loading...

کلبه نیوز | پورتال خبری و سرگرمی تفریحی

نتایج انتخابات مجلس دهم 7 اسفند 94 , نتایج قطعی شمارش آرا انتخابات مجلس 10, نتایج انتخابات مجلس دهم,نتایج شمارش آرا مجلس 7 اسفند,نتایج شمارش آرای…

آخرین ارسال های انجمن

نتایج انتخابات مجلس دهم 7 اسفند 94 ,

نتایج قطعی شمارش آرا انتخابات مجلس 10,

نتایج انتخابات مجلس دهم,نتایج شمارش آرا مجلس 7 اسفند,نتایج شمارش آرای انتخابات مجلس 94 تهران,

نتايج سرشماري انتخابات تهران تا بحال اسفند 94,نتایج انتخابات مجلس گیلان 7 اسفند94 ,

اعلام میزان آرا شمارش شده انتخابات 7 اسفند 94 ,نتیجه قطعی انتخابات مجلس شهرستان ارومیه اسفند 94,

شمارش ارا انتخابات مجلس 94 ,نتیجه انتخابات مجلس دهم,

انتخابات,  نتایج انتخابات,   انتخابات مجلس 94 ,   انتخابات مجلس دهم,

نتایج انتخابات 7 اسفند 94 مجلس 10

نتایج غیررسمی انتخابات مجلس دهم در سراسر کشور را در جدول زیر مشاهده می کنید

 

آذربایجان شرقی
حوزه انتخابیه نامزد(ها) گرایش سیاسی دور دوم
ورزقان علیزاده اصولگرا  
ملکان سلمان خدادادی مستقل  
هشترود و چاراویماق سید حمزه امینی اصولگرا  
تبریز، اسکو و آذرشهر

مسعود پزشکیان

علیرضا بیگی

   
سراب و مهربان

مجید نصیر پور

اصلاح طلب

*
  یوسف داوودی مستقل  
بناب اعزازی اصولگرا  
بستان‌آباد محمد وحدتی مستقل  
مرند و جلفا

محمد حسن‌نژاد

کریم شافعی

مستقل

اصلاح‌طلب

*
مراغه و عجب شیر

مهدی دواتگری

محمدعلی حسین‌زاده

اصولگرا

اصولگرا

*
میانه فرمند اصلاح‌طلب  
  باشیویاری اصولگرا  
کلیبر و هوراند قلی‌الله قلیزاده اصولگرا  
اهر و هریس

بیت‌الله عبدالهی

مهدی حسینیان

اصلاح‌طلب

اصولگرا

*
شبستر علی لو اصولگرا *
  آقاپور مستقل

آذربایجان غربی
حوزه انتخابیه نامزد(ها) گرایش دور دوم
بوکان محمد قسیم عثمانی اصلاح‌طلب  
مهاباد      
خوی      
ماکو و چالداران      
نقده و اشنویه      
میاندوآب، تکاب و شاهین دژ      
سردشت و پیرانشهر      
ارومیه      
سلماس رسول جلایر اصولگرا *
شهروز برزگر  

 

اردبیل
حوزه انتخابیه نامزد(ها) گرایش دور دوم
پارس آباد و بیله سوار ایرج بیگدلو اصولگرا *
شکور پورحسین مستقل
خلخال و کوثر بشیر خالقی مستقل  
مشکین شهر ولی ملکی اصولگرا *
محمود عباس‌زاده مشکینی اصولگرا
گرمی سیدحمایت میرزاده اصلاح‌طلب  
اردبیل، نمین، سرعین و نیر (1)رضاکریمی اصلاح‌طلب  
(2)صدیف‌بدری اصولگرا  
اکبر نیک‌زاد اصولگرا *
محمد فیضی اصلاح‌طلب

 

ایلام
حوزه انتخابیه نامزد(ها) گرایش دور دوم  
دهلران، آبدانان و دره‌شهر شادمهر کاظم‌زاده اصولگرا *  
علی‌محمد احمدی اصولگرا
ایلام، شیروان، چرداول، ایوان و مهران جلال میرزایی اصلاح‌طلب *  
لطیف صادقی اصولگرا
سلام امینی مستقل
سارا فلاحی مستقل

