loading...

کلبه نیوز | پورتال خبری و سرگرمی تفریحی

نتیجه بازی رئال مادرید رم سه‌شنبه 18 اسفند 94, دانلود فیلم خلاصه بازی رئال مادرید رم سه‌شنبه 18 اسفند 94, خلاصه بازی رئال مادرید رم سه‌شنبه 18 اسفند 94, گل‌های رئال مادرید رم سه‌شنبه 18 اسفند 94,رئال مادرید رم, پیش بازیرئال مادرید رم سه‌شنبه 18 اسفند 94,بازی دیشب رئال…

نتیجه بازی رئال مادرید رم سه‌شنبه 18 اسفند 94,

دانلود فیلم خلاصه بازی رئال مادرید رم سه‌شنبه 18 اسفند 94,

خلاصه بازی رئال مادرید رم سه‌شنبه 18 اسفند 94,

گل‌های رئال مادرید رم سه‌شنبه 18 اسفند 94,رئال مادرید رم,

پیش بازیرئال مادرید رم سه‌شنبه 18 اسفند 94,بازی دیشب رئال مادرید,

ترکیب رئال مادرید رم سه‌شنبه 18 اسفند 94,نتیجه بازی های لیگ قهرمانان اروپا,دانلود,   فیلم, خلاصه بازی  ,  رئال مادرید   ,  آاس رم   ,   فوتبال, اخبار رئال مادرید,لیگ قهرمانان اروپا,

رئال مادرید رم سه‌شنبه 18 اسفند 94

تیم فوتبال رئال مادرید در دور رفت مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا با نتیجه 2 بر صفر آ اس رم را در المپیک رم شکست داد و تا برای صعود به دور بعد کار آسانی در پیش داشته باشد.

این دیدار از ساعت 23:15 روز سه شنبه 18 اسفند به میزبانی ورزشگاه سانتیاگو برنابئو برگزار خواهد شد.

کریستیانو رونالدو و خسه رودریگز در دیدار رفت گل های رئال را به ثمر رساندند و رونالدو پرتغالی که پس از انتقادات به فرم ایده آل خود بازگشته است برای رمی ها می تواند در دیدار برگشت هم دردسر ساز شود.

رمی های که در 7 دیدار گذشته خود تنها در یک دیدار آن هم مقابل همین رئال تن به شکست داده اند با لوچیانو اسپالتی در فکر صعود از این مرحله هستند تا بتواند روز های خوب رمی ها را تکرار کنند.


اگر چه رئال مادرید نتایج خوبی در لالیگا اسپانیا به دست نیاورده است، اما یکی از مدعیان اصلی فتح لیگ قهرمانان اروپا به حساب می رود و زدن 2 گل در خانه حریف خیال زیدان را تا حد بسیار زیادی از بابت صعود راحت کرده است.

رئال مادرید

مطمئنا با بازگشت گرت بیل و مارسلو به ترکیب، رئالی های می توانند بازی های همیشگی خود را انجام دهند، اما زیدان باید به فکر ترمیم خط میانی زمین باشد، چرا که مودریچ و تونی دچار مصدومیت شده اند و حضور آنها در ترکیب با تردید روبرو است و انتظار می رود زیدان بازی را با کاسمیرو و کوواسیچ در خط میانی بازی را شروع کند و وظیفه بازیسازی عملا به ایسکو سپرده خواهد شد. محمد صلاح مهاجم رم هم از سرعت بالایی برخوردار است و مطمئنا اسپالتی فضای پشت مدافعان رئال را برای ضربه زدن به این انتخاب کرده است و زیدان باید برای پوشش این منطقه از مارسلو به جای دانیلو پر اشتباه استفاده کند.


البته تمایل حضور دو مدافع کناری رئال به نام های مارسلو و دنی کارواخال در کارهای تهاجمی می تواند این موقعیت را برای رمی ها ایجاد کند که از کناره ها به دروازه رئال فشار بیاورند. استفان الشعراوی و محمد صلاح دو بال کناری هستند که با ارسال پاس های بلند می توانند دیگو پروتی را محوطه جریمه صاحب موقعیت کنند.

مدافعان رمی باید در این دیدار به شدت از رونالدو مراقبت کنند، چرا که او در دیدار با سلتاویگو قدرت گلزنی خودش را دوباره به همگان نشان داد و اگر آنها از او غافل شوند باید شاهد فاجحه در سانتاگو باشند. این وظیفه را الساندرو فلورنزی به دوش دارد، وظیفه ای که نتوانست در دیدار رفت به خوبی آن را انجام دهد.

آ اس رم

نقاط قوت و ضعف دو تیم در این دیدار:

نقاط قوت رئال مادرید:

- ارتباط خوب و به موقع کیلور ناواس با خط دفاعی یکی از نکته های مثبت تیم زیدان است و این دروازه بان کاستاریکایی با ارتباط میان مدافعان خود توانسته است عملکرد بسیار خوبی در این فصل لیگ قهرمانان اروپا داشته باشد. این دروازه بان 29 ساله تا به اینجای کار تنها 3 گل دریافت کرده است.

