loading...

کلبه نیوز | پورتال خبری و سرگرمی تفریحی

نتیجه تکواندو سجاد مردانی در المپیک 2016 ریو, فیلم تکواندو سجاد مردانی المپیک 2016 ریو,نتیجه بازی سجاد مردانی در یک چهارم نهایی المپیک 2016,زمان تکواندو سجاد مردانی در یک چهارم المپیک 2016 ریو,فیلم بازی سجاد مردانی مقابل حریفی از تونگا المپیک 2016 ,ساعت بازی تکواندو سجاد…

نتیجه تکواندو سجاد مردانی در المپیک 2016 ریو,

فیلم تکواندو سجاد مردانی المپیک 2016 ریو,نتیجه بازی سجاد مردانی در یک چهارم نهایی المپیک 2016,زمان تکواندو سجاد مردانی در یک چهارم المپیک 2016 ریو,فیلم بازی سجاد مردانی مقابل حریفی از تونگا المپیک 2016 ,ساعت بازی تکواندو سجاد مردانی در المپیک 2016,سجاد مردانی در المپیک 2016 ,سجاد مردانی,المپیک 2016 ریودوژانیرو ,تکواندو,فیلم کامل بازیهای سجاد مردانی در المپیک 2016,برنامه بازیهای سجاد مردانی در المپیک 2016 ریو,

نتیجه بازیهای تکواندو سجاد مردانی در المپیک 2016 ریو+فیلم کامل

نتیجه بازیهای تکواندو سجاد مردانی در المپیک 2016 ریو+فیلم کامل:

نتیجه بازی تکواندو سجاد مردانی در یک هشتم نهایی المپیک 2016: پیروزی 16 بر یک مقابل حریفی از تونگا و صعود به یک چهارم نهایی

نتیجه بازی تکواندو سجاد مردانی در یک چهارم نهایی المپیک 2016:شکست مقابل حریفی از بریتانیا و حذف از مسابقات

اوبامه، که بی‌شک یکی از بااعتماد نفس‌ترین ورزشکاران حال حاضر تکواندوی جهان است، از خودش بعنوان تنها حریف مهم در بازیهای المپیک یاد می‌کند. او در خصوص تمریناتش برای شرکت در بازیهای گفت: «من در باشگاهی که دارم همراه با تیمم مرحله به مرحله تمرین کردم. شرایط بسیار خوبی دارم و برای مهمترین رویداد ورزشی 3 سال اخیرم آماده‌ام تا بتوانم در المپیک بهترین باشم.»

او در پاسخ به این سوال که مهمترین حریفت کیست پاسخ داد:من مهمترین حریف خودم هستم واگر آماده باشم نه تنها در وزن 80+ بلکه در همه اوزان بهترین خواهم بود!

اوبامه که در صورت شکست نماینده انگلیس و پیروزی مردانی برابر تونگا، خیلی زود و در دومین مبارزه رو در روی سجاد مردانی قرار خواهد گرفت، افزود: «در خصوص سجاد که نماینده کشور شما است باید بگویم. سجاد بازیکن بسیار خوبی است و به من انگیزه می‌دهد تا بهتر شوم و خودم را بالا بکشم. امیدوارم او سخت تمرین کرده باشد چراکه مبارزه با او برای من باعث افتخار و لذت‌بخش است.»

 سجاد مردانی با پیروزی آغاز کرد

سجاد مردانی در وزن 80+ کیلوگرم مسابقات تکواندوی المپیک 2016 ریو در اولین مبارزه‌اش مقابل  تکواندوکار  تونگا رفت و در مقابل او با نتیجه 16  بر یک در دو راند به پیروزی رسید.  پیتا تافاتوفوا پرچمدار کاروان تونگا در بازی‌های المپیک ریو بود.

 مردانی در ادامه یا باید با ماهاما چوی بریتانیایی رقابت کند و یا رودرروی آنتونی اوبامه از گابن قرار بگیرد. 

15 هوگوپوش از کشورهای ازبکستان، گابن، آذربایجان، فرانسه، کره جنوبی، چین، قزاقستان، بریتانیا، بلاروس، تونس، نیجر، تونگا، کوبا، امریکا و برزیل حریفان مردانی در این رقابت‌ها هستند. 

در این وزن تنها تکواندوکاران کشورهای، گابن و کره‌جنوبی سابقه شرکت در بازی‌های المپیک را دارند که هر دو هم موفق به کسب مدال شده‌اند.

 در اولین روز این مبارزات، فرزان عاشورزاده نماینده ایران بود که از دور رقابت‌ها کنار رفت و در روز دوم بازی‌ها کیمیا علیزاده با کسب مدال برنز برای اولین بار در تاریخ ورزش ایران، بانوان کشورمان را صاحب مدال المپیک کرد. روز گذشته و در سومین روز این مسابقات هم مهدی خدابخشی نماینده ایران بود که موفق به کسب مدال نشد.