 

اصفهان
حوزه انتخابیه نامزد(ها) گرایش دور دوم
کاشان، آران و بیدگل سید جواد ساداتی نژاد اصولگرا  
اصفهان      
خوانسار و گلپایگان علی بختیار اصلاح‌طلب  
قمصر و نطنز مرتضی صفاری اصولگرا  
شاهین شهر، برخوار و میمه حسینعلی حاجی‌دلیگانی اصولگرا  
نجف‌آباد، تیران و کرون ابوالفضل ابوترابی اصولگرا  
نائین عباسعلی پوربافرانی اعتدال  
اردستان سید صادق طباطبائی‌نژاد اصولگرا  
شهرضا آقائی اصولگرا *
سمیه محمودی مستقل
فلاورجان سید ناصر موسوی لارگانی اصولگرا  
مبارکه زهرا سعیدی مبارکه مستقل  
چادگان، فریدون‌شهر و فریدن اکبر ترکی اصولگرا  
لنجان محسن کوهکن اصولگرا  
سمیرم سلیمی اصولگرا  
جعفری اصولگرا  
خمینی‌شهر سیدمحمدجواد ابطحی اصولگرا  

 

البرز
حوزه انتخابیه نامزد(ها) گرایش دور دوم
ساوجبلاغ محمود بهمنی اصولگرا  
کرج عزیز اکبریان اصولگرا  
محمد جواد کولیوند اصولگرا  

 

بوشهر
حوزه انتخابیه نامزد(ها) گرایش دور دوم
دشتستان محمد باقر سعادت اعتدال  
کنگان، دیر و جم سکینه الماسی اعتدال  
دشتی و تنگستان سیدکمال‌الدین شهریاری اصولگرا  
بوشهر، گناوه و دیلم عبدالحمید خدری اصلاح‌طلب  

 

تهران
حوزه انتخابیه نامزد(ها) گرایش دور دوم  
دماوند و فیروزکوه سید احمد رسولی‌نژاد اصولگرا    
ورامین و پیشوا سید حسین نقوی حسینی اصولگرا    
رباط کریم        
شهریار        
پاکدشت محمد قمی اصلاح‌طلب    
تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس        

 

چهارمحال و بختیاری
حوزه انتخابیه نامزد(ها) گرایش دور دوم
شهرکرد سامان اردشیر نوریان اعتدال  
اردل، فارسان، کوهرنگ و کیار      
بروجن خدیجه ربیعی فرادنبه اصولگرا *
علی نادری فرد اصولگرا
لردگان محمد خالدی سردشتی    

 

خراسان جنوبی
حوزه انتخابیه نامزد(ها) گرایش دور دوم  
بیرجند و درمیان سید محمد باقر عبادی اصولگرا    
قائنات فرهاد فلاحتی اصولگرا    
نهبندان و سربیشه نظر افضلی اصولگرا    
فردوس، طبس، سرایان و بشرویه محمد رضا امیر حسن خانی اصولگرا    

 

خراسان رضوی
حوزه انتخابیه نامزد(ها) گرایش دور دوم
چناران و طرقبه محمد دهقان اصولگرا  
مشهد و کلات نصرالله پژمانفر اصولگرا  
امیرحسین قاضی‌زاده هاشمی اصولگرا  
جواد کریمی قدوسی اصولگرا  
محمدحسین‌ حسین‌زاده بحرینی اصولگرا  
رضا شیران اصولگرا  
گناباد حمید بنایی مستقل  
تربت حیدریه سعید باستانی اعتدال *
ابوالقاسم خسروری اصولگرا
درگز حاتمیان اصلاح‌طلب  
کاشمر، بردسکن و خلیل آباد بهروز بنیادی اصلاح‌طلب  
نیشابور      
خواف و رشتخوار محمود نگهبان سلامی اصلاح‌طلب  
فریمان و سرخس احسان قاضی‌زاده اصولگرا  
سبزوار، جغتای، جوین و خوشاب مقصودی اصولگرا  
سبحانی‌فر اصلاح‌طلب  
قوچان و فاروج رستمی‌ثانی اصولگرا  
تربت جام و تایباد رحیمی اصلاح‌طلب  

