close
تبلیغات در اینترنت
نتیجه بازی پرسپولیس و فولاد 11 مرداد 95 | گلها و خلاصه امروز
loading...

کلبه نیوز | پورتال خبری و سرگرمی تفریحی

نتیجه بازی پرسپولیس و فولاد 11 مرداد 95, خلاصه بازی پرسپولیس و فولاد 11 مرداد 95,گلهای بازی پرسپولیس و فولاد 11 مرداد 95,پیش بازی پرسپولیس و فولاد 11 مرداد 95,پخش زنده پرسپولیس و فولاد 11 مرداد 95,داوری بازی پرسپولیس و فولاد 11 مرداد 95,ترکیب پرسپولیس و فولاد 11 مرداد…

نتیجه بازی پرسپولیس و فولاد 11 مرداد 95,

خلاصه بازی پرسپولیس و فولاد 11 مرداد 95,گلهای بازی پرسپولیس و فولاد 11 مرداد 95,پیش بازی پرسپولیس و فولاد 11 مرداد 95,پخش زنده پرسپولیس و فولاد 11 مرداد 95,داوری بازی پرسپولیس و فولاد 11 مرداد 95,ترکیب پرسپولیس و فولاد 11 مرداد 95, پرسپولیس و فولاد ,

خلاصه بازی, پرسپولیس  ,فولاد خوزستان, فوتبال  ,لیگ برتر فوتبال ایران,بازی پرسپولیس هفته 2 دوم لیگ برتر 96-95  ,  نتیجه بازیهای هفته 2 دوم لیگ برتر فوتبال ایران,اخبار پرسپولیس ,نتیجه خلاصه بازی و گل های لیگ برتر فوتبال ایران,

نتیجه بازی پرسپولیس و فولاد 11 مرداد 95 | گلها و خلاصه امروز

پرسپولیس و فولاد دوشنبه 1395/05/11 ساعت: 20:45 هفته دوم 2 جام خلیج فارس

پخش زنده پرسپولیس و فولاد:از شبکه سه

پیش بازی پرسپولیس و فولاد خوزستان: پرسپولیس موفق شد برخلاف فصل قبل شروعی خوب در لیگ برتر داشته باشد و از بازی اولش سه امتیاز اندوخت.

قرمزها فردا در ورزشگاه آزادی و مقابل هزاران تماشاگرشان میزبان فولاد خوزستان هستند. برانکو ایوانکوویچ به خوبی می داند امتیاز از دست دادن در این دیدارهای خانگی چگونه می تواند در پایان فصل دردسرساز شود و به همین دلیل تنها به شش امتیازی شدن فکر می کند.

قرمزها احتمالا با همین ترکیب بازی با سایپا به میدان می روند و در این میان احتمال بیشتر بازی کردن مهدی طارمی وجود دارد.آقای گل فصل گذشته در پی اولین گلش در این فصل است.

در سوی دیگر فولاد با نعیم سعداوی شروع خوبی در لیگ نداشت و در بازی اول در خانه مغلوب ماشین سازی شد. فردا هم دیداری سخت در انتظار مربی این فصل فولاد خواهد بود.

این بازیکن سابق پرسپولیس می داند که امتیاز گرفتن در این بازی چقدر برای او ارزشمند خواهد بود.

این بازی تقابل های جالبی هم دارد. باید دید برانکو به ساسان انصاری فرصت می دهد برابر تیم سابقش به میدان برود.

نتیجه بازی قبلی: سایپا صفر- پرسپولیس یک، فولاد یک – ماشین سازی ۲.

تیم داوری: سید مهدی سیدعلی – آرمان اسعدی – مهدی عالیقدر – حسن اکرمی / ناظر داوری: حیدر شکور.

