loading...

کلبه نیوز | پورتال خبری و سرگرمی تفریحی

نتیجه بازی پرسپولیس و تراکتور 20 شهریور 95, خلاصه بازی پرسپولیس و تراکتورسازی 20 شهریور 95,گلهای بازی پرسپولیس و تراکتور 20 شهریور 95,پیش…

نتیجه بازی پرسپولیس و تراکتور 20 شهریور 95,

خلاصه بازی پرسپولیس و تراکتورسازی 20 شهریور 95,گلهای بازی پرسپولیس و تراکتور 20 شهریور 95,پیش بازی پرسپولیس و تراکتورسازی 20 شهریور 95,پخش زنده پرسپولیس و تراکتور 20 شهریور 95,داوری بازی پرسپولیس و تراکتور 20 شهریور 95,ترکیب پرسپولیس و تراکتورسازی 20 شهریور 95, پرسپولیس و تراکتورسازی,خلاصه بازی,پرسپولیس,تراکتورسازی, فوتبال,لیگ برتر فوتبال ایران,بازی پرسپولیس هفته 5 پنجم لیگ برتر 96-95 ,نتیجه بازیهای هفته 5 پنجم لیگ برتر فوتبال ایران,اخبار پرسپولیس ,نتیجه خلاصه بازی و گل های لیگ برتر فوتبال ایران,

نتیجه بازی امروز پرسپولیس و تراکتورسازی 20 شهریور 95 گلها و خلاصه

نتیجه و فیلم خلاصه بازی پرسپولیس و تراکتورسازی : هفته 5 پنجم لیگ برتر فوتبال ایران جام خلیج فارس

شنبه 1395/06/20 ساعت: 17:15 / پخش زنده: از شبکه سه 

پیش بازی پرسپولیس و تراکتورسازی:

حساس ترین بازی هفته پنجم لیگ برتر فردا در تبریز برگزار می شود. پرسپولیس و تراکتورسازی در پایان هفته چهارم در رده های اول و دوم جدول قرار گرفتند و بازی فردا می ‌تواند تعیین صدرنشین بین این دو تیم قرمز پوش باشد.

بی‌تردید تراکتورسازی و پرسپولیس از مدعیان اصلی  قهرمانی این فصل خواهند بود و از همین شروع فصل با توپ پر شروع کردند.

این بازی در ورزشگاه اختصاصی تراکتورسازی برگزار می شود و قرار است حدود ۵۰۰ بلیت به طرفداران پرسپولیس داده شود. در فصل قبل قرمزها موفق شدند در تبریز تراکتورسازی را شکست دهند و این موضوع شاید از نظر ذهنی به آنها کمک کنند.

این بازی برای پرسپولیسی‌های سابق هم مسابقه‌ای ویژه خواهد بود. محسن بنگر و محمد نوری می خواهند خیلی چیزها را به برانکو ایوانکوویچ ثابت کنند.

در سوی دیگر برانکو برای این بازی رامین رضاییان را هم در اختیار دارد و باید دید فردا از این بازیکن استفاده خواهد کرد یا خیر. ضمن اینکه وحید امیری بهترین گلزن قرمزها در این فصل به دلیل آسیب دیدگی این بازی را از دست داده است.

پرسپولیس پس از این بازی داربی را پیش رو دارد و همین موضوع می تواند قرمزها را محتاط تر کند. به هر حال تقابل امیر قلعه نویی و پرسپولیس همیشه جذاب بوده است.

پرسپولیس: سرتن چوک(مربی)

آخرین نتایج پرسپولیس و تراکتورسازی: ماشین سازی صفر- تراکتورسازی ۲، پرسپولیس یک- صبا صفر.

جایگاه پرسپولیس و تراکتورسازی در جدول: تراکتورسازی با ۸ امتیاز دوم، پرسپولیس با ۱۰ امتیاز اول.

