close
تبلیغات در اینترنت
نتیجه مسابقات کشتی رضا یزدانی در المپیک 2016 | فیلم کامل بازیها
loading...

کلبه نیوز | پورتال خبری و سرگرمی تفریحی

نتیجه کشتی رضا یزدانی در المپیک 2016 ریو, دانلود فیلم کشتی رضا یزدانی المپیک 2016 ریو,ساعت کشتی رضا یزدانی المپیک 2016, برنامه کامل کشتی رضا یزدانی المپیک 2016 ریو, زمان کشتی رضا یزدانی المپیک 2016 ,ویدیو کشتی رضا یزدانی المپیک 2016,نتیجه کشتی اول رضا یزدانی المپیک…

نتیجه کشتی رضا یزدانی در المپیک 2016 ریو,

دانلود فیلم کشتی رضا یزدانی المپیک 2016 ریو,ساعت کشتی رضا یزدانی المپیک 2016, برنامه کامل کشتی رضا یزدانی المپیک 2016 ریو, زمان کشتی رضا یزدانی المپیک 2016 ,ویدیو کشتی رضا یزدانی المپیک 2016,نتیجه کشتی اول رضا یزدانی المپیک 2016 ,نتیجه کشتی رضا یزدانی یک هشتم المپیک 2016 , کشتی رضا یزدانی یک چهارم المپیک 2016 , کشتی رضا یزدانی در فینال المپیک 2016 , کشتی رده بندی رضا یزدانی در شانش مجدد المپیک 2016 ,فیلم مسابقات کشتی رضا یزدانی المپیک 2016 ,رضا یزدانی ,المپیک 2016 ریودوژانیرو ,

نتیجه مسابقات کشتی رضا یزدانی در المپیک 2016 | فیلم کامل بازیها

نتیجه مسابقه کشتی رضا یزدانی در المپیک 2016 ریو+فیلم:

نتیجه کشتی رضا یزدانی دور مقدماتی :  پیروزی 10 بر صفر مقابل حریف ترکیه‌ای و صعود به مرحله یک هشتم

نتیجه کشتی رضا یزدانی یک هشتم نهایی: باخت 2 بر یک رضا یزدانی و انتظار برای شانس مجدد

نتیجه کشتی رضا یزدانی در شانس مجدد مقابل رادوسلاو باران از لهستان : پیروزی رضا یزدانی با نتیجه 5 بر 2  

نتیجه کشتی رضا یزدانی در شانس مجدد مقابل ماگومد ابراگیموف از ازبکستان : ضربه فنی شدن رضا یزدانی و حذف از المپیک

روز سخت در انتظار رضا یزدانی

مراسم وزن کشی اوزان 65 و 97 کیلوگرم کشتی آزاد المپیک 2016 انجام شد و دو نماینده ایران حریفان خود را شناختند. میثم نصیری در دور اول با بوریسلاو نواچکوف از بلغارستان مصاف می کند و در صورت برتری باید با نماینده پورتوریکو دیدار کند. نصیری در صورت برد در این مباره، در مرحله یک چهارم نهایی با آدام باتیروف کشتی‌گیر روسی الاصل تیم بحرین و یا اختیار نوروزوف نایب قهرمان جهان از ازبکستان دیدار خواهد کرد. سوسلان رامونوف روس هم در این سمت جدول است که تا نیمه نهایی با نصیری روبرو نخواهد شد.

اما در وزن 97 کیلوگرم رضا یزدانی در گروه سختی قرار گرفته است و در دور نخست باید ابراهیم بلوکباشی از ترکیه به روی تشک برود. کاپیتان تیم ملی کشتی آزاد در صورت برتری در دومین مبارزه با برنده ختاک گازیموف کشتی گیر شاخص آذربایجان و رادوسلاو باران از لهستان مصاف می‌کند. آنزور بولتوکائف روس و آندریتسف اوکراینی نیز در گروه یزدانی قرار دارند.

به امید هت تریک جویباری‌ها در ریو

آخرین روز از المپیک ریو بعد از شانزده روز کار خود را با کشتی گیران آزاد ایران آغاز می کند جایی که رضا یزدانی و میثم نصیری باید روی تشک بروند. طلای حسن یزدانی، نقره کمیل قاسمی و برنز حسن رحیمی توقعات از آزادکاران را بیشتر از همیشه کرده است. امروز کشتی آزاد نماینده ای دارد که بارها هیجان تشک را برای ایرانی ها چندین برابر کرده است و حالا با شرایطی بسیار خاص باید در قرعه ای سخت کشتی بگیرد. "پلنگ جویبار" با مصدومیت در المپیک لندن صحنه های تلخی را از خود به جا گذاشت اما خود را برای ریو کاملا آماده کرده بود تا اینکه یک مصدومیت دیگر شرایط را یک بار دیگر خاص کرد.

