loading...

کلبه نیوز | پورتال خبری و سرگرمی تفریحی

دانلود فیلم بازیهای کیمیا علیزاده در المپیک 2016 ریو, نتیجه مسابقات تکواندو کیمیا علیزاده در المپیک 2016 , فیلم مسابقه کیمیا علیزاده المپیک 2016 ,نتیجه بازی تکواندو کیمیا علیزاده المپیک 2016 ریو,نتیجه تکواندو کیمیا علیزاده در المپیک 2016 ریو,دانلود فیلم تکواندو کیمیا علیزاده المپیک 2016…

دانلود فیلم بازیهای کیمیا علیزاده در المپیک 2016 ریو,

نتیجه مسابقات تکواندو کیمیا علیزاده در المپیک 2016 , فیلم مسابقه کیمیا علیزاده المپیک 2016 ,نتیجه بازی تکواندو کیمیا علیزاده المپیک 2016 ریو,نتیجه تکواندو کیمیا علیزاده در المپیک 2016 ریو,دانلود فیلم تکواندو کیمیا علیزاده المپیک 2016 ریو,کیمیا علیزاده ,المپیک 2016 ریودوژانیرو ,کیمیا علیزاده در المپیک 2016 ریو,ساعت بازی کیمیا علیزاده در المپیک 2016 ریو,زمان مسابقه تکواندو کیمیا علیزاده در المپیک 2016 ,

نتیجه مسابقات تکواندو کیمیا علیزاده در المپیک 2016 ریو+فیلم کامل بازیها 

نتیجه مسابقات تکواندو کیمیا علیزاده در المپیک 2016 ریو+فیلم کامل بازیها:

 اولین دیدار کیمیا علیزاده در رقابت های تکواندو 57 کیلوگرم المپیک ریو با آنا زانانویچ از کرواسی بود. زمان اول با تک اخطاری که برای حریف ثبت شد به پایان رسید اما آغاز زمات دوم با ضربه 3 امتیازی کیمیا همراه بود. ضربه های ناگهانی کیمیا و پاهای کشیده او آنا زانانویچ را مجبور به حفظ گارد دفاعی در طول مبارزه بود.

ضربه های پی در پی کیمیا ادامه داشت تا اینکه یک ضربه 3 امتیازی دیگر و اخطار دوم برای حریف کروات نتیجه را 7 بر صفر کرد. یک ضربه 3 امتیازی و 3 خطا پی در پی در لحظه های پایانی فاصله را به حداقل رساند تا امتیازات 7 بر 6 شود اما کیمیا باهوش عمل کرد تا اولین مبارزه با اولین برد او همراه شود.

صحبت های مربی تیم ملی تکواندوی بانوان درباره کیمیا علیزاده

 مربی تیم ملی تکواندوی بانوان گفت: علیزاده در مسابقه اول بازی سختی را تجربه کرد اما خوشبتانه این مبارزه را برد و امیدوارم به همین ترتیب ادامه دهد.

کمرانی: مبارزه سختی بود اما کیمیا آماده است.

مهرو کمرانی بعد از پیروزی کیمیا علیزاده در مقابل تکواندوکار کرواسی اظهار داشت: مبارزه سختی را تجربه کردیم اما خوشبختانه کیمیا آماده بود و بردیم. امیدوارم در ادامه نیز به همین ترتیب پیش برویم. 

وی ادامه داد: مبارزه بعدی با اسپانیا است و امیدوارم با برد در این میدان نیز بتواند به مرحله بالاتر برود و برای ایران افتخارآفرین باشد.

مصاحبه با کیمیا علیزاده بعد از پیروزی

کیمیا علیزاده نماینده وزن ۵۷- کیلوگرم تیم تکواندو کشورمان در بخش بانوان در اولین مبارزه خود برابر حریف عنوان خود از کرواسی ۷ بر ۶ پیروز شد و به مرحله دوم راه پیدا کرد. 

نتیجه بازیهای تکواندو کیمیا علیزاده در المپیک 2016 | فیلم کامل مسابقه

وی بعد از کسب این پیروزی گفت: مسابقه اول همیشه دشوار است و همانند فینال می ماند. آن طوری که می خواستم مبارزه نکردم. رقیب هم با تجربه بود و مدالهای زیادی داشت که خدا را شکر موفق به کسب پیروزی شدم.  امیدوارم در رقابت بعدی جبران کنم. 

علیزاده در خصوص مبارزه بعدی خود با رقیب اسپانیایی گفت: «گومز» را به خوبی می شناسم و در تورنمنت بین المللی هلند با او مبارزه کرده و موفق به شکست او شده ام. تلاش خود را می کنم تا با برتری در آن مبارزه هم راهی مرحله نیمه نهایی شده و به مدال نزدیک شوم.

 کیمیا علیزاده 7 بر 8 باخت ; کیمیا هم رنگ طلا را نمی بیند

کیمیا علیزاده در دومین مسابقه خود به مصاف گومز از اسپانیا رفت تا برنده این بازی راهی نیمه نهایی شود و برای راهیابی به به فینال رو در روی برنده مصر و ژاپن برود. گومز اسپانیایی در بازی اول خود ۶ بر ۵ نماینده تایلند و علیزاده ۷بر ۶ نماینده کرواسی را شکست داده بودند.