 

خراسان شمالی
حوزه انتخابیه نامزد(ها) گرایش دور دوم
بجنورد علی اکبری اصلاح‌طلب  
علی‌قربانی اصلاح‌طلب  
شیروان عبدالرضا عزیزی اصولگرا  
اسفراین هادی قوامی اصولگرا  

 

خوزستان
حوزه انتخابیه نامزد(ها) گرایش دور دوم
اهواز      
ماهشهر، امیدیه و هندیجان حبیب آقاجری اصولگرا  
شوش سید رازی نوری اصولگرا  
اندیمشک فریدون حسنوند اصولگرا  
شوشتر سهراب گیلانی اصولگرا  
مسجد سلیمان      
دزفول عباس پاپی ‌زاده اصولگرا  
رامهرمز اقبال محمدیان اصولگرا  
خرمشهر عبدالله سامری مستقل  
شادگان مجید ناصری نژاد اصولگرا  
دشت‌آزادگان قاسم ساعدی اصولگرا  
آبادان      
ایذه و باغملک      
بهبهان محمودرضا ضرغامی اصلاح‌طلب  

 

زنجان
حوزه انتخابیه نامزد(ها) گرایش دور دوم
زنجان و طارم      
ابهر و خرمدره محمدرضا خانمحمدی اصولگرا *
محمد عزیزی اصولگرا
خدابنده احمد بیگدلی مستقل *
سیدالبرز حسینی اصولگرا
ماهشان، انگوران و ایجرود مرتضی خاتمی    

سمنان

حوزه انتخابیه نامزد(ها) گرایش دور دوم
سمنان و مهدیشهر      
شاهرود سیدحسن حسینی شاهرودی اصولگرا  
دامغان ابوالفضل حسن بیگی اصولگرا  
گرمسار و آرادان غلامرضا کاتب اصولگرا  

سیستان و بلوچستان

حوزه انتخابیه نامزد(ها) گرایش دور دوم
زاهدان

علیم یارمحمدی

 

اصلاح‌طلب  

حسینعلی شهریاری

اصولگرا  
خاش، نصرت‌آباد، میرجاوه و کورین علی کرد اصولگرا  
سراوان محمدباسط درازهی    
زابل

حبیب‌الله دهمرده

احمد علی کیخا

اصولگرا

اعتدال

 
چابهار، نیکشهر و کنارک عبدالغفور ایران‌نژاد اصولگرا  
ایرانشهر و سرباز عبدالناصر درخشان اصلاح‌طلب  

 

فارس
حوزه انتخابیه نامزد(ها) گرایش دور دوم
نیریز و استهبان فرهاد طهماسبی اصولگرا *
اصغر مسعودی مستقل
شیراز      
لامرد و مهر محسن علوی اعتدال  
داراب و زرین دشت عسگری اصولگرا *
انصاری اصلاح‌طلب
خرامه، سروستان و کوار داریوش اسماعیلی اصولگرا  
پاسارگاد، ارسنجان و مرودشت      
آباده، بوانات و خرم‌بید زارع اصولگرا  
لارستان، خنج و گراش جمشید جعفرپور اصولگرا  
جهرم      
اقلید سید حسین افضلی اصلاح‌طلب  
سپیدان      
رستم و ممسنی      
کازرون رضازاده مستقل  
فسا جمالی نوبندگانی اصولگرا  
فیروزآباد، قیر، کارزین و فراشبند کرم‌پور اصلاح‌طلب  

 

قزوین
حوزه انتخابیه نامزد(ها) گرایش دور دوم
قزوین و آبیک      
تاکستان بهمن طاهرخانی اصلاح‌طلب  
بوئین‌زهرا بابایی اصلاح‌طلب  