او می خواهد کشتی بگیرد تا شاهکار جویباری ها در ریو را کامل کند اما تورج ملک محمدی ریس کمیته پزشکی فدراسیون کشتی قبل از شروع رقابت ها گفته است: « پس از ارزیابی نه چندان رضایت بخش این کمیته از وضعیت آسیب دیدگی رضا یزدانی، کادرفنی تیم ملی چند روز فرصت خواسته تا گزارش نهایی خود را ارایه دهد و هرچه زودتر در این مورد تصمیم گیری شود. با توجه به سابقه مصدومیت یزدانی در المپیک لندن، کادر فنی به دنبال حضور یزدانی مصدوم در المپیک نیست و در صورت اصرار یزدانی به حضور در المپیک و تایید کادر فنی، خودش باید مسئولیت این موضوع را بپذیرد.»

اصرار او و انگیزه برای مدال المپیک او را یک بار دیگر به تشک کشانده است. طلا حسن یزدانی و نقره کمیل قاسمی او را جدی تر از قبل کرده است تا 3 نماینده جویبار در المپیک دست پر به ایران بازگردنند اما او در این مسیر کار سختی خواهد داشت. رضا در گروه سختی قرار گرفته است و در دور اول باید مقابل ابراهیم بلوکباشی از ترکیه روی تشک برود. کاپیتان تیم ملی کشتی آزاد در صورت برتری در دومین مبارزه با برنده ختاک گازیموف کشتی گیر شاخص آذربایجان و رادوسلاو باران از لهستان مصاف می‌کند. آنزور بولتوکائف روس و آندریتسف اوکراینی هم در گروه یزدانی قرار دارند.

اما در دیگر وزن نمایندگان امروز، میثم نصیری آزادکار 65 کیلوگرم خواهد بود. او دور اول با بوریسلاو نواچکوف از بلغارستان مصاف می کند و در صورت برتری باید با نماینده پورتوریکو دیدار کند. نصیری در صورت برد در این مباره، در مرحله یک چهارم نهایی با آدام باتیروف کشتی‌گیر روسی الاصل تیم بحرین و یا اختیار نوروزوف نایب قهرمان جهان از ازبکستان دیدار خواهد کرد. سوسلان رامونوف روس هم در این سمت جدول است که تا نیمه نهایی با نصیری روبرو نخواهد شد.رقابت های این دو کشتی گیر از ساعت 17:30 آغاز می شود.

ساعت و زمان کشتی‌های یزدانی و نصیری تغییر کرد

با توجه به برگزاری مراسم اختتامیه رقابتهای المپیک، مسابقات کشتی امروز از ساعت ۸:۳۰ صبح به وقت محلی (۱۶ به وقت تهران) آغاز می شود که میثم نصیری در وزن ۶۵ کیلوگرم در دور نخست به مصاف بوریسلاو نوواچکوف از بلغارستان می‌رود و رضا یزدانی با ابراهیم بلوکباشی از ترکیه روبرو می شود. 

طبق برنامه ریزی مسئولان برگزاری، مسابقات شانس مجدد، رده بندی و فینال نیز از ساعت ۱۲:۴۵ به وقت محلی (۲۰:۱۵ به وقت تهران) آغاز خواهد شد. 

تیم ملی کشتی آزاد ایران در دو روز اول این رقابتها صاحب یک مدال طلا، یک مدال نقره و یک مدال برنز شده است. 

شکست تلخ رضا یزدانی با رای داوران

گازیموف که با برد مقابل حریف لهستانی به درو دوم رسید ،  در مسابقات جهانی 2013 به رضا یزدانی باخته است،همان مسابقاتی که رضا یزدانی طی ان موفق به کسب مدال طلا شده بود.رضا یزدانی تا یه حال 2 طلا و2 برنز در ادوار مختلف مسابقات جهانی داشته و از حریف خود عنوان دار تر است.