زمان اول بدون رد و بدل شدن امتیازی به اتمام رسید اما راند دوم طوفانی آغاز شد. ضربه فوق العاده علیزاده به سر گومز خورد اما داور امتیاز آن محسوب نشد تا اینکه درخواست بازبینی 3 امتیاز کیمیا را به او برساند. دقایقی پس از کسب این امتیاز ضربه مشابه به علیزاده خورد تا درخواست اسپانیایی ها هم با موافقت همراه شود تا مبارزه 3 بر 3 ادامه پیدا کند. برخورد پای کیمیا با هوگو گومز یک امیتاز دیگر را برای او به همراه داشت اما ضربه گومز به پشت سر کیمیا 4 امتیاز را به همراه داشت تا مبارزه 7 بر 4 به سود او شود.

زمان سوم با دو اخطار برای تکواندوکار ایرانی همراه بود و مبارزه 8 بر 4 شد اما یک بار دیگر کیمیا سر حریف را هدف قرار داد و موفق شد نتیجه را 8 بر 7 کند.

صحبت های کیمیا علیزاده بعد از باخت مقابل گومز اسپانیایی

 کیمیا علیزاده تکواندوکار وزن 57 کیلوگرم ایران دومین دیدار خود مقابل گومز اسپانیایی با شکست پشت سر گذاشت و با امتیازات 8 بر 7 باخت تا در انتظار فینالیست شدن گومز باشد. او بعد از این دیدار گفت:« من هرچه در توان داشتم گذاشتم اما نمی دانم چرا امروز روز من نبود هم بازی اول هم الان . نمی دانم چرا اینطور شد ، چیزی برای گفتن ندارم.»

شانس مجدد کیمیا علیزاده در المپیک 2016 برای برنز

پس از این شکست گومز در امتیاز طلایی یک بر صفر حریف مصری را شکست داد تا کیمیا به جدول شانس مجدد بازگردد. او ساعت 4 بامداد باید رو در روی حریف تایلندی قرار بگیرد و برنده این مبارزه برای کسب مدال برنز با هدایا ملک دیدار می کند.

بازی رده بندی کیمیا علیزاده در المپیک 2016

کیمیا علیزاده راس ساعت 5 و پس از اینکه تکلیف اولین برنز وزن 57 کیلوگرم مشخص شده بود رو در روی نیکیتا کلاسنویچ قرار گرفت تا المپیک تکلیف دومین بانوی صاحب مدال برنز خود در این وزن را هم بشناسد. بعد از برنز ملک مصری این دو تکواندوکار مبارزه را آغاز کردند که در زمان اول بدون امتیاز به پایان رسید. امتیازگیری های کیمیا از زمان دوم آغاز شد جایی که برخورد پا او به هوگو کلاسنویچ و اخطاری که حریف سوئدی گرفت 2 امتیاز را به همراه داشت. 

اما علیزاده کار را در ست سوم تمام کرد و با یک ضربه موقع نتیجه مبارزه را 5 بر صفر به سود خود کرد تا اولین مدال تاریخ بانوان ایران در المپیک کسب شود. کیمیا علیزاده اولین مدالی تاریخی را برای ایران کسب کرد و اولین ورزشکاری بانویی بود که مدال را المپیک را برگردن می آویزد.

فیلم بازیهای تکواندو کیمیا علیزاده در المپیک 2016 ریو+نتیجه

نتیجه بازی تکواندو کیمیا علیزاده مقابل حریف کروات در المپیک 2016 ریو ساعت 19:00 پنجشنبه 28 مرداد 95 :پیروزی 7-6 مقابل حریف کروات و صعود به مرحله بعد

دانلود فیلم بازی تکواندو کیمیا علیزاده مقابل حریف کروات در المپیک 2016 ریو  

نتیجه بازی تکواندو کیمیا علیزاده مقابل گومز از اسپانیا در المپیک 2016 ریو ساعت 23:30 پنجشنبه 28 مرداد 95:شکست 8 بر 7 مقابل حریف اسپانیایی

دانلود فیلم شکست کیمیا علیزاده مقابل حریف اسپانیایی در المپیک 2016 ریو 

دانلود فیلم مصاحبه و اشک های کیمیا علیزاده بعد از باخت از حریف اسپانیایی

 نتیجه بازی تکواندو کیمیا علیزاده مقابل حریف تایلندی در شانس مجددالمپیک 2016 ریو : برد با نتیجه 14 بر 10 و صعود به مرحله بعد

 دانلود فیلم برد کیمیا علیزاده مقابل حریف تایلندی در شانس مجدد المپیک 2016 ریو 

نتیجه بازی تکواندو کیمیا علیزاده در رده بندی المپیک 2016 ریو : برد 5 بر صفر مقابل حریف سوئدی و کسب مدال برنز

دانلود فیلم بازی کیمیا علیزاده در رده بندی مقابل حریف سوئدی المپیک 2016 ریو 

دانلود فیلم کامل مراسم اهدای مدال برنز به کیمیا علیزاده در المپیک 2016

دانلود فیلم صحبت های کیمیا علیزاده بانوی تاریخ ساز ایران در المپیک

دانلود فیلم حواشی کسب اولین مدال المپیکی بانوان ایرانی توسط کیمیا علیزاده

منبع:ورزش سه/

برنامه مسابقات تکواندو ایران در المپیک 2016 ریو 

مطالب مرتبط
ارسال نظر برای این مطلب

نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتی
تبلیغات
اطلاعات کاربری
نام کاربری :
رمز عبور :
  • فراموشی رمز عبور؟
  • کدهای اختصاصی