close
تبلیغات در اینترنت
نتیجه والیبال ایران روسیه المپیک 2016 | فیلم خلاصه بازی | 25 مرداد 95
loading...

کلبه نیوز | پورتال خبری و سرگرمی تفریحی

نتیجه والیبال ایران روسیه المپیک 2016 ریو , فیلم والیبال ایران روسیه 25 مرداد 95,خلاصه والیبال ایران روسیه المپیک 2016,ساعت والیبال ایران روسیه المپیک 2016,والیبال ایران روسیه ساعت چنده,پیش بازی والیبال ایران روسیه المپیک 2016 ریو ,زمان بازی والیبال ایران روسیه المپیک…

نتیجه والیبال ایران روسیه المپیک 2016 ریو ,

فیلم والیبال ایران روسیه 25 مرداد 95,خلاصه والیبال ایران روسیه المپیک 2016,ساعت والیبال ایران روسیه المپیک 2016,والیبال ایران روسیه ساعت چنده,پیش بازی والیبال ایران روسیه المپیک 2016 ریو ,زمان بازی والیبال ایران روسیه المپیک 2016 ریو ,خلاصه والیبال ایران روسیه,ساعت پخش زنده والیبال ایران روسیه المپیک 2016 ,بازیهای والیبال ایران المپیک 2016 ریو,نتیجه والیبال ایران در المپیک 2016 ریو ,فیلم بازی والیبال ایران روسیه,المپیک 2016 ریودوژانیرو ,والیبال,ایران,روسیه,نتیجه والیبال ایران و روسیه,فیلم والیبال ایران روسیه,ساعت والیبال ایران روسیه,

نتیجه والیبال ایران روسیه المپیک 2016 | فیلم خلاصه بازی | 25 مرداد 95

نتیجه و فیلم بازی والیبال ایران و روسیه المپیک 2016 ریو 25 مرداد 95:

دوشنبه 1395/05/25 ساعت: 22:30 / والیبال المپیک 2016 : ایران - روسیه

پخش زنده: از شبکه سه

تیم ملی ایران از ساعت 22:30 امشب در آخرین دیدار مرحله مقدماتی والیبال المپیک ریو به مصاف روسیه؛ مدافع عنوان قهرمانی المپیک 2012 لندن و پرافتخارترین تیم این بازی ها و پرمدال ترین تیم تاریخ والیبال می رود. تیمی که از 76 دوره مسابقه جهانی و المپیک والیبال تاکنون 19 طلا، 14 نقره، 15 برنز و مجموعا 48 مدال بر گردن آویخته است.

سرمربیگری روسیه با ولادیمیر الکنو صاحب مدال برنز المپیک پکن و مدال طلای المپیک لندن است. سرگئی تتیوخین؛ پرافتخارترین والیبالیست جهان با چهار مدال المپیک (یک طلا، یک نقره، دو برنز) که ششمین المپیک خود را تجربه می کند نیز کاپیتانی روس ها را بر عهده دارد. علاوه بر تتیوخین؛ ماکسیم میخایلوف (امتیازآورترین و بهترین اسپکر المپیک لندن)، الکساندر ولکوف و گرانکین سه بازیکن طلایی لندن در ترکیب روس ها هستند که سومین حضور المپیکی خود را (بعد از 2008 و 2012) پشت سر می گذارند. الکسی وربوف؛ لیبروی روسیه نیز اگرچه به دلیل مصدومیت در لندن غایب بود اما پس از حضور در المپیک آتن و پکن حالا در ریو سومین بار است که به میدان المپیک آمده است. او بهترین توپگیر المپیک پکن هم لقب گرفت. 

روسیه با میانگین قدی 202.5 سانتی متر (بدون احتساب دو لیبرو) تاکنون در ریو سه پیروزی مقابل کوبا، مصر و لهستان را به نام خودش ثبت کرده و در برابر آرژانتین نیز شکست را پذیرفته است. روس ها برای کسب رده سوم گروه به پیروزی مقابل ایران نیاز دارند. همچنان که ایران با میانگین قدی 198 سانتی متر (بدون احتساب لیبرو) نیز در صورت پیروزی بر حریفش، به رده سوم گروه صعود کرده و در غیر اینصورت به عنوان تیم چهارم در مرحله یک چهارم نهایی به مصاف تیم اول گروه دیگر خواهند رفت.

ایران با دو پیروزی مقابل تیم های کوبا و مصر سرنوشتش را به روز و بازی آخر نکشاند و پیش از آنکه بازی های مقدماتی اش تمام شود، موفق شد جواز حضور در جمع هشت تیم برتر المپیک و مرحله یک چهارم نهایی را به دست آورد. لذا نتیجه بازی در برابر روسیه تاثیری در صعود یا سقوط ایران نداشته و صرفا جهت تعیین رده بندی نهایی گروه مقدماتی و جایگاه نهایی تیم ها در این مرحله انجام می شود.