 رضا یزدانی کشتی گیر آزاد وزن 97 کیلوگرم ایران در دومین دیدار خود رو در روی ختاگ گازیموف قهرمان جهان و دارنده مدال برنز المپیک از آذربایجان قرار گرفت. رضا در اولین حضور خود روی تشک موفق شد با نتیجه 10 بر صفر ابرهیم بلوکباشی از ترکیه را شکست دهد تا شروع امیدوار کننده ای داشته باشد و برای مبارزه با گازیموف شانس داشته باشد.

زمان اول با اخطار دوار برای دو کشتی گیر برای کم کاری همراه بود اما اخطار 30 ثانیه به یزدانی داده شد تا نتیجه یک بر صفر به سود گازیموف شود. در ثانیه های آخر زمان اول رضا یزدانی زیر حریف را گرفت و گازیموف را به خاک برد اما داوران به بهانه پایان اجرای فن بعد از پایان زمان مبارزه 2 امتیاز او را ندادند. 

اعتراضات پی در پی رسول خادم و مربیان ایرانی جواب نداد تا زمان دوم 2 بر صفر به سود گازیموف آغاز شد. کم کاری کشتی گیر آذربایجانی یک امتیاز از اخطار را برای رضا یزدانی همراه داشت تا اختلاف به حداقل برسد.

 یورش رضا یزدانی به مدال برنز

ختاگ گازیموف فینالیست شد تا رضا یزدانی به جدول شانس مجدد برای کسب مدال برنز راه پیدا کند. این کشتی‌گیر که در دو مبارزه بعدی‌اش با امتیازات عالی رقبا را شکست داده بود اما با داوری پرحرف و حدیث 2 بر یک کشتی‌گیر ایرانی را شکست داده بود این یعنی اگر یزدانی هم به دور بعدی صعود می‌کرد شانس حضور در فینال را داشت.

 با این حال ختاگ گازیموف در دیدار نیمه نهایی 10 بر صفر والری آندریسف اوکراینی را شکست داد و راهی فینال شد تا رضا یزدانی از امشب ساعت 20:23 تلاش خود برای کسب مدال برنز را آغاز کند.

 وداع باور نکردنی رضا یزدانی با ریو

 رضا یزدانی در دومین دیدار خود مقابل ماگومد ابراگیموف ازبک به روی تشک رفت. رضا یزدانی در اولین مبارزه شانس مجدد با امتیازات 5 بر 2 باران رادوسلاو لهستانی را شکست داد و این دومین پیکار او در راه رسیدن به مدال برنز خواهد بود. اما ماگومد ابراگیموف با شکست 12 بر 3 مقابل ختاگ گازیموف به جدول بازنده ها راه پیدا کرد و برنده این دیدار شانس کسب مدال نقره را در مبارزه بعدی خواهد داشت.

 با صدای سوت داور ضعیف ترین نمایش کشتی ایران در المپیک ریو آغاز شد و ابراگیموف فنون مختلف را روی رضا یزدانی پیاده کرد و در نهایت 23 ثانیه او نیاز داشت تا پلنگ جویبار را ضربه فنی کند. او بعد از قبول چند فن به پل رفت و پشت او به تشک خورد تا رضا یزدانی وداع باورنکرنی با المپیک ریو داشته باشد.

 فیلم کامل مسابقات کشتی رضا یزدانی در المپیک 2016 ریو

دانلود فیلم کامل مسابقات کشتی رضا یزدانی در المپیک 2016 ریو: 

دانلود فیلم کشتی پیروزی رضا یزدانی از حریف ترک در المپبک 2016 ریو 

دانلود فیلم شکست رضا یزدانی از گازیموف حریف آذربایجانی المپبک 2016 ریو 

دانلود فیلم کشتی پیروزی رضا یزدانی از حریف لهستانی در شانس مجدد المپبک 2016

دانلود فیلم ضربه فنی شدن رضا یزدانی از حریف ازبکستانی و حذف از المپبک 2016

دانلود فیلم مصاحبه با رضا یزدانی بعد از حذف از المپیک 2016 بزودی

منبع:ورزش سه/

برای دیدن فیلم نتیجه و برنامه مسابقات المپیک 2016 ریو اینجا کلیک کنید

مطالب مرتبط
ارسال نظر برای این مطلب

نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتی
تبلیغات
اطلاعات کاربری
نام کاربری :
رمز عبور :
  • فراموشی رمز عبور؟
  • کدهای اختصاصی