close
تبلیغات در اینترنت
نتیجه والیبال ایران مصر المپیک 2016 | خلاصه بازی و فیلم | 23 مرداد 95
loading...

کلبه نیوز | پورتال خبری و سرگرمی تفریحی

نتیجه والیبال ایران مصر المپیک 2016 ریو , فیلم بازی والیبال ایران مصر 23 مرداد 95,خلاصه والیبال ایران مصر المپیک 2016 برزیل,ساعت والیبال ایران مصر المپیک 2016,پیش بازی والیبال ایران مصر المپیک 2016 ریو ,زمان بازی والیبال ایران مصر المپیک 2016 ریو ,خلاصه والیبال ایران مصر,ساعت پخش…

نتیجه والیبال ایران مصر المپیک 2016 ریو ,

فیلم بازی والیبال ایران مصر 23 مرداد 95,خلاصه والیبال ایران مصر المپیک 2016 برزیل,ساعت والیبال ایران مصر المپیک 2016,پیش بازی والیبال ایران مصر المپیک 2016 ریو ,زمان بازی والیبال ایران مصر المپیک 2016 ریو ,خلاصه والیبال ایران مصر,ساعت پخش زنده والیبال ایران مصر المپیک 2016 ,بازیهای والیبال ایران المپیک 2016 ریو,نتیجه والیبال ایران در المپیک 2016 ریو ,فیلم بازی والیبال ایران مصر,المپیک 2016 ریودوژانیرو ,والیبال,ایران,مصر,نتیجه والیبال ایران و مصر,فیلم والیبال ایران مصر,

نتیجه والیبال ایران مصر المپیک 2016 | خلاصه بازی و فیلم | 23 مرداد 95

نتیجه و فیلم بازی والیبال ایران و مصر المپیک 2016 ریو 23 مرداد 95:

شنبه 1395/05/23 ساعت: 17:00 / والیبال المپیک 2016 : ایران - مصر

پخش زنده: از شبکه سه

تیم ملی والیبال ایران ساعت 17 عصر فردا شنبه یکی از مهمترین دیدارهای خود در مرحله مقدماتی المپیک ریو 2016 را پشت سر خواهد گذاشت چرا که برای زنده نگه داشتن شانس صعود خود به دور بعدی این رقابت ها باید از سد نماینده ی آفریقای جنوبی عبور کند. اگرچه تیم مصر روی کاغذ به هیچ وجه در حد و انداره های والیبال ایران نیست و تک تک بازیکنان این نسل والیبال کشورمان به مراتب یک سرو گردن از مصری ها بالاتر هستند اما حساسیت بالای المپیک و شرایط متفاوت این بازی ها موجب شده که این بازی وضعیت متفاوتی پیدا کند و استرس شاگردان لوزانو بالاتر برود. 

ایران و مصر تا به اینجای مسابقات شرایط مشابهی را به لحاظ برد و باخت پشت سر گذاشته اند و هر دو  تیم 2 شکست و یک پیروزی برابر کوبا در کارنامه دارند و وضعیت یکسان آنها در جدول و شانس برابر دو تیم برای صعود، حساسیت بازی ها آنها را دوچندان می کند. البته به لحاظ نحوه بازی و امتیازات کسب شده بدون تردید عملکرد شاگردان لوزانو به مراتب بهتر از مصر بوده است و اگر از شکست 3 بر صفر ایران مقابل آرژانتین فاکتور بگیریم، تیم کشورمان با ارائه یک نمایش تحسین برانگیز و پابه پا مقابل لهستان و یک امتیازی که از این تیم گرفت و یک برد راحت برابر کوبا تا به اینجا عملکرد قابل قبولی داشته و هم اکنون با 4 امتیاز در رده چهارم جدول است اما مصر برابر همین لهستان با نتیجه 3 بر صفر شکست خورده و بازی مقابل روسیه را نیز در حالی واگذار کرده که با عملکرد ضعیف این تیم 3 رکورد المپیک نیز جابه جا شده است. 

