close
تبلیغات در اینترنت
نتیجه بازی استقلال تهران و صنعت نفت آبادان 15 مرداد 95 | گلها و خلاصه
loading...

کلبه نیوز | پورتال خبری و سرگرمی تفریحی

نتیجه بازی استقلال تهران نفت آبادان 15 مرداد 95, خلاصه بازی ااستقلال تهران نفت آبادان 15 مرداد 95,گلهای بازی استقلال تهران نفت آبادان 15 مرداد 95,پیش بازی استقلال تهران صنعت نفت آبادان 15 مرداد 95,پخش زنده استقلال تهران نفت آبادان 15 مرداد 95,داوری بازی استقلال تهران…

نتیجه بازی استقلال تهران نفت آبادان 15 مرداد 95,

خلاصه بازی ااستقلال تهران نفت آبادان 15 مرداد 95,گلهای بازی استقلال تهران نفت آبادان 15 مرداد 95,پیش بازی استقلال تهران صنعت نفت آبادان 15 مرداد 95,پخش زنده استقلال تهران نفت آبادان 15 مرداد 95,داوری بازی استقلال تهران نفت آبادان 15 مرداد 95,ترکیب استقلال تهران نفت آبادان 15 مرداد 95, استقلال تهران و صنعت نفت آبادان ,خلاصه بازی,  استقلال تهران  ,صنعت نفت آبادان, فوتبال  ,لیگ برتر فوتبال ایران,بازی استقلال تهران هفته 3 سوم لیگ برتر 96-95  ,  نتیجه بازیهای هفته 3 سوم لیگ برتر فوتبال ایران,اخبار استقلال   ,نتیجه خلاصه بازی و گل های لیگ برتر فوتبال ایران,

نتیجه بازی استقلال تهران و صنعت نفت آبادان 15 مرداد 95 | گلها و خلاصه

استقلال تهران و صنعت نفت آبادن هفته 3 سوم لیگ برتر فوتبال ایران - جام خلیج فارس

جمعه 1395/05/15 ساعت: 20:30 پخش زنده: از شبکه سه 

پیش بازی استقلال تهران و صنعت نفت آبادان:تیم های استقلال تهران و نفت آبادان در حالی فردا در ورزشگاه آزادی به مصاف هم می روند که در دو هفته ابتدایی لیگ هیچ کدوم از این دو تیم موفق به پیروزی نشده اند. تیم استقلال با یک تساوی خانگی و یک شکست خارج از خانه در اهواز پای به این دیدار می گذارد. استقلالی ها فشار زیادی را تحمل می کنند، خوب نتیجه نگرفتن آنها و در کنار آن بازی نه چندان دل چسبی که نشان داده اند فشارها را دو برابر می کند. منصوریان می داند برای راضی کردن هوادارانش و همچنین کم کردن فشار ایجاد شده بر روی این تیم محکوم به برد نفت آبادان است. نکته امیدوارکننده برای آبی های پایتخت که می تواند برای بازگشت به لیگ به آنها کمک کند مسلما حضور تماشاگران شان در ورزشگاه آزادی است، عامل بسیار مهمی که استقلالی ها در هفته اول لیگ از آن محروم بودند. استقلال در این بازی محسن کریمی و محمدحسین کنعانی زادگان را در اختیار ندارد.

اما در آن سوی میدان نادر دست نشان و شاگردانش فشار کمتری را تحمل می کنند. اگر چه نفت آبادان بدون پیروزی و البته بدون گل زده در دو هفته ابتدایی لیگ پای به این بازی گذاشته، اما این تیم لیگ را بد شروع نکرده و در دو بازی ابتدایی توانسته دروازه خود را بسته نگه دارد که این می تواند یک اتفاق مثبت برای تیم تازه لیگ برتری شده باشد. نفتی ها مقابل صبا در قم و تراکتورسازی در آبادان نمایش بدی نداشتند و مسلما در مقابل تیم استقلال نیز حریف دست و پا بسته ای نیستند. نفتی ها پس از مدت ها راهی ورزشگاه آزادی خواهند شد و این حضور پس از مدت طولانی خود می تواند انگیزه نادردست نشان و شاگردانش را دو برابر کند. باید بنشینیم و ببینیم بلاخره در پایان این بازی یکی از این دو تیم صاحب اولین  برد خود در این فصل می شود یا اینکه در پایان هفته سوم نیز این دو تیم بدون برد باقی خواهند ماند.