 روسیه 

رنکینگ جهانی: 3 

 تاریخ بازی با ایران: دوشنبه 25 مرداد ماه 95 ساعت 22:30 به وقت تهران

دیدارهای رودررو روسیه با ایران

تیمهای روسیه و ایران تا کنون 11 بار در مسابقات رسمی به مصاف هم رفته اند که 8 پیروزی سهم روسیه بوده و 3 بازی هم به سود ایران به پایان رسیده است. 

ایران 0 - روسیه 3 ------> جام جهانی 2011

روسیه 3 - ایران 0 ------> لیگ جهانی 2013

روسیه3 - ایران 1 ------> لیگ جهانی 2013

ایران 0 - روسیه 3 ------> جام جایزه بزرگ 2013

ایران 2 - روسیه 3 ------> لیگ جهانی 2014

ایران 0 - روسیه 3 ------> قهرمانی جهان 2014

روسیه 1 - ایران 3 ------> لیگ جهانی 2015

ایران 3 - روسیه 0 ------> لیگ جهانی 2015

ایران 3 - روسیه 0 ------> لیگ جهانی 2015

روسیه 3 - ایران 1 ------> لیگ جهانی 2015 

 ایران 0 - روسیه 3 ------> جام جهانی 2015

 آمار حضور روسیه در المپیک 

تعداد حضور: 12 دوره

اولین حضور: 1964

بهترین نتیجه:  قهرمانی 1964، 1968، 1980، 2012 

اسامی بازیکنان روسیه

به گزارش مشرق، روس‌ها به رهبری ولادمیر آلکنو راهی المپیک 2016 ریو شده است. در فهرست آلکنو دو غائب اجباری وجود دارند و دیمیتری موزرسکی به دلیل مصدومیت و الکساندر مارکین به علت دوپینگ غائب هستند.    آن‌ها در گروه دوم این رقابت‌ها تیم ملی روسیه مدافع عنوان قهرمانی المپیک در گروه دوم مسابقات با تیم‌های ایران، لهستان، کوبا، مصر و آرژانتین همگروه است.

پاسورها: سرگئی گرانکین، ایگور کوبزار

مدافعان میانی: آرتم ولویچ، الکساندر ولکوف، آندری آشچف

قطر پاسورها: ماکسیم میخائیلوف، کنستانتین باکن

دریافت کنندگان قدرتی: دمیتری ولکوف، ایگور کلیوکا، سرگی تتیوخین

لیبروها: الکسی وربوف، آرتم ارماکوف

نتیجه بازی والیبال ایران و روسیه المپیک 2016 ریو دوشنبه 25 مرداد 95+فیلم

صحبت های ملی پوشان کشورمان پیش از دیدار حساس ایران و روسیه المپیک 2016:

لوزانو: احتمال برد وجود دارد

رائول لوزانو سرمربی تیم ملی والیبال ایران با مدعی دانستن روسیه گفت:

روسیه یکی از شش مدعی قهرمانی در این دوره می باشد ولی احتمال برد وجود دارد و باید منتظر آغاز بازی و شرایط تیم حریف باشیم. ما به فکر بازی خودمان هستیم و برای پیروزی به میدان می رویم.

غلامی: نمی دانم چرا برخی افراد تا این حد ضد والیبال می نویسند؟

عادل غلامی مدافع تیم ملی کشورمان در مورد بازی با روسیه اظهار داشت:

نتیجه این دیدار شاید زیاد مهم نباشد ولی فرصت خوبی است تا پیش از بازی مرحله یک چهارم نهایی مقابل یک تیم خوب بازی کنیم. نمی دانم چرا برخی افراد تا این حد ضد والیبال می نویسند؟ من واقعا برای این کارها متاسفم چرا که به نفع ورزش کشور نیست.

مرندی: المپیک با هیچ رویدادی در جهان قابل مقایسه نیست

مهدی مرندی لیبروی تیم ملی والیبال ایران در مورد بازی امشب و وضعیت تیم تاکید کرد:

 المپیک با هیچ رویدادی در جهان قابل مقایسه نیست و کار در آن دشوار است. انتظارات از ما زیاد است ولی ما خودمان هم به دنبال صعود به دور بعدی بودیم. از تیم روسیه هم شناخت خوبی داریم و چند بار نیز با این تیم بازی کرده و به دنبال پیروزی مقابل این تیم هستیم.