 شکست مردانی در یک چهارم نهایی و انتظار برای شانس مجدد

سجاد مردانی تکواندوکار 80+ در دومین دیدار خود برای راهیابی به جمع 4 تکواندوکار برتر المپیک کار سختی را پیش رو داشت. ماهاما چو بریتانیایی حریف او خواهد است. با اینکه ماهاما عناوین قاره ای ندارد اما همیشه در مسابقات گرند پری، یک پای سکو بوده است و حریف دست و پا بسته ای نخواهد بود. نماینده انگلیس در گرندپریکس منچستر 2013 طلا گرفت و در سال 2014 در مسابقات گرندپریکس موفق به کسب یک نقره و یک برنز شد. او در گرندپریکس 2015 روسیه هم به مدال برنز رسید.

 با این حال این دو برای اولین بار در المپیک با هم رو به رو شده اند که ثانیه های ابتدایی این مبارزه 3 امتیاز را برای ماهاما داشت که یک امتیاز آن فورا جبران شد تا زمان اول با همین امتیاز پایان پذیرد. راند دوم و میانه های راند سوم امتیازی رد و بدل نشد تا اینکه در فاصله 9 ثانیه تا پایان مبارزه سجاد 2 امتیاز عقب افتاده را جبران کرد تا امتیاز طلایی برنده را مشخص کند.

تنها در فاصلع 7 ثانیه تا پایان مبارزه ماهاما چو امتیاز طلایی را گرفت تا او برنده دیدار باشد و سجاد در انظتار فینالیست شدن او برای حضور در شانس مجدد بماند.

سجاد مردانی نماینده وزن 80+ کیلوگرم تیم ملی تکواندوی مردان بعنوان آخرین نماینده کشورمان در دومین دیدار به مصاف نماینده بریتانیا رفت و در راند طلایی متحمل شکست شد.

مردانی در پایان این رقابت‌ گفت: وقتی عقب بودم مطمئن بودم راند را جمع می‌کنم، اما در راند طلائی با اینکه تماس های من بیشتر بود نشد. راند طلائی است و کاری نمی‌شود کرد.

وی در ادامه گفت: رقابت‌ها حساس است و باید حواس را جمع مبارزه کرد. راند طلائی هم بخاطر یک امتیازش حساس است.برای شانس مجدد هم همه چیز دست حریفان است. هر چه خدا بخواهد همان خواهد شد.

 

ناکامی مطلق تکواندو در شیاپ‌چانگ ریو

سی و یکمین دوره بازی‌های المپیک ریو 2016 در حالی پیگیری می‌شود که امروز در چهارمین و آخرین روز از مسابقات تکواندو، سجاد مردانی نماینده وزن 80+ کیلوگرم تیم ملی مردان در نخستین مبارزه خود "پیتانافاتوفوا" از تونگا را با نتیجه 16 بر یک شکست داده بود. 

وی در دومین دیدار خود به مصاف نماینده بریتانیا رفت و این دیدار در راند سوم با نتیجه 3 بر سه به پایان رسید و مبارزه به راند طلایی کشیده شد و در راند طلایی مغلوب حریف شد. 

مردانی برای رسیده به گروه بازند‌ها منتظر بود تا ببریتانیا در فینال بماند تا بتواند در گروه بازنده‌ها برای کسب مدال برنز به میدان برود اما تیم ملی تکواندوی ایران با ترکیب فرزان عاشورزاده، مهدی خدابخشی، سجاد مردانی و کیمیا علیزاده در این رقابت‌ها حضور دارد که هدایت سه مرد المپیکی، برعهده بیژن مقانلو بعنوان سرمربی و مهدی بی‌باک و مهرداد یوسفی بعنوان مربی است و هدایت تنها بانوی تکواندوی کشورمان را مهرو کمرانی برعهده دارد.

در نخستین روز از این مسابقات فرزان عاشورزاده نماینده ایران بود که در نخستین مبارزه خود از دور رقابت‌ها کنار رفت و در روز دوم بازی‌ها کیمیا علیزاده با کسب مدال برنز برای اولین بار در تاریخ ورزش ایران، بانوان کشورمان را صاحب مدال المپیک کرد.

 روز گذشته (جمعه) و در سومین روز این مسابقات هم مهدی خدابخشی نماینده ایران بود که موفق به کسب مدال نشد.

نتیجه مسابقه تکواندو سجاد مردانی در المپیک 2016 ریو | دانلود فیلم بازی

دانلود فیلم کامل بازیهای تکواندو سجاد مردانی در المپیک 2016 ریو:

دانلود فیلم پیروزی سجاد مردانی مقابل حریفی از تونگا در المپیک 2016

دانلود فیلم شکست سجاد مردانی در یک چهارم نهایی و حذف از المپیک 2016

منبع:ورزش سه/

برای دیدن فیلم نتیجه و برنامه مسابقات المپیک 2016 ریو اینجا کلیک کنید

مطالب مرتبط
ارسال نظر برای این مطلب

نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتی
تبلیغات
اطلاعات کاربری
نام کاربری :
رمز عبور :
  • فراموشی رمز عبور؟
  • کدهای اختصاصی