ترکیب پرسپولیس و فولاد:

 پرسپولیس:علیرضا بیرانوند، محمد انصاری، سیدجلال حسینی، محسن ربیع خواه، حسین ماهینی، کمال کامیابی نیا، محسن مسلمان، امید عالیشاه، وحید امیری، فرشاد احمدزاده و علی علیپور (مهدی طارمی 67)

سرمربی: برانکو ایوانکوویچ

 فولاد:مهرداد طهماسبی، مهرداد جماعتی، عبدالله کرمی، محمد اهل شاخه،یوسف وکیا، اکبرایمانی، ماتیاس چاگو، حمید بوحمدان، میلاد بدرقه (عبدالله ناصری 64)، محمود مطلق زاده (میلاد پاک پرور  57) و بهرام رشید فرخی

سرمربی: نعیم سعداوی

خلاصه بازی: در حالی که فولاد بعد از شکست خانگی در هفته گذشته در تهران به دنبال کسب امتیاز از شاگردان برانکو ایوانکوویچ است، سرخ‌های تهرانی نیز به دنبال دومین پیروزی پیاپی خود و حضور در صدر جدول برای استارت قهرمانی از هفته های ابتدایی لیگ هستند.

  اخطار  

کمال کامیابی نیا (52) - مهدی طارمی (73) از پرسپولیس

مهرداد طهماسبی (70) از فولاد

 شرح گل 

پرسپولیس 0 فولاد 1: (دقیقه 67، عبدالله ناصری): روی اشتباه بازیکنان پرسپولیس در خط حمله و از دست دادن توپ، ضد حمله برنامه ریزی شده فولاد شکل گرفت و عبدالله ناصری که تنها سه دقیقه قبل وارد زمین شده بود، در اولین فرار خود با عبور از ربیع خواه  و اشتباه این بازیکن موفق شد با ضربه ای دقیق بیرانوند را تسلیم کند.

 پرسپولیس1 فولاد1: (وحید امیری، 74) : روی ارسال کمال کامیابی نیا و اشتباه مدافعان فولاد در دفع توپ، موقعیت فوق العاده ای نصیب امیری شد که این بازیکن با دیدی عالی اولین گل خودش و پرسپولیس را به ثمر رساند و بازی را به تساوی کشاند.

 شرح نیمه اول: 

پرسپولیسی ها مطابق انتظار با حضور هواداران شان و البته تاکتیک تهاجمی برانکو ایوانکوویچ از همان دقایق ابتدایی روی دروازه فولاد هجوم بردند و البته باز هم در ضربات نهایی ناکام ماندند. 

پرسپولیس بارها با استفاده از ارسال های کنار زمین و استفاده از عمق دفاع فولاد قصد رسیدن به دروازه فولاد و مهرداد طهماسبی را داشت که در نهایت هجوم های پرتعداد آنها راهی به دروازه نیافت و این نعیم سعداوی بود که با استفاده از دفاع لایه به لایه و استفاده از دو هافبک در جلوی مدافعان تیمش مانع از رسیدن پرسپولیس به دروازه این تیم شد.

 دقایق حساس 

دقیقه 3: ارسال ضربه ایستگاهی از سوی مسلمان با پاس ماهینی در محوطه جریمه برای کامیابی نیا همراه شد که ضربه این بازیکن با اختلاف به بیرون رفت.

دقیقه 5: ارسال امید عالیشاه از جناح چپ در حالی که فرشاد احمدزاده در تیر دو در انتظار توپ بود با مهار طهماسبی بی نتیجه ماند.

دقیقه 5: محسن مسلمان به دلیل مصدومیت باعث قطع بازی شد. هافبک جوان پرسپولیسی ها بعد از مداوا توسط کادرپزشکی به زمین بازی بازگشت.

دقیقه 7: ارسال بلند حسین ماهینی بعد از عبور از بالای سر مدافعان فولاد در موقعیتی مناسب در اختیار عالیشاه قرار گرفت که ضربه سر این بازیکن به زیر توپ باعث شد توپ با اختلاف زیاد به بیرون رود.

دقیقه 10: ارسال بلند با پرتاب اوت دستی از سوی حسین ماهینی بار دیگر فرصت سرزنی را در اختیار عالیشاه قرار داد که ضربه او به راحتی در اختیار طهماسبی قرار گرفت.