نتیجه بازی قبلی:  استقلال تهران 1   استقلال خوزستان 2

تیم داوری: محمدرضا اکبریان – سعید علی نژادیان – علی میرزابیگی – محمد فغانی – ناظر: اسماعیل صفیری

ترکیب دو تیم:

استقلال تهران:سید مهدی رحمتی، رابسون، هرایر مگویان، وریا غفوری، یعقوب کریمی، فرشید باقری، امید ابراهیمی، بختیار رحمانی، خسرو حیدری، جابر انصاری و کاوه رضایی

صنعت نفت آبادان:حسن هوری، حسین بغلانی، فرشاد فرجی، علی عبدالله زاده، مجتبی ممشلی، زبیر نیک نفس، کیم، میلاد جهانی، محمد محمدپور،حکیم نصاری و امیر ذلیکانی

 اخطار 

بغلانی (57) - گوی هیان کیم (65) از صنعت نفت آبادان

خلاصه بازی استقلال تهران و صنعت نفت آبادان: 

 شرح نیمه اول: 

دو تیم  در حالی به مصاف هم رفتند که یحیی گل محمدی سرمربی ذوبی ها به دلیل محرومیت غایب بزرگ این بازی بود. در ابتدای بازی فولادی ها توپ و زمین را در اختیار داشتند اما این اختیار داشتن توپ و زمین باعث ایجاد موقعیت نشد .

ذوبی ها پس از گذشت پانزده دقیقه ابتدایی کم کم توپ را مال خود کردند و در بهترین موقعیت این تیم محمدرضا حسینی نتوانست در حالت تک به تک توپ را به گل تبدیل کند و طهماسبی با یک واکنش عالی توپ را برگشت داد.، توپ برگشتی را احسان پهلوان به آسمان کوبید.

چند دقیقه بعد مهدی رجب زاده کاپیتان با تجربه فولاد موفق شد با یک ضربه آزاد دیدنی دروازه طهماسبی را باز کرد.

پس از این گل فولادی ها کمی جلو کشیدند و ذوبی ها دل به ضدحمله بستند، اما هیچ کدام موفق نشدند دروازه حریف را باز کنند. در مهم ترین حمله فولادی ها توپ مهرداد جماعتی درثانیه های تلف شده را رشید مظاهری به زیبایی به کرنر فرستاد تا نیمه اول بازی با نتیجه 1-0 به سود ذوبی ها به پایان برسد.

  شرح گل 

(1-0) استقلال : سانتر فوق العاده یعقوب کریمی از چند بازیکن عبور کرد و  علی قربانی با یک بغل پای دقیق دروازه صنعت نفت آبادان را باز کرد.

(1-1) صنعت نفت: در دقیقه 86 رضا نوروزی تنها 3 دقیقه بعد از ورود به زمین از ضعف خط دفاع استقلال استفاده کرد و بعد از به هم ریختن مدافعان استقلال توپ را از بالای دستان مهدی رحمتی وارد دروازه کرد.

 2-1(صنعت نفت): میلاد جهانی به عنوان دومین تعویض طلایی دستنشان از بازیکنان استقلال پنالتی گرفت تا بغلانی از روی نقطه پنالتی دروازه رحمتی را باز کند.

دقایق حساس: 

دقیقه 2: جابر انصاری در پست محوطه جریمه چند بازیکن صنعت نفت را دریبل زد و پاسش به کاوه رضایی با ضربه آرام این بازیکن همراه شد.

دقیقه 6: سانتر فوق العاده پور محمد  روی دروازه با ضربه سر زلیکانی همراه شد اما ضربه او با احتلاف کم به بیرون رفت.

دقیقه 10: پاس عمقی امید ابراهیمی به کاوه رضایی رسید و ضربه او را هوری با یک عکس العمل مناسب دفع کرد.

دقیقه 12: پاس عمقی امید ابراهیمی به خسرو حیدری رسید ولی حسن هوری اجازه نداد خسرو حیدری توپ را به سمت دورازه بزند.

دقیقه 15: سانتر فوق العاده بختیار رحمانی به روی دروازه با ضربه سر علی قربانی همراه شد اما حسن هوری باز هم ناجی تیمش شد تا دروازه این تیم در لیگ شانزدهم همچنان بسته بماندو

دقیقه 19: سانتر خسرو حیدری از روی نقطه کرنر با ضربه سر علی قربانی همراه شد که توپ به امید ابراهیمی رسید، اما ضربه هافبک دفاعی استقلال به بدن حسن هوری برخورد کرد و  خط دفع شد.

دقیقه  34: پاس زیبای  وریا غفوری با شوت تک ضرب جابر انصاری همراه شد اما توپ با اختلاف کم به بیرون رفت.

