loading...

کلبه نیوز | پورتال خبری و سرگرمی تفریحی

نتیجه بازی ایران و چین 16 شهریور 95, خلاصه بازی ایران و چین 16 شهریور 95,فیلم گلهای بازی ایران و چین 16 شهریور 95,ترکیب ایران و چین 16 شهریور 95,پیش بازی ایران و چین 16 شهریور 95,پخش زنده بازی ایران و چین 16 شهریور 95,ساعت بازی ایران و چین 16 شهریور…

نتیجه بازی ایران و چین 16 شهریور 95,

خلاصه بازی ایران و چین 16 شهریور 95,فیلم گلهای بازی ایران و چین 16 شهریور 95,ترکیب ایران و چین 16 شهریور 95,پیش بازی ایران و چین 16 شهریور 95,پخش زنده بازی ایران و چین 16 شهریور 95,ساعت بازی ایران و چین 16 شهریور 95, ایران چین ,خلاصه بازی, ایران  , چین, فوتبال,جام جهانی 2018 روسیه,نتیجه بازی ایران چین,فیلم خلاصه بازی ایران و چین,گلهای بازی ایران و چین,

نتیجه بازی ایران و چین 16 شهریور 95 | گلها و خلاصه امروز

ایران و چین : مقدماتی جام جهانی 2018 روسیه

سه‌شنبه 1395/6/16 ساعت: 16:00 / پخش زنده: از شبکه سه

پیش بازی ایران و چین 16 شهریور 95:

هر چقدر قطر ستاره‌های خارجی از سراسر دنیا در تیمش دارد که شاید می‌توانستند کار شاگردان کارلوس کی‌روش را سخت کنند اما تیم ملی ایران با تکیه بر 80 هزار هوادار که به استادیوم آزادی رفته بودند موفق شد در لحظات پایانی 2 بر صفر به برتری برسد ولی ساعت 16 امروز داستان برای ملی پوشان ایران فرق می‌کند و آنها باید در ورزشگاه یک دست قرمز و زردپوش المپیک شن‌یانگ چین به میدان بروند و یکی از سخت‌ترین بازی‌هایشان را انجام دهند.

 کی‌روش جدا از اهمیت کسب سه امتیاز این بازی، می‌داند که شاگردانش مثل دیدار با کره جنوبی، در خانه چین هم کار دشواری دارند و به همین دلیل او تدابیر جدید و عجیبی در نظر گرفته تا با تکیه بر آنها جنگ روانی پیش از بازی را آغاز کند و با این تاکتیک بتواند در شن‌یانگ نتیجه بگیرد.

چین در مسابقه اول مقدماتی جام جهانی با وجود اینکه در خانه کره جنوبی 3 بر صفر عقب بود اما بازگشت طوفانی داشت و دو گل زیبا زد و اگر خوش شانس بود می‌توانست با مساوی زمین را ترک کند اما این اتفاق نیافتاد؛ با این حال آنها نشان دادند چقدر متفاوت از سال‌های گذشته فوتبال بازی می‌کنند و تا چه اندازه می‌توانند برای تیم‌های گروه A آسیا دردسرساز شوند.

کی‌روش پس از بازی با قطر یک جلسه با شاگردانش در تهران تمرین کرد اما بعد از آن کار را در چین ادامه داد و روزهای اخیر به صورت جدی تمرینات را دنبال داشت؛ سرمربی پرتغالی تیم ایران که اجازه انتشار اخبار صحیح بازی‌های دوستانه تیمش در اردوی ایتالیا را نداده بود و طوری نیمکت‌نشین‌ها به عنوان گلزن معرفی کرد که همه رسانه‌های داخلی گمراه شدند، چه رسد به قطری‌ها. او روز گذشته در آخرین جلسه تمرینی پیش از مسابقه با تیم ملی چین کار عجیب و غریبی انجام داد که بی‌شباهت با حرکت اردوی ایتالیا نبود.

در تمرین روز گذشته تیم ملی ایران به غیر از رضا قوچان‌نژاد، وریا غفوری، سعید آقایی و سه دروازه‌بان، سایر بازیکنان لباس‌هایی که شماره پیراهن خودشان باشد بر تن نداشتند که این مسئله نکته عجیبی آن هم در تمرین پیش از بازی چین بود.

مسعود شجاعی و آندرانیک تیموریان، رامین رضائیان و امید ابراهیمی، سید جلال حسینی و محمد انصاری و همچنین کریم انصاری‌فرد و احسان حاج‌صفی پیراهن‌هایشان را با یکدیگر معاوضه کرده بودند و سردار آزمون لباس مهدی طارمی، طارمی پیراهن مهدی ترابی، علیرضا جهانبخش لباس میلاد محمدی، محمد پیراهن وحید امیری، امیری لباس مرتضی پورعلی‌گنجی، پورعلی‌گنجی پیراهن سعید عزت‌اللهی، عزت‌اللهی لباس پژمان منتظری، منتظری پیراهن اشکان دژاگه، دژاگه لباس آزمون، داریوش شجاعیان پیراهن جهانبخش و ترابی لباس شجاعیان را بر تن کردند که اقدام عجیب و غریب آقای خاص نیمکت ایران بود.

