج دورازه پاراگوئه رفت تا دومین گل ایران هم به زیباترین شکل ممکن به ثمر برسد. 

ایران 3 - پاراگوئه 2(دقیقه 36: مهدی جاوید): ایران از اخراج آیالا و چهار نفره شدن پاراگوئه استفاده کرد و موفق شد با کار تاکتیکی و پاس حسن‌زاده به توکلی و فراهم کردن توپ توسط این بازیکن برای جاوید و شوت او به گل سوم برسد.

 ایران 3 - پاراگوئه(دقیقه 39: رنه ویلالبا): ضربه آزاد ویلالبا یار پنجم پاراگوئه در سیستم پاور پلی این تیم با عبور از زیر دستان صمیمی وارد دروازه ایران شد.

 ایران 4 - پاراگوئه 3 (دقیقه 50: احمد اسماعیل‌پور): اشتباه خوان سالاس در دفع توپ فرصت را در اختیار جاوید قرار داد که او با شوت سر ضرب قصد باز کردن دروازه پاراگوئه را داشت اما اسپینولا توپ را برگشت داد تا اسماعیل‌پور از ریباند استفاده کند و در فاصله 22 ثانیه به پایان بازی ایران را در آستانه پیروزی قرار دهد.

 اتفاقات ویژه بازی ایران و پاراگوئه :

ایران پس از 24 سال موفق شد دوباره به جمع چهار تیم پایانی جام جهانی صعود کند؛ با این تفاوت که آنها مسیر سخت‌تری از آن سال طی کردند و برزیل و پاراگوئه که دو حریف قدرتمند آمریکای جنوبی هستند را شکست دادند تا به این مهم برسند.

 بهترین بازیکن بازی ایران و پاراگوئه :

مهدی جاوید با زدن دو گل، یک پاس گل و تاثیر مستقیم روی گل چهارم ایران بهترین عملکرد را در بین ملی پوشان ارائه کرد و ستاره زمین بود تا ایران به نیمه نهایی صعود کند؛ ضمن اینکه نمایش اسماعیل‌پور که دو گل به ثمر رساند و یک پاس گل هم داد در پیروزی ایران پُر رنگ بود؛ در پاراگوئه هم ویلالبا برترین بازیکن بود که یک گل هم وارد دروازه ایران کرد.

حاشیه های بازی ایران و پاراگوئه :

* تیم ملی فوتسال ایران برخلاف مرحله گروهی که بازی‌های خود را در سالن ایوان شهر مدلین برگزار کرده بود، همانند دیدار قبل در سالن 7 هزار نفری بیسنتناریو به میدان می‌رود.

* قدرت بهادری همانند سه بازی اخیر به دلیل مصدومیت در فهرست نفرات ایران نیست.

* مصدومیت محمد طاهری مثل دو بازی قبل همراه اوست ولی این بازیکن روی نیمکت است.

* تومیچ داور کرواتی که در بازی ایران برابر برزیل وقت نگهدار بود در این مسابقه به عنوان داور دوم انتخاب شده است؛ همچنین آندرج سرنی داور اهل کشور چک که در دیدار قبل ایران داور اول بود مقابل پاراگوئه وقت نگهدار است.

* ملی پوشان فوتسال ایران همانند دیدار برابر برزیل با پیراهن‌های دوم و قرمز رنگ خود بازی می‌کنند و لباس فیروزه‌ای رنگ بر تن بازیکنان پاراگوئه است.

* آدولفو سالاس که در چهار بازی قبل پاراگوئه به میدان رفته بود این مسابقه را به دلیل محرومیت از دست داده است.

* وقت استراحت اول این بازی را چیلاورت در دقیقه 12 برای پاراگوئه گرفت.

* در فاصله دو دقیقه و 39 ثانیه به پایان نیمه اول ایران پنجمین خطای فنی را مرتکب شد.

* در دقیقه 22 روی پاس اسماعیل‌پور، توکلی بدون عمد با دستان خود دروازه پاراگوئه را باز کرد اما داور این گل را مردود گرفت و یک اخطار به بازیکن ایران داد.

* توکلی با دریافت کارت زرد مقابل پاراگوئه در جام جهانی دو اخطاره شد و بازی بعدی ایران در صورت راهیابی به نیمه نهایی را از دست داد.

* به زمین افتادن آیالا در میانه زمین با سوت‌های اعتراضی تماشاگران همراه شد.

* روی یک ضد حمله تند و تیز در دقیقه 26 ایران می‌توانست با پاس عالیقدر و شوت کشاورز به گل سوم برسد اما ضربه کاپیتان ایران به تیرک افقی دروازه برخورد کرد و دور شد.

* چرخش سریع و شوت پر قدرت توکلی بار دیگر تیرک دروازه پاراگوئه را به لرزه درآورد.

* خیمنز دروازه‌بان اصلی تیم ملی پاراگوئه در فاصله پنج دقیقه و هشت ثانیه به پایان نیمه دوم از ناحیه عضله پای چپ دچار مصدومیت شد و جای خود را به کارلوس اسپینولا داد.

* در دقیقه 36 توکلی با دروازه‌بان پاراگوئه تک به تک می‌شد که گابریل آیالا با خطا او را متوقف کرد تا با کارت قرمز داور جریمه شود.

* در فاصله دو دقیقه و 45 ثانیه به خاتمه نیمه دوم پاراگوئه از سیستم پاور پلی استفاده کرد.

* در دقیقه اول وقت اضافه اول ایران پنجمین خطای فنی را روی ویلالبا انجام داد تا کار را محتاطانه‌تر دنبال کند.

* دو دقیقه و 57 ثانیه به اتمام بازی پنجمین خطای فنی برای پاراگوئه ثبت شد.

نتیجه زنده بازی: ایران 4  پاراگوئه 3   

==================

دانلود فیلم گلها و خلاصه بازی ایران و پاراگوئه 4 مهر 95

لینک دانلود        لینک کمکی   

==================

منبع:ورزش سه/  

مطالب مرتبط
ارسال نظر برای این مطلب

نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتی
تبلیغات
اطلاعات کاربری
نام کاربری :
رمز عبور :
  • فراموشی رمز عبور؟
  • کدهای اختصاصی