قم

حوزه انتخابیه نامزد(ها) گرایش دور دوم
قم احمد امیرآبادی اصولگرا  
علی لاریجانی مستقل  
مجتبی ذوالنوری اصولگرا  

کردستان

حوزه انتخابیه نامزد(ها) گرایش دور دوم
بیجار حمدالله کریمی

اصلا‌ح‌طلب

 
مریوان و سروآباد منصور مرادی مستقل *
امید کریمیان اصلاح‌طلب
سقز و بانه محسن بیگلری اصلاح‌طلب  
قروه و دهگلان علی‌محمد مرادی مستقل  
سنندج، دیوان دره و کامیاران      

کرمان

حوزه انتخابیه نامزد(ها) گرایش دور دوم
کرمان و راور محمدرضا پورابراهیمی اصولگرا  
محمد مهدی زاهدی اصولگرا  
بم، ریگان، فهرج و نرماشیر علی نیک‌زاد اصلاح‌طلب  
کهنوج، منوجان، روداب، فاریاب، قلعه‌گنج احمد حمزه اصلاح‌طلب  
جیرفت و عنبرآباد یحیی کمالی‌پور اصولگرا  
بافت، رابر، ارزوئیه علی برز بختیاری اصلاح‌طلب  
سیرجان و بردسیر شهباز حسن‌پوربیگلری اصولگرا  
شهربابک علی اسدی‌کرم اصلاح‌طلب  
رفسنجان و انار احمد محمدی انارکی اصلاح‌طلب  
زرند و کوهبنان حسین امیری‌خامکانی اصلاح‌طلب  

 

کرمانشاه
حوزه انتخابیه نامزد(ها) گرایش دور دوم
اسلام‌آباد غرب حشمت‌الله فلاحت‌پیشه

اصولگرا

 
کنگاور صحنه و هرسین حسن سلیمانی
سیدجواد حسینی کیا
اصولگرا  
سنقر و کلیایی

اصولگرا

 
قصر شیرین، سرپل ذهاب و گیلانغرب فرهاد تجری اصولگرا  
پاوه شهاب نادری اصولگرا  
کرمانشاه (1)عبدالرضا مصری اصولگرا  
(2)سیدقاسم جاسمی اصولگرا  
محمد کرمی‌راد اصولگرا

*

سید سعید حیدری طیب اصلاح‌طلب

کهگیلویه و بویراحمد

حوزه انتخابیه نامزد(ها) گرایش دور دوم
بویراحمد و دنا غلام‌محمد زارعی اصلاح‌طلب  
کهگیلویه و بهمئی عدل هاشمی‌پور اصولگرا  
گچساران غلامرضا تاجگردون اصلاح‌طلب  

گلستان

حوزه انتخابیه نامزد(ها) گرایش دور دوم
علی‌آباد کتول      
گنبد کاووس قرجه‌طیار اصلاح‌طلب  
رامیان و آزادشهر ابراهیمی اصولگرا  
کردکوی، بندرترکمن و بندرگز      
مینودشت و کلاله      
گرگان و آق‌قلا      

 

گیلان
حوزه انتخابیه نامزد(ها) گرایش دور دوم
آستارا ولی داداشی اصولگرا  
فومن      
لنگرود      
تالش، رضوانشهر و ماسال      
لاهیجان و سیاهکل      
صومعه‌سرا      
انزلی      
رودسر و املش اسدالله عباسی اصولگرا  
آستانه اشرفیه      
رودبار      
رشت      

لرستان

حوزه انتخابیه نامزد(ها) گرایش دور دوم
خرم‌آباد      
سلسله و دلفان علی رستمیان مستقل  
کوهدشت اله‌یار ملک‌شاهی اعتدال  
الیگودرز محمد خدابخشی اصولگرا  
درود و ازنا حسین گودرزی اصولگرا *
مجید کیان‌‌پور مستقل
پلدختر سید حمیدرضا کاظمی اصولگرا  
بروجرد علاءالدین بروجردی اصولگرا *
هادی مقدسی اصولگرا
عباس گودرزی اصولگرا
فاطمه مقصودی مستقل