کی‌روش برای شکست حریفانش به ویژه در بازی‌های مهم حربه‌های مختلفی به کار می‌گیرد که برای بازی با چین این تصمیم را گرفته است؛ او قبل از بازی قطر با شیوه‌ای مشابه این تاکتیک نتیجه گرفت و حالا دوباره آن را امتحان کرده است.

ترکیب دو تیم:

در یکی از مهم‌ترین بازی‌های هفته دوم مرحله مقدماتی جام جهانی در قاره آسیا تیم‌های چین و ایران از ساعت 16:05 به قضاوت ادهم محمد توماح اردنی در ورزشگاه شن‌یانگ مقابل هم قرار می‌گیرند.

همانند بازی با قطر کارلوس کی‌روش از علیرضا بیرانوند درون دروازه ایران استفاده کرده است؛ مرتضی پورعلی‌گنجی و پژمان منتظری دو مدافع میانی هستند و در سمت راست خط دفاعی رامین رضائیان حضور دارد و جناح چپ را میلاد محمدی پوشش می‌دهد.

دو هافبک دفاعی ایران آندرانیک تیموریان و سعید عزت‌اللهی هستند و یک خط جلوتر از آنها علیرضا جهانبخش، مسعود شجاعی و وحید امیری بازی می‌کنند و در خط همه سردار آزمون به کار گرفته شده است.

11 بازیکن تیم ملی ایران مقابل چین به صورت زیر هستند:

علیرضا بیرانوند، مرتضی پورعلی‌گنجی، پژمان منتظری، رامین رضائیان، میلاد محمدی، آندرانیک تیموریان، سعید عزت‌اللهی، علیرضا جهانبخش، مسعود شجاعی، وحید امیری و سردار آزمون.

نتیجه بازی ایران و چین 16 شهریور 95 | گلها و خلاصه امروز

 تیم ملی ایران در دومین بازی خود در دور مقدماتی انتخابی جام جهانی روسیه باید به مصاف چین در شهر شن یانگ برود که در بازی اول موفق شد تیم ملی قطر را شکست دهد و همچنین چین در خانه کره جنوبی با نتیجه ٣-٢ شکست خورد تا برای سه امتیاز به میدان بیاید. باید دید این دیدار حساس و مهم در ورزشگاه المپیک شن یانگ در نهایت چه نتیجه ای در برخواهد داشت.

داور: ادهم ماخادمه( اردن)

کمک داور: احمد معانی-عیسی محمد احمد

 تیم ملی چین:

 زنگ چنگ(گو چاوو 12)، فنگ ژیااُتینگ(کاپیتان)، ژانگ لینپنگ، هانگ رن، لی ژوئپنگ، یو های، هااو جون‌مین، هوانگ بوئن(جانگززی ژه 55)، وو لی، ژانگ یونینگ و ژائو مینگ‌ژیان

 تیم ملی ایران:

 علیرضا بیرانوند، مرتضی پورعلی‌گنجی، پژمان منتظری (سید جلال حسینی 23)، رامین رضائیان، میلاد محمدی، آندرانیک تیموریان، سعید عزت‌اللهی، علیرضا جهانبخش، مسعود شجاعی(رضا قوچان نژاد76)، وحید امیری(مهدی ترابی73) و سردار آزمون

سرمربی:کارلوس کی روش

 اخطار

 وحید امیری (4) از ایران

 هانگ رن (40) - یو های (41) از چین

 دقایق حساس 

دقیقه ١: همان ابتدای بازی پاس پشت مدافعین هافبک ایران به سردار آزمون نرسید و توپ به بیرون رفت.

دقیقه ٣ : سانتر بی دقت میلاد محمدی با اختلاف زیاد به بیرون رفت.

دقیقه ٤: فنگ ژیااوتینگ مدافع چینی ها قصد دور کردن توپ را داشت اما ضربه وی به طور اتفاقی به یونینگ رسید اما یونینگ تنها از این موقعیت یک کرنر به دست آورد.

دقیقه ١٨: پاس آندرانیک تیموریان به رامین رضاییان رسید و سانتر رامین رضاییان با ضربه سر سردار آزمون همراه شد اما با اختلاف بسیار کم به بیرون رفت.

دقیقه ٢١: برخورد یونینگ و پژمان منتظری باعث مصدومیت مدافع تیم ملی از ناحیه کتف دست شد تا سید جلال حسینی جانشین او در زمین شود.

دقیقه٢٤:پاس شجاعی به آزمون و ضربه نه چندان دقیق سردار آزمون به راحتی در اختیار دروازه بان جوان تیم چین قرار گرفت.

دقیقه ٢٥: پاس عالی مسعود شجاعی به سردار آزمون رسید اما وی نتوانست از فرصت خوب استفاده کند و ضربه اش با اختلاف زیاد به بیرون رفت.

دقیقه٢٩: ضربه آزاد ژانگ پنگ از بازیکنان ابتدا رد شد و سپس مدافعین ایران ریسک نکردند و تن به کرنر دادند.