در واقع روسیه در حالی موفق شد در بازی شب گذشته خود برابر مصر با نتیجه 3 بر صفر و با امتیازات 25 بر 11، 25 بر 17 و 25 بر 9 پیروز شود که برتری 25 بر 9 در ست سوم رکورد 25 بر 10 تیم اسپانیا در برابر مصر را در المپیک 2000 سیدنی شکست. همچنین تنها 112 امتیاز از سوی دو تیم در این مسابقه کسب شد که 7 امتیاز از رکورد قبلی کمتر بود. رکورد قبلی مربوط به دیدار کوبا و مصر در المپیک 2000 سیدنی بود که 119 امتیاز ثبت شد. آخرین رکوردی نیز که به واسطه این دیدار شکسته شد زمان طول مسابقه بود که 54 دقیقه طول کشید. رکورد کم ترین زمان یک مسابقه والیبال در المپیک 56 دقیقه بود که مربوط به المپیک 2008 پکن بین تیم های صربستان و مصر بود. 

فیلم بازی والیبال ایران و مصر المپیک 2016 ریو 23 مرداد 95+نتیجه

مصر تا به اینجا نمایش قابل قبولی در المپیک نداشته و پیش بینی می شود شاگردان لوزانو اگر روی فرم باشند و در حد و اندازه های خود ظاهر شوند به راحتی از سد این تیم آفریقایی عبور کنند. این تیم با میانگین قدی 197 سانتی متر، بازیکنانی به مراتب بلند قد تر از ایران دارد و میانگین سنی مصری ها نیز 28 سال است. آنها والیبال را قدرتی بازی می کنند و در دفاع مهارت بیشتری دارند، اما در کل اعتماد به نفس و کارایی لازم را در برابر تیم های قدرتمند به نمایش نگذاشته اند. مصر تا بحال در 4 دوره مسابقات المپیک شرکت کرده و تا قبل از ریو، تمام بازی های قبلی خود را واگذار کرده و هیچ موفقیتی در این مسابقات بدست نیاورده  و حتی پیروزی 3 بر صفر این تیم مقابل کوبا نخستین برد آنها در تاریخ المپیک بود. 

ایران و مصر تاکنون در 6 بازی رسمی برابر هم صف آرایی کرده اند که 5 پیروزی سهم ایران و یک برد نیز در کارنامه مصری ها به ثبت رسیده است. البته تنها شکست ایران مقابل این تیم که رنکینگ 20 دنیا را در اختیار دارد در سال 2010 و در چارچوب رقابت های قهرمانی جهان بود که مصر با نتیجه 3 بر صفر شاگردان مرحوم حسین معدنی را مغلوب کرد. آخرین رویارویی دو تیم هم به جام جهانی سال 2015 بر می گردد که ایران علازغم نمایش ضعیف خود در این مسابقات با هدایت کواچ، تیم مصر را 3 بر صفر شکست داد.

 تاریخچه دیدارهای ایران و مصر در یک نگاه:

والیبال ایران و مصر المپیک 2016

 مقایسه دو تیم در یک نگاه:

تیم ملی والیبال ایران

ایران:

گروه: B

مدال المپیک: ندارد

سرمربی: رائول لوزانو

12 بازیکن المپیک ریو:

پاسورها: سعید معروف (کاپیتان)، مهدی مهدوی

مدافعان میانی: محمد موسوی، عادل غلامی، مصطفی شریفات

قطر پاسورها: شهرام محمودی، امیر غفور

دریافت کنندگان قدرتی: میلاد عبادی پور، فرهاد قائمی، حمزه زرینی، مجتبی میرزاجانپور

لیبرو: مهدی مرندی

میانگین سنی: 28 سال

میانگین قدی: 196 سانتی متر

میانگین ارتفاع آبشار: 342 سانتی متر

میانگین ارتفاع دفاع: 323 سانتی متر

ستاره تیم: میرسعید معروف

تیم ملی والیبال مصر المپیک ریو

مصر:

گروه: B

مدال المپیک: ندارد

سرمربی: شریف الشمرلی

12 بازیکن المپیک ریو:

پاسورها: اشرف ابوالحسن (کاپیتان)، حسام عبدالله یوسف

مدافعان میانی: عبدالحلیم محمد ابو، ممدوح عبدالرحیم، محمد عادل مسعود

قطر پاسورها: احمد صلاح، رضا هیکل، احمد الکتب

دریافت کنندگان قدرتی: محمد عبدالمنعم، احمد یوسف عفیفی، عمر نجیب حسن، محمد تکیل الحسینی

لیبرو: احمد عبدالعال

میانگین سنی: 28 سال

میانگین قدی: 197 سانتی متر

میانگین ارتفاع آبشار: 304 سانتی متر

میانگین ارتفاع دفاع: 292 سانتی متر

ستاره تیم: ندارد 

برد 3 بر 0 ایران مقابل مصر 24 مرداد 95 در المپیک 2016 ریو:

بعد از شب خوشی که کیانوش رستمی با طلایی که برای ایران آورد رقم زد حالا نوبت تیم‌ملی والیبال است تا با صعود به مرحله بعد شرایط را شیرین‌تر از قبل کند. در صورت پیروزی ایران مقابل مصر تا حد زیادی حضور ایران در مرحله بعدی قطعی می‌شود چراکه ایران با دو برد از مصر یک بردی بالاتر قرار می‌گیرد و بازی بعد مصر با آرژانتین خواهد بود و ایران با روسیه که برد برای دو تیم در آن دیدار سخت خواهد بود.

لوزانو کار برای برد مصر را با ترکیب برنده‌اش مقابل کوبا آغاز کرد و سعید معروف، شهرام محمودی، فرهاد قائمی، میلاد عبادی‌پور، محمد موسوی، عادل غلامی و مهدی مرندی را به زمین فرستاد. بار حمله ایران در ابتدای بازی بیشتر روی دوش شهرام محمودی بود که او فوق‌العاده ظاهر شد اما بازی بسیار نزدیک پیش رفت اما دفاع‌های به موقع موسوی و باتجربه بازی کردن تک‌تک والیبالیست‌ها در نهایت ست اول را با امتیاز 28 -26 به سود ایران خاتمه داد. 

 بازی در ست دوم کمی متفاوت با ست اول آغاز شد تا جایی که مصر توانست در امتیازاتی از ایران پیش بیفتد اما چند تعویض به موقع، ورود غفور و مهدوی به زمین اوضاع کاملا متفاوت شد. میلاد عبادی‌پور ستاره ست دوم بود که همراه فرهاد قائمی وظیفه سختی مقابل سرویس‌های کاملا ریسکی و آب و آتشی مصری‌ها داشتند. در نهایت والیبالیست‌های ایرانی بسیار با حوصله و کم اشتباه ظاهر شدند تا ست دوم هم با امتیازات 25 - 22 به سود ایران به پایان برسد تا برای برد و صعود تنها یک ست دیگر نیاز باشد. 

ایران برای پیروزی و تمام کردن کار صعود به یک ست نیاز داشت که آن تمرکز در سومین ست را می‌طلبید. این بهترین نمایش بازیکنان ایران در طول این بازی بود که با کمترین اشتباه و بیشترین تمرکز ست سوم و در مجموع بازی را به سود خود به پایان رساند تا برای صعود به مرحله بعد کار چندان سختی نداشته باشند. پایان این ست با امتیازات 25 بر 16 به سود شاگردان لوزانو به پایان رسید تا موقتا در رده سوم قرار بگیرند.

نتیجه :  ایران 3  مصر  0

ایران     28      25        25

مصر     26      22        16

 دانلود فیلم خلاصه بازی والیبال ایران مصر 23 مرداد 95 المپیک 2016 ریو > لینک دانلود 

منبع:ورزش سه/پایگاه اطلاع رسانی والیبال

برای دیدن فیلم و نتایج و برنامه کامل بازیهای المپیک 2016 ریو اینجا کلیک کنید

مطالب مرتبط
ارسال نظر برای این مطلب

نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتی
تبلیغات
اطلاعات کاربری
نام کاربری :
رمز عبور :
  • فراموشی رمز عبور؟
  • کدهای اختصاصی