 

مازندران
حوزه انتخابیه نامزد(ها) گرایش دور دوم
بابل نجفی اصلاح‌طلب  
ساری علی‌اصغر یوسف‌نژاد اصلاح‌طلب  
محمد دامادی اصلاح‌طلب  
نوشهر و چالوس احمدی لاشکی اصولگرا  
نکا، بهشهر و گلوگاه محمد علی شاعری اصولگرا  
آمل و لاریجان عزت‌الله یوسفیان ملا اصولگرا  
بابلسر و فریدونکنار ولی‌الله نانواکناری اصولگرا  
نور و محمود‌آباد      
قائمشهر، سوادکوه و جویبار      
رامسر، تنکابن، عباس‌آباد شریعت‌نژاد اصلاح‌طلب  

 

مرکزی
حوزه انتخابیه نامزد(ها) گرایش دور دوم
اراک، کمیجان و خنداب کریمی اصولگرا  
شازند      
دلیجان و محلات علیرضا سلیمی اصولگرا  
ساوه و زرندیه شهلا میرگلوبیات اصولگرا *
محمدرضا منصوری مستقل
خمین محمد ابراهیم رضایی اصولگرا  
تفرش، آشتیان و فراهان محمد حسینی اصلاح‌طلب  

 

هرمزگان
حوزه انتخابیه نامزد(ها) گرایش دور دوم
میناب، جاسک و سیریک سید مصطفی ذوالقدر اصلاح‌طلب  
بندرعباس، هرمز، قشم، ابوموسی حسین هاشمی تختی‌پور اصولگرا  
احمد مرادی اصولگرا  
محمد آشوری تازیانی اصولگرا  
بندرلنگه، بستک، پارسیان خالد زمزم‌‌نژاد اصلاح‌طلب  
احمد جباری اصولگرا  

 

همدان
حوزه انتخابیه نامزد(ها) گرایش دور دوم
رزن حسن لطفی اصلاح‌طلب *
عطاالله سلطانی صبور اصولگرا
اسدآباد اکبر رنجبرزاده اصولگرا  
نهاوند حسن بهرام‌نیا اصولگرا  
بهار و کبودرآهنگ محمد علی پورمختار اصولگرا  
تویسرکان محمدمهدی مفتح اصولگرا  
ملایر (1)محمد کاظمی اصلاح‌طلب  
احد آزادی‌خواه اصولگرا *
علیرضا امامی مستقل
همدان حاجی بابایی    

 

یزد
حوزه انتخابیه نامزد(ها) گرایش دور دوم  
یزد و صدوق سیدابوالفضل موسوی اصلاح‌طلب    
اردکان محمدرضا تابش اصلاح‌طلب    
مهریز، بافق، ابرکوه و خاتم        
تفت و میبد کمال دهقانی اصلاح‌طلب    

 

اقلیت‌های دینی
حوزه انتخابیه نامزد(ها) گرایش دور دوم
زرتشتیان اسفندیار اختیاری مستقل  
کلیمیان‌ مره‌صدق مستقل  
ارامنه شمال کارن‌خانلری مستقل  
آشوری یوناتن بت‌کلیا مستقل  
ارامنه جنوب ژرژیک آبرامیان مستقل  

 

اخبار جدید

نتایج غیر رسمی شمارش آرا در حوزه انتخابیه شیراز 

بر اساس منابع غیررسمی از مجموع شمارش در شیراز  بهرام پارسایی، فرج الله رجبی   بیشترین آرا را در مجلس شورای اسلامی کسب کردند.

شیراز دارای 682 صندوق اخذ رای است.

در شهرستان شیراز 1 میلیون و 248 هزار و 414 نفر واجد شرایط رای دادن بودند.

منبع:باشگاه خبرنگاران

برای دیدن لیست بروز شده اینجا کلیک کنید

مطالب مرتبط
ارسال نظر برای این مطلب

نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتی
تبلیغات
اطلاعات کاربری
نام کاربری :
رمز عبور :
  • فراموشی رمز عبور؟
  • کدهای اختصاصی