بهترین بازیکن پرسپولیس و تراکتورسازی:

تراکتورسازی: کرار جاسم با ۲،۲۵ سوم

پرسپولیس: سیدجلال حسینی با ۲،۳۸ ششم

بهترین گلزن پرسپولیس و تراکتورسازی:

تراکتورسازی: لوسیانو ادینیو و محمد ایران‌پوریان با دو گل

پرسپولیس: وحید امیری ۲ گل

تیم داوری بازی پرسپولیس و تراکتورسازی: اشکان خورشیدی – سعید علی نژادیان – حسین ظهیری – پیام حیدری – ناظر: مسعود فلاح

 

نتیجه بازی پرسپولیس و تراکتورسازی 20 شهریور 95 | خلاصه و گلها امروز

ترکیب پرسپولیس و تراکتورسازی:

سرمربى پرسپولیس براى دیدار برابر تراکتورسازى و با توجه به مصدومیت وحید امیرى ترکیب تیمش را با یک تغییر به میدان فرستاد و على پور به ترکیب اصلى راه یافت. نکته دیگر ترکیب امروز را مى توان به راهیابى رضاییان به لیست ١٨ نفره و حضور روى نیمکت اشاره کرد.

براى پرسپولیس در دیدار امروز: علیرضا بیرانوند، محسن ربیع خواه، سیدجلال حسینى، محمد انصارى، حسین ماهینى، کمال کامیابى نیا، محسن مسلمان، فرشاد احمدزاده، امید عالیشاه، مهدى طارمى و على علیپور تشکیل خواهند داد.

 همچنین، امیر قلعه‌نویی برای بازی امروز مقابل پرسپولیس محمدرضا اخباری، محمد ایرانپوریان، سعید آقایی، خالد شفیعی، هادی محمدی، مهدی کیانی، محمد نوری، کرار جاسم، سروش رفیعی، محمد ابراهیمی و لوسیانو ادینیو را در ترکیب اصلی قرار داده است.

محسن بنگر به دلیل آسیب دیدگی در ترکیب اصلی تراکتورسازی حضور ندارد.  

اخطار های بازی پرسپولیس و تراکتورسازی:

محمد نوری(26)، هادی محمدی(34) از تراکتورسازی؛

شرح نیمه اول بازی پرسپولیس و تراکتورسازی:

تراکتورسازی بازی را در نیمه اول هجومی آغاز کرد. قرمزپوشان تبریزی در 15 دقیقه ابتدایی بازی موقعیتهایی داشتند که در یک صحنه ضربه محمد ابراهیمی با برخورد به تیرک دروازه راهی به دروازه نیافت. البته پرسپولیس نیز در دقایق اولیه بازی موقعیت خوبی را با حرکت طارمی به دست آورد که ضربه این بازیکن با دخالت شفیعی به کرنر رفت. بعد از گذشت 15 دقیقه ابتدایی این بازی، دیدار سرخهای تهران و تبریز در ادامه اما آرامتر پیگیری شد و بازیکنان بیشتر در میانه میدان بازی را پیگیری کردند اما در 5 دقیقه پایانی این نیمه مجددا تیمها احتیاط را کنار گذاشتند و فرصتهای خوبی را خلق کردند اما این فرصتها تبدیل به گل نشد تا نیمه اول با نتیجه تساوی بدون گل به پایان رسد.

 دقایق حساس بازی پرسپولیس و تراکتورسازی:

دقیقه 1: پاس خوب کیانی در دقیقه 1 به سروش رفیعی رسید و سروش رفیعی بعد از یک سر توپ اقدام به ارسال پاس عرضی کرد اما پاس عرضی این بازیکن به بازیکنان پرسپولیس رسید تا اولین موقعیت این بازی شکل نگیرد.

دقیقه 5: اولین فرصت برای پرسپولیس نصیب مهدی طارمی شد. طارمی در حالیکه دروازه بان تراکتورسازی را جا گذاشته بود با تکل خالد شفیعی نتوانست گل اول پرسپولیس را به ثمر برساند تا یک کرنر حاصل این صحنه باشد.