قائمی: در مرحله یک چهارم نهایی نتایج عجیب و غریبی رخ می دهد

فرهاد قائمی دریافت کننده تیم ملی والیبال کشورمان ضمن صحبت در مورد حضورش در بین بهترین های بازی ها تا کنون در مورد بازی امشب گفت:

من هدفم کمک به تیم است و به آمار انفرادی توجه زیادی ندارم. بازی های المپیک با هر رقابتی متفاوت می باشد و ما به دنبال رقم زدن خاطراتی خوب در این بازی های هستیم. در مرحله یک چهارم نهایی نتایج عجیب و غریبی رخ می دهد و ما به دنبال کسب نتیجه مناسب در این مرحله هستیم

تیم ملی ایران از ساعت 22:30 امشب در آخرین دیدار مرحله مقدماتی والیبال المپیک ریو به مصاف روسیه؛ مدافع عنوان قهرمانی المپیک 2012 لندن و پرافتخارترین تیم این بازی ها و پرمدال ترین تیم تاریخ والیبال می رود. تیمی که از 76 دوره مسابقه جهانی و المپیک والیبال تاکنون 19 طلا، 14 نقره، 15 برنز و مجموعا 48 مدال بر گردن آویخته است.

لوزانو در این دیدار دست به تغییرات زیادی زده بود که حضور مجتبی میرزاجانپور، فرهاد قائمی و امیر غفور از ابتدا مهم ترین آنها بود. سعید معروف، عادل غلامی، محمد موسوی و مهدی مرندی دیگر تشکیل دهنگان ترکیب ایران بودند. اختلاف در همان امیتازات ابتدایی 4 بر یک به سود حریف شد و این کار را برای ایران سخت کرد. سرتاسر ست برای ایران برای جبران گذشت تا اینکه دو تیم در امتیاز 18 به هم رسیدند. این نبرد پا یا پای تا 23 هم پیش رفت اما یک اشتباه کافی بود تا روسیه 25 بر 23 برنده ست اول باشند. 

لوزانو برای برد در ست سوم دست به تعییرات زیادی زد، از ذخیره گذاشتن معروف تا حضور دوباره عبادی پور در زمین اما هیچ یک از این جا به جایی ها جواب نداد تا روسیه در پایان با نتیجه 3 بر صفر و با امتیازات 25 بر 23، 25 بر 16، 25 بر 20 برنده بازی شود. با این شرایط ایران روز چهارشنبه از ساعت ساعت 17:30 به مصاف ایتالیا، تیم اول گروه A خواهد رفت.

 * نکته:

* غفور و میرزاجانپور، دو بازیکن تازه وارد به ترکیب ایران بودند.

* در آن طرف زمین 2 هم بازی سابق معروف حضور دارند که سعید با وربوف لیبرو حریف رابطه نزدیکی داشت.

* معروف و روس ها زیر تور با هم خوش و بش می کردند که با خنده همراه بود؛ بر خلاف بازی با لهستان.

* شیرجه سید محمد موسوی و توپگیری زیبا او با امتیاز همراه شد تا زیبا ترین صحنه ست دوم را رقم بزند.

* اسپک فرهاد قائمی از بین 3 دفاع بلند روس ها مستقیما در زمین خوابید تا کارگردان تلوزیونی بارها آن را تکرار کند.

* بعد از اختلاف 10 امتیازی بین دو تیم پیش آمد لوزانو محمودی، عبادی پور و مهدوی را به زمین فرستاد تا ترکیب ایران به کلی تغییر کند.

* مهدی مهدوی در این المپیک برای اولین بار در ابتدای ست سوم به جای سعید معروف در ترکیب قرار گرفت؛ کارگردان تلوزیونی بعد از هر عملکرد موفق مهدوی، معروف را نشان می دهد.

* در امتیاز 22 بر 18 ست سوم و وقتی اختلاف بین دو تیم زیاد می شد دوربین روی سعید معروف رفت که با اطمینان از شکست ایران بندهای کفش خود را باز می کرد.

 نتیجه :  ایران 0  روسیه  3

ایران       23      16      20

روسیه    25      25      25

 دانلود فیلم خلاصه بازی والیبال ایران روسیه 25 مرداد 95 المپیک 2016 ریو > لینک دانلود 

منبع:ورزش سه/طرفداری

نتیجه و فیلم بازیهای قبلی ایران در المپیک 2016 ریو: 

نتیجه بازی والیبال ایران و کوبا المپیک 2016 ریو 21 مرداد 95+فیلم

فیلم بازی والیبال ایران و مصر المپیک 2016 ریو 23 مرداد 95+نتیجه

نتیجه بازی والیبال ایران و لهستان المپیک 2016 ریو 20 مرداد 95+دانلود فیلم خلاصه

نتیجه و فیلم بازی والیبال ایران و آرژانتین المپیک 2016 ریو 18 مرداد 95

برای دیدن فیلم و نتایج و برنامه کامل بازیهای المپیک 2016 ریو اینجا کلیک کنید

مطالب مرتبط
ارسال نظر برای این مطلب

نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتی
تبلیغات
اطلاعات کاربری
نام کاربری :
رمز عبور :
  • فراموشی رمز عبور؟
  • کدهای اختصاصی