دقیقه ٣٢: سانتر رامین رضاییان از سمت راست با ضربه سر مسعود شجاعی همراه شد اما از سمت چپ دروازه چینی ها به بیرون رفت.

دقیقه ٣٤: کرنر علیرضا جهانبخش از سمت راست را چینی ها برگشت دادند و شجاعی در ادامه توپ را به سمت دروازه چین فرستاد که به طور اتفاقی توپ ارتفاع گرفت و پس از چند ضربه سعید عزت الهی توپ را به بیرون زد تا خیال چینی ها راحت شود.

دقیقه ٣٦: ضربه زیبای یونینگ مهاجم چینی ها با اختلاف بسیار کم به بیرون رفت تا بیرانوند نفس راحتی بکشد.

دقیقه ٤١: شوت سردار آزمون در فاصله حدود ٢٥ متری با اختلاف از بالای دروازه تیم ملی چین به بیرون رفت.

دقیقه ٤٤: خطای بازیکن چینی روی عزت الهی یک ضربه آزاد در موقعیت خوب را به تیم ایران هدیه داد اما ضربه علیرضا جهانبخش از فاصله دور به دیواره دفاعی برخورد کرد تا این موقعیت از دست برود.

دقیقه ٥١: اشتباه چاو دروازه بان تیم ملی چین در دفع توپ به وحید امیری رسید و او توپ را به مسعود شجاعی سپرد، شجاعی در یک موقعیت عالی توپ را برای جهانبخش کاشت اما ضربه جهانبخش با اختلاف بسیار به بیرون رفت.

دقیقه ٥٣: حرکت وینگر راست چینی ها با دریبل میلاد محمدی همراه شد و به درون محوطه جریمه وارد شد، پاس وی به یونینگ رسید اما ضربه اسن بازیکن جوان بعد از برخورد با پورعلی گنجی به کرنر رفت.

دقیقه ٥٦: پاس سعید عزت الهی به سردار آزمون رسید اما ضربه بی دقت مهاجم ایران با اختلاف بسیار به بیرون رفت.

دقیقه ٥٨: سانتر با پای چپ رامین رضاییان را چاوو با کف دست به کرنر فرستاد.

دقیقه ٦٠: حرکت لی وو از سمت راست بعد از تکل رامین رضاییان به کرنر فرستاده شد.

دقیقه ٦٣: شوت از راه دور علیرضا جهانبخش به راحتی در اختیار دروازه بان تیم ملی چین قرار گرفت.

دقیقه ٦٧: سانتر زیبای زی ژه بازیکن تازه وارد چینی ها را سعید عزت الهی دور کرد.

دقیقه ٦٩: پاس در عمق به وحید امیری رسید و او توپ را سانتر کرد اما کسی از بازیکنان ایران در محوطه ٦ قدم نبود تا از این توپ استفاده کتد و توپ به رضاییان در سمت راست رسید و سانتر این بازیکن پس از برخورد به دفاع چین به کرنر رفت.

دقیقه٧٠: کرنر آندرانیک تیموریان را سید جلال حسینی در ادامه با ضربه سر همراهی کرد که توپ با اختلاف کم به بیرون رفت.

دقیقه ٧١: حرکت انفرادی بازیکن چین و پاس وی توپ را به سمت راست زمین اورد، پاس عمق چینی ها به لی وو رسید اما این بازیکن در محوطه جریمه نتوانست از موقعیت استفاده کند و بیرانوند توپ را گرفت.

دقیقه ٧٧: پاس سردار آزمون به جهانبخش در سمت راست رسید اما پاس زمینی جهانبخش درون محوطه جریمه را دروازه بان چین در آغوش گرفت.

دقیقه ٨٢: ضربه اتفاقی تیموریان به سمت دروازه را چاوو به راحتی در اختیار گرفت.

دقیقه ٨٥: پاس عجیب به عقب رامین رضاییان می رفت تا برای تیم ملی ایران سخت تمام شود اما بیرانوند توپ را جمع کرد، چینی ها اعتقاد داشتند داور باید خطای پنالتی می گرفت.

 حواشی:

* اکثر طرفداران تیم ملی چین با لباس یک دست قرمز به ورزشگاه آمده اند که بسیار جالب است.

* پیش از شروع بازی بازیکنان ذخیره تیم ملی نیز در زمین چمن تمرین سبکی انجام دادند.

* تعدادی از طرفداران تیم ملی در ورزشگاه حاضر هستند و پرچم بزرگ ایران را در ورزشگاه نصب کرده اند.

* دروازه بان تیم ملی چین به دلیل آسیب دیدگی جای خود را به دروازه بان ذخیره داد، چنگ به دلیل برخورد با امیری مصدوم شد.

نتیجه بازی: ایران 0  چین 0

==================

دانلود فیلم خلاصه بازی ایران و چین 16 شهریور 95 مقدماتی جام جهانی 2018

لینک دانلود        لینک کمکی

==================

منبع:ورزش سه/ 

مطالب مرتبط
ارسال نظر برای این مطلب

نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتی
تبلیغات
اطلاعات کاربری
نام کاربری :
رمز عبور :
  • فراموشی رمز عبور؟
  • کدهای اختصاصی