دقیقه 13: حمید بوحمدان از میانه میدان به قصد دروازه شوت زد که ضربه بی رمق این بازیکن به راحتی در اختیار بیرانوند قرار گرفت.

دقیقه 19: شوت از راه دور و از فاصله 30 متری را ربیع خواه به سمت دروازه فولاد نواخت که طهماسبی با دفع ناقص خود فرصت را در اختیار امیری قرار داد اما ضربه شماره 19 پرسپولیس از زاویه تقریبا بسته راهی به دروازه نیافت و از کنار تیرک دوم به بیرون رفت.

دقیقه 24: ارسال ضربه ایستگاهی مسلمان به محوطه جریمه بعد از دفع ناقص طهماسبی در شش قدم نصیب وحید امیری شد و این بازیکن در حالتی نامتعادل ضربه اش را نواخت که توپ به بیرون رفت. این در حالی بود که به نظر می رسید بوحمدان از پشت سر این بازیکن را شارژ کرده است و می توانست خطای پنالتی اعلام شود.

دقیقه 27: ارسال قطری و زمینی امید عالیشاه به قصد استفاده وحید امیری می توانست فرصت مناسبی برای سرخپوشان باشد که مدافع فولاد در آخرین لحظه توپ را به کرنر فرستاد.

دقیقه 28: پاس عرضی مسلمان به شش قدم، با ضربه علیپور و برخورد به طهماسبی در یک رفت و برگشت و در حالی که موقعیت فوق العادهی ای برای گلزنی پرسپولیس محسوب می شد با دخالت و مهار طهماسبی همراه شد.

دقیقه 29: یک حرکت تمرین شده در ضربه ایستگاهی در ادامه با ارسال بیرون پای مسلمان در شش قدم و اشتباه طهماسبی فرصت خوبی نصیب علیپور کرد که این بازیکن نتوانست ضربه نهایی را به خوبی بزند و توپش به بیرون رفت.

دقیقه 33: ضربه ایستگاهی به دلیل خطا روی امید عالیشاه را مسلمان به محوطه جریمه فرستاد که در ادامه محمد انصاری از پشت محوطه جریمه با شوتی روی پا دروازه طهماسبی را هدف قرار داد که ضربه اش با اختلاف به بیرون رفت.

دقیقه 34: ضربه وحید امیری از کنج محوطه جریمه در حالی که طهماسبی نیز به سمت توپ شیرجه رفته بود با اختلاف کمی از تیرک افقی به بیرون رفت.

دقیقه 36: بوحمدان به قصد نفوذ از جناح راست با تکل ماهینی متوقف شد که این ضربه ایستگاهی را مهرداد جماعتی به سمت دروازه ارسال کرد اما بیرانوند با خروجی مطمئن آن را مهار کرد.

دقیقه 42: روی خطایی که جماعتی روی فرشاد احمدزاده مرتکب شد، سرخپوشان صاحب یک ضربه ایستگاهی شدند که این فرصت نیز سودی برای آنها نداشت.

دقیقه 48: ارسال مواج امید عالیشاه با اشتباه طهماسبی در دفع توپ فرصت را در اختیار امیری در شش قدم قرار داد که این بازیکن در حالتی نامتعادل به توپ ضربه زد که با برخورد به مدافع فولاد تبدیل به کرنر شد.

دقیقه 49: ارسال کرنر به بیرون محوطه جریمه برای استفاده محسن مسلمان با ضربه پای راست این بازیکن توپ را با اختلاف به بیرون فرستاد.

دقیقه 52: یک اشتباه از سوی پرسپولیسی ها توپ را در فضای مناسب ضد حمله در اختیار مطلق زاده قرار داد که این بازیکن با خطای کامیابی نیا متوقف شد و داور یک کارت زرد به هافبک تدافعی پرسپولیس داد.