دقیقه8: سانتر خوب یاران تراکتورسازی را ایران پوریان با یک ضربه سر به کرار سپرد اما ضربه کرار را بیرانوند به زیبایی جمع کرد.

دقیقه 13: سانتر سروش رفیعی در سمت چپ به محمد ابراهیمی رسید اما ضربه سر ضرب این بازیکن با پای راست به تیرک دروازه برخورد کرد و توپ برگشتی را بازیکنان پرسپولیس دور کردند.

دقیقه 15: سانتر ایران پوریان از سمت راست در وضعیتی که کرار انتظار نداشت به او رسید تا هافبک عراقی تراکتورسازی با ضربه ای نا امید کننده توپ را به بیرون بزند.

 دقیقه 27: حرکت رو به جلو فرشاد احمدزاده با تکل محمد نوری متوقف شد تا نوری اولین بازیکن اخطاری این دیدار باشد.

دقیقه 28: باز هم انفرادی با سرعت و تکنیک انفرادی خود دو بازیکن تراکتورسازی را جا گذاشت اما پاس او در محوطه جریمه را اخباری جمع کرد تا بازیکنان پرسپولیس در این صحنه ناکام باشند.

دقیقه 34: ضربه سر خالد شفیعی بالاتر از مدافعان پرسپولیس روی سانتر خوب سعید آقایی را بیرانوند مهار کرد تا تراکتور سازان همچنان در به ثمر رساندن گل اول ناکام باشند.

دقیقه35: هادی محمدی از شروع مجدد بازی توسط بیرانوند ممانعت کرد تا داور دیدار با کارت زرد او را جریمه کند.

دقیقه 43: فرشاد احمد زاده در سمت راست زمین صاحب توپ شد که حرکت او در عرض با ضربه پا چپ این بازیکن همراه شد اما محمدرضا اخباری این توپ را دفع کرد.

دقیقه44: تنها یک دقیقه بعد احمدزاده در موقعیتی مشابه قرار گرفت اما ضربه این بازیکن با اختلاف اندک به اوت رفت تا دو ضربه این بازیکن از راه دور راهی به دروازه پیدا نکند.

دقیقه 45+1: یک ضربه ایستگاهی برای تراکتورسازی روی حرکت خوب کرار به دست آمد که ضربه زیبای سروش رفیعی با فاصله اندکی به بیرون رفت.

دقیقه 54: سانتر عالیشاه روی یک ضربه ایستگاهی بعد از کش و قوس در برابر سید جلال حسینی فرود آمد اما مدافع پرسپولیس نتوانست دروازه تراکتور را باز کند و ضربه او به کنار دروازه رفت.

دقیقه 56: سانتر سروش رفیعی باز هم روی یک ضربه ایستگاهی با ضربه سر هادی محمدی همراه شد اما ضربه مدافع تراکتورسازی بعد از برخورد با مدافع پرسپولیس با فاصله اندکی تبدیل به کرنر شد.

دقیقه 70: حرکت عالی سروش رفیعی و پاس او با اشتباه جلال حسینی همراه شد تا توپ در شش قدم در محوطه جریمه پرسپولیس در برابر سینا عشوری قرار بگیرد اما ضربه عشوری را بیرانوند با عکس العملی زیبا دفع کرد.

دقیقه 78: محمد ایران پوریان از سمت راست حرکت کرد و وارد محوطه جریمه شد اما ضربه این بازیکن را بیرانوند در ادامه عملکرد خوب خود به خوبی مهار کرد.

نتیجه بازی: پرسپولیس 0  تراکتورسازی 0

دانلود فیلم خلاصه بازی پرسپولیس و تراکتورسازی 20 شهریور 95 >  لینک دانلود 

 منبع:نود/ورزش سه/

مطالب مرتبط
ارسال نظر برای این مطلب

نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتی
تبلیغات
اطلاعات کاربری
نام کاربری :
رمز عبور :
  • فراموشی رمز عبور؟
  • کدهای اختصاصی