دقیقه 38: پاس کات بک جابر انصاری به ضربه قیچی برگردان علی قربانی همراه شد اما ضربه او با اختلاف کم به بیرون رفت.

دقیقه 40: ضربه زبیر نیک نفس از فاصله 40 متری با اختلاف زیاد نسبت به دروازه رحمتی به بیرون رفت.

دقیقه 42: فرار زیبای پور محمد از سمت راست و پاس زمینی او در آخرین لحظه به پای زلیکانی نرسید تا بهترین فرصت برای گلزنی صنعت نفت در نیمه اول از دست برود.

دقیقه 44: ضربه محمد شادکام با اختلاف زیاد به بیرون رفت.

دقیقه 50 : سانتر دقیق یعقوب کریمی به روی دروازه با ضربه سر زیبای علی قربانی همراه شد اما توپ به روی تو دروازه برخورد کرد و استقلال از گل اول بازی محروم شد.

دقیقه 56 : کاوه رضایی پشت محوطه جریمه در موقعیت عالی از بازیکنان حریف خط گرفت اما ضربه ایستگاهی را امید ابراهیمی به اختلاف زیاد به بیرون زد.

دقیقه 60: ضربه حکیم نصاری از پشت محوطه جریمه به راحتی در دستان رحمتی قرار گرفت.

دقیقه 61: ضربه کرنر خسرو حیدری در یک رفت و برگشت به امید ابراهیمی رسید و ضربه او با عکس العمل شاجاعانه هوری دفع شد.

دقیقه 64: سانتر وریا غفوری را جابر انصاری با یک ضربه سر آرام به دستان حسین هوری فرستاد.

دقیقه 73: کاوه رضایی در موقعیتی عالی توپ را به سمت دروازه زد اما حسین بغلانی از روی خط توپ را بیرون کشید تا تیمش گل دوم را دریافت نکند.

دقیقه 78: فرار عالی علی عبدالله زاده باعث شد این بازیکن با مهدی رحمتی تک به تک شود اما تکل به موقع زکی پور باعث شد این بازیکن نتواند به سمت دروازه شلیک کند. این صحنه در موقعیت مشکوک به پنالتی اتفاق افتاد.

دقیقه 80: پاس فوق العاده زکی پور از سمت چپ به کاوه رضایی با ضربه این بازیکن همراه بود اما حسن هوری با یک سوپر سیو این موقعیت را از استقلال گرفت.  

 دقیقه 84: سانتر بی نقص فرشید اسماعیلی روی دروازه یک ضربه می خواست تا وارد دروازه شود اما بختیار رحمانی در این امر ناموفق بود.

دقیقه 87 : ضربه حکیم نصاری از پشت محوطه جریمه با اختلاف بسیار کم به بیرون رفت.

در حاشیه:

بازیکنان تیم فوتبال صنعت نفت پیش از شروع بازی سمت تماشاگرانشان رفتند و از آنها بابت حضور در استادیوم آزادی تشکر کردند.

تماشاگران استقلال از پیش از شروع بازی به شدت علیرضا منصوریان را تشویق کردند و به نوعی استقبال خوبی از بازگشت او به تیم محبوبش کردند.

مهدی رحمتی  پیش از شروع بازی با رابسون جانوریو و مگویان 2 دفاع وسط استقلال صحبت کرد و دستورات منصوریان را به آنها گوشزد کرد.

در حالی که حدود 15 دقیقه از بازی می گذرد دو بار مصدومیت بازیکنان صنعت نفت باعث شده که جریان بازی قطع شود. 

علی قربانی بعد از تعویض از زمین سمت نادر دست نشان رفت و با او خوش و بش کرد.

استقلالی ها بعد از شکست برابر صنعت نفت به شدت منصوریان را تشویق کردند.

 نتیجه بازی: استقلال تهران 1  صنعت نفت آبادان 2

دانلود فیلم خلاصه بازی و گلهای استقلال تهران و نفت آبادان >  لینک دانلود

دانلود فیلم گل علی قربانی بازی استقلال و صنعت نفت آبادان  >  لینک دانلود

 دانلود ویدیو گل رضا نوروزی به استقلال تهران  >  لینک دانلود

  دانلود کلیپ گل پنالتی بغلانی به استقلال تهران  >  لینک دانلود

منبع:طرفداری/ورزش سه

مطالب مرتبط
ارسال نظر برای این مطلب

نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتی
تبلیغات
اطلاعات کاربری
نام کاربری :
رمز عبور :
  • فراموشی رمز عبور؟
  • کدهای اختصاصی