- بازگشت رونالدو به روز های خوب با زدن 4 گل در ابتدای این هفته

- بازگشت گرت بیل و مارسلو به ترکیب و استفاده از سرعت بالا و قدت پاس های خوب گرت بیل در ضدحملات

نقاط قوت آ اس رم:

- آمادگی خوب مهاجمان رم در چند دیدار اخیر

- حضور محمد صلاح و استفان الشعراوی در کناره های زمین و سرعت بالا در رساند توپ به محوطه جریمه

- هافبک های آماده با قدرت درگیری فیزیکی در میانه زمین با توجه به عدم حضور مودریچ و کروس در مرکز زمین رئال

نقاط ضعف رئال مادرید:

-مدافعان پراشتباه به خصوص در ضد حملات و توپ های ارسالی از جناحین

- نبودن مودریچ و کروس در ترکیب

- عدم درگیری تن به تن در میانه زمین و جلوگیری از ضد حملات

نقاط ضعف آ اس رم:

- عدم اعتماد به نفس برای کسب پیروزی (رمی ها در این فصل لیگ قهرمانان تنها در یک دیدار به پیروزی رسیده اند.)

- ضعف شدید خط دفاعی و خوردن 18 گل در 7 دیدار گذشته خود در لیگ قهرمانان اروپا

- کندی مرکز خط دفاع و جا ماندن در ضد حملات

لیگ قهرمانان اروپا

آمار های کلیدی بازی:

- رم یکی از سه تیمی است که بیشتر برد خارج از خانه را مقابل رئال مادرید داشته است. آرسنال و بارسلونا دیگر تیم های هستند. (رمی ها 2 پیروزی و یک تساوی در سانتیاگو برنابئو کسب کرده اند.)

- رئال یکی از دو تیمی است که در این فصل لیگ قهرمانان اروپا شکست نخورده است. (بارسلونا دیگر تیم این فصل است)

- هیچ تیمی نتواسته است بیشتر از رئال مادرید در این فصل لیگ قهرمانان گلزنی کند. رئال با 21 گل در کنار بایرن مونیخ قرار دارد.

- رم یکی از دو تیمی است که بیشترین گل را در این فصل دریافت کرده است. آنها در 7 بازی خود 18 گل دریافت کرده اند. (مالمو با 21 گل خورده بدترین خط دفاعی را دارد.)

- رئال مادرید برای نوزدهمین بار متوالی به مرحله حذفی رسیده است و این یک رکورد به حساب می رود. ضمن اینکه آنها در پنچ فصل گذشته به نیمه نهایی رسیده اند.

- بعد از پنج سال رمی ها پا به مرحله یک هشتم گذاشته اند. آخرین حضور آنها در این مرحله به فصل2010/11 باز می گردد، جایی که به دست شاختار دونتسک حذف شدند.

- آخرین تقابل این دو تیم در مرحله حذفی لیگ قهرمانان را تیم ایتالیایی در مجموع دو بازی رفت و برگشت با نتیجه 4 بر 2 از آن خود می کند. این رقابت مربوط به فصل 2007/08 می باشد.

- رئال مادرید از 33 بازی گذشته خانگی خود در لیگ قهرمانان اروپا 28 پیروزی، 3 تساوی و 2 شکست به دست آورده است. آخرین بازی که آنها با دو گل شکست خوردن به ماه آوریل سال 2011 بر میگردد، جایی که بارسلونا با نتیجه 2 بر صفر به پیروزی رسید.

اطلاعات بازی:

داور: سیمون مارسینیاک

سه شنبه 18 اسفند ۱۳۹۴ | ساعت 23:15

محل برگزاری: سنتیاگو برنابئو

ترکیب احتمالی دو تیم:

رئال مادرید:

کیلور ناواس، کارواخال، واران، سرخیو راموس، مارسلو، کاسمیرو، ماتئو کوواچیچ، ایسکو، جیمز رودریگز، گرت بیل و کریستیانو رونالدو

سرمربی: زین الدین زیدان

آ اس رم:

وویتخ شتزنی، لوکاس دینیه، کوستاس مانولاس، الساندرو فلورنزی، اروین زوکانوویچ، سیدو کیتا، راجا ناینگولان، میرالم پیانیچ، محمد صلاح، استفان الشعراوی و دیگو پروتی (ادین ژکو)

سرمربی: لوچیانو اسپالتی

محروم ها و مصدومان:

رئال مادرید: تونی کروس، کریم بنزما و لوکا مودریچ (مصدوم)

آ اس رم: دانیله ده روسی و آنتونیو رودیگر (مصدوم)

منبع:ورزش 11

دانلود خلاصه بازی و گل ها

رئال‌مادرید 2-0 آاس رم

مطالب مرتبط
ارسال نظر برای این مطلب

نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتی
تبلیغات
اطلاعات کاربری
نام کاربری :
رمز عبور :
  • فراموشی رمز عبور؟
  • کدهای اختصاصی