دقیقه 54: ارسال مناسب از سوی امید عالیشاه با ضربه فرشاد احمدزاده همراه شد که توپ به تور کناری دروازه برخورد کرد و راهی به دروازه نیافت.

دقیقه 55: فرار محسن مسلمان به عمق خط دفاعی فولاد و پاس در عمق او برای امید عالیشاه با ضربه این بازیکن از روی خط هجده قدم همراه شد که طهماسبی این بار توپ را بخوبی مهار کرد.

دقیقه 58: ارسال دیدنی حسین ماهینی با ضربه سر فوق العاده امید عالیشاه از روی خط دروازه با واکنشی فوق استثنایی از سوی طهماسبی همراه شد تا این تیم بهترین فرصت گلزنی اش را اینگونه از دست بدهد.

دقیقه 62: ضربه راه دور میلاد بدرقه بدون اینکه دروازه علیرضا بیرانوند را با خطر مواجه کند از خط عرضی عبور کرد.

دقیقه 69: مهدی طارمی در اولین ضربه اش به توپ از پشت محوطه جریمه شوت بی دقتی به سمت دروازه زد که با اختلاف زیاد به بیرون رفت.

دقیقه 71: باز هم ناکامی مهدی طارمی و اینبار هم در حالی که قصد پاس از پشت محوطه جریمه به امیری را توپش توسط مدافعان فولاد بلاک شد.

دقیقه 73: در حالی که مهدی طارمی در سومین حرکت خود در زمان حضورش توپ ارسالی امید عالیشاه را به بدن مدافع فولاد کوبیده بود در برگشت قصد گرفتن پنالتی داشت که سیدعلی، داور این بازی به او کارت زرد نشان داد.

دقیقه 82: امید عالیشاه بعد از یک توپ ربایی در محوطه جریمه از گوشه سمت راست ضربه اش را نواخت که توپ موازی با خط دروازه در نهایت   به بیرون رفت.

 مطابق همیشه و بعد از درگذشت هادی نوروزی، هواداران این تیم در دقیقه 24 یاد و خاطره کاپیتان شماره 24 ابدی خود را زنده نگه داشتند.

در میانه های زمان نیمه دوم تماشاگران با اعتراض به نعیم سعداوی عملکرد تدافعی او را در این بازی مورد انتقاد قرار دادند.

 

دقیقه 87: مهدی طارمی با یک سر توپ خوب مدافع روبرویش را از پیش برداشت و ضربه فنی اش را به سمت دروازه زد که توپ با اختلاف کمی به بیرون رفت.

دقیقه 88: پرتاب اوت وحید امیری موقعیت مناسبی در اختیار پریمیوف قرار داد که این بازیکن فرصت فوق العاده را از شش قدم با ضربه سر به بیرون زد.

دقیقه 2+90: روی اشتباه مهرداد طهماسبی در مهار توپ، مهدی طارمی در شش قدم و زاویه بسته صاحب توپ شد و آن را برای عالیشاه ارسال کرد که ضربه سر شماره 2 پرسپولیس از بالای دروازه به بیرون رفت.

دقیقه 3+90: روی خطایی که در گوشه خط طولی روی امیری انجام شد پرسپولیسی ها صاحب ضربه ایستگاهی شدند که ارسال مسلمان بعد از دخالت مدافعان حریف با ضربه سر کامیابی نیا راهی به دروازه نیافت.

نتیجه بازی: پرسپولیس 1   فولاد 1

دانلود فیلم خلاصه بازی و گلهای پرسپولیس و فولاد 11 مرداد 95 >  لینک دانلود 

دانلود فیلم گل ناصری بازی پرسپولیس و فولاد >  لینک دانلود 

 دانلود گل وحید امیری بازی پرسپولیس و فولاد >  لینک دانلود 

منبع:نود/ورزش 3/

مطالب مرتبط
ارسال نظر برای این مطلب

نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتی
تبلیغات
اطلاعات کاربری
نام کاربری :
رمز عبور :
  • فراموشی رمز عبور؟
  • کدهای اختصاصی